www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zaterdag 28/03/2020

vbal4

Brabant : 3de Provinciale C

zaterdag 07/03/2020

19:30Villers la Ville B-

Stéphanois B

0-2
20:00

FC Schaerbeek B

-RRC.Etterbeek B2-1

zondag 08/03/2020

15:00

Auderghem B

-Cros.Schaerbeek B4 -3
.Saint-Michel B-

La Hulpe

1 -4
.JS.Ittroise B-

Union Rixensart B

1 -8
.Wavre Limal B-

RRC Waterloo B

1 -3
.

Léopold FC B

-Jeun.Molenbeek B3 -1

woensdag 01/07/2020

00:00Léopold FC B-Auderghem B-PP

vrijdag 10/07/2020

00:00Union Rixensart B-La Hulpe-PP
.Saint-Michel B-RRC.Etterbeek B-PP
.JS.Ittroise B-Stéphanois B-PP
.Auderghem B-RRC Waterloo B-PP
.Wavre Limal B-Jeun.Molenbeek B-PP

22/28

1.La Hulpe56126
2.FC Schaerbeek B*4967-1.(0)
3.RRC.Etterbeek B4166
4.RRC Waterloo B*4097.4
5.Kosova B38106
6.Cros.Schaerbeek B3766
7.Union Rixensart B3576-4.(0)
8.Villers la Ville B3416.-2(3)
9.Léopold FC B*32673.
10.Stéphanois B3166
11.Saint-Michel B*2967
12.Auderghem B**1458.1
13.Wavre Limal B*1117.2
Jeun.Molenbeek B*1117
15.JS.Ittroise B506.-3(3)
AMCSC Ixelles B00
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

nog te spelen wedstrijden

Brabant : 3de Provinciale C --> RRC.Etterbeek B

RRC.Etterbeek B

1.Zo-01/09/1918:00Cros.Schaerbeek B-

RRC.Etterbeek B

4 -30010
2.Zo-08/09/1915:00

RRC.Etterbeek B

-Jeun.Molenbeek B4 -1

3

35
3.Zo-15/09/1915:00

RRC.Etterbeek B

-Stéphanois B7 -1

3

63
4.Zo-29/09/1915:00La Hulpe-

RRC.Etterbeek B

4 -0064
5.Zo-06/10/1915:00

RRC.Etterbeek B

-Union Rixensart B3 -2

3

93
6.Zo-13/10/1915:00JS.Ittroise B-

RRC.Etterbeek B

1 -3

3

122
7.Zo-20/10/1915:00

RRC.Etterbeek B

-Saint-Michel B3 -0

3

152
8.Za-26/10/1919:30Villers la Ville B-

RRC.Etterbeek B

2 -21163
9.Zo-10/11/1915:00

RRC.Etterbeek B

-FC Schaerbeek B2 -50164
10.Zo-17/11/1915:00Auderghem B-

RRC.Etterbeek B

0 -1

3

193
12.Zo-01/12/1914:30Wavre Limal B-

RRC.Etterbeek B

0 -1

3

223
13.Zo-08/12/1915:00

RRC.Etterbeek B

-Léopold FC B2 -1

3

253
14.Zo-15/12/1915:00RRC Waterloo B-

RRC.Etterbeek B

2 -00254
15.Zo-22/12/1914:00

RRC.Etterbeek B

-Kosova B1 -0

3

284
16.Zo-05/01/2014:00

RRC.Etterbeek B

-Cros.Schaerbeek B2 -0

3

313
17.Za-11/01/2020:00Jeun.Molenbeek B-

RRC.Etterbeek B

0 -6

3

343
18.Za-18/01/2020:00Stéphanois B-

RRC.Etterbeek B

1 -11353
19.Zo-26/01/2015:00

RRC.Etterbeek B

-La Hulpe1 -30353
20.Zo-02/02/2014:30Union Rixensart B-

RRC.Etterbeek B

2 -10353
21.Zo-23/02/2015:00

RRC.Etterbeek B

-JS.Ittroise B2 -0

3

383
23.Zo-01/03/2015:00

RRC.Etterbeek B

-Villers la Ville B3 -1

3

413
24.Za-07/03/2020:00FC Schaerbeek B-

RRC.Etterbeek B

2 -10413
22.Vr-10/07/2000:00Saint-Michel B-

RRC.Etterbeek B

-PP.
25.Zo-26/07/2000:00

RRC.Etterbeek B

-Auderghem B -.
27.Di-28/07/2000:00

RRC.Etterbeek B

-Wavre Limal B -.
28.Wo-29/07/2000:00Léopold FC B-

RRC.Etterbeek B

-.
29.Do-30/07/2000:00

RRC.Etterbeek B

-RRC Waterloo B -.
30.Vr-31/07/2000:00Kosova B-

RRC.Etterbeek B

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Auderghem B

1.Zo-01/09/1915:00Auderghem B-Villers la Ville B3 -40010
2.Za-07/09/1919:00FC Schaerbeek B-Auderghem B0 -5F1

3

35
3.Za-14/09/1920:00Jeun.Molenbeek B-Auderghem B2 -1038
5.Zo-06/10/1915:00Wavre Limal B-Auderghem B4 -30313
6.Zo-13/10/1915:00Auderghem B-Léopold FC B3 -1

3

610
7.Zo-20/10/1915:00RRC Waterloo B-Auderghem B7 -00611
8.Zo-27/10/1915:00Auderghem B-Kosova B2 -30613
9.Zo-10/11/1918:00Cros.Schaerbeek B-Auderghem B7 -00613
10.Zo-17/11/1915:00Auderghem B-

RRC.Etterbeek B

0 -10613
11.Za-23/11/1920:00Stéphanois B-Auderghem B6 -20613
12.Zo-01/12/1915:00Auderghem B-La Hulpe1 -70613
13.Zo-08/12/1914:30Union Rixensart B-Auderghem B8 -10613
14.Zo-15/12/1915:00Auderghem B-JS.Ittroise B2 -1

3

912
15.Zo-22/12/1915:00Saint-Michel B-Auderghem B7 -20912
16.Za-04/01/2019:30Villers la Ville B-Auderghem B5 -0F10913
17.Zo-12/01/2015:00Auderghem B-FC Schaerbeek B0 -40913
18.Zo-19/01/2015:00Auderghem B-Jeun.Molenbeek B1 -111012
20.Zo-02/02/2015:00Auderghem B-Wavre Limal B0 -011112
23.Za-29/02/2020:00Kosova B-Auderghem B4 -101112
24.Zo-08/03/2015:00Auderghem B-Cros.Schaerbeek B4 -3

3

1412
21.Wo-01/07/2000:00Léopold FC B-Auderghem B -PP.
22.Vr-10/07/2000:00Auderghem B-RRC Waterloo B -PP.
25.Zo-26/07/2000:00

RRC.Etterbeek B

-Auderghem B -.
26.Ma-27/07/2000:00Auderghem B-Stéphanois B -.
27.Di-28/07/2000:00La Hulpe-Auderghem B -.
28.Wo-29/07/2000:00Auderghem B-Union Rixensart B -.
29.Do-30/07/2000:00JS.Ittroise B-Auderghem B -.
30.Vr-31/07/2000:00Auderghem B-Saint-Michel B -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (12/14)

1La Hulpe*3041:5+36
2FC Schaerbeek B*2737:16+21
.RRC.Etterbeek B*2730:14+16
4Union Rixensart B*2548:17+31
5Cros.Schaerbeek B*2454:14+40
6Stéphanois B2132:23+9
7RRC Waterloo B**2030:12+18
8Kosova B**1728:19+9
9Villers la Ville B*1630:14+16
.Saint-Michel B*1631:20+11
11Léopold FC B**1319:10+9
12Auderghem B**1116:25-9
13Wavre Limal B**715:28-13
.Jeun.Molenbeek B*714:42-28
15JS.Ittroise B*514:40-26

alle wedstrijden (22/28)

1La Hulpe5687:21+66
2FC Schaerbeek B*4963:29+34
3RRC.Etterbeek B4149:32+17
4RRC Waterloo B*4057:36+21
5Kosova B3857:41+16
6Cros.Schaerbeek B3773:39+34
7Union Rixensart B3572:44+28
8Villers la Ville B3454:36+18
9Léopold FC B*3239:26+13
10Stéphanois B3145:54-9
11Saint-Michel B*2947:43+4
12Auderghem B**1431:75-44
13Wavre Limal B*1119:82-63
.Jeun.Molenbeek B*1124:88-64
15JS.Ittroise B521:92-71

uitwedstrijden (12/14)

1La Hulpe*2646:16+30
2FC Schaerbeek B**2226:13+13
3Kosova B2129:22+7
4RRC Waterloo B*2027:24+3
5Léopold FC B*1920:16+4
6Villers la Ville B*1824:22+2
7RRC.Etterbeek B*1419:18+1
8Cros.Schaerbeek B*1319:25-6
.Saint-Michel B**1316:23-7
10Stéphanois B**1013:31-18
11Union Rixensart B*1024:27-3
12Jeun.Molenbeek B**410:46-36
.Wavre Limal B*44:54-50
14Auderghem B**315:50-35
15JS.Ittroise B*07:52-45