www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 25/10/2020

vbal4

Namur : 3de Provinciale A

zondag 11/10/2020

15:00Ohey A-Petit-Wartet A1-1
.Andoy A-Grand-Leez B1-1
.

Boninne A

-Rhisnes B3 -2
.

St-Germain

-Arquet B2-1
.Fernelmont B-Leuze-Longchamps A2 -2
.

Flawinne A

-Union Namèche A4 -1
.

Bossière B

-Loyers B2-1
De competitie werd stopgezet, een herstart volgt eventueel later...

5/30

1.Ohey A1182.
2.St-Germain109-3.(0)
3.Petit-Wartet A98
4.Flawinne A96-1.(0)
5.Boninne A87.-2(0)
6.Bossière B87.3
7.Loyers B76
8.Andoy A764.
9.Leuze-Longchamps A*55.-4(0)
10.Rhisnes B52
11.Grand-Leez B55
12.Emines A*44
13.Taviers A*44
14.Arquet B*44
15.Union Namèche A30
16.Fernelmont B11.1
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Namur : 3de Provinciale A --> Union Namèche A

Union Namèche A

1.Zo-13/09/2015:00Arquet B-

Union Namèche A

0 -5F1

3

31
2.Za-19/09/2020:00

Union Namèche A

-Leuze-Longchamps A1 -4035
3.Zo-27/09/2015:00St-Germain-

Union Namèche A

9 -20314
4.Zo-04/10/2015:00

Union Namèche A

-Boninne A0 -5F10315
5.Zo-11/10/2015:00Flawinne A-

Union Namèche A

4 -10315
6.Zo-18/10/2015:00

Union Namèche A

-Fernelmont B -PP.15
7.Zo-25/10/2015:00Ohey A-

Union Namèche A

-PP.
8.Zo-01/11/2014:30

Union Namèche A

-Bossière B -PP.
9.Zo-08/11/2014:30Andoy A-

Union Namèche A

-PP.
10.Zo-15/11/2014:30

Union Namèche A

-Taviers A -PP.
11.Wo-11/05/2200:00Emines A-

Union Namèche A

-.
12.Do-12/05/2200:00

Union Namèche A

-Grand-Leez B -.
13.Vr-13/05/2200:00Loyers B-

Union Namèche A

-.
14.Za-14/05/2200:00

Union Namèche A

-Rhisnes B -.
15.Zo-15/05/2200:00

Union Namèche A

-Petit-Wartet A -.
16.Ma-16/05/2200:00Leuze-Longchamps A-

Union Namèche A

-.
17.Di-17/05/2200:00

Union Namèche A

-Arquet B -.
18.Wo-18/05/2200:00Boninne A-

Union Namèche A

-.
19.Do-19/05/2200:00

Union Namèche A

-St-Germain -.
20.Vr-20/05/2200:00Fernelmont B-

Union Namèche A

-.
21.Za-21/05/2200:00

Union Namèche A

-Flawinne A -.
22.Zo-22/05/2200:00Bossière B-

Union Namèche A

-.
23.Ma-23/05/2200:00

Union Namèche A

-Ohey A -.
24.Di-24/05/2200:00Taviers A-

Union Namèche A

-.
25.Wo-25/05/2200:00

Union Namèche A

-Andoy A -.
26.Do-26/05/2200:00Grand-Leez B-

Union Namèche A

-.
27.Vr-27/05/2200:00

Union Namèche A

-Emines A -.
28.Za-28/05/2200:00Petit-Wartet A-

Union Namèche A

-.
29.Zo-29/05/2200:00

Union Namèche A

-Loyers B -.
30.Ma-30/05/2200:00Rhisnes B-

Union Namèche A

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Fernelmont B

1.Zo-13/09/2017:00Fernelmont B-Emines A2 -30012
2.Zo-20/09/2015:00Grand-Leez B-Fernelmont B4 -00016-
3.Zo-27/09/2015:00Fernelmont B-Loyers B0 -30016-
4.Zo-04/10/2015:00Petit-Wartet A-Fernelmont B2 -10016-
5.Zo-11/10/2015:00Fernelmont B-Leuze-Longchamps A2 -21116-
6.Zo-18/10/2015:00

Union Namèche A

-Fernelmont B -PP.16-
7.Zo-25/10/2015:00Fernelmont B-Boninne A -PP.
8.Zo-01/11/2014:30Arquet B-Fernelmont B -PP.
9.Zo-08/11/2014:30Fernelmont B-Rhisnes B -PP.
10.Zo-15/11/2014:30St-Germain-Fernelmont B -PP.
11.Wo-11/05/2200:00Bossière B-Fernelmont B -.
12.Do-12/05/2200:00Fernelmont B-Flawinne A -.
13.Vr-13/05/2200:00Taviers A-Fernelmont B -.
14.Za-14/05/2200:00Fernelmont B-Andoy A -.
15.Zo-15/05/2200:00Fernelmont B-Ohey A -.
16.Ma-16/05/2200:00Fernelmont B-Grand-Leez B -.
17.Di-17/05/2200:00Emines A-Fernelmont B -.
18.Wo-18/05/2200:00Fernelmont B-Petit-Wartet A -.
19.Do-19/05/2200:00Loyers B-Fernelmont B -.
20.Vr-20/05/2200:00Fernelmont B-

Union Namèche A

-.
21.Za-21/05/2200:00Leuze-Longchamps A-Fernelmont B -.
22.Zo-22/05/2200:00Fernelmont B-Arquet B -.
23.Ma-23/05/2200:00Boninne A-Fernelmont B -.
24.Di-24/05/2200:00Fernelmont B-St-Germain -.
25.Wo-25/05/2200:00Rhisnes B-Fernelmont B -.
26.Do-26/05/2200:00Flawinne A-Fernelmont B -.
27.Vr-27/05/2200:00Fernelmont B-Bossière B -.
28.Za-28/05/2200:00Ohey A-Fernelmont B -.
29.Zo-29/05/2200:00Fernelmont B-Taviers A -.
30.Ma-30/05/2200:00Andoy A-Fernelmont B -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (3/15)

1St-Germain7+8
2Flawinne A7+6
3Ohey A7+5
4Bossière B7+2
5Petit-Wartet A*6+7
6Boninne A5+1
7Grand-Leez B*4+4
8Loyers B*3+3
9Taviers A*3+1
10Andoy A30
11Emines A*1-1
12Rhisnes B*1-2
13Fernelmont B1-4
14Arquet B*1-5
15Leuze-Longchamps A**0-1
16Union Namèche A*0-8

alle wedstrijden (5/30)

1Ohey A11+7
2St-Germain10+5
3Petit-Wartet A9+7
4Flawinne A9+6
5Boninne A80
6Bossière B80
7Loyers B7+5
8Andoy A7+1
9Leuze-Longchamps A*5+2
10Rhisnes B5-2
11Grand-Leez B5-2
12Emines A*4-1
13Taviers A*4-1
14Arquet B*4-5
15Union Namèche A3-13
16Fernelmont B1-9

uitwedstrijden (3/15)

1Leuze-Longchamps A5+3
2Loyers B4+2
3Ohey A*4+2
4Andoy A*4+1
5Rhisnes B40
6Emines A*30
7Arquet B*30
8Boninne A*3-1
9St-Germain*3-3
10Union Namèche A3-5
11Petit-Wartet A30
12Flawinne A*20
13Taviers A*1-2
.Bossière B*1-2
15Grand-Leez B1-6
16Fernelmont B*0-5