www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op woensdag 28/10/2020
2020-2021, Brabant-3C: WAVRE LIMAL B
Wedstrijden
2Zo-13/09/2015:00Wavre Limal B -Kosova B1 -40 014 
4Zo-27/09/2015:00Wavre Limal B -Auderghem B3 -03 38 
5Zo-04/10/2015:00RRC.Etterbeek B -Wavre Limal B0 -0 149 
6Zo-11/10/2015:00Wavre Limal B -Stade Everois B  - PP.  10 
18Do-15/10/2020:30Wavre Limal B -Polonia Boitsfort  - PP.  11 
7Zo-18/10/2015:00Wavre Limal B -JS.Ittroise B  - PP.  11 
8Zo-25/10/2015:00Ottignies LLN B -Wavre Limal B  - PP . 11 
9Zo-01/11/2014:30Wavre Limal B -Ronvau Chaumont  - PP.    
10Zo-08/11/2015:00Saintoise B -Wavre Limal B  - PP .   
1Wo-11/11/2015:00Racing White Woluwe -Wavre Limal B  - PP .   
11Zo-15/11/2014:30Wavre Limal B -Cros.Schaerbeek B  - PP.    
12Ma-22/11/2100:00Stéphanois A -Wavre Limal B  -  .   
13Ma-13/06/2215:00Wavre Limal B -La Hulpe B  - .    
14Di-14/06/2215:00Saint-Michel B -Wavre Limal B  -  .   
15Wo-15/06/2215:00Wavre Limal B -Union Rixensart B  - .    
16Do-16/06/2200:00Wavre Limal B -Racing White Woluwe  - .    
17Vr-17/06/2200:00Kosova B -Wavre Limal B  -  .   
3Za-18/06/2200:00Polonia Boitsfort -Wavre Limal B  -  .   
19Zo-19/06/2200:00Auderghem B -Wavre Limal B  -  .   
20Ma-20/06/2200:00Wavre Limal B -RRC.Etterbeek B  - .    
21Di-21/06/2200:00Stade Everois B -Wavre Limal B  -  .   
22Wo-22/06/2200:00JS.Ittroise B -Wavre Limal B  -  .   
23Do-23/06/2200:00Wavre Limal B -Ottignies LLN B  - .    
24Vr-24/06/2200:00Ronvau Chaumont -Wavre Limal B  -  .   
25Za-25/06/2200:00Wavre Limal B -Saintoise B  - .    
26Zo-26/06/2200:00Cros.Schaerbeek B -Wavre Limal B  -  .   
27Ma-27/06/2200:00Wavre Limal B -Stéphanois A  - .    
28Di-28/06/2200:00La Hulpe B -Wavre Limal B  -  .   
29Wo-29/06/2200:00Wavre Limal B -Saint-Michel B  - .    
30Do-30/06/2200:00Union Rixensart B -Wavre Limal B  -  .   
Rangschikking(5/30)
1Union Rixensart B13 4+1016 2+410
 2Kosova B*12 4+1012 2+45
 3Stéphanois A10 3+614 2+48
 4RRC.Etterbeek B10 3+510 104
 5Polonia Boitsfort*9 3+715 2+510
 6Racing White Woluwe9 3-27 1-62
 7Auderghem B8 207 1-12
 8Cros.Schaerbeek B7 2+411 1+47
 9Saint-Michel B*6 2+39 2+48
 10La Hulpe B6 2-117 1-64
11Wavre Limal B**4 104 000
 12Stade Everois B*4 1-19 0-13
 13Ronvau Chaumont3 1-68 0-51
 14Saintoise B*1 0-54 0-30
 15JS.Ittroise B1 0-134 0-51
 16Ottignies LLN B*0 0-76 0-34
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.