www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 17/01/2020

vbal4

Brabant : 3de Provinciale C

zaterdag 11/01/2020

20:00

Kosova B

-La Hulpe5 -3
.Jeun.Molenbeek B-

RRC.Etterbeek B

0 -6
20:30SC Ixelles B-

Villers la Ville B

4 -7

zondag 12/01/2020

14:30Wavre Limal B-

Saint-Michel B

1-2
.

Léopold FC B

-JS.Ittroise B5 -0 F1
15:00Auderghem B-

FC Schaerbeek B

0 -4
.RRC Waterloo B-Union Rixensart B2 -2
18:00

Cros.Schaerbeek B

-Stéphanois B4 -1

zaterdag 18/01/2020

19:30Villers la Ville B6- 3Wavre Limal B-
20:00FC Schaerbeek B12- 0SC Ixelles B-
.Stéphanois B10 -9RRC.Etterbeek B-

zondag 19/01/2020

14:30La Hulpe9-4Cros.Schaerbeek B-
.JS.Ittroise B4-7RRC Waterloo B-
.Union Rixensart B10-6Kosova B-
15:00Saint-Michel B12 -6Léopold FC B-
.Auderghem B3-0Jeun.Molenbeek B-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

17/30

1.FC Schaerbeek B43121.
2.La Hulpe414
3.RRC.Etterbeek B379
4.RRC Waterloo B335
5.Cros.Schaerbeek B316
6.Villers la Ville B309.-1(0)
7.Kosova B286
Saint-Michel B289-2.(0)
9.Union Rixensart B2810.-4(0)
Léopold FC B287
11.Stéphanois B245
12.Auderghem B123.2
13.Wavre Limal B1044.
Jeun.Molenbeek B100.3
15.JS.Ittroise B73-3.(0)
16.SC Ixelles B40
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Brabant : 3de Provinciale C --> SC Ixelles B

FC Schaerbeek B

1.Za-31/08/1920:00Jeun.Molenbeek B-FC Schaerbeek B1 -6

3

31
2.Za-07/09/1919:00FC Schaerbeek B-Auderghem B0 -5F1037
3.Za-14/09/1920:30

SC Ixelles B

-FC Schaerbeek B0 -8

3

65
4.Zo-29/09/1919:00FC Schaerbeek B-Wavre Limal B5 -0

3

93
5.Zo-06/10/1915:00Léopold FC B-FC Schaerbeek B0 -1

3

122
6.Za-12/10/1919:30FC Schaerbeek B-RRC Waterloo B4 -1

3

152
7.Za-19/10/1920:00Kosova B-FC Schaerbeek B1 -2

3

182
8.Za-26/10/1920:00FC Schaerbeek B-Cros.Schaerbeek B5 -0F1

3

212
9.Zo-10/11/1915:00RRC.Etterbeek B-FC Schaerbeek B2 -5

3

242
10.Za-16/11/1919:30FC Schaerbeek B-Stéphanois B7 -0

3

272
11.Zo-24/11/1914:30La Hulpe-FC Schaerbeek B1 -00272
12.Za-30/11/1920:00FC Schaerbeek B-Union Rixensart B3 -2

3

302
13.Zo-08/12/1914:30JS.Ittroise B-FC Schaerbeek B1 -11312
14.Za-14/12/1920:00FC Schaerbeek B-Saint-Michel B2 -1

3

342
15.Za-21/12/1919:30Villers la Ville B-FC Schaerbeek B1 -2

3

372
16.Za-04/01/2020:00FC Schaerbeek B-Jeun.Molenbeek B8 -2

3

402
17.Zo-12/01/2015:00Auderghem B-FC Schaerbeek B0 -4

3

431
18.Za-18/01/2020:00FC Schaerbeek B-

SC Ixelles B

-.
19.Zo-26/01/2014:30Wavre Limal B-FC Schaerbeek B -.
20.Za-01/02/2020:00FC Schaerbeek B-Léopold FC B -.
21.Zo-09/02/2015:00RRC Waterloo B-FC Schaerbeek B -.
22.Za-15/02/2020:00FC Schaerbeek B-Kosova B -.
23.Zo-01/03/2000:00Cros.Schaerbeek B-FC Schaerbeek B -.
24.Zo-08/03/2000:00FC Schaerbeek B-RRC.Etterbeek B -.
25.Zo-22/03/2000:00Stéphanois B-FC Schaerbeek B -.
26.Zo-29/03/2000:00FC Schaerbeek B-La Hulpe -.
27.Zo-05/04/2000:00Union Rixensart B-FC Schaerbeek B -.
28.Zo-19/04/2000:00FC Schaerbeek B-JS.Ittroise B -.
29.Zo-26/04/2000:00Saint-Michel B-FC Schaerbeek B -.
30.Zo-03/05/2000:00FC Schaerbeek B-Villers la Ville B -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

