www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op woensdag 28/10/2020
2020-2021, Brabant-3C: JS.ITTROISE B
Wedstrijden
2Zo-13/09/2015:00JS.Ittroise B -Racing White Woluwe0 -10 012 
3Za-19/09/2020:00Kosova B -JS.Ittroise B5 -0 0015 
4Zo-27/09/2015:00JS.Ittroise B -Polonia Boitsfort1 -70 016-
5Zo-04/10/2015:00Auderghem B -JS.Ittroise B1 -1 1115 
6Zo-11/10/2015:00JS.Ittroise B -RRC.Etterbeek B2 -30 115 
7Zo-18/10/2015:00Wavre Limal B -JS.Ittroise B  - PP . 15 
8Zo-25/10/2015:00JS.Ittroise B -Stade Everois B  - PP.  15 
9Zo-01/11/2014:30JS.Ittroise B -Ottignies LLN B  - PP.    
10Za-07/11/2020:00Ronvau Chaumont -JS.Ittroise B  - PP .   
1Wo-11/11/2015:00Union Rixensart B -JS.Ittroise B  - PP .   
11Zo-15/11/2015:00JS.Ittroise B -Saintoise B  - PP.    
12Ma-22/11/2100:00Cros.Schaerbeek B -JS.Ittroise B  -  .   
13Ma-13/06/2215:00JS.Ittroise B -Stéphanois A  - .    
14Di-14/06/2215:00La Hulpe B -JS.Ittroise B  -  .   
15Wo-15/06/2215:00JS.Ittroise B -Saint-Michel B  - .    
16Do-16/06/2200:00JS.Ittroise B -Union Rixensart B  - .    
17Vr-17/06/2200:00Racing White Woluwe -JS.Ittroise B  -  .   
18Za-18/06/2200:00JS.Ittroise B -Kosova B  - .    
19Zo-19/06/2200:00Polonia Boitsfort -JS.Ittroise B  -  .   
20Ma-20/06/2200:00JS.Ittroise B -Auderghem B  - .    
21Di-21/06/2200:00RRC.Etterbeek B -JS.Ittroise B  -  .   
22Wo-22/06/2200:00JS.Ittroise B -Wavre Limal B  - .    
23Do-23/06/2200:00Stade Everois B -JS.Ittroise B  -  .   
24Vr-24/06/2200:00Ottignies LLN B -JS.Ittroise B  -  .   
25Za-25/06/2200:00JS.Ittroise B -Ronvau Chaumont  - .    
26Zo-26/06/2200:00Saintoise B -JS.Ittroise B  -  .   
27Ma-27/06/2200:00JS.Ittroise B -Cros.Schaerbeek B  - .    
28Di-28/06/2200:00Stéphanois A -JS.Ittroise B  -  .   
29Wo-29/06/2200:00JS.Ittroise B -La Hulpe B  - .    
30Do-30/06/2200:00Saint-Michel B -JS.Ittroise B  -  .   
Rangschikking(5/30)
1Union Rixensart B13 4+1016 2+410
 2Kosova B*12 4+1012 2+45
 3Stéphanois A10 3+614 2+48
 4RRC.Etterbeek B10 3+510 104
 5Polonia Boitsfort*9 3+715 2+510
 6Racing White Woluwe9 3-27 1-62
 7Auderghem B8 207 1-12
 8Cros.Schaerbeek B7 2+411 1+47
 9Saint-Michel B*6 2+39 2+48
 10La Hulpe B6 2-117 1-64
11Wavre Limal B**4 104 000
 12Stade Everois B*4 1-19 0-13
 13Ronvau Chaumont3 1-68 0-51
 14Saintoise B*1 0-54 0-30
15JS.Ittroise B1 0-134 0-51
 16Ottignies LLN B*0 0-76 0-34
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.

De wedstrijden van WAVRE LIMAL B
2Zo-13/09/2015:00Wavre Limal B -Kosova B1 -4 0 014 
4Zo-27/09/2015:00Wavre Limal B -Auderghem B3 -0 3 38 
5Zo-04/10/2015:00RRC.Etterbeek B -Wavre Limal B0 -0  149 
6Zo-11/10/2015:00Wavre Limal B -Stade Everois B  - PP.  10 
18Do-15/10/2020:30Wavre Limal B -Polonia Boitsfort  - PP.  11 
7Zo-18/10/2015:00Wavre Limal B -JS.Ittroise B  - PP.  11 
8Zo-25/10/2015:00Ottignies LLN B -Wavre Limal B  - PP . 11 
9Zo-01/11/2014:30Wavre Limal B -Ronvau Chaumont  - PP.    
10Zo-08/11/2015:00Saintoise B -Wavre Limal B  - PP .   
1Wo-11/11/2015:00Racing White Woluwe -Wavre Limal B  - PP .   
11Zo-15/11/2014:30Wavre Limal B -Cros.Schaerbeek B  - PP.    
12Ma-22/11/2100:00Stéphanois A -Wavre Limal B  -   .   
13Ma-13/06/2215:00Wavre Limal B -La Hulpe B  -  .    
14Di-14/06/2215:00Saint-Michel B -Wavre Limal B  -   .   
15Wo-15/06/2215:00Wavre Limal B -Union Rixensart B  -  .    
16Do-16/06/2200:00Wavre Limal B -Racing White Woluwe  -  .    
17Vr-17/06/2200:00Kosova B -Wavre Limal B  -   .   
3Za-18/06/2200:00Polonia Boitsfort -Wavre Limal B  -   .   
19Zo-19/06/2200:00Auderghem B -Wavre Limal B  -   .   
20Ma-20/06/2200:00Wavre Limal B -RRC.Etterbeek B  -  .    
21Di-21/06/2200:00Stade Everois B -Wavre Limal B  -   .   
22Wo-22/06/2200:00JS.Ittroise B -Wavre Limal B  -   .   
23Do-23/06/2200:00Wavre Limal B -Ottignies LLN B  -  .    
24Vr-24/06/2200:00Ronvau Chaumont -Wavre Limal B  -   .   
25Za-25/06/2200:00Wavre Limal B -Saintoise B  -  .    
26Zo-26/06/2200:00Cros.Schaerbeek B -Wavre Limal B  -   .   
27Ma-27/06/2200:00Wavre Limal B -Stéphanois A  -  .    
28Di-28/06/2200:00La Hulpe B -Wavre Limal B  -   .   
29Wo-29/06/2200:00Wavre Limal B -Saint-Michel B  -  .    
30Do-30/06/2200:00Union Rixensart B -Wavre Limal B  -   .   
Beste aanval
Union Rixensart B16
 Polonia Boitsfort15
 Stéphanois A14
 Kosova B12
 Cros.Schaerbeek B11
 RRC.Etterbeek B10
 Stade Everois B9
 Saint-Michel B9
 Ronvau Chaumont8
 Auderghem B7
 La Hulpe B7
 Racing White Woluwe7
 Ottignies LLN B6
Wavre Limal B4
JS.Ittroise B4
 Saintoise B4
Beste verdediging
Kosova B2
Wavre Limal B4
 RRC.Etterbeek B5
 Union Rixensart B6
 Saint-Michel B6
 Cros.Schaerbeek B7
 Auderghem B7
 Polonia Boitsfort8
 Stéphanois A8
 Racing White Woluwe9
 Saintoise B9
 Stade Everois B10
 Ottignies LLN B13
 Ronvau Chaumont14
JS.Ittroise B17
 La Hulpe B18
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.