www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op woensdag 26/02/2020

vbal4

Namur : 4de Provinciale A

vrijdag 21/02/2020

20:00

Dinant B

-Sinsin-Waillet2-1

zondag 23/02/2020

15:00Ciergnon-

Pessoux

2 -5
.Dion B-

Hadelin-Haversin B

0 -13
.Sommenoise-

Eprave B

1 -3
.

Rienne

-Leignon2-1
.Gedinne B-

Onhaye B

2 -4
.

Pondrome B

-ES Ardennaise2-1

vrijdag 28/02/2020

20:30Hadelin-Haversin B10- 7Rienne-

zondag 01/03/2020

15:00Onhaye B12-3Sommenoise-
.Pondrome B4 -0Dion B-
.Gedinne B7-4Ciergnon-
.ES Ardennaise9-3Sinsin-Waillet-
.Eprave B0-4Leignon-
.Pessoux6 -12Dinant B-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

21/26

1.Onhaye B*54126
2.Hadelin-Haversin B*50126.-3(0)
3.ES Ardennaise*4696-2.(0)
4.Rienne44125-1.(0)
5.Sinsin-Waillet*3536.4
Dinant B*3596.2
7.Gedinne B**3197
8.Leignon*3036
9.Pessoux*2866-4.(3)
10.Pondrome B**2137
11.Eprave B13351.
12.Ciergnon*1036
13.Sommenoise*6363.
Dion B*606
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

nog te spelen wedstrijden

Namur : 4de Provinciale A --> Leignon

Eprave B

1.Zo-18/08/1915:00Onhaye B-Eprave B6 -1008-
2.Za-24/08/1920:00Eprave B-Pessoux4 -3

3

36
3.Zo-01/09/1915:00Hadelin-Haversin B-Eprave B3 -2039
4.Zo-08/09/1915:00Eprave B-ES Ardennaise1 -20311
5.Vr-13/09/1920:00Eprave B-Sinsin-Waillet2 -80312
6.Zo-22/09/1915:00

Leignon

-Eprave B6 -00312
7.Za-28/09/1920:00Eprave B-Rienne1 -70312
8.Zo-06/10/1915:00Dinant B-Eprave B5 -20312
9.Za-12/10/1920:00Eprave B-Sommenoise7 -0

3

611
10.Zo-20/10/1915:00Dion B-Eprave B3 -4

3

911
11.Zo-27/10/1915:00Eprave B-Ciergnon1 -111011
12.Za-09/11/1920:00Gedinne B-Eprave B8 -001011
13.Zo-17/11/1914:30Eprave B-Pondrome B2 -301011
14.Vr-22/11/1920:00Eprave B-Onhaye B0 -501011
15.Zo-01/12/1914:30Pessoux-Eprave B6 -201011
16.Za-07/12/1920:00Eprave B-Hadelin-Haversin B1 -401011
17.Zo-19/01/2014:30ES Ardennaise-Eprave B4 -101011
18.Za-25/01/2020:00Sinsin-Waillet-Eprave B3 -101011
20.Vr-07/02/2020:30Rienne-Eprave B8 -101011
21.Zo-16/02/2015:00Eprave B-Dinant B2 -501011
22.Zo-23/02/2015:00Sommenoise-Eprave B1 -3

3

1311
19.Zo-01/03/2015:00Eprave B-

Leignon

-.
23.Zo-08/03/2015:00Eprave B-Dion B -.
24.Zo-15/03/2015:00Ciergnon-Eprave B -.
25.Zo-29/03/2015:00Eprave B-Gedinne B -.
26.Zo-05/04/2000:00Pondrome B-Eprave B -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Leignon

1.Zo-18/08/1915:00Gedinne B-

Leignon

2 -4

3

31
2.Za-24/08/1919:30

Leignon

-Pondrome B1 -1143
3.Zo-01/09/1915:00Onhaye B-

Leignon

5 -2048
4.Zo-08/09/1915:00

Leignon

-Pessoux1 -3049
5.Zo-15/09/1915:00Hadelin-Haversin B-

Leignon

5 -00410
6.Zo-22/09/1915:00

Leignon

-Eprave B6 -0

3

79
7.Za-28/09/1920:00Sinsin-Waillet-

Leignon

2 -3

3

108
8.Zo-06/10/1915:00

Leignon

-ES Ardennaise0 -10109
9.Zo-13/10/1915:00

Leignon

-Rienne4 -1

3

137
10.Zo-20/10/1915:00Dinant B-

Leignon

3 -31148
11.Zo-27/10/1915:00

Leignon

-Sommenoise5 -2

3

178
12.Zo-10/11/1914:30Dion B-

Leignon

0 -2

3

207
13.Zo-17/11/1914:30

Leignon

-Ciergnon3 -1

3

236
14.Zo-24/11/1914:30

Leignon

-Gedinne B5 -2

3

266
15.Zo-01/12/1914:30Pondrome B-

Leignon

2 -21276
16.Zo-08/12/1914:30

Leignon

-Onhaye B3 -40276
17.Zo-19/01/2014:30Pessoux-

Leignon

3 -8

3

306
18.Zo-26/01/2014:30

Leignon

-Hadelin-Haversin B2 -30307
21.Zo-16/02/2015:00ES Ardennaise-

Leignon

2 -10308
22.Zo-23/02/2015:00Rienne-

Leignon

2 -10308
19.Zo-01/03/2015:00Eprave B-

Leignon

-.
23.Zo-08/03/2015:00

Leignon

-Dinant B -.
24.Zo-15/03/2015:00Sommenoise-

Leignon

-.
20.Zo-22/03/2015:00

Leignon

-Sinsin-Waillet -.
25.Zo-29/03/2015:00

Leignon

-Dion B -.
26.Zo-05/04/2000:00Ciergnon-

Leignon

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (12/13)

1Hadelin-Haversin B**2843:14+29
2Onhaye B***2744:12+32
3ES Ardennaise**2540:12+28
.Rienne2543:23+20
5Sinsin-Waillet*2236:14+22
6Dinant B**2044:21+23
7Gedinne B***1633:18+15
.Leignon**1630:18+12
.Pessoux**1637:32+5
10Pondrome B***1011:22-11
11Eprave B**721:38-17
12Ciergnon**617:39-22
13Sommenoise**312:39-27
.Dion B**39:69-60

alle wedstrijden (21/26)

1Onhaye B*5481:23+58
2Hadelin-Haversin B*5079:25+54
3ES Ardennaise*4670:29+41
4Rienne4470:36+34
5Sinsin-Waillet*3574:31+43
.Dinant B*3581:48+33
7Gedinne B**3167:39+28
8Leignon*3056:44+12
9Pessoux*2863:73-10
10Pondrome B**2133:45-12
11Eprave B1338:91-53
12Ciergnon*1031:78-47
13Sommenoise*627:91-64
.Dion B*621:138-117

uitwedstrijden (12/13)

1Onhaye B2737:11+26
2Hadelin-Haversin B*2236:11+25
3ES Ardennaise*2130:17+13
4Rienne**1927:13+14
5Gedinne B*1534:21+13
.Dinant B*1537:27+10
7Leignon*1426:260
8Sinsin-Waillet**1338:17+21
9Pessoux*1226:41-15
10Pondrome B*1122:23-1
11Eprave B617:53-36
12Ciergnon*414:39-25
13Sommenoise*315:52-37
.Dion B*312:69-57