www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op zaterdag 28/03/2020
2019-2020, Luxembourg-3D: VAUX-SUR-SÛRE
Wedstrijden
1Za-31/08/1920:00Vaux-Sur-Sûre -Champlon B6 -03 31 
15Za-07/09/1920:00Vaux-Sur-Sûre -Wellin B6 -13 61 
3Za-14/09/1920:00Vaux-Sur-Sûre -Cobreville2 -03 91 
4Zo-22/09/1915:00Ste Marie-Wid. -Vaux-Sur-Sûre2 -4 3121 
5Za-28/09/1920:00Vaux-Sur-Sûre -Givry B2 -13 151 
6Zo-06/10/1915:00Tellin -Vaux-Sur-Sûre1 -2 3181 
7Za-12/10/1920:00Vaux-Sur-Sûre -Nassogne B0 -01 191 
8Zo-20/10/1915:00Bras -Vaux-Sur-Sûre0 -4 3221 
9Za-26/10/1920:00Ste Ode -Vaux-Sur-Sûre0 -3 3251 
10Za-02/11/1920:00Vaux-Sur-Sûre -Sibret1 -11 261 
11Za-09/11/1920:00Bande -Vaux-Sur-Sûre3 -3 1271 
12Za-16/11/1920:00Vaux-Sur-Sûre -Bure3 -31 283 
13Za-23/11/1920:00Witry -Vaux-Sur-Sûre2 -0 0284 
2Zo-08/12/1914:30Wellin B -Vaux-Sur-Sûre4 -1 0286 
19Za-22/02/2020:00Vaux-Sur-Sûre -Tellin2 -30 286 
14Wo-01/07/2000:00Champlon B -Vaux-Sur-Sûre  - PP .   
16Vr-10/07/2000:00Cobreville -Vaux-Sur-Sûre  - PP .   
17Do-23/07/2000:00Vaux-Sur-Sûre -Ste Marie-Wid.  - .    
18Vr-24/07/2000:00Givry B -Vaux-Sur-Sûre  -  .   
20Za-25/07/2000:00Nassogne B -Vaux-Sur-Sûre  -  .   
21Zo-26/07/2000:00Vaux-Sur-Sûre -Bras  - .    
22Ma-27/07/2000:00Vaux-Sur-Sûre -Ste Ode  - .    
23Di-28/07/2000:00Sibret -Vaux-Sur-Sûre  -  .   
24Wo-29/07/2000:00Vaux-Sur-Sûre -Bande  - .    
25Do-30/07/2000:00Bure -Vaux-Sur-Sûre  -  .   
26Vr-31/07/2000:00Vaux-Sur-Sûre -Witry  - .    
Rangschikking(16/26)
1Ste Ode*35 11
 2Tellin34 11
 .Bras34 11
 .Witry34 11
 5Sibret*32 10
6Vaux-Sur-Sûre*28 8
 7Bure25 8
 8Givry B*22 7
 9Wellin B20 6
 .Bande20 6
11Ste Marie-Wid.10 3
 12Nassogne B*8 2
 13Cobreville*7 2
 14Champlon B**4 1
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met één extra kolom, die geeft het aantal gewonnen wedstrijden.

De wedstrijden van STE MARIE-WID.
1Za-31/08/1920:00Tellin -Ste Marie-Wid.5 -0  009-
2Zo-08/09/1915:00Ste Marie-Wid. -Nassogne B3 -2 3 36 
3Zo-15/09/1915:00Bras -Ste Marie-Wid.4 -0  038 
4Zo-22/09/1915:00Ste Marie-Wid. -Vaux-Sur-Sûre2 -4 0 39 
5Zo-29/09/1915:00Sibret -Ste Marie-Wid.2 -0  0310 
6Zo-06/10/1915:00Ste Marie-Wid. -Bande2 -1 3 69 
7Zo-13/10/1915:00Bure -Ste Marie-Wid.3 -2  0610 
8Zo-20/10/1915:00Ste Marie-Wid. -Witry1 -2 0 610 
9Zo-27/10/1915:00Champlon B -Ste Marie-Wid.3 -2  0610 
10Zo-03/11/1914:30Ste Marie-Wid. -Wellin B1 -3 0 611 
11Zo-10/11/1914:30Cobreville -Ste Marie-Wid.2 -2  1711 
12Za-16/11/1920:00Ste Ode -Ste Marie-Wid.5 -0  0711 
13Zo-24/11/1914:30Ste Marie-Wid. -Givry B1 -3 0 711 
14Zo-01/12/1914:30Ste Marie-Wid. -Tellin1 -6 0 711 
15Zo-08/12/1915:00Nassogne B -Ste Marie-Wid.6 -0  0712 
19Za-22/02/2020:00Bande -Ste Marie-Wid.0 -2  31011 
16Vr-10/07/2000:00Ste Marie-Wid. -Bras  - PP.    
17Do-23/07/2000:00Vaux-Sur-Sûre -Ste Marie-Wid.  -   .   
18Vr-24/07/2000:00Ste Marie-Wid. -Sibret  -  .    
20Za-25/07/2000:00Ste Marie-Wid. -Bure  -  .    
21Zo-26/07/2000:00Witry -Ste Marie-Wid.  -   .   
22Ma-27/07/2000:00Ste Marie-Wid. -Champlon B  -  .    
23Di-28/07/2000:00Wellin B -Ste Marie-Wid.  -   .   
24Wo-29/07/2000:00Ste Marie-Wid. -Cobreville  -  .    
25Do-30/07/2000:00Ste Marie-Wid. -Ste Ode  -  .    
26Vr-31/07/2000:00Givry B -Ste Marie-Wid.  -   .   
Beste aanval
Ste Ode48
 Tellin46
 Bras44
 Sibret40
Vaux-Sur-Sûre39
 Bure37
 Witry35
 Givry B32
 Wellin B26
 Cobreville26
 Bande26
 Nassogne B22
Ste Marie-Wid.19
 Champlon B17
Beste verdediging
Sibret16
 Tellin17
 Witry17
 Ste Ode19
 Givry B20
Vaux-Sur-Sûre21
 Bras23
 Wellin B30
 Bande36
 Bure40
 Nassogne B47
Ste Marie-Wid.51
 Cobreville53
 Champlon B67
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.