www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op woensdag 26/02/2020

vbal4

Namur : 4de Provinciale A

vrijdag 21/02/2020

20:00

Dinant B

-Sinsin-Waillet2-1

zondag 23/02/2020

15:00Ciergnon-

Pessoux

2 -5
.Dion B-

Hadelin-Haversin B

0 -13
.Sommenoise-

Eprave B

1 -3
.

Rienne

-Leignon2-1
.Gedinne B-

Onhaye B

2 -4
.

Pondrome B

-ES Ardennaise2-1

vrijdag 28/02/2020

20:30Hadelin-Haversin B10- 7Rienne-

zondag 01/03/2020

15:00Onhaye B12-3Sommenoise-
.Pondrome B4 -0Dion B-
.Gedinne B7-4Ciergnon-
.ES Ardennaise9-3Sinsin-Waillet-
.Eprave B0-4Leignon-
.Pessoux6 -12Dinant B-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

21/26

1.Onhaye B*541263.
2.Hadelin-Haversin B*50126
3.ES Ardennaise*4696
4.Rienne44125.2
5.Sinsin-Waillet*3536.1
Dinant B*3596
7.Gedinne B**31974.
8.Leignon*3036.-2(3)
9.Pessoux*2866
10.Pondrome B**2137-1.(0)
11.Eprave B1335.-4(3)
12.Ciergnon*1036-3.(3)
13.Sommenoise*636
Dion B*606
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

nog te spelen wedstrijden

Namur : 4de Provinciale A --> ES Ardennaise

ES Ardennaise

1.Zo-18/08/1917:00

ES Ardennaise

-Sommenoise11 -0

3

31
2.Zo-25/08/1915:00Hadelin-Haversin B-

ES Ardennaise

3 -0036
3.Zo-01/09/1915:00

ES Ardennaise

-Dion B10 -2

3

63
4.Zo-08/09/1915:00Eprave B-

ES Ardennaise

1 -2

3

92
5.Zo-15/09/1915:00

ES Ardennaise

-Ciergnon2 -1

3

122
6.Za-21/09/1920:00Sinsin-Waillet-

ES Ardennaise

4 -10125
7.Zo-29/09/1915:00

ES Ardennaise

-Gedinne B3 -0

3

153
8.Zo-06/10/1915:00Leignon-

ES Ardennaise

0 -1

3

183
9.Zo-13/10/1915:00

ES Ardennaise

-Pondrome B3 -1

3

213
10.Zo-20/10/1915:00Rienne-

ES Ardennaise

2 -5

3

243
11.Zo-27/10/1915:00

ES Ardennaise

-Onhaye B0 -01253
12.Zo-10/11/1914:30

ES Ardennaise

-Dinant B1 -40254
13.Zo-17/11/1914:30Pessoux-

ES Ardennaise

5 -8

3

284
14.Zo-24/11/1914:30Sommenoise-

ES Ardennaise

0 -3

3

313
16.Zo-08/12/1914:30Dion B-

ES Ardennaise

0 -6

3

343
15.Zo-15/12/1914:30

ES Ardennaise

-Hadelin-Haversin B4 -2

3

373
17.Zo-19/01/2014:30

ES Ardennaise

-Eprave B4 -1

3

403
18.Zo-26/01/2014:30Ciergnon-

ES Ardennaise

0 -3

3

433
21.Zo-16/02/2015:00

ES Ardennaise

-Leignon2 -1

3

463
22.Zo-23/02/2015:00Pondrome B-

ES Ardennaise

2 -10463
19.Zo-01/03/2015:00

ES Ardennaise

-Sinsin-Waillet -.
23.Zo-08/03/2015:00

ES Ardennaise

-Rienne -.
24.Zo-15/03/2015:00Onhaye B-

ES Ardennaise

-.
20.Zo-22/03/2015:00Gedinne B-

ES Ardennaise

-.
25.Zo-29/03/2015:00Dinant B-

ES Ardennaise

-.
26.Zo-05/04/2000:00

ES Ardennaise

-Pessoux -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Sinsin-Waillet

1.Za-17/08/1920:00Pondrome B-Sinsin-Waillet0 -8

3

31
2.Zo-25/08/1915:00Sinsin-Waillet-Onhaye B2 -2143
3.Zo-01/09/1915:00Pessoux-Sinsin-Waillet3 -3157
4.Vr-06/09/1920:00Sinsin-Waillet-Hadelin-Haversin B1 -0

