www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 03/04/2020

vbal4

Hainaut : 4de Provinciale E

speeldag 1

periode 1

zondag 25/08/2019

15:00Aulnois-Peronnes B2-2
.Naast B-

Le Roeulx B

1-3
.

Athenes Ressaix

-Ecaussinnes B4-1
.Ent.Chapelloise B-

Maurage B

0-3
.

Quievrainoise 70

-Ronquières-Hy B6-2
.

Snef-Tyber B

-Buvrinnes3-0

vrij: Anderlues B

speeldag 2

periode 1

zaterdag 31/08/2019

18:30

Le Roeulx B

-Snef-Tyber B5-1

zondag 01/09/2019

15:00Maurage B-

Naast B

1-3
.

Peronnes B

-Ent.Chapelloise B4-1
.Buvrinnes-

Quievrainoise 70

0-7
.Ecaussinnes B-Aulnois2-2
.Ronquières-Hy B-

Anderlues B

0-2

vrij: Athenes Ressaix

speeldag 3

periode 1

zondag 08/09/2019

15:00

Peronnes B

-Ecaussinnes B4-3
.

Anderlues B

-Buvrinnes3-0
.

Snef-Tyber B

-Maurage B4-0
.Quievrainoise 70-Le Roeulx B2-2
.Ent.Chapelloise B-

Naast B

3-5
.

Athenes Ressaix

-Ronquières-Hy B6-0

vrij: Aulnois

speeldag 4

periode 1

zondag 15/09/2019

15:00

Maurage B

-Quievrainoise 704-1
.

Le Roeulx B

-Anderlues B2-1
.

Ecaussinnes B

-Ent.Chapelloise B7-0
.

Ronquières-Hy B

-Aulnois5-4
.Buvrinnes-

Athenes Ressaix

2-8
.

Naast B

-Snef-Tyber B5-1

vrij: Peronnes B

speeldag 5

periode 1

zaterdag 21/09/2019

17:30

Quievrainoise 70

-Naast B3-2

zondag 22/09/2019

15:00Peronnes B-Ronquières-Hy B3-3
.

Anderlues B

-Maurage B2-1
.Aulnois-Buvrinnes2-2
.Athenes Ressaix-Le Roeulx B2-2
.Ent.Chapelloise B-

Snef-Tyber B

0-9

vrij: Ecaussinnes B

speeldag 6

periode 1

zondag 29/09/2019

15:00Maurage B-

Athenes Ressaix

2-5
.

Naast B

-Anderlues B1-0
.

Snef-Tyber B

-Quievrainoise 706-1
.Ronquières-Hy B-

Ecaussinnes B

1-2
.Buvrinnes-

Peronnes B

1-2
.Le Roeulx B-Aulnois1-1

vrij: Ent.Chapelloise B

speeldag 7

periode 1

zondag 06/10/2019

15:00Aulnois-Maurage B3-3
.

Peronnes B

-Le Roeulx B4-2
.

Ecaussinnes B

-Buvrinnes5-0
.Anderlues B-Snef-Tyber B1-1
.

Athenes Ressaix

-Naast B1-0
.Ent.Chapelloise B-Quievrainoise 701-1

vrij: Ronquières-Hy B

speeldag 8

periode 1

zondag 13/10/2019

15:00Maurage B-

Peronnes B

0-4
.Naast B-

Aulnois

1-4
.Snef-Tyber B-

Athenes Ressaix

1-2
.Quievrainoise 70-

Anderlues B

1-2
.

Ronquières-Hy B

-Ent.Chapelloise B3-1
.Le Roeulx B-Ecaussinnes B3-3

vrij: Buvrinnes

speeldag 9

periode 2

zondag 20/10/2019

15:00

Aulnois

-Snef-Tyber B3-2
.Peronnes B-

Naast B

0-5F1
.

Ecaussinnes B

-Maurage B3-1
.Ronquières-Hy B-

Buvrinnes

0-2
.

Athenes Ressaix

-Quievrainoise 705-3
.Ent.Chapelloise B-

Anderlues B

1-9

vrij: Le Roeulx B

speeldag 10

periode 2

zondag 27/10/2019

15:00Naast B-

Ecaussinnes B

1-2
.

Snef-Tyber B

-Peronnes B7-1
.Quievrainoise 70-

Aulnois

0-1
.Anderlues B-Athenes Ressaix2-2
.

Buvrinnes

-Ent.Chapelloise B4-1
.

Le Roeulx B

-Ronquières-Hy B4-2

vrij: Maurage B

speeldag 11

periode 2

zondag 10/11/2019

14:30

Aulnois

-Anderlues B2-0
.Peronnes B-

Quievrainoise 70

2-3
.Ecaussinnes B-Snef-Tyber B2-2
.Ronquières-Hy B-

Maurage B

1-2
.

