www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zaterdag 28/03/2020

vbal4

Brabant : 3de Provinciale C

zaterdag 07/03/2020

19:30Villers la Ville B-

Stéphanois B

0-2
20:00

FC Schaerbeek B

-RRC.Etterbeek B2-1

zondag 08/03/2020

15:00

Auderghem B

-Cros.Schaerbeek B4 -3
.Saint-Michel B-

La Hulpe

1 -4
.JS.Ittroise B-

Union Rixensart B

1 -8
.Wavre Limal B-

RRC Waterloo B

1 -3
.

Léopold FC B

-Jeun.Molenbeek B3 -1

woensdag 01/07/2020

00:00Léopold FC B-Auderghem B-PP

vrijdag 10/07/2020

00:00Union Rixensart B-La Hulpe-PP
.Saint-Michel B-RRC.Etterbeek B-PP
.JS.Ittroise B-Stéphanois B-PP
.Auderghem B-RRC Waterloo B-PP
.Wavre Limal B-Jeun.Molenbeek B-PP

22/28

1.La Hulpe56126
2.FC Schaerbeek B*4967.-4(0)
3.RRC.Etterbeek B41663.
4.RRC Waterloo B*4097.-1(0)
5.Kosova B381061.
6.Cros.Schaerbeek B3766.2
7.Union Rixensart B3576
8.Villers la Ville B3416
9.Léopold FC B*3267-2.(0)
10.Stéphanois B3166.4
11.Saint-Michel B*2967
12.Auderghem B**1458-3.(1)
13.Wavre Limal B*1117
Jeun.Molenbeek B*1117
15.JS.Ittroise B506
AMCSC Ixelles B00
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

nog te spelen wedstrijden

Brabant : 3de Provinciale C --> Wavre Limal B

Kosova B

1.Za-31/08/1920:00Kosova B-Stéphanois B0 -10010
2.Zo-08/09/1915:00La Hulpe-Kosova B5 -20013
3.Za-14/09/1920:00Kosova B-Union Rixensart B3 -31114
4.Zo-29/09/1915:00JS.Ittroise B-Kosova B0 -4

3

410
5.Za-05/10/1920:00Kosova B-Saint-Michel B3 -0

3

78
6.Za-12/10/1919:30Villers la Ville B-Kosova B1 -0079
7.Za-19/10/1920:00Kosova B-FC Schaerbeek B1 -20710
8.Zo-27/10/1915:00Auderghem B-Kosova B2 -3

3

108
10.Zo-17/11/1914:30

Wavre Limal B

-Kosova B3 -5

3

139
11.Za-23/11/1920:00Kosova B-Léopold FC B2 -30139
12.Zo-01/12/1915:00RRC Waterloo B-Kosova B1 -3

3

168
13.Za-07/12/1920:00Jeun.Molenbeek B-Kosova B2 -3

3

196
14.Za-14/12/1920:00Kosova B-Cros.Schaerbeek B4 -2

3

225
15.Zo-22/12/1914:00RRC.Etterbeek B-Kosova B1 -00226
16.Za-04/01/2020:00Stéphanois B-Kosova B2 -10228
17.Za-11/01/2020:00Kosova B-La Hulpe5 -3

3

256
18.Zo-19/01/2014:30Union Rixensart B-Kosova B3 -10259
19.Za-25/01/2020:00Kosova B-JS.Ittroise B3 -1

3

287
20.Zo-02/02/2015:00Saint-Michel B-Kosova B2 -3

3

317
21.Za-08/02/2020:00Kosova B-Villers la Ville B3 -31327
22.Za-15/02/2020:00FC Schaerbeek B-Kosova B0 -4

3

354
23.Za-29/02/2020:00Kosova B-Auderghem B4 -1

3

384
25.Zo-26/07/2000:00Kosova B-

Wavre Limal B

-.
26.Ma-27/07/2000:00Léopold FC B-Kosova B -.
27.Di-28/07/2000:00Kosova B-RRC Waterloo B -.
28.Wo-29/07/2000:00Kosova B-Jeun.Molenbeek B -.
29.Do-30/07/2000:00Cros.Schaerbeek B-Kosova B -.
30.Vr-31/07/2000:00Kosova B-RRC.Etterbeek B -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Wavre Limal B

