www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 15/05/2020

vbal4

Hainaut : 3de Provinciale D

speeldag 1

zondag 25/08/2019

15:00Jumet B-

Froidchapelle A

0-3
.Montigny-Montignies B2-2
.Entente Châtelet A-

Roux A

0-5
.Forchies B-Solrezienne1-1
.

Rc.Marcinelle A

-WSAC Fleurus A6-1
.Gosselies B-

Baileux

0-5
.

Ransart B

-Gerpinnes B5-3
.

Bouffioulx

-Jamioulx A3-1

speeldag 2

zondag 01/09/2019

15:00

Baileux

-Montigny1-0
.Gerpinnes B-

Jumet B

1-2
.

WSAC Fleurus A

-Entente Châtelet A4-2
.

Montignies B

-Ransart B3-0
.

Roux A

-Gosselies B1-0
.

Jamioulx A

-Rc.Marcinelle A3-2
.

Froidchapelle A

-Forchies B3-2
.Solrezienne-

Bouffioulx

0-2

speeldag 3

zondag 08/09/2019

15:00

Baileux

-Roux A2-0
.Bouffioulx-Froidchapelle A1-1
.Montigny-Ransart B2-2
.Entente Châtelet A-

Jamioulx A

1-2
.Forchies B-

Gerpinnes B

0-3
.Rc.Marcinelle A-

Solrezienne

1-3
.

Jumet B

-Montignies B3-2
.

Gosselies B

-WSAC Fleurus A4-2

speeldag 4

zondag 15/09/2019

15:00

Solrezienne

-Entente Châtelet A2-0
.Roux A-Montigny1-1
.

Gerpinnes B

-Bouffioulx3-0
.WSAC Fleurus A-

Baileux

1-2
.

Jamioulx A

-Gosselies B4-2
.Froidchapelle A-Rc.Marcinelle A0-0
.

Ransart B

-Jumet B7-0
.

Montignies B

-Forchies B9-3

speeldag 5

zondag 22/09/2019

15:00Montigny-Jumet B1-1
.

Baileux

-Jamioulx A7-0
.

Roux A

-WSAC Fleurus A2-1
.Gosselies B-Solrezienne2-2
.Bouffioulx-

Montignies B

0-2
.Forchies B-

Ransart B

1-3
.Entente Châtelet A-

Froidchapelle A

1-6
.

Rc.Marcinelle A

-Gerpinnes B3-2

speeldag 6

zondag 29/09/2019

15:00Montignies B-Rc.Marcinelle A2-2
.

Ransart B

-Bouffioulx3-1
.

Jumet B

-Forchies B1-0
.WSAC Fleurus A-Montigny0-0
.Jamioulx A-

Roux A

0-3
.Solrezienne-Baileux2-2
.Froidchapelle A-Gosselies B3-3
.

Gerpinnes B

-Entente Châtelet A5-0

speeldag 7

zondag 06/10/2019

15:00Gosselies B-

Gerpinnes B

1-3
.Baileux-

Froidchapelle A

0-1
.

Roux A

-Solrezienne6-3
.

WSAC Fleurus A

-Jamioulx A2-1
.

Bouffioulx

-Jumet B1-0
.Rc.Marcinelle A-

Ransart B

0-3
.Entente Châtelet A-

Montignies B

1-3
.Montigny-Forchies B2-2

speeldag 8

zondag 13/10/2019

15:00

Montignies B

-Gosselies B2-0
.

Ransart B

-Entente Châtelet A11-0
.

Jumet B

-Rc.Marcinelle A4-3
.Forchies B-

Bouffioulx

0-2
.Jamioulx A-

Montigny

1-2
.

Solrezienne

-WSAC Fleurus A6-1
.Froidchapelle A-Roux A2-2
.

Gerpinnes B

-Baileux2-1

speeldag 9

zondag 20/10/2019

15:00Gosselies B-Ransart B2-2
.

Baileux

-Montignies B5-1
.Roux A-

Gerpinnes B

1-2
.WSAC Fleurus A-

Froidchapelle A

1-4
.Jamioulx A-Solrezienne1-1
.

Rc.Marcinelle A

-Forchies B4-1
.Entente Châtelet A-

Jumet B

2-5
.

Montigny

-Bouffioulx2-1

speeldag 10

vrijdag 25/10/2019

20:00

Froidchapelle A

-Jamioulx A4-1

zondag 27/10/2019

15:00

Montignies B

-Roux A3-2
.

Ransart B

-Baileux3-0
.

Jumet B

-Gosselies B2-1
.

Forchies B

-Entente Châtelet A3-1
.

Bouffioulx

-Rc.Marcinelle A4-1
.

Solrezienne

-Montigny3-1
.

Gerpinnes B

-WSAC Fleurus A2-0

speeldag 11

zondag 10/11/2019

14:30Roux A-

Ransart B

0-4
.

