www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 27/01/2020

vbal4

Brabant : 3de Provinciale C

speeldag 1

zaterdag 31/08/2019

20:00Kosova B-

Stéphanois B

0-1
.Jeun.Molenbeek B-

FC Schaerbeek B

1-6
20:30

SC Ixelles B

-Saint-Michel B1-2

zondag 01/09/2019

15:00Auderghem B-

Villers la Ville B

3-4
.

Wavre Limal B

-JS.Ittroise B3-2
.Léopold FC B-Union Rixensart B0-0
.RRC Waterloo B-La Hulpe2-2
18:00

Cros.Schaerbeek B

-RRC.Etterbeek B4-3

speeldag 2

zaterdag 07/09/2019

19:00FC Schaerbeek B-

Auderghem B

0-5F1
19:30Villers la Ville B-
SC Ixelles B
9-2

zondag 08/09/2019

14:30Union Rixensart B-

RRC Waterloo B

2-5
15:00Stéphanois B-

Cros.Schaerbeek B

1-3
.

RRC.Etterbeek B

-Jeun.Molenbeek B4-1
.

La Hulpe

-Kosova B5-2
.JS.Ittroise B-

Léopold FC B

1-4
.

Saint-Michel B

-Wavre Limal B4-1

speeldag 3

zaterdag 14/09/2019

20:00Kosova B-Union Rixensart B3-3
.

Jeun.Molenbeek B

-Auderghem B2-1
20:30

SC Ixelles B

-FC Schaerbeek B0-8

zondag 15/09/2019

15:00

RRC.Etterbeek B

-Stéphanois B7-1
.Wavre Limal B-

Villers la Ville B

0-2
.Léopold FC B-Saint-Michel B2-2
.

RRC Waterloo B

-JS.Ittroise B2-0
18:00Cros.Schaerbeek B-

La Hulpe

0-3

speeldag 4

zaterdag 28/09/2019

19:30Villers la Ville B-

Léopold FC B

0-2
20:00

Stéphanois B

-Jeun.Molenbeek B4-2

zondag 29/09/2019

14:30

Union Rixensart B

-Cros.Schaerbeek B3-1
15:00Auderghem B-
SC Ixelles B
3-1
.

La Hulpe

-RRC.Etterbeek B4-0
.JS.Ittroise B-

Kosova B

0-4
.Saint-Michel B-

RRC Waterloo B

1-3
19:00

FC Schaerbeek B

-Wavre Limal B5-0

speeldag 5

zaterdag 05/10/2019

20:00

Kosova B

-Saint-Michel B3-0
.Jeun.Molenbeek B-
SC Ixelles B
5-5
.Stéphanois B-

La Hulpe

1-3

zondag 06/10/2019

15:00

RRC.Etterbeek B

-Union Rixensart B3-2
.

Wavre Limal B

-Auderghem B4-3
.Léopold FC B-

FC Schaerbeek B

0-1
.RRC Waterloo B-

Villers la Ville B

0-2
18:00

Cros.Schaerbeek B

-JS.Ittroise B8-0

speeldag 6

zaterdag 12/10/2019

19:30

Villers la Ville B

-Kosova B1-0
.

FC Schaerbeek B

-RRC Waterloo B4-1
20:30

SC Ixelles B

-Wavre Limal B3-1

zondag 13/10/2019

14:30

Union Rixensart B

-Stéphanois B4-1
15:00

Auderghem B

-Léopold FC B3-1
.

La Hulpe

-Jeun.Molenbeek B8-0
.JS.Ittroise B-

RRC.Etterbeek B

1-3
.Saint-Michel B-

Cros.Schaerbeek B

2-3

speeldag 7

zaterdag 19/10/2019

20:00Kosova B-

FC Schaerbeek B

1-2
.

Jeun.Molenbeek B

-Wavre Limal B1-0
.

Stéphanois B

-JS.Ittroise B4-1

zondag 20/10/2019

15:00

RRC.Etterbeek B

-Saint-Michel B3-0
.

La Hulpe

-Union Rixensart B3-0
.Léopold FC B-
SC Ixelles B
7-1
.

