www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op woensdag 28/10/2020

vbal4

Brabant : 3de Provinciale C

zaterdag 10/10/2020

20:00Ronvau Chaumont-

Polonia Boitsfort

0-3

zondag 11/10/2020

14:00

La Hulpe B

-Saint-Michel B2-1
15:00Stéphanois A-

Union Rixensart B

1 -3
.JS.Ittroise B-

RRC.Etterbeek B

2 -3
.Ottignies LLN B-

Auderghem B

0-2
.Saintoise B-

Kosova B

0-1
18:00

Cros.Schaerbeek B

-Racing White Woluwe2-1

woensdag 14/10/2020

20:00La Hulpe B-

Cros.Schaerbeek B

1 -7
De competitie werd stopgezet, een herstart volgt eventueel later...

5/30

1.Union Rixensart B13
2.Kosova B*12
3.Stéphanois A10
4.RRC.Etterbeek B10
5.Polonia Boitsfort*9
6.Racing White Woluwe9
7.Auderghem B8
8.Cros.Schaerbeek B7
9.Saint-Michel B*6
10.La Hulpe B6
11.Wavre Limal B**4
12.Stade Everois B*4
13.Ronvau Chaumont3
14.Saintoise B*1
15.JS.Ittroise B1
16.Ottignies LLN B*0

reeksafhankelijke details

de minste verliespunten

alle wedstrijden (5/30)

  • Kosova B*

    0
  • Union Rixensart B

    2
  • Polonia Boitsfort*

    3
  • RRC.Etterbeek B

    5
  • Stéphanois A

    5
  • Wavre Limal B**

    5
  • Racing White Woluwe

    6
  • Saint-Michel B*

    6
  • Auderghem B

    7
  • Cros.Schaerbeek B

    8
  • Stade Everois B*

    8
  • La Hulpe B

    9
  • Saintoise B*

    11
  • Ronvau Chaumont

    12
  • Ottignies LLN B*

    12
  • JS.Ittroise B

    14

thuis (3/15)

  • Kosova B*

    0
  • Union Rixensart B*

    0
  • Racing White Woluwe*

    0
  • Polonia Boitsfort**

    0
  • RRC.Etterbeek B

    2
  • Stade Everois B*

    3
  • Stéphanois A*

    3
  • Wavre Limal B*

    3
  • La Hulpe B*

    3
  • Saint-Michel B**

    3
  • Auderghem B

    4
  • Cros.Schaerbeek B

    5
  • Ronvau Chaumont

    6
  • Ottignies LLN B*

    6
  • Saintoise B

    8
  • JS.Ittroise B

    9

uit (3/15)

  • Kosova B*

    0
  • Union Rixensart B

    2
  • Stéphanois A

    2
  • Wavre Limal B**

    2
  • Polonia Boitsfort

    3
  • Saint-Michel B

    3
  • RRC.Etterbeek B*

    3
  • Cros.Schaerbeek B*

    3
  • Auderghem B*

    3
  • Saintoise B**

    3
  • Stade Everois B*

    5
  • JS.Ittroise B*

    5
  • La Hulpe B

    6
  • Racing White Woluwe

    6
  • Ottignies LLN B*

    6
  • Ronvau Chaumont*

    6

de productiefste ploegen

alle wedstrijden (5/30)

  • Union Rixensart B

    16
  • Polonia Boitsfort*

    15
  • Stéphanois A

    14
  • Kosova B*

    12
  • Cros.Schaerbeek B

    11
  • RRC.Etterbeek B

    10
  • Stade Everois B*

    9
  • Saint-Michel B*

    9
  • Ronvau Chaumont

    8
  • Auderghem B

    7
  • La Hulpe B

    7
  • Racing White Woluwe

    7
  • Ottignies LLN B*

    6
  • Wavre Limal B**

    4
  • JS.Ittroise B

    4
  • Saintoise B*

    4

thuis (3/15)

  • Kosova B*

    7
  • Ronvau Chaumont

    7
  • Stade Everois B*

    6
  • RRC.Etterbeek B

    6
  • Union Rixensart B*

    6
  • Stéphanois A*

    6
  • Polonia Boitsfort**

    5
  • Auderghem B

    5
  • Racing White Woluwe*

    5
  • Cros.Schaerbeek B

    4
  • Wavre Limal B*

    4
  • Saintoise B

    4
  • JS.Ittroise B

    3
  • La Hulpe B*

    3
  • Ottignies LLN B*

    2
  • Saint-Michel B**

    1

uit (3/15)