SC Ixelles B

1.Za-31/08/1920:30

SC Ixelles B

-Saint-Michel B1 -20011-
2.Za-07/09/1919:30Villers la Ville B-

SC Ixelles B

9 -20013-
3.Za-14/09/1920:30

SC Ixelles B

-FC Schaerbeek B0 -80015-
4.Zo-29/09/1915:00Auderghem B-

SC Ixelles B

3 -10015-
5.Za-05/10/1920:00Jeun.Molenbeek B-

SC Ixelles B

5 -51115
6.Za-12/10/1920:30

SC Ixelles B

-Wavre Limal B3 -1

3

414
7.Zo-20/10/1915:00Léopold FC B-

SC Ixelles B

7 -10415
8.Za-26/10/1920:30

SC Ixelles B

-RRC Waterloo B0 -40415
9.Za-09/11/1920:00Kosova B-

SC Ixelles B

3 -00415
10.Za-16/11/1920:30

SC Ixelles B

-Cros.Schaerbeek B2 -30415
11.Zo-24/11/1915:00RRC.Etterbeek B-

SC Ixelles B

3 -10415
12.Za-30/11/1920:30

SC Ixelles B

-Stéphanois B2 -30415
13.Zo-08/12/1914:30La Hulpe-

SC Ixelles B

8 -10415-
14.Za-14/12/1920:30

SC Ixelles B

-Union Rixensart B3 -50415-
15.Zo-22/12/1914:30JS.Ittroise B-

SC Ixelles B

5 -0F10416-
16.Zo-05/01/2015:00Saint-Michel B-

SC Ixelles B

4 -20416-
17.Za-11/01/2020:30

SC Ixelles B

-Villers la Ville B4 -70416-
18.Za-18/01/2020:00FC Schaerbeek B-

SC Ixelles B

-.
19.Za-25/01/2020:30

SC Ixelles B

-Auderghem B -.
20.Za-01/02/2020:30

SC Ixelles B

-Jeun.Molenbeek B -.
21.Zo-09/02/2015:00Wavre Limal B-

SC Ixelles B

-.
22.Za-15/02/2020:30

SC Ixelles B

-Léopold FC B -.
23.Zo-01/03/2000:00RRC Waterloo B-

SC Ixelles B

-.
24.Zo-08/03/2000:00

SC Ixelles B

-Kosova B -.
25.Zo-22/03/2000:00Cros.Schaerbeek B-

SC Ixelles B

-.
26.Zo-29/03/2000:00

SC Ixelles B

-RRC.Etterbeek B -.
27.Zo-05/04/2000:00Stéphanois B-

SC Ixelles B

-.
28.Zo-19/04/2000:00

SC Ixelles B

-La Hulpe -.
29.Zo-26/04/2000:00Union Rixensart B-

SC Ixelles B

-.
30.Zo-03/05/2000:00

SC Ixelles B

-JS.Ittroise B -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (9/15)

1La Hulpe2435:4+31
.RRC.Etterbeek B2427:11+16
3Cros.Schaerbeek B2148:11+37
.FC Schaerbeek B*2134:11+23
5Union Rixensart B1943:15+28
6Saint-Michel B1831:14+17
7Stéphanois B1726:17+9
8RRC Waterloo B*1420:10+10
9Villers la Ville B*1327:13+14
.Kosova B*1321:14+7
11Léopold FC B*1016:9+7
12Auderghem B*914:22-8
13Wavre Limal B*713:20-7
.JS.Ittroise B716:26-10
.Jeun.Molenbeek B714:34-20
16SC Ixelles B*315:33-18

alle wedstrijden (17/30)

1FC Schaerbeek B4363:18+45
2La Hulpe4168:18+50
3RRC.Etterbeek B3743:24+19
4RRC Waterloo B3346:25+21
5Cros.Schaerbeek B3160:30+30
6Villers la Ville B3053:33+20
7Kosova B2842:31+11
.Saint-Michel B2841:30+11
9Union Rixensart B2860:34+26
.Léopold FC B2835:23+12
11Stéphanois B2435:45-10
12Auderghem B1228:68-40
13Wavre Limal B1018:64-46
.Jeun.Molenbeek B1022:76-54
15JS.Ittroise B722:65-43
16SC Ixelles B428:80-52

uitwedstrijden (9/15)

1FC Schaerbeek B2229:7+22
2RRC Waterloo B1926:15+11
3Léopold FC B1819:14+5
4La Hulpe*1733:14+19
.Villers la Ville B1726:20+6
6Kosova B1521:17+4
7RRC.Etterbeek B*1316:13+3
8Saint-Michel B*1010:16-6
.Cros.Schaerbeek B*1012:19-7
10Union Rixensart B*917:19-2
11Stéphanois B*79:28-19
12Auderghem B314:46-32
.Jeun.Molenbeek B*38:42-34
.Wavre Limal B35:44-39
15SC Ixelles B113:47-34
16JS.Ittroise B*06:39-33