www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op donderdag 22/10/2020
2020-2021, Brabant-3C: POLONIA BOITSFORT
Wedstrijden
2Zo-13/09/2015:00RRC.Etterbeek B -Polonia Boitsfort4 -0 0016-
4Zo-27/09/2015:00JS.Ittroise B -Polonia Boitsfort1 -7 337 
5Zo-04/10/2015:00Polonia Boitsfort -Ottignies LLN B5 -33 65 
6Za-10/10/2020:00Ronvau Chaumont -Polonia Boitsfort0 -3 395 
18Do-15/10/2020:30Wavre Limal B -Polonia Boitsfort  - PP . 5 
7Zo-18/10/2015:00Polonia Boitsfort -Saintoise B  - PP.  5 
8Zo-25/10/2018:00Cros.Schaerbeek B -Polonia Boitsfort  - PP .   
9Zo-01/11/2014:30Polonia Boitsfort -Stéphanois A  - PP.    
10Zo-08/11/2015:00La Hulpe B -Polonia Boitsfort  -  .   
1Wo-11/11/2015:00Polonia Boitsfort -Auderghem B  - .    
11Za-11/06/2215:00Polonia Boitsfort -Saint-Michel B  - .    
12Zo-12/06/2215:00Union Rixensart B -Polonia Boitsfort  -  .   
13Ma-13/06/2215:00Polonia Boitsfort -Racing White Woluwe  - .    
14Di-14/06/2215:00Kosova B -Polonia Boitsfort  -  .   
15Wo-15/06/2215:00Polonia Boitsfort -Stade Everois B  - .    
16Do-16/06/2200:00Auderghem B -Polonia Boitsfort  -  .   
17Vr-17/06/2200:00Polonia Boitsfort -RRC.Etterbeek B  - .    
3Za-18/06/2200:00Polonia Boitsfort -Wavre Limal B  - .    
19Zo-19/06/2200:00Polonia Boitsfort -JS.Ittroise B  - .    
20Ma-20/06/2200:00Ottignies LLN B -Polonia Boitsfort  -  .   
21Di-21/06/2200:00Polonia Boitsfort -Ronvau Chaumont  - .    
22Wo-22/06/2200:00Saintoise B -Polonia Boitsfort  -  .   
23Do-23/06/2200:00Polonia Boitsfort -Cros.Schaerbeek B  - .    
24Vr-24/06/2200:00Stéphanois A -Polonia Boitsfort  -  .   
25Za-25/06/2200:00Polonia Boitsfort -La Hulpe B  - .    
26Zo-26/06/2200:00Saint-Michel B -Polonia Boitsfort  -  .   
27Ma-27/06/2200:00Polonia Boitsfort -Union Rixensart B  - .    
28Di-28/06/2200:00Racing White Woluwe -Polonia Boitsfort  -  .   
29Wo-29/06/2200:00Polonia Boitsfort -Kosova B  - .    
30Do-30/06/2200:00Stade Everois B -Polonia Boitsfort  -  .   
Rangschikking(5/30)
1Union Rixensart B13 4+1016 2+410
 2Kosova B*12 4+1012 2+45
 3Stéphanois A10 3+614 2+48
 4RRC.Etterbeek B10 3+510 104
5Polonia Boitsfort*9 3+715 2+510
 6Racing White Woluwe9 3-27 1-62
 7Auderghem B8 207 1-12
 8Cros.Schaerbeek B7 2+411 1+47
 9Saint-Michel B*6 2+39 2+48
 10La Hulpe B6 2-117 1-64
 11Wavre Limal B**4 104 000
 12Stade Everois B*4 1-19 0-13
 13Ronvau Chaumont3 1-68 0-51
 14Saintoise B*1 0-54 0-30
 15JS.Ittroise B1 0-134 0-51
 16Ottignies LLN B*0 0-76 0-34
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.