RRC Waterloo B

-Auderghem B7-0
18:00

Cros.Schaerbeek B

-Villers la Ville B3-1

speeldag 8

zaterdag 26/10/2019

19:30Villers la Ville B-RRC.Etterbeek B2-2
20:00

FC Schaerbeek B

-Cros.Schaerbeek B5-0F1
20:30

SC Ixelles B

-RRC Waterloo B0-4

zondag 27/10/2019

14:30Union Rixensart B-

Jeun.Molenbeek B

1-2
15:00Auderghem B-

Kosova B

2-3
.Wavre Limal B-

Léopold FC B

0-3
.JS.Ittroise B-

La Hulpe

2-8
.

Saint-Michel B

-Stéphanois B2-0

speeldag 9

zaterdag 09/11/2019

20:00Jeun.Molenbeek B-

Léopold FC B

1-4
.Kosova B-
SC Ixelles B
3-0

zondag 10/11/2019

14:30

La Hulpe

-Saint-Michel B2-0
.

Union Rixensart B

-JS.Ittroise B7-2
15:00RRC.Etterbeek B-

FC Schaerbeek B

2-5
.Stéphanois B-Villers la Ville B3-3
.

RRC Waterloo B

-Wavre Limal B4-1
18:00

Cros.Schaerbeek B

-Auderghem B7-0

speeldag 10

zaterdag 16/11/2019

19:30

FC Schaerbeek B

-Stéphanois B7-0
.Villers la Ville B-

La Hulpe

1-5
20:30

SC Ixelles B

-Cros.Schaerbeek B2-3

zondag 17/11/2019

14:30Wavre Limal B-

Kosova B

3-5
.Léopold FC B-

RRC Waterloo B

0-3
.

JS.Ittroise B

-Jeun.Molenbeek B3-1
15:00Auderghem B-

RRC.Etterbeek B

0-1
.Saint-Michel B-

Union Rixensart B

2-3

speeldag 11

zaterdag 23/11/2019

20:00Jeun.Molenbeek B-

RRC Waterloo B

0-5
.Kosova B-

Léopold FC B

2-3
.

Stéphanois B

-Auderghem B6-2

zondag 24/11/2019

14:30

La Hulpe

-FC Schaerbeek B1-0
.Union Rixensart B-Villers la Ville B3-3
.JS.Ittroise B-

Saint-Michel B

2-3
15:00RRC.Etterbeek B-
SC Ixelles B
3-1
18:00

Cros.Schaerbeek B

-Wavre Limal B13-0

speeldag 12

zaterdag 30/11/2019

19:30

Villers la Ville B

-JS.Ittroise B8-0
20:00

FC Schaerbeek B

-Union Rixensart B3-2
20:30

SC Ixelles B

-Stéphanois B2-3

zondag 01/12/2019

14:30Wavre Limal B-

RRC.Etterbeek B

0-1
.Léopold FC B-Cros.Schaerbeek B0-0
15:00Auderghem B-

La Hulpe

1-7
.RRC Waterloo B-

Kosova B

1-3
.

Saint-Michel B

-Jeun.Molenbeek B7-0

speeldag 13

zaterdag 07/12/2019

20:00

Stéphanois B

-Wavre Limal B3-0
.Jeun.Molenbeek B-

Kosova B

2-3

zondag 08/12/2019

14:30La Hulpe-
SC Ixelles B
8-1
.

Union Rixensart B

-Auderghem B8-1
.JS.Ittroise B-FC Schaerbeek B1-1
15:00

RRC.Etterbeek B

-Léopold FC B2-1
.

Saint-Michel B

-Villers la Ville B2-0
18:00Cros.Schaerbeek B-

RRC Waterloo B

2-3

speeldag 14

zaterdag 14/12/2019

20:00Jeun.Molenbeek B-

Villers la Ville B

2-4
.

Kosova B

-Cros.Schaerbeek B4-2
.

FC Schaerbeek B

-Saint-Michel B2-1
20:30

SC Ixelles B

-Union Rixensart B3-5

zondag 15/12/2019

14:30Léopold FC B-Stéphanois B2-2
.Wavre Limal B-La Hulpe2-2
15:00

Auderghem B

-JS.Ittroise B2-1
.

RRC Waterloo B

-RRC.Etterbeek B2-0

speeldag 15

zaterdag 21/12/2019

19:30Villers la Ville B-

FC Schaerbeek B

1-2
20:00Stéphanois B-RRC Waterloo B2-2

zondag 22/12/2019

14:00

RRC.Etterbeek B

-Kosova B1-0
14:30La Hulpe-

Léopold FC B

0-1
.

