www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 27/01/2020

vbal4

Brabant : 3de Provinciale C

zaterdag 25/01/2020

20:00Jeun.Molenbeek B-

Stéphanois B

3 -5
.

Kosova B

-JS.Ittroise B3 -1

zondag 26/01/2020

14:30Wavre Limal B-

FC Schaerbeek B

1 -5
.Léopold FC B-

Villers la Ville B

0-1
15:00RRC.Etterbeek B-

La Hulpe

1 -3
.

RRC Waterloo B

-Saint-Michel B5 -2
18:00

Cros.Schaerbeek B

-Union Rixensart B5 -1

zaterdag 01/02/2020

19:30Villers la Ville B9- 5RRC Waterloo B-
20:00FC Schaerbeek B12-4Léopold FC B-

zondag 02/02/2020

14:30Union Rixensart B12 -7RRC.Etterbeek B-
15:00JS.Ittroise B5-1Cros.Schaerbeek B-
.La Hulpe9-7Stéphanois B-
.Auderghem B4-3Wavre Limal B-
.Saint-Michel B10 -3Kosova B-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

18/28

1.La Hulpe4494.
2.FC Schaerbeek B*4312
3.RRC.Etterbeek B3572.
4.RRC Waterloo B345.-2(1)
5.Cros.Schaerbeek B316.1
6.Villers la Ville B*309
7.Kosova B286-1.(0)
8.Union Rixensart B287
9.Léopold FC B264-3.(0)
10.Stéphanois B257.3
11.Saint-Michel B*237
12.Auderghem B*101
Wavre Limal B103.-4(0)
Jeun.Molenbeek B101
15.JS.Ittroise B51
AMCSC Ixelles B00
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Brabant : 3de Provinciale C --> JS.Ittroise B

JS.Ittroise B

1.Zo-01/09/1915:00Wavre Limal B-

JS.Ittroise B

3 -20010
2.Zo-08/09/1915:00

JS.Ittroise B

-Léopold FC B1 -40013
3.Zo-15/09/1915:00RRC Waterloo B-

JS.Ittroise B

2 -00015
4.Zo-29/09/1915:00

JS.Ittroise B

-Kosova B0 -40015
5.Zo-06/10/1918:00Cros.Schaerbeek B-

JS.Ittroise B

8 -00015
6.Zo-13/10/1915:00

JS.Ittroise B

-RRC.Etterbeek B1 -30015
7.Za-19/10/1920:00Stéphanois B-

JS.Ittroise B

4 -10015
8.Zo-27/10/1915:00

JS.Ittroise B

-La Hulpe2 -80015
9.Zo-10/11/1914:30Union Rixensart B-

JS.Ittroise B

7 -20015
10.Zo-17/11/1914:30

JS.Ittroise B

-Jeun.Molenbeek B3 -1

3

315
11.Zo-24/11/1914:30

JS.Ittroise B

-Saint-Michel B2 -30315
12.Za-30/11/1919:30Villers la Ville B-

JS.Ittroise B

8 -00315
13.Zo-08/12/1914:30

JS.Ittroise B

-FC Schaerbeek B1 -11415
14.Zo-15/12/1915:00Auderghem B-

JS.Ittroise B

2 -10415
16.Zo-05/01/2014:30

JS.Ittroise B

-Wavre Limal B1 -20415
17.Zo-12/01/2014:30Léopold FC B-

JS.Ittroise B

5 -0F10415
18.Zo-19/01/2014:30

JS.Ittroise B

-RRC Waterloo B2 -21515
19.Za-25/01/2020:00Kosova B-

JS.Ittroise B

3 -10515
20.Zo-02/02/2015:00

JS.Ittroise B

-Cros.Schaerbeek B -.
21.Zo-09/02/2015:00RRC.Etterbeek B-

JS.Ittroise B

-.
22.Zo-16/02/2015:00

JS.Ittroise B

-Stéphanois B -.
23.Zo-01/03/2000:00La Hulpe-

JS.Ittroise B

-.
24.Zo-08/03/2000:00

JS.Ittroise B

-Union Rixensart B -.
25.Zo-22/03/2000:00Jeun.Molenbeek B-

JS.Ittroise B

-.
26.Zo-29/03/2000:00Saint-Michel B-

JS.Ittroise B

-.
27.Zo-05/04/2000:00

JS.Ittroise B

-Villers la Ville B -.
28.Zo-19/04/2000:00FC Schaerbeek B-

JS.Ittroise B

-.
29.Zo-26/04/2000:00

JS.Ittroise B

-Auderghem B -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Cros.Schaerbeek B