Buvrinnes

-Le Roeulx B3-2
.Ent.Chapelloise B-

Athenes Ressaix

1-3

vrij: Naast B

speeldag 12

periode 2

zondag 24/11/2019

14:30

Aulnois

-Ent.Chapelloise B3-0
.

Peronnes B

-Athenes Ressaix2-1
.Ecaussinnes B-

Anderlues B

1-2
.Ronquières-Hy B-

Snef-Tyber B

0-2
.Buvrinnes-

Naast B

2-4
.

Le Roeulx B

-Maurage B5-4

vrij: Quievrainoise 70

speeldag 13

periode 2

zondag 01/12/2019

14:30Ent.Chapelloise B-

Le Roeulx B

0-5F1
.

Maurage B

-Buvrinnes3-2
.

Naast B

-Ronquières-Hy B3-1
.Quievrainoise 70-

Ecaussinnes B

1-5
.

Athenes Ressaix

-Aulnois6-0
15:00

Anderlues B

-Peronnes B6-0

vrij: Snef-Tyber B

speeldag 14

periode 2

zondag 15/12/2019

14:30Ronquières-Hy B-

Quievrainoise 70

0-5F1
.Peronnes B-

Aulnois

1-3
.Buvrinnes-

Snef-Tyber B

0-2
.Ecaussinnes B-

Athenes Ressaix

1-4
.

Maurage B

-Ent.Chapelloise B2-1
15:00Le Roeulx B-Naast B0-0

vrij: Anderlues B

speeldag 15

periode 2

zondag 12/01/2020

14:30

Naast B

-Maurage B3-0
.Ent.Chapelloise B-

Peronnes B

2-3
.

Aulnois

-Ecaussinnes B3-0
.

Quievrainoise 70

-Buvrinnes2-1
.

Snef-Tyber B

-Le Roeulx B4-2
15:00

Anderlues B

-Ronquières-Hy B4-1

vrij: Athenes Ressaix

speeldag 16

periode 2

zondag 19/01/2020

14:30

Ecaussinnes B

-Peronnes B5-1
.Maurage B-

Snef-Tyber B

1-8
.Buvrinnes-Anderlues B2-2
.Ronquières-Hy B-

Athenes Ressaix

0-6
.

Naast B

-Ent.Chapelloise B4-0
15:00

Le Roeulx B

-Quievrainoise 705-2

vrij: Aulnois

speeldag 17

periode 3

zondag 26/01/2020

15:00

Snef-Tyber B

-Naast B3-0
.Ent.Chapelloise B-

Ecaussinnes B

2-4
.

Aulnois

-Ronquières-Hy B2-1
.

Athenes Ressaix

-Buvrinnes8-1
.

Anderlues B

-Le Roeulx B5-1
.

Quievrainoise 70

-Maurage B5-0F1

vrij: Peronnes B

speeldag 18

periode 3

zondag 02/02/2020

15:00Buvrinnes-

Aulnois

0-1
.Ronquières-Hy B-Peronnes B2-2
.

Naast B

-Quievrainoise 701-0
.Maurage B-

Anderlues B

1-7
.Le Roeulx B-

Athenes Ressaix

1-4
.Snef-Tyber B-Ent.Chapelloise B1-1

vrij: Ecaussinnes B

speeldag 19

periode 3

zondag 16/02/2020

15:00

Athenes Ressaix

-Maurage B6-1
.

Anderlues B

-Naast B2-1
.Quievrainoise 70-

Snef-Tyber B

0-4
.

Ecaussinnes B

-Ronquières-Hy B6-2
.Peronnes B-

Buvrinnes

2-3
.

Aulnois

-Le Roeulx B4-1

vrij: Ent.Chapelloise B

speeldag 20

periode 3

zaterdag 29/02/2020

15:00Snef-Tyber B-Anderlues B0-0

zondag 01/03/2020

15:00Maurage B-

Aulnois

0-5F1
.

Le Roeulx B

-Peronnes B2-1
.

Buvrinnes

-Ecaussinnes B4-0
.

Quievrainoise 70

-Ent.Chapelloise B3-1
16:00Naast B-

Athenes Ressaix

1-5

vrij: Ronquières-Hy B

speeldag 21

periode 3

zaterdag 07/03/2020

16:00Athenes Ressaix-

Snef-Tyber B

3-5

zondag 08/03/2020

15:00

Peronnes B

-Maurage B6-1
.

Aulnois

-Naast B2-0
.

Anderlues B

-Quievrainoise 704-0
.

Ent.Chapelloise B

-Ronquières-Hy B3-1
.