Jamioulx A

-Gerpinnes B3-0
.Solrezienne-

Froidchapelle A

1-4
.Entente Châtelet A-

Bouffioulx

0-2
.Montigny-

Rc.Marcinelle A

1-3
15:00WSAC Fleurus A-

Montignies B

1-4
.

Baileux

-Jumet B4-1
18:00

Gosselies B

-Forchies B5-3

speeldag 12

zondag 17/11/2019

14:30Jumet B-

Roux A

0-1
.Forchies B-

Baileux

0-2
.Bouffioulx-

Gosselies B

1-2
.

Rc.Marcinelle A

-Entente Châtelet A6-0
.Gerpinnes B-

Solrezienne

1-2
15:00Ransart B-WSAC Fleurus A3-3
.

Montignies B

-Jamioulx A5-1
.

Froidchapelle A

-Montigny3-0

speeldag 13

zondag 24/11/2019

14:30Gosselies B-Rc.Marcinelle A1-1
.Roux A-

Forchies B

1-2
.Jamioulx A-

Ransart B

2-3
.Solrezienne-Montignies B2-2
.

Montigny

-Entente Châtelet A3-0
.

Froidchapelle A

-Gerpinnes B3-1
15:00

Baileux

-Bouffioulx3-1
.WSAC Fleurus A-Jumet B2-2

speeldag 14

zondag 01/12/2019

14:30Jumet B-Jamioulx A1-1
.Forchies B-WSAC Fleurus A0-0
.

Bouffioulx

-Roux A2-1
.Rc.Marcinelle A-

Baileux

1-2
.Entente Châtelet A-

Gosselies B

1-3
.Montigny-

Gerpinnes B

0-1
15:00Montignies B-Froidchapelle A0-0
.Ransart B-

Solrezienne

1-6

speeldag 15

zondag 08/12/2019

14:30

Roux A

-Rc.Marcinelle A3-0
.

Jamioulx A

-Forchies B4-3
.Solrezienne-

Jumet B

0-1
.Gerpinnes B-

Montignies B

0-1
.

Froidchapelle A

-Ransart B3-2
15:00

Baileux

-Entente Châtelet A12-0
.

WSAC Fleurus A

-Bouffioulx2-1
18:00Gosselies B-

Montigny

3-4

speeldag 16

zondag 15/12/2019

14:30Gerpinnes B-

Ransart B

0-2
.

Solrezienne

-Forchies B2-1
.Jamioulx A-Bouffioulx1-1
.

Roux A

-Entente Châtelet A4-1
.

Froidchapelle A

-Jumet B3-1
15:00

Baileux

-Gosselies B4-0
.

Montignies B

-Montigny4-2
.

WSAC Fleurus A

-Rc.Marcinelle A4-2

speeldag 17

zondag 12/01/2020

14:30

Montigny

-Baileux2-1
.Entente Châtelet A-

WSAC Fleurus A

0-3
.

Rc.Marcinelle A

-Jamioulx A2-0
.Bouffioulx-

Solrezienne

0-5
.

Forchies B

-Froidchapelle A2-1
.Jumet B-Gerpinnes B1-1
15:00

Ransart B

-Montignies B3-1
18:00Gosselies B-

Roux A

1-2

speeldag 18

zondag 19/01/2020

14:30

Roux A

-Baileux2-1
.

Gerpinnes B

-Forchies B3-2
.

Solrezienne

-Rc.Marcinelle A2-1
.

Jamioulx A

-Entente Châtelet A3-1
15:00Ransart B-Montigny3-3
.

Montignies B

-Jumet B4-0
.

WSAC Fleurus A

-Gosselies B1-0
.

Froidchapelle A

-Bouffioulx5-0F1

speeldag 19

zondag 26/01/2020

15:00

Forchies B

-Montignies B3-1
.Jumet B-Ransart B3-3
.Montigny-Roux A2-2
.Baileux-

WSAC Fleurus A

2-3
.

Gosselies B

-Jamioulx A4-0
.Entente Châtelet A-

Solrezienne

0-1
.Rc.Marcinelle A-

Froidchapelle A

0-2
.

Bouffioulx

-Gerpinnes B1-0

speeldag 20

zondag 02/02/2020

15:00

Solrezienne

-Gosselies B3-0
.Jamioulx A-

Baileux

0-3
.WSAC Fleurus A-Roux A0-0
.

Ransart B

-Forchies B10-1
.

Montignies B

-Bouffioulx3-1
.Gerpinnes B-

Rc.Marcinelle A

0-1
.

Froidchapelle A

-Entente Châtelet A3-0
.

Jumet B

-Montigny4-0

speeldag 21

zondag 16/02/2020

15:00

Rc.Marcinelle A

-Montignies B2-1
.

Bouffioulx

-Ransart B2-0
.