1.Zo-01/09/1918:00Cros.Schaerbeek B-RRC.Etterbeek B4 -3

3

31
2.Zo-08/09/1915:00Stéphanois B-Cros.Schaerbeek B1 -3

3

61
3.Zo-15/09/1918:00Cros.Schaerbeek B-La Hulpe0 -3063
4.Zo-29/09/1914:30Union Rixensart B-Cros.Schaerbeek B3 -1064
5.Zo-06/10/1918:00Cros.Schaerbeek B-

JS.Ittroise B

8 -0

3

93
6.Zo-13/10/1915:00Saint-Michel B-Cros.Schaerbeek B2 -3

3

122
7.Zo-20/10/1918:00Cros.Schaerbeek B-Villers la Ville B3 -1

3

152
8.Za-26/10/1920:00FC Schaerbeek B-Cros.Schaerbeek B5 -0F10154
9.Zo-10/11/1918:00Cros.Schaerbeek B-Auderghem B7 -0

3

183
11.Zo-24/11/1918:00Cros.Schaerbeek B-Wavre Limal B13 -0

3

214
12.Zo-01/12/1914:30Léopold FC B-Cros.Schaerbeek B0 -01223
13.Zo-08/12/1918:00Cros.Schaerbeek B-RRC Waterloo B2 -30225
14.Za-14/12/1920:00Kosova B-Cros.Schaerbeek B4 -20225
15.Zo-22/12/1918:00Cros.Schaerbeek B-Jeun.Molenbeek B7 -0

3

255
16.Zo-05/01/2014:00RRC.Etterbeek B-Cros.Schaerbeek B2 -00255
17.Zo-12/01/2018:00Cros.Schaerbeek B-Stéphanois B4 -1

3

285
18.Zo-19/01/2014:30La Hulpe-Cros.Schaerbeek B4 -20285
19.Zo-26/01/2018:00Cros.Schaerbeek B-Union Rixensart B5 -1

3

315
20.Zo-02/02/2015:00

JS.Ittroise B

-Cros.Schaerbeek B -.
21.Zo-09/02/2018:00Cros.Schaerbeek B-Saint-Michel B -.
22.Za-15/02/2019:30Villers la Ville B-Cros.Schaerbeek B -.
23.Zo-01/03/2000:00Cros.Schaerbeek B-FC Schaerbeek B -.
24.Zo-08/03/2000:00Auderghem B-Cros.Schaerbeek B -.
26.Zo-29/03/2000:00Wavre Limal B-Cros.Schaerbeek B -.
27.Zo-05/04/2000:00Cros.Schaerbeek B-Léopold FC B -.
28.Zo-19/04/2000:00RRC Waterloo B-Cros.Schaerbeek B -.
29.Zo-26/04/2000:00Cros.Schaerbeek B-Kosova B -.
30.Zo-03/05/2000:00Jeun.Molenbeek B-Cros.Schaerbeek B -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (10/14)

1Cros.Schaerbeek B2453:12+41
.La Hulpe*2431:5+26
3Union Rixensart B2246:16+30
4FC Schaerbeek B**2134:11+23
.RRC.Etterbeek B*2125:13+12
6Stéphanois B1827:18+9
7RRC Waterloo B*1725:12+13
8Saint-Michel B*1628:13+15
9Villers la Ville B**1324:11+13
.Kosova B**1321:15+6
11Auderghem B**712:22-10
.Wavre Limal B*714:25-11
13Léopold FC B**79:90
14Jeun.Molenbeek B*612:34-22
15JS.Ittroise B*513:28-15

alle wedstrijden (18/28)

1La Hulpe4467:20+47
2FC Schaerbeek B*4360:19+41
3RRC.Etterbeek B3542:27+15
4RRC Waterloo B3449:29+20
5Cros.Schaerbeek B3164:33+31
6Villers la Ville B*3044:27+17
7Kosova B2843:35+8
8Union Rixensart B2859:37+22
9Léopold FC B2629:24+5
10Stéphanois B2538:47-9
11Saint-Michel B*2338:33+5
12Auderghem B*1026:68-42
.Wavre Limal B1018:72-54
.Jeun.Molenbeek B1021:77-56
15JS.Ittroise B520:70-50

uitwedstrijden (10/14)

1FC Schaerbeek B*2226:8+18
2La Hulpe*2036:15+21
3Léopold FC B1920:15+5
4RRC Waterloo B*1724:17+7
.Villers la Ville B*1720:16+4
6Kosova B1522:20+2
7RRC.Etterbeek B*1417:14+3
8Cros.Schaerbeek B**711:21-10
.Saint-Michel B**710:20-10
.Stéphanois B**711:29-18
11Union Rixensart B**613:21-8
12Jeun.Molenbeek B*49:43-34
13Auderghem B*314:46-32
.Wavre Limal B*34:47-43
15JS.Ittroise B*07:42-35