1.Zo-01/09/1915:00

Wavre Limal B

-JS.Ittroise B3 -2

3

31
2.Zo-08/09/1915:00Saint-Michel B-

Wavre Limal B

4 -1035
3.Zo-15/09/1915:00

Wavre Limal B

-Villers la Ville B0 -2038
4.Zo-29/09/1919:00FC Schaerbeek B-

Wavre Limal B

5 -00312
5.Zo-06/10/1915:00

Wavre Limal B

-Auderghem B4 -3

3

69
7.Za-19/10/1920:00Jeun.Molenbeek B-

Wavre Limal B

1 -00611
8.Zo-27/10/1915:00

Wavre Limal B

-Léopold FC B0 -30613
9.Zo-10/11/1915:00RRC Waterloo B-

Wavre Limal B

4 -10613
10.Zo-17/11/1914:30

Wavre Limal B

-Kosova B3 -50613
11.Zo-24/11/1918:00Cros.Schaerbeek B-

Wavre Limal B

13 -00613
12.Zo-01/12/1914:30

Wavre Limal B

-RRC.Etterbeek B0 -10613
13.Za-07/12/1920:00Stéphanois B-

Wavre Limal B

3 -00613
14.Zo-15/12/1914:30

Wavre Limal B

-La Hulpe2 -21714
15.Zo-22/12/1914:30Union Rixensart B-

Wavre Limal B

10 -00714
16.Zo-05/01/2014:30JS.Ittroise B-

Wavre Limal B

1 -2

3

1012
17.Zo-12/01/2014:30

Wavre Limal B

-Saint-Michel B1 -201012
18.Za-18/01/2019:30Villers la Ville B-

Wavre Limal B

6 -001012
19.Zo-26/01/2014:30

Wavre Limal B

-FC Schaerbeek B1 -501012
20.Zo-02/02/2015:00Auderghem B-

Wavre Limal B

0 -011112
23.Zo-01/03/2015:00Léopold FC B-

Wavre Limal B

7 -001112
24.Zo-08/03/2015:00

Wavre Limal B

-RRC Waterloo B1 -301113
22.Vr-10/07/2000:00

Wavre Limal B

-Jeun.Molenbeek B -PP.
25.Zo-26/07/2000:00Kosova B-

Wavre Limal B

-.
26.Ma-27/07/2000:00

Wavre Limal B

-Cros.Schaerbeek B -.
27.Di-28/07/2000:00RRC.Etterbeek B-

Wavre Limal B

-.
28.Wo-29/07/2000:00

Wavre Limal B

-Stéphanois B -.
29.Do-30/07/2000:00La Hulpe-

Wavre Limal B

-.
30.Vr-31/07/2000:00

Wavre Limal B

-Union Rixensart B -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (12/14)

1La Hulpe*3041:5+36
2FC Schaerbeek B*2737:16+21
.RRC.Etterbeek B*2730:14+16
4Union Rixensart B*2548:17+31
5Cros.Schaerbeek B*2454:14+40
6Stéphanois B2132:23+9
7RRC Waterloo B**2030:12+18
8Kosova B**1728:19+9
9Villers la Ville B*1630:14+16
.Saint-Michel B*1631:20+11
11Léopold FC B**1319:10+9
12Auderghem B**1116:25-9
13Wavre Limal B**715:28-13
.Jeun.Molenbeek B*714:42-28
15JS.Ittroise B*514:40-26

alle wedstrijden (22/28)

1La Hulpe5687:21+66
2FC Schaerbeek B*4963:29+34
3RRC.Etterbeek B4149:32+17
4RRC Waterloo B*4057:36+21
5Kosova B3857:41+16
6Cros.Schaerbeek B3773:39+34
7Union Rixensart B3572:44+28
8Villers la Ville B3454:36+18
9Léopold FC B*3239:26+13
10Stéphanois B3145:54-9
11Saint-Michel B*2947:43+4
12Auderghem B**1431:75-44
13Wavre Limal B*1119:82-63
.Jeun.Molenbeek B*1124:88-64
15JS.Ittroise B521:92-71

uitwedstrijden (12/14)

1La Hulpe*2646:16+30
2FC Schaerbeek B**2226:13+13
3Kosova B2129:22+7
4RRC Waterloo B*2027:24+3
5Léopold FC B*1920:16+4
6Villers la Ville B*1824:22+2
7RRC.Etterbeek B*1419:18+1
8Cros.Schaerbeek B*1319:25-6
.Saint-Michel B**1316:23-7
10Stéphanois B**1013:31-18
11Union Rixensart B*1024:27-3
12Jeun.Molenbeek B**410:46-36
.Wavre Limal B*44:54-50
14Auderghem B**315:50-35
15JS.Ittroise B*07:52-45