Union Rixensart B

-Wavre Limal B10-0
.JS.Ittroise B-
SC Ixelles B
5-0
15:00

Saint-Michel B

-Auderghem B7-2
18:00

Cros.Schaerbeek B

-Jeun.Molenbeek B7-0

speeldag 16

zaterdag 04/01/2020

19:30

Villers la Ville B

-Auderghem B5-0F1
20:00

Stéphanois B

-Kosova B2-1
.

FC Schaerbeek B

-Jeun.Molenbeek B8-2

zondag 05/01/2020

14:00

RRC.Etterbeek B

-Cros.Schaerbeek B2-0
14:30JS.Ittroise B-

Wavre Limal B

1-2
.

Union Rixensart B

-Léopold FC B5-0F1
.

La Hulpe

-RRC Waterloo B4-0
15:00Saint-Michel B-
SC Ixelles B
4-2

speeldag 17

zaterdag 11/01/2020

20:00

Kosova B

-La Hulpe5-3
.Jeun.Molenbeek B-

RRC.Etterbeek B

0-6
20:30

SC Ixelles B

-Villers la Ville B4-7

zondag 12/01/2020

14:30Wavre Limal B-

Saint-Michel B

1-2
.

Léopold FC B

-JS.Ittroise B5-0F1
15:00Auderghem B-

FC Schaerbeek B

0-4
.RRC Waterloo B-Union Rixensart B2-2
18:00

Cros.Schaerbeek B

-Stéphanois B4-1

speeldag 18

zaterdag 18/01/2020

19:30

Villers la Ville B

-Wavre Limal B6-0
20:00FC Schaerbeek B-
SC Ixelles B
-
.Stéphanois B-RRC.Etterbeek B1-1

zondag 19/01/2020

14:30

La Hulpe

-Cros.Schaerbeek B4-2
.JS.Ittroise B-RRC Waterloo B2-2
.

Union Rixensart B

-Kosova B3-1
15:00Saint-Michel B-Léopold FC B1-1
.Auderghem B-Jeun.Molenbeek B1-1

speeldag 19

zaterdag 25/01/2020

20:00Jeun.Molenbeek B-

Stéphanois B

3-5
.

Kosova B

-JS.Ittroise B3-1
20:30

SC Ixelles B

-Auderghem B-

zondag 26/01/2020

14:30Wavre Limal B-

FC Schaerbeek B

1-5
.Léopold FC B-

Villers la Ville B

0-1
15:00RRC.Etterbeek B-

La Hulpe

1-3
.

RRC Waterloo B

-Saint-Michel B5-2
18:00

Cros.Schaerbeek B

-Union Rixensart B5-1

speeldag 20

zaterdag 01/02/2020

19:30Villers la Ville B-RRC Waterloo B-
20:00FC Schaerbeek B-Léopold FC B-
20:30

SC Ixelles B

-Jeun.Molenbeek B-

zondag 02/02/2020

14:30Union Rixensart B-RRC.Etterbeek B-
15:00JS.Ittroise B-Cros.Schaerbeek B-
.La Hulpe-Stéphanois B-
.Auderghem B-Wavre Limal B-
.Saint-Michel B-Kosova B-

speeldag 21

zaterdag 08/02/2020

20:00Kosova B-Villers la Ville B-
.Jeun.Molenbeek B-La Hulpe-

zondag 09/02/2020

15:00Stéphanois B-Union Rixensart B-
.RRC Waterloo B-FC Schaerbeek B-
.Léopold FC B-Auderghem B-
.Wavre Limal B-
SC Ixelles B
-
.RRC.Etterbeek B-JS.Ittroise B-
18:00Cros.Schaerbeek B-Saint-Michel B-

speeldag 22

zaterdag 15/02/2020

19:30Villers la Ville B-Cros.Schaerbeek B-
20:00FC Schaerbeek B-Kosova B-
20:30

SC Ixelles B

-Léopold FC B-

zondag 16/02/2020

14:30Union Rixensart B-La Hulpe-
15:00Saint-Michel B-RRC.Etterbeek B-
.JS.Ittroise B-Stéphanois B-
.Auderghem B-RRC Waterloo B-
.Wavre Limal B-Jeun.Molenbeek B-

