www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 27/01/2020

vbal4

Namur : 4de Provinciale A

zaterdag 25/01/2020

20:00

Sinsin-Waillet

-Eprave B3 -1
.

Rienne

-Pessoux5 -1

zondag 26/01/2020

14:30Leignon-

Hadelin-Haversin B

2 -3
.Dion B-

Gedinne B

0 -15
.

Sommenoise

-Pondrome B3 -1
.Dinant B-

Onhaye B

0 -4
.Ciergnon-

ES Ardennaise

0-3

zaterdag 01/02/2020

20:00Onhaye B12- 3Sommenoise-

zondag 02/02/2020

15:00Hadelin-Haversin B10-7Rienne-
.Pondrome B1 -0Dion B-
.Gedinne B7-4Ciergnon-
.ES Ardennaise7-6Sinsin-Waillet-
.Eprave B1-8Leignon-
.Pessoux6 -9Dinant B-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

18/26

1.Onhaye B4812-4.(0)
2.Hadelin-Haversin B449-2.(0)
3.ES Ardennaise43121.
4.Sinsin-Waillet356
Rienne357.3
6.Gedinne B3110
7.Leignon3042.
8.Dinant B2964.
9.Pessoux223.-3(3)
10.Pondrome B181
11.Ciergnon106
Eprave B100.-1(3)
13.Sommenoise66
Dion B60
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Namur : 4de Provinciale A --> Sinsin-Waillet

ES Ardennaise

1.Zo-18/08/1917:00ES Ardennaise-Sommenoise11 -0

3

31
2.Zo-25/08/1915:00Hadelin-Haversin B-ES Ardennaise3 -0036
3.Zo-01/09/1915:00ES Ardennaise-Dion B10 -2

3

63
4.Zo-08/09/1915:00Eprave B-ES Ardennaise1 -2

3

92
5.Zo-15/09/1915:00ES Ardennaise-Ciergnon2 -1

3

122
6.Za-21/09/1920:00

Sinsin-Waillet

-ES Ardennaise4 -10125
7.Zo-29/09/1915:00ES Ardennaise-Gedinne B3 -0

3

153
8.Zo-06/10/1915:00Leignon-ES Ardennaise0 -1

3

183
9.Zo-13/10/1915:00ES Ardennaise-Pondrome B3 -1

3

213
10.Zo-20/10/1915:00Rienne-ES Ardennaise2 -5

3

243
11.Zo-27/10/1915:00ES Ardennaise-Onhaye B0 -01253
12.Zo-10/11/1914:30ES Ardennaise-Dinant B1 -40254
13.Zo-17/11/1914:30Pessoux-ES Ardennaise5 -8

3

284
14.Zo-24/11/1914:30Sommenoise-ES Ardennaise0 -3

3

313
16.Zo-08/12/1914:30Dion B-ES Ardennaise0 -6

3

343
15.Zo-15/12/1914:30ES Ardennaise-Hadelin-Haversin B4 -2

3

373
17.Zo-19/01/2014:30ES Ardennaise-Eprave B4 -1

3

403
18.Zo-26/01/2014:30Ciergnon-ES Ardennaise0 -3

3

433
19.Zo-02/02/2015:00ES Ardennaise-

Sinsin-Waillet

-.
20.Zo-09/02/2015:00Gedinne B-ES Ardennaise -.
21.Zo-16/02/2015:00ES Ardennaise-Leignon -.
22.Zo-23/02/2015:00Pondrome B-ES Ardennaise -.
23.Zo-08/03/2000:00ES Ardennaise-Rienne -.
24.Zo-15/03/2000:00Onhaye B-ES Ardennaise -.
25.Zo-29/03/2000:00Dinant B-ES Ardennaise -.
26.Zo-05/04/2000:00ES Ardennaise-Pessoux -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Sinsin-Waillet

1.Za-17/08/1920:00Pondrome B-

Sinsin-Waillet

0 -8

3

31
2.Zo-25/08/1915:00

Sinsin-Waillet

-Onhaye B2 -2143
3.Zo-01/09/1915:00Pessoux-

Sinsin-Waillet

3 -3157
4.Vr-06/09/1920:00

Sinsin-Waillet

-Hadelin-Haversin B1 -0

3

85
5.Vr-13/09/1920:00Eprave B-

Sinsin-Waillet

2 -8

3

115
6.Za-21/09/1920:00

Sinsin-Waillet

-ES Ardennaise4 -1

3

143
7.Za-28/09/1920:00

Sinsin-Waillet

-Leignon2 -30145
8.Za-05/10/1920:00Rienne-

Sinsin-Waillet

4 -20146
9.Za-12/10/1920:00

Sinsin-Waillet

-Dinant B6 -3

3

175
10.Vr-18/10/1920:30Sommenoise-

Sinsin-Waillet

0 -6

3

204
11.Za-26/10/1920:00

Sinsin-Waillet

-Dion B5 -0F1

3

234
12.Zo-10/11/1914:30Ciergnon-

Sinsin-Waillet

0 -6

3

263
13.Za-16/11/1920:00

Sinsin-Waillet

-Gedinne B1 -0

3

293
14.Za-23/11/1920:00

Sinsin-Waillet

-Pondrome B1 -20294
15.Zo-01/12/1914:30Onhaye B-

Sinsin-Waillet

3 -20294
16.Za-07/12/1920:00

Sinsin-Waillet

-Pessoux10 -0

3

324
17.Za-18/01/2020:00Hadelin-Haversin B-

Sinsin-Waillet

3 -20324
18.Za-25/01/2020:00

Sinsin-Waillet

-Eprave B3 -1

3

354
19.Zo-02/02/2015:00ES Ardennaise-

Sinsin-Waillet

-.
20.Zo-09/02/2015:00Leignon-

Sinsin-Waillet

-.
21.Za-15/02/2020:00

Sinsin-Waillet

-Rienne -.
22.Zo-23/02/2015:00Dinant B-

Sinsin-Waillet

-.
23.Zo-08/03/2000:00

Sinsin-Waillet

-Sommenoise -.
24.Zo-15/03/2000:00Dion B-

Sinsin-Waillet

-.
25.Zo-29/03/2000:00

Sinsin-Waillet

-Ciergnon -.
26.Zo-05/04/2000:00Gedinne B-

Sinsin-Waillet

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (10/13)

1Hadelin-Haversin B*2537:11+26
2Onhaye B**2439:12+27
3ES Ardennaise*2238:11+27
.Sinsin-Waillet2235:12+23
5Rienne1933:21+12
6Dinant B*1742:20+22
7Gedinne B**1631:14+17
.Leignon1630:18+12
9Pessoux*1332:320
10Pondrome B**79:21-12
.Eprave B*719:33-14
12Ciergnon*615:34-19
13Sommenoise*311:36-25
.Dion B*39:56-47

alle wedstrijden (18/26)

1Onhaye B4872:21+51
2Hadelin-Haversin B4460:22+38
3ES Ardennaise4367:26+41
4Sinsin-Waillet3572:27+45
.Rienne3558:33+25
6Gedinne B3165:35+30
7Leignon3054:40+14
8Dinant B2974:45+29
9Pessoux2253:71-18
10Pondrome B1831:44-13
11Ciergnon1029:68-39
.Eprave B1032:77-45
13Sommenoise623:82-59
.Dion B621:120-99

uitwedstrijden (10/13)

1Onhaye B2433:9+24
2ES Ardennaise*2129:15+14
3Hadelin-Haversin B*1923:11+12
4Rienne**1625:12+13
5Gedinne B1534:21+13
6Leignon**1424:22+2
7Sinsin-Waillet**1337:15+22
8Dinant B*1232:25+7
9Pondrome B1122:23-1
10Pessoux*921:39-18
11Ciergnon*414:34-20
12Eprave B*313:44-31
.Sommenoise*312:46-34
.Dion B*312:64-52