Ecaussinnes B

-Le Roeulx B3-0

vrij: Buvrinnes

speeldag 22

periode 3

vrijdag 10/07/2020

00:00Snef-Tyber B-Aulnois-PP
.Naast B-Peronnes B-PP
.Maurage B-Ecaussinnes B-PP
.Buvrinnes-Ronquières-Hy B-PP
.Quievrainoise 70-Athenes Ressaix-PP
.Anderlues B-Ent.Chapelloise B-PP

vrij: Le Roeulx B

speeldag 23

periode 3

dinsdag 28/07/2020

00:00Quievrainoise 70-Peronnes B-
.Anderlues B-Aulnois-
.Snef-Tyber B-Ecaussinnes B-
.Maurage B-Ronquières-Hy B-
.Le Roeulx B-Buvrinnes-
.Athenes Ressaix-Ent.Chapelloise B-

vrij: Naast B

speeldag 24

periode 3

woensdag 29/07/2020

00:00Ecaussinnes B-Naast B-
.Peronnes B-Snef-Tyber B-
.Aulnois-Quievrainoise 70-
.Athenes Ressaix-Anderlues B-
.Ent.Chapelloise B-Buvrinnes-
.Ronquières-Hy B-Le Roeulx B-

vrij: Maurage B

speeldag 25

periode 3

donderdag 30/07/2020

00:00Buvrinnes-Maurage B-
.Ronquières-Hy B-Naast B-
.Ecaussinnes B-Quievrainoise 70-
.Peronnes B-Anderlues B-
.Aulnois-Athenes Ressaix-
.Le Roeulx B-Ent.Chapelloise B-

vrij: Snef-Tyber B

speeldag 26

periode 3

vrijdag 31/07/2020

00:00Ent.Chapelloise B-Aulnois-
.Athenes Ressaix-Peronnes B-
.Anderlues B-Ecaussinnes B-
.Snef-Tyber B-Ronquières-Hy B-
.Naast B-Buvrinnes-
.Maurage B-Le Roeulx B-

vrij: Quievrainoise 70

20/24

1.Athenes Ressaix*4795
2.Aulnois*41125
3.Snef-Tyber B4084
Anderlues B*40105
5.Ecaussinnes B*3395
6.Naast B3134
7.Le Roeulx B2934
8.Peronnes B*2745
9.Quievrainoise 702634
10.Buvrinnes*1765
11.Maurage B1604
12.Ronquières-Hy B*815
13.Ent.Chapelloise B*545
punten uit de laatste 4 wedstrijden

nog te spelen wedstrijden

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

20/24

1

2

1.Athenes Ressaix*4715
2.Aulnois*4112
3.Snef-Tyber B4012
Anderlues B*4012
5.Ecaussinnes B*3310
6.xNaast B3110
7.xLe Roeulx B298
8.xPeronnes B*278
9.xQuievrainoise 70268
10.xBuvrinnes*175
11.xMaurage B165
12.xRonquières-Hy B*82
13.xEnt.Chapelloise B*51

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

-/-

1

2

3

4

Athenes Ressaix7/7227+23
2.Peronnes B7/7196+13
3.Anderlues B7/7155+6
4.Snef-Tyber B8/8134+12
5.Ecaussinnes B7/7133+10
6.Le Roeulx B8/8133+5
7.Naast B8/8124+2
8.Quievrainoise 708/8113+3
9.Aulnois7/791+2
10.Ronquières-Hy B7/782-11
11.Maurage B8/872-8
12.Buvrinnes7/710-29
13.Ent.Chapelloise B7/710-30

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het aantal gespeelde wedstrijden / het aantal te spelen wedstrijden

2

het puntentotaal

3

het aantal gewonnen wedstrijden

4

het doelpuntensaldo

periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

-/-

1

2

3

4

Aulnois7/7217+7
2.Snef-Tyber B7/7186+21
Athenes Ressaix7/7186+21
4.Naast B7/7186+17
5.Anderlues B7/7165+18
6.Le Roeulx B7/7155+9
7.Ecaussinnes B8/8134+4
8.Buvrinnes8/81030
9.Quievrainoise 707/7103-3
10.Maurage B7/7103-11
11.Peronnes B8/862-22
12.Ronquières-Hy B8/800-23
13.Ent.Chapelloise B8/800-27

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details

-/-

1

2

3

4

1.Aulnois5/10155+12
2.Anderlues B5/10134+15
3.Athenes Ressaix5/10124+17
4.Snef-Tyber B5/9123+10
5.Ecaussinnes B4/9103+6
6.Quievrainoise 705/972-2
7.Buvrinnes4/972-3
8.Peronnes B4/941+3
9.Ent.Chapelloise B4/941-2
10.Naast B5/931-10
11.Le Roeulx B5/931-13
12.Ronquières-Hy B4/910-8
13.Maurage B5/900-29

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing