www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op woensdag 28/10/2020

vbal4

Brabant : 1ste Provinciale

woensdag 14/10/2020

20:00

NSeth Berchem A

-Saint-Josse A2-0
.Walhain-

Grez-Doiceau A

0 -8
De competitie werd stopgezet, een herstart volgt eventueel later...

5/30

1.NSeth Berchem A12
2.Grez-Doiceau A*9
3.Kosova A*9
4.Stade Everois A*9
5.ES.Braine A9
6.Lasne Ohain A**7
7.FC Genappe A*6
8.BX Brussels A*6
9.Saint-Josse A6
10.Sport.Bruxelles A**4
11.Léopold FC A**4
12.RSC.Ixelles4
13.Nivelles A***3
14.RRC Etterbeek A*1
15.FC Schaerbeek A**1
16.Walhain*0

reeksafhankelijke details

de minste verliespunten

alle wedstrijden (5/30)

  • Lasne Ohain A**

    2
  • NSeth Berchem A

    3
  • Kosova A*

    3
  • Stade Everois A*

    3
  • Grez-Doiceau A*

    3
  • Nivelles A***

    3
  • Léopold FC A**

    5
  • Sport.Bruxelles A**

    5
  • ES.Braine A

    6
  • BX Brussels A*

    6
  • FC Genappe A*

    6
  • FC Schaerbeek A**

    8
  • Saint-Josse A

    9
  • RSC.Ixelles

    11
  • RRC Etterbeek A*

    11
  • Walhain*

    12

thuis (3/15)

  • NSeth Berchem A*

    0
  • Lasne Ohain A**

    0
  • RRC Etterbeek A**

    2
  • FC Schaerbeek A**

    2
  • Stade Everois A

    3
  • Grez-Doiceau A

    3
  • Léopold FC A*

    3
  • Saint-Josse A*

    3
  • Sport.Bruxelles A*

    3
  • Kosova A**

    3
  • BX Brussels A**

    3
  • Nivelles A**

    3
  • RSC.Ixelles*

    5
  • FC Genappe A

    6
  • ES.Braine A

    6
  • Walhain

    9

uit (3/15)

  • Kosova A

    0
  • ES.Braine A*

    0
  • Stade Everois A**

    0
  • Nivelles A**

    0
  • FC Genappe A**

    0
  • Grez-Doiceau A**

    0
  • Lasne Ohain A*

    2
  • Léopold FC A**

    2
  • Sport.Bruxelles A**

    2
  • BX Brussels A

    3
  • NSeth Berchem A

    3
  • Walhain**

    3
  • Saint-Josse A

    6
  • RSC.Ixelles

    6
  • FC Schaerbeek A*

    6
  • RRC Etterbeek A

    9

de productiefste ploegen

alle wedstrijden (5/30)

  • Grez-Doiceau A*

    17
  • NSeth Berchem A

    13
  • FC Genappe A*

    12
  • Kosova A*

    8
  • BX Brussels A*

    8
  • ES.Braine A

    7
  • Sport.Bruxelles A**

    6
  • Saint-Josse A

    5
  • Stade Everois A*

    5
  • Nivelles A***

    5
  • Léopold FC A**

    4
  • Lasne Ohain A**

    4
  • RSC.Ixelles

    4
  • FC Schaerbeek A**

    3
  • Walhain*

    2
  • RRC Etterbeek A*

    0

thuis (3/15)

  • FC Genappe A

    9
  • Grez-Doiceau A

    9
  • Stade Everois A

    4
  • Sport.Bruxelles A*

    4
  • Léopold FC A*

    3
  • Saint-Josse A*

    3
  • Lasne Ohain A**

    3
  • NSeth Berchem A*

    3
  • ES.Braine A

    3
  • FC Schaerbeek A**

    2
  • Walhain

    2
  • RSC.Ixelles*

    1
  • Nivelles A**

    1
  • Kosova A**

    0
  • BX Brussels A**

    0
  • RRC Etterbeek A**

    0

uit (3/15)

  • NSeth Berchem A

    10
  • Kosova A

    8
  • BX Brussels A

    8
  • Grez-Doiceau A**

    8
  • Nivelles A**

    4
  • ES.Braine A*

    4
  • RSC.Ixelles

    3
  • FC Genappe A**

    3
  • Saint-Josse A

    2
  • Sport.Bruxelles A**

    2
  • Léopold FC A**

    1
  • Lasne Ohain A*

    1
  • Stade Everois A**

    1
  • FC Schaerbeek A*

    1
  • RRC Etterbeek A

    0
  • Walhain**

    0

de minste tegengoals

alle wedstrijden (5/30)

  • Lasne Ohain A**

    0
  • Stade Everois A*

    2
  • Kosova A*

    3
  • NSeth Berchem A

    4
  • Grez-Doiceau A*

    4
  • Léopold FC A**

    5
  • BX Brussels A*

    5
  • Nivelles A***

    5
  • RRC Etterbeek A*

    5
  • ES.Braine A

    5
  • Saint-Josse A

    7
  • Sport.Bruxelles A**

    7
  • FC Genappe A*

    7
  • RSC.Ixelles

    9
  • FC Schaerbeek A**

    10
  • Walhain*

    25

thuis (3/15)

  • Lasne Ohain A**

    0
  • RRC Etterbeek A**

    0
  • NSeth Berchem A*

    0
  • Kosova A**

    1
  • BX Brussels A**

    1
  • Saint-Josse A*

    2
  • Stade Everois A

    2
  • FC Schaerbeek A**

    2
  • Nivelles A**

    3
  • Léopold FC A*

    4
  • RSC.Ixelles*

    4
  • Grez-Doiceau A

    4
  • Sport.Bruxelles A*

    5
  • ES.Braine A

    5
  • FC Genappe A

    6
  • Walhain

    17

uit (3/15)

  • Lasne Ohain A*

    0
  • Stade Everois A**

    0
  • Grez-Doiceau A**

    0
  • ES.Braine A*

    0
  • Léopold FC A**

    1
  • FC Genappe A**

    1
  • Kosova A

    2
  • Nivelles A**

    2
  • Sport.Bruxelles A**

    2
  • BX Brussels A

    4
  • NSeth Berchem A

    4
  • Saint-Josse A

    5
  • RSC.Ixelles

    5
  • RRC Etterbeek A

    5
  • FC Schaerbeek A*

    8
  • Walhain**

    8

het aantal keer ...