  • Polonia Boitsfort

    10
  • Union Rixensart B

    10
  • Stéphanois A

    8
  • Saint-Michel B

    8
  • Cros.Schaerbeek B*

    7
  • Kosova B*

    5
  • RRC.Etterbeek B*

    4
  • La Hulpe B

    4
  • Ottignies LLN B*

    4
  • Stade Everois B*

    3
  • Auderghem B*

    2
  • Racing White Woluwe

    2
  • JS.Ittroise B*

    1
  • Ronvau Chaumont*

    1
  • Wavre Limal B**

    0
  • Saintoise B**

    0

de minste tegengoals

alle wedstrijden (5/30)

  • Kosova B*

    2
  • Wavre Limal B**

    4
  • RRC.Etterbeek B

    5
  • Union Rixensart B

    6
  • Saint-Michel B*

    6
  • Cros.Schaerbeek B

    7
  • Auderghem B

    7
  • Polonia Boitsfort*

    8
  • Stéphanois A

    8
  • Racing White Woluwe

    9
  • Saintoise B*

    9
  • Stade Everois B*

    10
  • Ottignies LLN B*

    13
  • Ronvau Chaumont

    14
  • JS.Ittroise B

    17
  • La Hulpe B

    18

thuis (3/15)

  • Union Rixensart B*

    0
  • RRC.Etterbeek B

    1
  • Kosova B*

    1
  • Racing White Woluwe*

    1
  • Saint-Michel B**

    2
  • Polonia Boitsfort**

    3
  • Cros.Schaerbeek B

    4
  • Stéphanois A*

    4
  • Auderghem B

    4
  • Wavre Limal B*

    4
  • Stade Everois B*

    6
  • Ottignies LLN B*

    6
  • Saintoise B

    6
  • La Hulpe B*

    8
  • Ronvau Chaumont

    8
  • JS.Ittroise B

    11

uit (3/15)

  • Wavre Limal B**

    0
  • Kosova B*

    1
  • Cros.Schaerbeek B*

    3
  • Auderghem B*

    3
  • Saintoise B**

    3
  • Stade Everois B*

    4
  • RRC.Etterbeek B*

    4
  • Stéphanois A

    4
  • Saint-Michel B

    4
  • Polonia Boitsfort

    5
  • Union Rixensart B

    6
  • JS.Ittroise B*

    6
  • Ronvau Chaumont*

    6
  • Ottignies LLN B*

    7
  • Racing White Woluwe

    8
  • La Hulpe B

    10

het aantal keer ...

gewonnen

  • Kosova B

    4
  • Union Rixensart B

    4
  • Polonia Boitsfort

    3
  • RRC.Etterbeek B

    3
  • Stéphanois A

    3
  • Racing White Woluwe

    3
  • Cros.Schaerbeek B

    2
  • Saint-Michel B

    2
  • Auderghem B

    2
  • La Hulpe B

    2
  • Stade Everois B

    1
  • Wavre Limal B

    1
  • Ronvau Chaumont

    1
  • JS.Ittroise B

    0
  • Ottignies LLN B

    0
  • Saintoise B

    0

gelijk

  • Auderghem B

    2
  • Stade Everois B

    1
  • RRC.Etterbeek B

    1
  • Cros.Schaerbeek B

    1
  • Union Rixensart B

    1
  • Stéphanois A

    1
  • Wavre Limal B

    1
  • JS.Ittroise B

    1
  • Saintoise B

    1
  • Polonia Boitsfort

    0
  • Kosova B

    0
  • Saint-Michel B

    0
  • La Hulpe B

    0
  • Ottignies LLN B

    0
  • Ronvau Chaumont

    0
  • Racing White Woluwe

    0

verloren

  • Kosova B

    0
  • Union Rixensart B

    0
  • Polonia Boitsfort

    1
  • RRC.Etterbeek B

    1
  • Stéphanois A

    1
  • Auderghem B

    1
  • Wavre Limal B

    1
  • Stade Everois B

    2
  • Cros.Schaerbeek B

    2
  • Saint-Michel B

    2
  • Racing White Woluwe

    2
  • La Hulpe B

    3
  • Saintoise B

    3
  • JS.Ittroise B

    4
  • Ottignies LLN B

    4
  • Ronvau Chaumont

    4
gewonnen met meer dan één
goal verschil
  • Union Rixensart B

    4
  • Polonia Boitsfort

    3
  • Kosova B

    2
  • Stéphanois A

    2
  • Ronvau Chaumont

    1
  • RRC.Etterbeek B

    1
  • Cros.Schaerbeek B

    1
  • Auderghem B

    1
  • Wavre Limal B

    1
  • Racing White Woluwe

    1
  • Stade Everois B

    1
  • Saint-Michel B

    1
  • JS.Ittroise B

    0
  • Saintoise B

    0
  • Ottignies LLN B

    0
  • La Hulpe B

    0
verloren met meer dan één
goal verschil
  • Union Rixensart B

    0
  • Kosova B

    0
  • RRC.Etterbeek B

    0
  • Saint-Michel B

    0
  • Polonia Boitsfort

    1
  • Stéphanois A

    1
  • Cros.Schaerbeek B

    1
  • Auderghem B

    1
  • Wavre Limal B

    1
  • Racing White Woluwe

    1
  • Stade Everois B

    1
  • Saintoise B

    1
  • JS.Ittroise B

    2
  • Ronvau Chaumont

    3
  • Ottignies LLN B

    3
  • La Hulpe B

    3
gewonnen met één
goal verschil
  • Kosova B

    2
  • RRC.Etterbeek B

    2
  • Racing White Woluwe

    2
  • La Hulpe B

    2
  • Saint-Michel B

    1
  • Stéphanois A

    1
  • Cros.Schaerbeek B

    1
  • Auderghem B

    1
  • Union Rixensart B

    0
  • Polonia Boitsfort

    0
  • Wavre Limal B

    0
  • Stade Everois B

    0
  • Saintoise B

    0
  • JS.Ittroise B

    0
  • Ronvau Chaumont

    0
  • Ottignies LLN B

    0
verloren met één
goal verschil
  • Kosova B

    0
  • La Hulpe B

    0
  • Stéphanois A

    0
  • Auderghem B

    0
  • Union Rixensart B

    0
  • Polonia Boitsfort

    0
  • Wavre Limal B

    0
  • RRC.Etterbeek B

    1
  • Racing White Woluwe

    1
  • Cros.Schaerbeek B

    1
  • Stade Everois B

    1
  • Ronvau Chaumont

    1
  • Ottignies LLN B

    1
  • Saint-Michel B

    2
  • Saintoise B

    2
  • JS.Ittroise B

    2

de nul vastgehouden

  • Kosova B

    2
  • Union Rixensart B

    2
  • Wavre Limal B

    2
  • RRC.Etterbeek B

    2
  • Racing White Woluwe

    2
  • Auderghem B

    1
  • Polonia Boitsfort

    1
  • Ronvau Chaumont

    1
  • La Hulpe B

    0
  • Stéphanois A

    0
  • Cros.Schaerbeek B

    0
  • Stade Everois B

    0
  • Ottignies LLN B

    0
  • Saint-Michel B

    0
  • Saintoise B

    0
  • JS.Ittroise B

    0

men niet kon scoren

  • Kosova B

    0
  • Union Rixensart B

    0
  • La Hulpe B

    0
  • Stéphanois A

    0
  • Stade Everois B

    0
  • Saint-Michel B

    0
  • Wavre Limal B

    1
  • RRC.Etterbeek B

    1
  • Racing White Woluwe

    1
  • Auderghem B

    1
  • Polonia Boitsfort

    1
  • Cros.Schaerbeek B

    1
  • Ottignies LLN B

    1
  • Ronvau Chaumont

    2
  • Saintoise B

    2
  • JS.Ittroise B

    2

langst aaneengesloten reeks ...

overwinningen

  • Kosova B

    +4
  • Stéphanois A

    3
  • Polonia Boitsfort

    +3
  • Union Rixensart B

    +2
  • Cros.Schaerbeek B

    +2
  • Saint-Michel B

    2
  • Racing White Woluwe

    2
  • RRC.Etterbeek B

    +1
  • Auderghem B

    +1
  • Wavre Limal B

    1
  • Stade Everois B

    +1
  • La Hulpe B

    1
  • Ronvau Chaumont

    1
  • JS.Ittroise B

    0
  • Saintoise B

    0
  • Ottignies LLN B

    0

zonder nederlaag

  • Union Rixensart B

    +5
  • Kosova B

    +4
  • Stéphanois A

    4
  • Polonia Boitsfort

    +3
  • RRC.Etterbeek B

    +3
  • Cros.Schaerbeek B

    +2
  • Saint-Michel B

    2
  • Racing White Woluwe

    2
  • Auderghem B

    +2
  • Wavre Limal B

    +2
  • Stade Everois B

    +1
  • La Hulpe B

    1
  • Ronvau Chaumont

    1
  • JS.Ittroise B

    1
  • Saintoise B

    1
  • Ottignies LLN B

    0
het plusteken verwijst naar een nog lopende reeks

verzameld uit alle reeksen