3

85
5.Vr-13/09/1920:00Eprave B-Sinsin-Waillet2 -8

3

115
6.Za-21/09/1920:00Sinsin-Waillet-

ES Ardennaise

4 -1

3

143
7.Za-28/09/1920:00Sinsin-Waillet-Leignon2 -30145
8.Za-05/10/1920:00Rienne-Sinsin-Waillet4 -20146
9.Za-12/10/1920:00Sinsin-Waillet-Dinant B6 -3

3

175
10.Vr-18/10/1920:30Sommenoise-Sinsin-Waillet0 -6

3

204
11.Za-26/10/1920:00Sinsin-Waillet-Dion B5 -0F1

3

234
12.Zo-10/11/1914:30Ciergnon-Sinsin-Waillet0 -6

3

263
13.Za-16/11/1920:00Sinsin-Waillet-Gedinne B1 -0

3

293
14.Za-23/11/1920:00Sinsin-Waillet-Pondrome B1 -20294
15.Zo-01/12/1914:30Onhaye B-Sinsin-Waillet3 -20294
16.Za-07/12/1920:00Sinsin-Waillet-Pessoux10 -0

3

324
17.Za-18/01/2020:00Hadelin-Haversin B-Sinsin-Waillet3 -20324
18.Za-25/01/2020:00Sinsin-Waillet-Eprave B3 -1

3

354
21.Za-15/02/2020:00Sinsin-Waillet-Rienne1 -20355
22.Vr-21/02/2020:00Dinant B-Sinsin-Waillet2 -10355
19.Zo-01/03/2015:00

ES Ardennaise

-Sinsin-Waillet -.
23.Za-07/03/2020:00Sinsin-Waillet-Sommenoise -.
24.Zo-15/03/2015:00Dion B-Sinsin-Waillet -.
20.Zo-22/03/2015:00Leignon-Sinsin-Waillet -.
25.Za-28/03/2020:00Sinsin-Waillet-Ciergnon -.
26.Zo-05/04/2000:00Gedinne B-Sinsin-Waillet -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (12/13)

1Hadelin-Haversin B**2843:14+29
2Onhaye B***2744:12+32
3ES Ardennaise**2540:12+28
.Rienne2543:23+20
5Sinsin-Waillet*2236:14+22
6Dinant B**2044:21+23
7Gedinne B***1633:18+15
.Leignon**1630:18+12
.Pessoux**1637:32+5
10Pondrome B***1011:22-11
11Eprave B**721:38-17
12Ciergnon**617:39-22
13Sommenoise**312:39-27
.Dion B**39:69-60

alle wedstrijden (21/26)

1Onhaye B*5481:23+58
2Hadelin-Haversin B*5079:25+54
3ES Ardennaise*4670:29+41
4Rienne4470:36+34
5Sinsin-Waillet*3574:31+43
.Dinant B*3581:48+33
7Gedinne B**3167:39+28
8Leignon*3056:44+12
9Pessoux*2863:73-10
10Pondrome B**2133:45-12
11Eprave B1338:91-53
12Ciergnon*1031:78-47
13Sommenoise*627:91-64
.Dion B*621:138-117

uitwedstrijden (12/13)

1Onhaye B2737:11+26
2Hadelin-Haversin B*2236:11+25
3ES Ardennaise*2130:17+13
4Rienne**1927:13+14
5Gedinne B*1534:21+13
.Dinant B*1537:27+10
7Leignon*1426:260
8Sinsin-Waillet**1338:17+21
9Pessoux*1226:41-15
10Pondrome B*1122:23-1
11Eprave B617:53-36
12Ciergnon*414:39-25
13Sommenoise*315:52-37
.Dion B*312:69-57