www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op woensdag 28/10/2020

vbal4

Brabant : 3de Provinciale C

zaterdag 10/10/2020

20:00Ronvau Chaumont-

Polonia Boitsfort

0-3

zondag 11/10/2020

14:00

La Hulpe B

-Saint-Michel B2-1
15:00Stéphanois A-

Union Rixensart B

1 -3
.JS.Ittroise B-

RRC.Etterbeek B

2 -3
.Ottignies LLN B-

Auderghem B

0-2
.Saintoise B-

Kosova B

0-1
18:00

Cros.Schaerbeek B

-Racing White Woluwe2-1

woensdag 14/10/2020

20:00La Hulpe B-

Cros.Schaerbeek B

1 -7
De competitie werd stopgezet, een herstart volgt eventueel later...

5/30

1.Union Rixensart B13
2.Kosova B*12
3.Stéphanois A10
4.RRC.Etterbeek B10
5.Polonia Boitsfort*9
6.Racing White Woluwe9
7.Auderghem B8
8.Cros.Schaerbeek B7
9.Saint-Michel B*6
10.La Hulpe B6
11.Wavre Limal B**4
12.Stade Everois B*4
13.Ronvau Chaumont3
14.Saintoise B*1
15.JS.Ittroise B1
16.Ottignies LLN B*0

Brabant : 3de Provinciale C --> Saintoise B

Saint-Michel B

2.Za-12/09/2020:00Ronvau Chaumont-Saint-Michel B1 -5

3

31
4.Zo-27/09/2018:00Cros.Schaerbeek B-Saint-Michel B1 -2

3

64
5.Zo-04/10/2015:00Saint-Michel B-Stéphanois A1 -2066
6.Zo-11/10/2014:00La Hulpe B-Saint-Michel B2 -1068
3.Do-15/10/2020:00Saint-Michel B-

Saintoise B

-PP.9
7.Za-17/10/2019:00Stade Everois B-Saint-Michel B -PP.9
8.Zo-25/10/2015:00Saint-Michel B-Union Rixensart B -PP.9
9.Zo-01/11/2014:30Racing White Woluwe-Saint-Michel B -PP.
10.Zo-08/11/2014:30Saint-Michel B-Kosova B -PP.
1.Wo-11/11/2015:00Saint-Michel B-Ottignies LLN B -PP.
11.Zo-15/11/2014:30Polonia Boitsfort-Saint-Michel B -PP.
12.Ma-22/11/2100:00Saint-Michel B-Auderghem B -.
13.Ma-13/06/2215:00RRC.Etterbeek B-Saint-Michel B -.
14.Di-14/06/2215:00Saint-Michel B-Wavre Limal B -.
15.Wo-15/06/2215:00JS.Ittroise B-Saint-Michel B -.
16.Do-16/06/2200:00Ottignies LLN B-Saint-Michel B -.
17.Vr-17/06/2200:00Saint-Michel B-Ronvau Chaumont -.
18.Za-18/06/2200:00

Saintoise B

-Saint-Michel B -.
19.Zo-19/06/2200:00Saint-Michel B-Cros.Schaerbeek B -.
20.Ma-20/06/2200:00Stéphanois A-Saint-Michel B -.
21.Di-21/06/2200:00Saint-Michel B-La Hulpe B -.
22.Wo-22/06/2200:00Saint-Michel B-Stade Everois B -.
23.Do-23/06/2200:00Union Rixensart B-Saint-Michel B -.
24.Vr-24/06/2200:00Saint-Michel B-Racing White Woluwe -.
25.Za-25/06/2200:00Kosova B-Saint-Michel B -.
26.Zo-26/06/2200:00Saint-Michel B-Polonia Boitsfort -.
27.Ma-27/06/2200:00Auderghem B-Saint-Michel B -.
28.Di-28/06/2200:00Saint-Michel B-RRC.Etterbeek B -.
29.Wo-29/06/2200:00Wavre Limal B-Saint-Michel B -.
30.Do-30/06/2200:00Saint-Michel B-JS.Ittroise B -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Saintoise B

2.Zo-13/09/2015:00

Saintoise B

-La Hulpe B1 -20011
4.Zo-27/09/2015:00

Saintoise B

-Union Rixensart B3 -31112
5.Zo-04/10/2015:00Racing White Woluwe-

Saintoise B

3 -00114
6.Zo-11/10/2015:00

Saintoise B

-Kosova B0 -10114
3.Do-15/10/2020:00Saint-Michel B-

Saintoise B

-PP.14
7.Zo-18/10/2015:00Polonia Boitsfort-

Saintoise B

-PP.14
8.Zo-25/10/2015:00

Saintoise B

-Auderghem B -PP.14
9.Zo-01/11/2015:00RRC.Etterbeek B-

Saintoise B

-PP.
10.Zo-08/11/2015:00

Saintoise B

-Wavre Limal B -PP.
1.Wo-11/11/2015:00Stéphanois A-

Saintoise B

-PP.
11.Zo-15/11/2015:00JS.Ittroise B-

Saintoise B

-PP.
12.Ma-22/11/2100:00

Saintoise B

-Ottignies LLN B -.
13.Ma-13/06/2215:00Ronvau Chaumont-

Saintoise B

-.
14.Di-14/06/2215:00Stade Everois B-

Saintoise B

-.
15.Wo-15/06/2215:00

Saintoise B

-Cros.Schaerbeek B -.
16.Do-16/06/2200:00

Saintoise B

-Stéphanois A -.
17.Vr-17/06/2200:00La Hulpe B-

Saintoise B

-.
18.Za-18/06/2200:00

Saintoise B

-Saint-Michel B -.
19.Zo-19/06/2200:00Union Rixensart B-

Saintoise B

-.
20.Ma-20/06/2200:00

Saintoise B

-Racing White Woluwe -.
21.Di-21/06/2200:00Kosova B-

Saintoise B

-.
22.Wo-22/06/2200:00

Saintoise B

-Polonia Boitsfort -.
23.Do-23/06/2200:00Auderghem B-

Saintoise B

-.
24.Vr-24/06/2200:00

Saintoise B

-RRC.Etterbeek B -.
25.Za-25/06/2200:00Wavre Limal B-

Saintoise B

-.
26.Zo-26/06/2200:00

Saintoise B

-JS.Ittroise B -.
27.Ma-27/06/2200:00Ottignies LLN B-

Saintoise B

-.
28.Di-28/06/2200:00

Saintoise B

-Ronvau Chaumont -.
29.Wo-29/06/2200:00

Saintoise B

-Stade Everois B -.
30.Do-30/06/2200:00Cros.Schaerbeek B-

Saintoise B

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (3/15)

1RRC.Etterbeek B7+5
2Kosova B*6+6
3Union Rixensart B*6+6
4Racing White Woluwe*6+4
5Auderghem B5+1
6Cros.Schaerbeek B40
7Stéphanois A*3+2
8Polonia Boitsfort**3+2
9Stade Everois B*30
10Wavre Limal B*30
11Ronvau Chaumont3-1
12La Hulpe B*3-5
13Saintoise B1-2
14Saint-Michel B**0-1
15Ottignies LLN B*0-4
16JS.Ittroise B0-8

alle wedstrijden (5/30)

1Union Rixensart B13+10
2Kosova B*12+10
3Stéphanois A10+6
4RRC.Etterbeek B10+5
5Polonia Boitsfort*9+7
6Racing White Woluwe9-2
7Auderghem B80
8Cros.Schaerbeek B7+4
9Saint-Michel B*6+3
10La Hulpe B6-11
11Wavre Limal B**40
12Stade Everois B*4-1
13Ronvau Chaumont3-6
14Saintoise B*1-5
15JS.Ittroise B1-13
16Ottignies LLN B*0-7

uitwedstrijden (3/15)

1Union Rixensart B7+4
2Stéphanois A7+4
3Polonia Boitsfort6+5
4Saint-Michel B6+4
5Kosova B*6+4
6Cros.Schaerbeek B*3+4
7RRC.Etterbeek B*30
8Auderghem B*3-1
9La Hulpe B3-6
10Racing White Woluwe3-6
11Wavre Limal B**10
12Stade Everois B*1-1
13JS.Ittroise B*1-5
14Ottignies LLN B*0-3
15Saintoise B**0-3
16Ronvau Chaumont*0-5