gewonnen

  • NSeth Berchem A

    4
  • Kosova A

    3
  • Stade Everois A

    3
  • Grez-Doiceau A

    3
  • ES.Braine A

    3
  • Saint-Josse A

    2
  • BX Brussels A

    2
  • Lasne Ohain A

    2
  • FC Genappe A

    2
  • Léopold FC A

    1
  • RSC.Ixelles

    1
  • Nivelles A

    1
  • Sport.Bruxelles A

    1
  • RRC Etterbeek A

    0
  • FC Schaerbeek A

    0
  • Walhain

    0

gelijk

  • Léopold FC A

    1
  • Lasne Ohain A

    1
  • RSC.Ixelles

    1
  • Sport.Bruxelles A

    1
  • RRC Etterbeek A

    1
  • FC Schaerbeek A

    1
  • Kosova A

    0
  • Saint-Josse A

    0
  • BX Brussels A

    0
  • Stade Everois A

    0
  • Nivelles A

    0
  • FC Genappe A

    0
  • NSeth Berchem A

    0
  • Grez-Doiceau A

    0
  • ES.Braine A

    0
  • Walhain

    0

verloren

  • Lasne Ohain A

    0
  • Kosova A

    1
  • Léopold FC A

    1
  • Stade Everois A

    1
  • Nivelles A

    1
  • Sport.Bruxelles A

    1
  • NSeth Berchem A

    1
  • Grez-Doiceau A

    1
  • BX Brussels A

    2
  • FC Genappe A

    2
  • FC Schaerbeek A

    2
  • ES.Braine A

    2
  • Saint-Josse A

    3
  • RSC.Ixelles

    3
  • RRC Etterbeek A

    3
  • Walhain

    4
gewonnen met meer dan één
goal verschil
  • Kosova A

    3
  • NSeth Berchem A

    3
  • Grez-Doiceau A

    3
  • Saint-Josse A

    2
  • ES.Braine A

    2
  • BX Brussels A

    2
  • Stade Everois A

    2
  • FC Genappe A

    2
  • Lasne Ohain A

    1
  • Nivelles A

    1
  • RRC Etterbeek A

    0
  • Walhain

    0
  • RSC.Ixelles

    0
  • Léopold FC A

    0
  • FC Schaerbeek A

    0
  • Sport.Bruxelles A

    0
verloren met meer dan één
goal verschil
  • Kosova A

    0
  • BX Brussels A

    0
  • Lasne Ohain A

    0
  • NSeth Berchem A

    1
  • Grez-Doiceau A

    1
  • ES.Braine A

    1
  • Stade Everois A

    1
  • Nivelles A

    1
  • Léopold FC A

    1
  • Sport.Bruxelles A

    1
  • Saint-Josse A

    2
  • FC Genappe A

    2
  • RRC Etterbeek A

    2
  • RSC.Ixelles

    2
  • FC Schaerbeek A

    2
  • Walhain

    4
gewonnen met één
goal verschil
  • Lasne Ohain A

    1
  • NSeth Berchem A

    1
  • ES.Braine A

    1
  • Stade Everois A

    1
  • Léopold FC A

    1
  • Sport.Bruxelles A

    1
  • RSC.Ixelles

    1
  • Kosova A

    0
  • BX Brussels A

    0
  • Grez-Doiceau A

    0
  • Nivelles A

    0
  • Saint-Josse A

    0
  • FC Genappe A

    0
  • RRC Etterbeek A

    0
  • FC Schaerbeek A

    0
  • Walhain

    0
verloren met één
goal verschil
  • Lasne Ohain A

    0
  • NSeth Berchem A

    0
  • Stade Everois A

    0
  • Léopold FC A

    0
  • Sport.Bruxelles A

    0
  • Grez-Doiceau A

    0
  • Nivelles A

    0
  • FC Genappe A

    0
  • FC Schaerbeek A

    0
  • Walhain

    0
  • ES.Braine A

    1
  • RSC.Ixelles

    1
  • Kosova A

    1
  • Saint-Josse A

    1
  • RRC Etterbeek A

    1
  • BX Brussels A

    2

de nul vastgehouden

  • Lasne Ohain A

    3
  • NSeth Berchem A

    3
  • Stade Everois A

    3
  • Grez-Doiceau A

    2
  • ES.Braine A

    2
  • Kosova A

    2
  • Saint-Josse A

    2
  • FC Genappe A

    1
  • RRC Etterbeek A

    1
  • BX Brussels A

    1
  • Léopold FC A

    0
  • Sport.Bruxelles A

    0
  • Nivelles A

    0
  • FC Schaerbeek A

    0
  • Walhain

    0
  • RSC.Ixelles

    0

men niet kon scoren

  • NSeth Berchem A

    0
  • Grez-Doiceau A

    0
  • Sport.Bruxelles A

    0
  • Nivelles A

    0
  • Lasne Ohain A

    1
  • Stade Everois A

    1
  • Kosova A

    1
  • FC Genappe A

    1
  • BX Brussels A

    1
  • Léopold FC A

    1
  • FC Schaerbeek A

    1
  • ES.Braine A

    2
  • Saint-Josse A

    2
  • RSC.Ixelles

    2
  • Walhain

    3
  • RRC Etterbeek A

    4

langst aaneengesloten reeks ...

overwinningen

  • NSeth Berchem A

    +4
  • Stade Everois A

    3
  • Lasne Ohain A

    2
  • Kosova A

    2
  • Saint-Josse A

    2
  • BX Brussels A

    2
  • FC Genappe A

    2
  • Grez-Doiceau A

    2
  • ES.Braine A

    +2
  • Léopold FC A

    +1
  • Sport.Bruxelles A

    +1
  • RSC.Ixelles

    +1
  • Nivelles A

    +1
  • RRC Etterbeek A

    0
  • FC Schaerbeek A

    0
  • Walhain

    0

zonder nederlaag

  • NSeth Berchem A

    +4
  • Stade Everois A

    3
  • Lasne Ohain A

    +3
  • Kosova A

    2
  • Saint-Josse A

    2
  • BX Brussels A

    2
  • FC Genappe A

    2
  • Grez-Doiceau A

    2
  • ES.Braine A

    +2
  • Léopold FC A

    +2
  • Sport.Bruxelles A

    +2
  • RSC.Ixelles

    +1
  • Nivelles A

    +1
  • RRC Etterbeek A

    +1
  • FC Schaerbeek A

    1
  • Walhain

    0
het plusteken verwijst naar een nog lopende reeks

verzameld uit alle reeksen