www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op donderdag 22/10/2020
2020-2021, Brabant-3C: AUDERGHEM B
Wedstrijden
2Zo-13/09/2015:00Auderghem B -Stade Everois B2 -21 18 
3Za-19/09/2020:00Auderghem B -RRC.Etterbeek B2 -13 44 
4Zo-27/09/2015:00Wavre Limal B -Auderghem B3 -0 046 
5Zo-04/10/2015:00Auderghem B -JS.Ittroise B1 -11 58 
6Zo-11/10/2015:00Ottignies LLN B -Auderghem B0 -2 387 
7Zo-18/10/2015:00Auderghem B -Ronvau Chaumont  - PP.  7 
8Zo-25/10/2015:00Saintoise B -Auderghem B  - PP .   
9Zo-01/11/2015:00Auderghem B -Cros.Schaerbeek B  - PP.    
10Zo-08/11/2015:00Stéphanois A -Auderghem B  -  .   
1Wo-11/11/2015:00Polonia Boitsfort -Auderghem B  -  .   
11Za-11/06/2215:00Auderghem B -La Hulpe B  - .    
12Zo-12/06/2215:00Saint-Michel B -Auderghem B  -  .   
13Ma-13/06/2215:00Auderghem B -Union Rixensart B  - .    
14Di-14/06/2215:00Racing White Woluwe -Auderghem B  -  .   
15Wo-15/06/2215:00Auderghem B -Kosova B  - .    
16Do-16/06/2200:00Auderghem B -Polonia Boitsfort  - .    
17Vr-17/06/2200:00Stade Everois B -Auderghem B  -  .   
18Za-18/06/2200:00RRC.Etterbeek B -Auderghem B  -  .   
19Zo-19/06/2200:00Auderghem B -Wavre Limal B  - .    
20Ma-20/06/2200:00JS.Ittroise B -Auderghem B  -  .   
21Di-21/06/2200:00Auderghem B -Ottignies LLN B  - .    
22Wo-22/06/2200:00Ronvau Chaumont -Auderghem B  -  .   
23Do-23/06/2200:00Auderghem B -Saintoise B  - .    
24Vr-24/06/2200:00Cros.Schaerbeek B -Auderghem B  -  .   
25Za-25/06/2200:00Auderghem B -Stéphanois A  - .    
26Zo-26/06/2200:00La Hulpe B -Auderghem B  -  .   
27Ma-27/06/2200:00Auderghem B -Saint-Michel B  - .    
28Di-28/06/2200:00Union Rixensart B -Auderghem B  -  .   
29Wo-29/06/2200:00Auderghem B -Racing White Woluwe  - .    
30Do-30/06/2200:00Kosova B -Auderghem B  -  .   
Rangschikking(5/30)
1Union Rixensart B13 4+1016 2+410
 2Kosova B*12 4+1012 2+45
 3Stéphanois A10 3+614 2+48
 4RRC.Etterbeek B10 3+510 104
 5Polonia Boitsfort*9 3+715 2+510
 6Racing White Woluwe9 3-27 1-62
7Auderghem B8 207 1-12
 8Cros.Schaerbeek B7 2+411 1+47
 9Saint-Michel B*6 2+39 2+48
 10La Hulpe B6 2-117 1-64
 11Wavre Limal B**4 104 000
 12Stade Everois B*4 1-19 0-13
13Ronvau Chaumont3 1-68 0-51
 14Saintoise B*1 0-54 0-30
 15JS.Ittroise B1 0-134 0-51
 16Ottignies LLN B*0 0-76 0-34
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.

De wedstrijden van RONVAU CHAUMONT
2Za-12/09/2020:00Ronvau Chaumont -Saint-Michel B1 -5 0 015 
3Zo-20/09/2015:00Union Rixensart B -Ronvau Chaumont4 -0  0016-
4Za-26/09/2020:00Ronvau Chaumont -Racing White Woluwe6 -0 3 39 
5Za-03/10/2020:00Kosova B -Ronvau Chaumont2 -1  0311 
6Za-10/10/2020:00Ronvau Chaumont -Polonia Boitsfort0 -3 0 313 
7Zo-18/10/2015:00Auderghem B -Ronvau Chaumont  - PP . 13 
8Za-24/10/2020:00Ronvau Chaumont -RRC.Etterbeek B  - PP.    
9Zo-01/11/2014:30Wavre Limal B -Ronvau Chaumont  - PP .   
10Za-07/11/2020:00Ronvau Chaumont -JS.Ittroise B  -  .    
1Wo-11/11/2014:00La Hulpe B -Ronvau Chaumont  -   .   
11Za-11/06/2215:00Ottignies LLN B -Ronvau Chaumont  -   .   
12Zo-12/06/2215:00Ronvau Chaumont -Stade Everois B  -  .    
13Ma-13/06/2215:00Ronvau Chaumont -Saintoise B  -  .    
14Di-14/06/2215:00Cros.Schaerbeek B -Ronvau Chaumont  -   .   
15Wo-15/06/2215:00Ronvau Chaumont -Stéphanois A  -  .    
16Do-16/06/2200:00Ronvau Chaumont -La Hulpe B  -  .    
17Vr-17/06/2200:00Saint-Michel B -Ronvau Chaumont  -   .   
18Za-18/06/2200:00Ronvau Chaumont -Union Rixensart B  -  .    
19Zo-19/06/2200:00Racing White Woluwe -Ronvau Chaumont  -   .   
20Ma-20/06/2200:00Ronvau Chaumont -Kosova B  -  .    
21Di-21/06/2200:00Polonia Boitsfort -Ronvau Chaumont  -   .   
22Wo-22/06/2200:00Ronvau Chaumont -Auderghem B  -  .    
23Do-23/06/2200:00RRC.Etterbeek B -Ronvau Chaumont  -   .   
24Vr-24/06/2200:00Ronvau Chaumont -Wavre Limal B  -  .    
25Za-25/06/2200:00JS.Ittroise B -Ronvau Chaumont  -   .   
26Zo-26/06/2200:00Ronvau Chaumont -Ottignies LLN B  -  .    
27Ma-27/06/2200:00Stade Everois B -Ronvau Chaumont  -   .   
28Di-28/06/2200:00Saintoise B -Ronvau Chaumont  -   .   
29Wo-29/06/2200:00Ronvau Chaumont -Cros.Schaerbeek B  -  .    
30Do-30/06/2200:00Stéphanois A -Ronvau Chaumont  -   .   
Beste aanval
Union Rixensart B16
 Polonia Boitsfort15
 Stéphanois A14
 Kosova B12
 Cros.Schaerbeek B11
 RRC.Etterbeek B10
 Stade Everois B9
 Saint-Michel B9
Ronvau Chaumont8
Auderghem B7
 La Hulpe B7
 Racing White Woluwe7
 Ottignies LLN B6
 Wavre Limal B4
 JS.Ittroise B4
 Saintoise B4
Beste verdediging
Kosova B2
 Wavre Limal B4
 RRC.Etterbeek B5
 Union Rixensart B6
 Saint-Michel B6
 Cros.Schaerbeek B7
Auderghem B7
 Polonia Boitsfort8
 Stéphanois A8
 Racing White Woluwe9
 Saintoise B9
 Stade Everois B10
 Ottignies LLN B13
Ronvau Chaumont14
 JS.Ittroise B17
 La Hulpe B18
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.