www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op woensdag 28/10/2020
2020-2021, Brabant-3C: WAVRE LIMAL B
Wedstrijden
2Zo-13/09/2015:00Wavre Limal B -Kosova B1 -40 014 
4Zo-27/09/2015:00Wavre Limal B -Auderghem B3 -03 38 
5Zo-04/10/2015:00RRC.Etterbeek B -Wavre Limal B0 -0 149 
6Zo-11/10/2015:00Wavre Limal B -Stade Everois B  - PP.  10 
18Do-15/10/2020:30Wavre Limal B -Polonia Boitsfort  - PP.  11 
7Zo-18/10/2015:00Wavre Limal B -JS.Ittroise B  - PP.  11 
8Zo-25/10/2015:00Ottignies LLN B -Wavre Limal B  - PP . 11 
9Zo-01/11/2014:30Wavre Limal B -Ronvau Chaumont  - PP.    
10Zo-08/11/2015:00Saintoise B -Wavre Limal B  - PP .   
1Wo-11/11/2015:00Racing White Woluwe -Wavre Limal B  - PP .   
11Zo-15/11/2014:30Wavre Limal B -Cros.Schaerbeek B  - PP.    
12Ma-22/11/2100:00Stéphanois A -Wavre Limal B  -  .   
13Ma-13/06/2215:00Wavre Limal B -La Hulpe B  - .    
14Di-14/06/2215:00Saint-Michel B -Wavre Limal B  -  .   
15Wo-15/06/2215:00Wavre Limal B -Union Rixensart B  - .    
16Do-16/06/2200:00Wavre Limal B -Racing White Woluwe  - .    
17Vr-17/06/2200:00Kosova B -Wavre Limal B  -  .   
3Za-18/06/2200:00Polonia Boitsfort -Wavre Limal B  -  .   
19Zo-19/06/2200:00Auderghem B -Wavre Limal B  -  .   
20Ma-20/06/2200:00Wavre Limal B -RRC.Etterbeek B  - .    
21Di-21/06/2200:00Stade Everois B -Wavre Limal B  -  .   
22Wo-22/06/2200:00JS.Ittroise B -Wavre Limal B  -  .   
23Do-23/06/2200:00Wavre Limal B -Ottignies LLN B  - .    
24Vr-24/06/2200:00Ronvau Chaumont -Wavre Limal B  -  .   
25Za-25/06/2200:00Wavre Limal B -Saintoise B  - .    
26Zo-26/06/2200:00Cros.Schaerbeek B -Wavre Limal B  -  .   
27Ma-27/06/2200:00Wavre Limal B -Stéphanois A  - .    
28Di-28/06/2200:00La Hulpe B -Wavre Limal B  -  .   
29Wo-29/06/2200:00Wavre Limal B -Saint-Michel B  - .    
30Do-30/06/2200:00Union Rixensart B -Wavre Limal B  -  .   
Rangschikking(5/30)
1Union Rixensart B13 4+1016 2+410
 2Kosova B*12 4+1012 2+45
 3Stéphanois A10 3+614 2+48
 4RRC.Etterbeek B10 3+510 104
 5Polonia Boitsfort*9 3+715 2+510
 6Racing White Woluwe9 3-27 1-62
 7Auderghem B8 207 1-12
 8Cros.Schaerbeek B7 2+411 1+47
 9Saint-Michel B*6 2+39 2+48
 10La Hulpe B6 2-117 1-64
11Wavre Limal B**4 104 000
12Stade Everois B*4 1-19 0-13
 13Ronvau Chaumont3 1-68 0-51
 14Saintoise B*1 0-54 0-30
 15JS.Ittroise B1 0-134 0-51
 16Ottignies LLN B*0 0-76 0-34
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.

De wedstrijden van STADE EVEROIS B
2Zo-13/09/2015:00Auderghem B -Stade Everois B2 -2  117 
3Za-19/09/2019:00Stade Everois B -Stéphanois A2 -5 0 110 
4Zo-27/09/2015:00RRC.Etterbeek B -Stade Everois B2 -1  0114 
5Za-03/10/2019:00Stade Everois B -La Hulpe B4 -1 3 410 
6Zo-11/10/2015:00Wavre Limal B -Stade Everois B  - PP . 11 
7Za-17/10/2019:00Stade Everois B -Saint-Michel B  - PP.  12 
8Zo-25/10/2015:00JS.Ittroise B -Stade Everois B  - PP . 12 
9Za-31/10/2019:00Stade Everois B -Union Rixensart B  - PP.    
10Zo-08/11/2014:30Ottignies LLN B -Stade Everois B  - PP .   
1Wo-11/11/2019:00Stade Everois B -Cros.Schaerbeek B  - PP.    
11Za-14/11/2019:00Stade Everois B -Racing White Woluwe  - PP.    
12Ma-22/11/2100:00Ronvau Chaumont -Stade Everois B  -   .   
13Ma-13/06/2215:00Stade Everois B -Kosova B  -  .    
14Di-14/06/2215:00Stade Everois B -Saintoise B  -  .    
15Wo-15/06/2215:00Polonia Boitsfort -Stade Everois B  -   .   
16Do-16/06/2200:00Cros.Schaerbeek B -Stade Everois B  -   .   
17Vr-17/06/2200:00Stade Everois B -Auderghem B  -  .    
18Za-18/06/2200:00Stéphanois A -Stade Everois B  -   .   
19Zo-19/06/2200:00Stade Everois B -RRC.Etterbeek B  -  .    
20Ma-20/06/2200:00La Hulpe B -Stade Everois B  -   .   
21Di-21/06/2200:00Stade Everois B -Wavre Limal B  -  .    
22Wo-22/06/2200:00Saint-Michel B -Stade Everois B  -   .   
23Do-23/06/2200:00Stade Everois B -JS.Ittroise B  -  .    
24Vr-24/06/2200:00Union Rixensart B -Stade Everois B  -   .   
25Za-25/06/2200:00Stade Everois B -Ottignies LLN B  -  .    
26Zo-26/06/2200:00Racing White Woluwe -Stade Everois B  -   .   
27Ma-27/06/2200:00Stade Everois B -Ronvau Chaumont  -  .    
28Di-28/06/2200:00Kosova B -Stade Everois B  -   .   
29Wo-29/06/2200:00Saintoise B -Stade Everois B  -   .   
30Do-30/06/2200:00Stade Everois B -Polonia Boitsfort  -  .    
Beste aanval
Union Rixensart B16
 Polonia Boitsfort15
 Stéphanois A14
 Kosova B12
 Cros.Schaerbeek B11
 RRC.Etterbeek B10
Stade Everois B9
 Saint-Michel B9
 Ronvau Chaumont8
 Auderghem B7
 La Hulpe B7
 Racing White Woluwe7
 Ottignies LLN B6
Wavre Limal B4
 JS.Ittroise B4
 Saintoise B4
Beste verdediging
Kosova B2
Wavre Limal B4
 RRC.Etterbeek B5
 Union Rixensart B6
 Saint-Michel B6
 Cros.Schaerbeek B7
 Auderghem B7
 Polonia Boitsfort8
 Stéphanois A8
 Racing White Woluwe9
 Saintoise B9
Stade Everois B10
 Ottignies LLN B13
 Ronvau Chaumont14
 JS.Ittroise B17
 La Hulpe B18
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.