www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 25/02/2020

vbal4

Brabant : 3de Provinciale C

zaterdag 22/02/2020

20:00

Stéphanois B

-Union Rixensart B3 -1

zondag 23/02/2020

15:00RRC Waterloo B-FC Schaerbeek B - ST
.

RRC.Etterbeek B

-JS.Ittroise B2-0
18:00Cros.Schaerbeek B-

Saint-Michel B

1-2

zaterdag 29/02/2020

20:00Kosova B10- 0Auderghem B-
.Jeun.Molenbeek B0-4Union Rixensart B-
.Stéphanois B8 -6Saint-Michel B-

zondag 01/03/2020

15:00Léopold FC B5-4Wavre Limal B-
.La Hulpe9-0JS.Ittroise B-
.RRC.Etterbeek B9-10Villers la Ville B-
18:00Cros.Schaerbeek B9 -10FC Schaerbeek B-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

21/28

1.La Hulpe*50128
2.FC Schaerbeek B**4699
3.RRC.Etterbeek B*3848.-2(3)
4.Cros.Schaerbeek B3797-3.(0)
5.Kosova B35107.-4(3)
6.Villers la Ville B*34784.
RRC Waterloo B**3459
8.Union Rixensart B*3168
9.Stéphanois B*2878-1.(0)
10.Saint-Michel B**2649.3
11.Léopold FC B**2649
12.Auderghem B***11210
Wavre Limal B**1119
14.Jeun.Molenbeek B**10191.
15.JS.Ittroise B*5182.
AMCSC Ixelles B00
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

nog te spelen wedstrijden

Brabant : 3de Provinciale C --> Union Rixensart B

Jeun.Molenbeek B

1.Za-31/08/1920:00Jeun.Molenbeek B-FC Schaerbeek B1 -60010
2.Zo-08/09/1915:00RRC.Etterbeek B-Jeun.Molenbeek B4 -10013
3.Za-14/09/1920:00Jeun.Molenbeek B-Auderghem B2 -1

3

38
4.Za-28/09/1920:00Stéphanois B-Jeun.Molenbeek B4 -20312
6.Zo-13/10/1915:00La Hulpe-Jeun.Molenbeek B8 -00314
7.Za-19/10/1920:00Jeun.Molenbeek B-Wavre Limal B1 -0

3

611
8.Zo-27/10/1914:30

Union Rixensart B

-Jeun.Molenbeek B1 -2

3

99
9.Za-09/11/1920:00Jeun.Molenbeek B-Léopold FC B1 -40911
10.Zo-17/11/1914:30JS.Ittroise B-Jeun.Molenbeek B3 -10911
11.Za-23/11/1920:00Jeun.Molenbeek B-RRC Waterloo B0 -50912
12.Zo-01/12/1915:00Saint-Michel B-Jeun.Molenbeek B7 -00912
13.Za-07/12/1920:00Jeun.Molenbeek B-Kosova B2 -30912
14.Za-14/12/1920:00Jeun.Molenbeek B-Villers la Ville B2 -40912
15.Zo-22/12/1918:00Cros.Schaerbeek B-Jeun.Molenbeek B7 -00912
16.Za-04/01/2020:00FC Schaerbeek B-Jeun.Molenbeek B8 -20913
17.Za-11/01/2020:00Jeun.Molenbeek B-RRC.Etterbeek B0 -60913
18.Zo-19/01/2015:00Auderghem B-Jeun.Molenbeek B1 -111012
19.Za-25/01/2020:00Jeun.Molenbeek B-Stéphanois B3 -501012
21.Za-08/02/2020:00Jeun.Molenbeek B-La Hulpe0 -601014
22.Zo-16/02/2015:00Wavre Limal B-Jeun.Molenbeek B -PP.14
23.Za-29/02/2020:00Jeun.Molenbeek B-

Union Rixensart B

-.
24.Zo-08/03/2015:00Léopold FC B-Jeun.Molenbeek B -.
25.Za-21/03/2020:00Jeun.Molenbeek B-JS.Ittroise B -.
26.Zo-29/03/2015:00RRC Waterloo B-Jeun.Molenbeek B -.
27.Zo-05/04/2000:00Jeun.Molenbeek B-Saint-Michel B -.
28.Zo-19/04/2000:00Kosova B-Jeun.Molenbeek B -.
29.Zo-26/04/2000:00Villers la Ville B-Jeun.Molenbeek B -.
30.Zo-03/05/2000:00Jeun.Molenbeek B-Cros.Schaerbeek B -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Union Rixensart B