speeldag 23

zondag 01/03/2020

00:00Cros.Schaerbeek B-FC Schaerbeek B-
.Kosova B-Auderghem B-
.RRC Waterloo B-
SC Ixelles B
-
.Léopold FC B-Wavre Limal B-
.Jeun.Molenbeek B-Union Rixensart B-
.La Hulpe-JS.Ittroise B-
.Stéphanois B-Saint-Michel B-
.RRC.Etterbeek B-Villers la Ville B-

speeldag 24

zondag 08/03/2020

00:00Auderghem B-Cros.Schaerbeek B-
.FC Schaerbeek B-RRC.Etterbeek B-
.Villers la Ville B-Stéphanois B-
.Saint-Michel B-La Hulpe-
.JS.Ittroise B-Union Rixensart B-
.Wavre Limal B-RRC Waterloo B-
.

SC Ixelles B

-Kosova B-
.Léopold FC B-Jeun.Molenbeek B-

speeldag 25

zondag 22/03/2020

00:00Stéphanois B-FC Schaerbeek B-
.RRC.Etterbeek B-Auderghem B-
.Cros.Schaerbeek B-
SC Ixelles B
-
.Kosova B-Wavre Limal B-
.RRC Waterloo B-Léopold FC B-
.Jeun.Molenbeek B-JS.Ittroise B-
.Union Rixensart B-Saint-Michel B-
.La Hulpe-Villers la Ville B-

speeldag 26

zondag 29/03/2020

00:00Wavre Limal B-Cros.Schaerbeek B-
.

SC Ixelles B

-RRC.Etterbeek B-
.Auderghem B-Stéphanois B-
.FC Schaerbeek B-La Hulpe-
.Villers la Ville B-Union Rixensart B-
.Saint-Michel B-JS.Ittroise B-
.Léopold FC B-Kosova B-
.RRC Waterloo B-Jeun.Molenbeek B-

speeldag 27

zondag 05/04/2020

00:00Union Rixensart B-FC Schaerbeek B-
.La Hulpe-Auderghem B-
.Stéphanois B-
SC Ixelles B
-
.RRC.Etterbeek B-Wavre Limal B-
.Cros.Schaerbeek B-Léopold FC B-
.Kosova B-RRC Waterloo B-
.Jeun.Molenbeek B-Saint-Michel B-
.JS.Ittroise B-Villers la Ville B-

speeldag 28

zondag 19/04/2020

00:00RRC Waterloo B-Cros.Schaerbeek B-
.Léopold FC B-RRC.Etterbeek B-
.Wavre Limal B-Stéphanois B-
.

SC Ixelles B

-La Hulpe-
.Auderghem B-Union Rixensart B-
.FC Schaerbeek B-JS.Ittroise B-
.Villers la Ville B-Saint-Michel B-
.Kosova B-Jeun.Molenbeek B-

speeldag 29

zondag 26/04/2020

00:00Saint-Michel B-FC Schaerbeek B-
.JS.Ittroise B-Auderghem B-
.Union Rixensart B-
SC Ixelles B
-
.La Hulpe-Wavre Limal B-
.Stéphanois B-Léopold FC B-
.RRC.Etterbeek B-RRC Waterloo B-
.Cros.Schaerbeek B-Kosova B-
.Villers la Ville B-Jeun.Molenbeek B-

speeldag 30

zondag 03/05/2020

00:00Jeun.Molenbeek B-Cros.Schaerbeek B-
.Kosova B-RRC.Etterbeek B-
.RRC Waterloo B-Stéphanois B-
.Léopold FC B-La Hulpe-
.Wavre Limal B-Union Rixensart B-
.

SC Ixelles B

-JS.Ittroise B-
.Auderghem B-Saint-Michel B-
.FC Schaerbeek B-Villers la Ville B-

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

18/28

1

2

1.La Hulpe4414
2.FC Schaerbeek B*4314
3.RRC.Etterbeek B3511
4.RRC Waterloo B3410
5.Cros.Schaerbeek B3110
6.Villers la Ville B*309
7.Kosova B289
8.Union Rixensart B288
9.Léopold FC B267
10.Stéphanois B257
11.Saint-Michel B*237
12.xAuderghem B*103
xWavre Limal B103
xJeun.Molenbeek B103
15.xJS.Ittroise B51
16.xSC Ixelles B00

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden