www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 27/01/2020

vbal4

Brabant : 3de Provinciale C

zaterdag 25/01/2020

20:00Jeun.Molenbeek B-

Stéphanois B

3 -5
.

Kosova B

-JS.Ittroise B3 -1

zondag 26/01/2020

14:30Wavre Limal B-

FC Schaerbeek B

1 -5
.Léopold FC B-

Villers la Ville B

0-1
15:00RRC.Etterbeek B-

La Hulpe

1 -3
.

RRC Waterloo B

-Saint-Michel B5 -2
18:00

Cros.Schaerbeek B

-Union Rixensart B5 -1

zaterdag 01/02/2020

19:30Villers la Ville B9- 5RRC Waterloo B-
20:00FC Schaerbeek B12-4Léopold FC B-

zondag 02/02/2020

14:30Union Rixensart B12 -7RRC.Etterbeek B-
15:00JS.Ittroise B5-1Cros.Schaerbeek B-
.La Hulpe9-7Stéphanois B-
.Auderghem B4-3Wavre Limal B-
.Saint-Michel B10 -3Kosova B-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

18/28

1.La Hulpe449
2.FC Schaerbeek B*4312
3.RRC.Etterbeek B357
4.RRC Waterloo B3452.
5.Cros.Schaerbeek B3164.
6.Villers la Ville B*309-4.(3)
7.Kosova B286.3
8.Union Rixensart B287
9.Léopold FC B264.1
10.Stéphanois B257
11.Saint-Michel B*237
12.Auderghem B*101-2.(3)
Wavre Limal B103-1.(3)
Jeun.Molenbeek B101.-3(3)
15.JS.Ittroise B51
AMCSC Ixelles B00
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Brabant : 3de Provinciale C --> FC Schaerbeek B

FC Schaerbeek B

1.Za-31/08/1920:00Jeun.Molenbeek B-

FC Schaerbeek B

1 -6

3

31
2.Za-07/09/1919:00

FC Schaerbeek B

-Auderghem B0 -5F1035
4.Zo-29/09/1919:00

FC Schaerbeek B

-Wavre Limal B5 -0

3

64
5.Zo-06/10/1915:00Léopold FC B-

FC Schaerbeek B

0 -1

3

93
6.Za-12/10/1919:30

FC Schaerbeek B

-RRC Waterloo B4 -1

3

122
7.Za-19/10/1920:00Kosova B-

FC Schaerbeek B

1 -2

3

152
8.Za-26/10/1920:00

FC Schaerbeek B

-Cros.Schaerbeek B5 -0F1

3

182
9.Zo-10/11/1915:00RRC.Etterbeek B-

FC Schaerbeek B

2 -5

3

212
10.Za-16/11/1919:30

FC Schaerbeek B

-Stéphanois B7 -0

3

242
11.Zo-24/11/1914:30La Hulpe-

FC Schaerbeek B

1 -00242
12.Za-30/11/1920:00

FC Schaerbeek B

-Union Rixensart B3 -2

3

272
13.Zo-08/12/1914:30JS.Ittroise B-

FC Schaerbeek B

1 -11282
14.Za-14/12/1920:00

FC Schaerbeek B

-Saint-Michel B2 -1

3

312
15.Za-21/12/1919:30Villers la Ville B-

FC Schaerbeek B

1 -2

3

342
16.Za-04/01/2020:00

FC Schaerbeek B

-Jeun.Molenbeek B8 -2

3

372
17.Zo-12/01/2015:00Auderghem B-

FC Schaerbeek B

0 -4

3

401
19.Zo-26/01/2014:30Wavre Limal B-

FC Schaerbeek B

1 -5

3

432
20.Za-01/02/2020:00

FC Schaerbeek B

-Léopold FC B -.
21.Zo-09/02/2015:00RRC Waterloo B-

FC Schaerbeek B

-.
22.Za-15/02/2020:00

FC Schaerbeek B

-Kosova B -.
23.Zo-01/03/2000:00Cros.Schaerbeek B-

FC Schaerbeek B

-.
24.Zo-08/03/2000:00

FC Schaerbeek B

-RRC.Etterbeek B -.
25.Zo-22/03/2000:00Stéphanois B-

FC Schaerbeek B

-.
26.Zo-29/03/2000:00

FC Schaerbeek B

-La Hulpe -.
27.Zo-05/04/2000:00Union Rixensart B-

FC Schaerbeek B

-.
28.Zo-19/04/2000:00

FC Schaerbeek B

-JS.Ittroise B -.
29.Zo-26/04/2000:00Saint-Michel B-

FC Schaerbeek B

-.
30.Zo-03/05/2000:00

FC Schaerbeek B

-Villers la Ville B -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Léopold FC B

1.Zo-01/09/1915:00Léopold FC B-Union Rixensart B0 -0116
2.Zo-08/09/1915:00JS.Ittroise B-Léopold FC B1 -4

3

42
3.Zo-15/09/1915:00Léopold FC B-Saint-Michel B2 -2156
4.Za-28/09/1919:30Villers la Ville B-Léopold FC B0 -2

3

83
5.Zo-06/10/1915:00Léopold FC B-

FC Schaerbeek B

0 -1087
6.Zo-13/10/1915:00Auderghem B-Léopold FC B3 -1087
8.Zo-27/10/1915:00Wavre Limal B-Léopold FC B0 -3

3

117
9.Za-09/11/1920:00Jeun.Molenbeek B-Léopold FC B1 -4

3

146
10.Zo-17/11/1914:30Léopold FC B-RRC Waterloo B0 -30146
11.Za-23/11/1920:00Kosova B-Léopold FC B2 -3

3

176
12.Zo-01/12/1914:30Léopold FC B-Cros.Schaerbeek B0 -01186
13.Zo-08/12/1915:00RRC.Etterbeek B-Léopold FC B2 -10187
14.Zo-15/12/1914:30Léopold FC B-Stéphanois B2 -21198
15.Zo-22/12/1914:30La Hulpe-Léopold FC B0 -1

3

227
16.Zo-05/01/2014:30Union Rixensart B-Léopold FC B5 -0F10229
17.Zo-12/01/2014:30Léopold FC B-JS.Ittroise B5 -0F1

3

257
18.Zo-19/01/2015:00Saint-Michel B-Léopold FC B1 -11268
19.Zo-26/01/2014:30Léopold FC B-Villers la Ville B0 -10269
20.Za-01/02/2020:00

FC Schaerbeek B

-Léopold FC B -.
21.Zo-09/02/2015:00Léopold FC B-Auderghem B -.
23.Zo-01/03/2000:00Léopold FC B-Wavre Limal B -.
24.Zo-08/03/2000:00Léopold FC B-Jeun.Molenbeek B -.
25.Zo-22/03/2000:00RRC Waterloo B-Léopold FC B -.
26.Zo-29/03/2000:00Léopold FC B-Kosova B -.
27.Zo-05/04/2000:00Cros.Schaerbeek B-Léopold FC B -.
28.Zo-19/04/2000:00Léopold FC B-RRC.Etterbeek B -.
29.Zo-26/04/2000:00Stéphanois B-Léopold FC B -.
30.Zo-03/05/2000:00Léopold FC B-La Hulpe -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (10/14)

1Cros.Schaerbeek B2453:12+41
.La Hulpe*2431:5+26
3Union Rixensart B2246:16+30
4FC Schaerbeek B**2134:11+23
.RRC.Etterbeek B*2125:13+12
6Stéphanois B1827:18+9
7RRC Waterloo B*1725:12+13
8Saint-Michel B*1628:13+15
9Villers la Ville B**1324:11+13
.Kosova B**1321:15+6
11Auderghem B**712:22-10
.Wavre Limal B*714:25-11
13Léopold FC B**79:90
14Jeun.Molenbeek B*612:34-22
15JS.Ittroise B*513:28-15

alle wedstrijden (18/28)

1La Hulpe4467:20+47
2FC Schaerbeek B*4360:19+41
3RRC.Etterbeek B3542:27+15
4RRC Waterloo B3449:29+20
5Cros.Schaerbeek B3164:33+31
6Villers la Ville B*3044:27+17
7Kosova B2843:35+8
8Union Rixensart B2859:37+22
9Léopold FC B2629:24+5
10Stéphanois B2538:47-9
11Saint-Michel B*2338:33+5
12Auderghem B*1026:68-42
.Wavre Limal B1018:72-54
.Jeun.Molenbeek B1021:77-56
15JS.Ittroise B520:70-50

uitwedstrijden (10/14)

1FC Schaerbeek B*2226:8+18
2La Hulpe*2036:15+21
3Léopold FC B1920:15+5
4RRC Waterloo B*1724:17+7
.Villers la Ville B*1720:16+4
6Kosova B1522:20+2
7RRC.Etterbeek B*1417:14+3
8Cros.Schaerbeek B**711:21-10
.Saint-Michel B**710:20-10
.Stéphanois B**711:29-18
11Union Rixensart B**613:21-8
12Jeun.Molenbeek B*49:43-34
13Auderghem B*314:46-32
.Wavre Limal B*34:47-43
15JS.Ittroise B*07:42-35