1.Zo-01/09/1915:00Léopold FC B-

Union Rixensart B

0 -0116
2.Zo-08/09/1914:30

Union Rixensart B

-RRC Waterloo B2 -50112
3.Za-14/09/1920:00Kosova B-

Union Rixensart B

3 -31213
4.Zo-29/09/1914:30

Union Rixensart B

-Cros.Schaerbeek B3 -1

3

59
5.Zo-06/10/1915:00RRC.Etterbeek B-

Union Rixensart B

3 -20511
6.Zo-13/10/1914:30

Union Rixensart B

-Stéphanois B4 -1

3

87
7.Zo-20/10/1915:00La Hulpe-

Union Rixensart B

3 -0088
8.Zo-27/10/1914:30

Union Rixensart B

-Jeun.Molenbeek B1 -20811
9.Zo-10/11/1914:30

Union Rixensart B

-JS.Ittroise B7 -2

3

118
10.Zo-17/11/1915:00Saint-Michel B-

Union Rixensart B

2 -3

3

146
11.Zo-24/11/1914:30

Union Rixensart B

-Villers la Ville B3 -31157
12.Za-30/11/1920:00FC Schaerbeek B-

Union Rixensart B

3 -20159
13.Zo-08/12/1914:30

Union Rixensart B

-Auderghem B8 -1

3

187
15.Zo-22/12/1914:30

Union Rixensart B

-Wavre Limal B10 -0

3

218
16.Zo-05/01/2014:30

Union Rixensart B

-Léopold FC B5 -0F1

3

246
17.Zo-12/01/2015:00RRC Waterloo B-

Union Rixensart B

2 -21257
18.Zo-19/01/2014:30

Union Rixensart B

-Kosova B3 -1

3

286
19.Zo-26/01/2018:00Cros.Schaerbeek B-

Union Rixensart B

5 -10288
20.Zo-02/02/2014:30

Union Rixensart B

-RRC.Etterbeek B2 -1

3

318
22.Zo-16/02/2014:30

Union Rixensart B

-La Hulpe -PP.8
21.Za-22/02/2020:00Stéphanois B-

Union Rixensart B

3 -10318
23.Za-29/02/2020:00Jeun.Molenbeek B-

Union Rixensart B

-.
24.Zo-08/03/2015:00JS.Ittroise B-

Union Rixensart B

-.
25.Zo-22/03/2014:30

Union Rixensart B

-Saint-Michel B -.
26.Za-28/03/2019:30Villers la Ville B-

Union Rixensart B

-.
27.Zo-05/04/2000:00

Union Rixensart B

-FC Schaerbeek B -.
28.Zo-19/04/2000:00Auderghem B-

Union Rixensart B

-.
30.Zo-03/05/2000:00Wavre Limal B-

Union Rixensart B

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (11/14)

1La Hulpe*2733:5+28
2Union Rixensart B2548:17+31
3Cros.Schaerbeek B2454:14+40
.FC Schaerbeek B*2435:15+20
.RRC.Etterbeek B*2427:13+14
6Stéphanois B2130:19+11
7RRC Waterloo B**1725:12+13
8Villers la Ville B*1630:12+18
.Saint-Michel B*1630:16+14
10Kosova B**1424:18+6
11Auderghem B**812:22-10
12Wavre Limal B**714:25-11
13Léopold FC B***79:90
14Jeun.Molenbeek B*612:40-28
15JS.Ittroise B*513:32-19

alle wedstrijden (21/28)

1La Hulpe*5075:20+55
2FC Schaerbeek B**4661:23+38
3RRC.Etterbeek B*3845:29+16
4Cros.Schaerbeek B3770:35+35
5Kosova B3553:40+13
6Villers la Ville B*3453:31+22
.RRC Waterloo B**3449:35+14
8Union Rixensart B*3162:41+21
9Stéphanois B*2841:50-9
10Saint-Michel B**2642:37+5
11Léopold FC B**2629:25+4
12Auderghem B***1126:68-42
.Wavre Limal B**1118:72-54
14Jeun.Molenbeek B**1021:83-62
15JS.Ittroise B*520:76-56

uitwedstrijden (11/14)

1La Hulpe**2342:15+27
2FC Schaerbeek B***2226:8+18
3Kosova B2129:22+7
4Léopold FC B*1920:16+4
5Villers la Ville B**1823:19+4
6RRC Waterloo B**1724:23+1
7RRC.Etterbeek B**1418:16+2
8Cros.Schaerbeek B**1316:21-5
9Saint-Michel B***1012:21-9
10Stéphanois B***711:31-20
11Union Rixensart B***614:24-10
12Jeun.Molenbeek B***49:43-34
.Wavre Limal B**44:47-43
14Auderghem B***314:46-32
15JS.Ittroise B**07:44-37