Forchies B

-Jumet B3-1
.Montigny-WSAC Fleurus A1-1
.Baileux-

Solrezienne

0-2
.Entente Châtelet A-

Gerpinnes B

0-1
18:00Gosselies B-

Froidchapelle A

0-2

zondag 23/02/2020

15:00Roux A-Jamioulx A1-1

speeldag 22

zaterdag 29/02/2020

19:30

Froidchapelle A

-Baileux2-0
20:00

Montignies B

-Entente Châtelet A7-2

zondag 01/03/2020

15:00Gerpinnes B-Gosselies B2-2
.Solrezienne-Roux A2-2
.

Jamioulx A

-WSAC Fleurus A3-0
.

Jumet B

-Bouffioulx2-0
.

Ransart B

-Rc.Marcinelle A4-2
.Forchies B-

Montigny

1-2

speeldag 23

zaterdag 07/03/2020

15:00Bouffioulx-

Forchies B

0-2

zondag 08/03/2020

15:00Entente Châtelet A-

Ransart B

1-3
.

Rc.Marcinelle A

-Jumet B3-2
.Montigny-Jamioulx A2-2
.WSAC Fleurus A-

Solrezienne

2-3
.

Roux A

-Froidchapelle A2-0
.

Baileux

-Gerpinnes B3-2
18:00Gosselies B-

Montignies B

1-3

speeldag 24

zondag 15/03/2020

00:00Ransart B-Gosselies B-PP
.Montignies B-Baileux-PP
.Gerpinnes B-Roux A-PP
.Froidchapelle A-WSAC Fleurus A-PP
.Solrezienne-Jamioulx A-PP
.Forchies B-Rc.Marcinelle A-PP
.Jumet B-Entente Châtelet A-PP
.Bouffioulx-Montigny-PP

speeldag 25

zondag 22/03/2020

00:00Jamioulx A-Froidchapelle A-PP
.Entente Châtelet A-Forchies B-PP
.Roux A-Montignies B-PP
.Baileux-Ransart B-PP
.Rc.Marcinelle A-Bouffioulx-PP
.Montigny-Solrezienne-PP
.WSAC Fleurus A-Gerpinnes B-PP
.Gosselies B-Jumet B-PP

speeldag 26

zondag 29/03/2020

00:00Forchies B-Gosselies B-PP
.Jumet B-Baileux-PP
.Ransart B-Roux A-PP
.Montignies B-WSAC Fleurus A-PP
.Gerpinnes B-Jamioulx A-PP
.Froidchapelle A-Solrezienne-PP
.Bouffioulx-Entente Châtelet A-PP
.Rc.Marcinelle A-Montigny-PP

speeldag 27

zondag 05/04/2020

00:00Jamioulx A-Montignies B-PP
.WSAC Fleurus A-Ransart B-PP
.Roux A-Jumet B-PP
.Baileux-Forchies B-PP
.Gosselies B-Bouffioulx-PP
.Entente Châtelet A-Rc.Marcinelle A-PP
.Montigny-Froidchapelle A-PP
.Solrezienne-Gerpinnes B-PP

speeldag 28

zondag 19/04/2020

00:00Rc.Marcinelle A-Gosselies B-PP
.Bouffioulx-Baileux-PP
.Forchies B-Roux A-PP
.Jumet B-WSAC Fleurus A-PP
.Ransart B-Jamioulx A-PP
.Montignies B-Solrezienne-PP
.Gerpinnes B-Froidchapelle A-PP
.Entente Châtelet A-Montigny-PP

speeldag 29

zondag 26/04/2020

00:00Froidchapelle A-Montignies B-PP
.Solrezienne-Ransart B-PP
.Jamioulx A-Jumet B-PP
.WSAC Fleurus A-Forchies B-PP
.Roux A-Bouffioulx-PP
.Baileux-Rc.Marcinelle A-PP
.Gosselies B-Entente Châtelet A-PP
.Gerpinnes B-Montigny-PP

speeldag 30

vrijdag 01/05/2020

00:00Montigny-Gosselies B-PP
.Entente Châtelet A-Baileux-PP
.Rc.Marcinelle A-Roux A-PP
.Bouffioulx-WSAC Fleurus A-PP
.Forchies B-Jamioulx A-PP
.Jumet B-Solrezienne-PP
.Ransart B-Froidchapelle A-PP
.Montignies B-Gerpinnes B-PP

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

23/30

1

2

1.Froidchapelle A5316
2.Ransart B4714
3.Montignies B4614
4.Solrezienne4513
5.Baileux4314
6.Roux A3911
7.Gerpinnes B3210
8.Jumet B329
9.Rc.Marcinelle A309
10.Bouffioulx299
11.Montigny286
12.WSAC Fleurus A277
13.Jamioulx A267
14.Forchies B216
15.Gosselies B205
16.Entente Châtelet A00

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden