www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 13/01/2020

vbal4

Nationaal : 3de Nationale A

zaterdag 11/01/2020

20:00

Albert Quevy-Mons

-St.Ghislain2-1
.Tournai-

Stade Brainois

1-2

zondag 12/01/2020

14:30Walhain-

RCS.Braine

2 -4
.Entité Manageoise-

Symphorinois

0-3
15:00Ganshoren-Ostiches-Ath1-1
.

Gosselies

-Wavre Sports1-0
.Kosova-

RSD.Jette

2 -6
.Léopold FC-

Celles Buzet

0-2

zaterdag 18/01/2020

19:30Celles Buzet4- 4Kosova-
.Wavre Sports0- 9Ganshoren-
20:00St.Ghislain9 -6Walhain-
.Symphorinois7-6Tournai-

zondag 19/01/2020

14:30RCS.Braine 6-6Léopold FC-
.Stade Brainois4-8Albert Quevy-Mons-
15:00Ostiches-Ath4 -0Entité Manageoise-
.RSD.Jette12-6Gosselies-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

18/30

1.RSD.Jette41Brab9
2.Ganshoren39Brab10
3.Albert Quevy-Mons35Hai12
4.Tournai33Hai6
5.Walhain32Brab4
6.RCS.Braine 29Brab6
7.Gosselies27Hai9
8.Symphorinois25Hai3
9.Entité Manageoise23Hai3
10.Stade Brainois23Hai6
11.Ostiches-Ath22Hai5
12.St.Ghislain21Hai6
13.Celles Buzet18Hai3
14.Kosova17Brab7
15.Léopold FC14Brab1
16.Wavre Sports10Brab2
punten uit de laatste 4 wedstrijden

periode 1

10/10

RSD.Jette25
2.Walhain21
3.Ganshoren20
4.Tournai18
5.Symphorinois17
6.Entité Manageoise17
7.Ostiches-Ath16
8.Albert Quevy-Mons13
9.Stade Brainois13
10.Celles Buzet12
11.RCS.Braine 11
12.Léopold FC10
13.Gosselies9
14.St.Ghislain8
15.Wavre Sports8
16.Kosova7

periode 2

8/10

1.Albert Quevy-Mons22
2.Ganshoren19
3.Gosselies18
4.RCS.Braine 18
5.RSD.Jette16
6.Tournai15x
7.St.Ghislain13x
8.Walhain11x
9.Stade Brainois10x
10.Kosova10x
11.Symphorinois8x
12.Entité Manageoise6x
13.Celles Buzet6x
14.Ostiches-Ath6x
15.Léopold FC4x
16.Wavre Sports2x

periode 3

0/10

1.Walhain0
RCS.Braine 0
Tournai0
Léopold FC0
Ostiches-Ath0
Entité Manageoise0
Albert Quevy-Mons0
Symphorinois0
Stade Brainois0
RSD.Jette0
Wavre Sports0
Ganshoren0
Kosova0
St.Ghislain0
Gosselies0
Celles Buzet0

reeksafhankelijke details

de minste verliespunten

alle wedstrijden (18/30)

  • RSD.Jette

    13
  • Ganshoren

    15
  • Albert Quevy-Mons

    19
  • Tournai

    21
  • Walhain

    22
  • RCS.Braine

    25
  • Gosselies

    27
  • Symphorinois

    29
  • Entité Manageoise

    31
  • Stade Brainois

    31
  • Ostiches-Ath

    32
  • St.Ghislain

    33
  • Celles Buzet

    36
  • Kosova

    37
  • Léopold FC

    40
  • Wavre Sports

    44

thuis (10/15)

  • Ganshoren*

    5
  • RSD.Jette**

    5
  • Albert Quevy-Mons

    6
  • Symphorinois**

    8
  • Tournai*

    9
  • Walhain

    10
  • Entité Manageoise*

    11
  • St.Ghislain*

    11
  • Gosselies

    12
  • RCS.Braine *

    13
  • Ostiches-Ath**

    13
  • Celles Buzet**

    13
  • Stade Brainois*

    16
  • Kosova

    17
  • Wavre Sports**

    22
  • Léopold FC

    25

uit (10/15)

  • RSD.Jette

    8
  • Ganshoren*

    10
  • RCS.Braine *

    12
  • Tournai*

    12
  • Walhain**

    12
  • Albert Quevy-Mons**

    13
  • Stade Brainois*

    15
  • Gosselies**

    15
  • Léopold FC**

    15
  • Ostiches-Ath

    19
  • Entité Manageoise*

    20
  • Kosova**

    20
  • Symphorinois

    21
  • Wavre Sports

    22
  • St.Ghislain*

    22
  • Celles Buzet

    23

de productiefste ploegen

alle wedstrijden (18/30)

  • Ganshoren

    43
  • Albert Quevy-Mons

    41
  • RSD.Jette

    36
  • Walhain

    32
  • Ostiches-Ath

    30
  • RCS.Braine

    29
  • Kosova

    29
  • St.Ghislain

    29
  • Gosselies

    27
  • Tournai

    26
  • Entité Manageoise

    26
  • Symphorinois

    23
  • Léopold FC

    21
  • Celles Buzet

    21
  • Stade Brainois

    20
  • Wavre Sports

    13

thuis (10/15)

  • Ganshoren*

    25
  • Kosova

    23
  • Albert Quevy-Mons

    22
  • St.Ghislain*

    19
  • Walhain

    18
  • RSD.Jette**

    18
  • Ostiches-Ath**

    16
  • Tournai*

    14
  • Symphorinois**

    13
  • Entité Manageoise*

    12
  • Gosselies

    12
  • RCS.Braine *

    11
  • Stade Brainois*

    11
  • Léopold FC

    10
  • Celles Buzet**

    10
  • Wavre Sports**

    3

uit (10/15)

  • Albert Quevy-Mons**

    19
  • RCS.Braine *

    18
  • RSD.Jette

    18
  • Ganshoren*

    18
  • Gosselies**

    15
  • Walhain**

    14
  • Ostiches-Ath

    14
  • Entité Manageoise*

    14
  • Tournai*

    12
  • Léopold FC**

    11
  • Celles Buzet

    11
  • Symphorinois

    10
  • Wavre Sports

    10
  • St.Ghislain*

    10
  • Stade Brainois*

    9
  • Kosova**

    6

de minste tegengoals

alle wedstrijden (18/30)

  • Tournai

    16
  • Albert Quevy-Mons

    17
  • RSD.Jette

    18
  • Ganshoren

    19
  • Symphorinois

    20
  • Walhain

    25
  • Léopold FC

    28
  • Stade Brainois

    28
  • RCS.Braine

    29
  • Gosselies

    30
  • Ostiches-Ath

    33
  • Entité Manageoise

    33
  • St.Ghislain

    35
  • Wavre Sports

    36
  • Celles Buzet

    36
  • Kosova

    43

thuis (10/15)

  • Symphorinois**

    6
  • Albert Quevy-Mons

    7
  • RSD.Jette**

    7
  • Ganshoren*

    7
  • Tournai*

    8
  • Walhain

    12
  • Entité Manageoise*

    12
  • Celles Buzet**

    13
  • Gosselies

    14
  • RCS.Braine *

    15
  • Stade Brainois*

    15
  • Ostiches-Ath**

    17
  • Wavre Sports**

    17
  • St.Ghislain*

    17
  • Léopold FC

    19
  • Kosova

    23

uit (10/15)

  • Tournai*

    8
  • Léopold FC**

    9
  • Albert Quevy-Mons**

    10
  • RSD.Jette

    11
  • Ganshoren*

    12
  • Walhain**

    13
  • Stade Brainois*

    13
  • RCS.Braine *

    14
  • Symphorinois

    14
  • Ostiches-Ath

    16
  • Gosselies**

    16
  • St.Ghislain*

    18
  • Wavre Sports

    19
  • Kosova**

    20
  • Entité Manageoise*

    21
  • Celles Buzet

    23

het aantal keer ...

gewonnen

  • RSD.Jette

    13
  • Ganshoren

    12
  • Tournai

    11
  • Albert Quevy-Mons

    11
  • Walhain

    9
  • RCS.Braine

    9
  • Gosselies

    9
  • Entité Manageoise

    7
  • Symphorinois

    7
  • Stade Brainois

    7
  • Ostiches-Ath

    6
  • St.Ghislain

    6
  • Celles Buzet

    5
  • Kosova

    4
  • Léopold FC

    3
  • Wavre Sports

    2

gelijk

  • Walhain

    5
  • Léopold FC

    5
  • Kosova

    5
  • Ostiches-Ath

    4
  • Symphorinois

    4
  • Wavre Sports

    4
  • Ganshoren

    3
  • St.Ghislain

    3
  • Celles Buzet

    3
  • RCS.Braine

    2
  • Entité Manageoise

    2
  • Albert Quevy-Mons

    2
  • Stade Brainois

    2
  • RSD.Jette

    2
  • Tournai

    0
  • Gosselies

    0

verloren

  • RSD.Jette

    3
  • Ganshoren

    3
  • Walhain

    4
  • Albert Quevy-Mons

    5
  • RCS.Braine

    7
  • Tournai

    7
  • Symphorinois

    7
  • Ostiches-Ath

    8
  • Entité Manageoise

    9
  • Stade Brainois

    9
  • Kosova

    9
  • St.Ghislain

    9
  • Gosselies

    9
  • Léopold FC

    10
  • Celles Buzet

    10
  • Wavre Sports

    12
gewonnen met meer dan één
goal verschil
  • Albert Quevy-Mons

    9
  • Ganshoren

    7
  • RCS.Braine

    6
  • Tournai

    6
  • RSD.Jette

    6
  • Gosselies

    5
  • Symphorinois

    4
  • Kosova

    4
  • Walhain

    4
  • Celles Buzet

    3
  • St.Ghislain

    3
  • Entité Manageoise

    2
  • Ostiches-Ath

    2
  • Léopold FC

    1
  • Stade Brainois

    1
  • Wavre Sports

    0
verloren met meer dan één
goal verschil
  • RSD.Jette

    1
  • Albert Quevy-Mons

    2
  • Ganshoren

    2
  • Tournai

    2
  • Walhain

    2
  • Léopold FC

    2
  • Entité Manageoise

    4
  • Ostiches-Ath

    4
  • Stade Brainois

    4
  • RCS.Braine

    5
  • Symphorinois

    5
  • St.Ghislain

    5
  • Gosselies

    6
  • Kosova

    6
  • Celles Buzet

    6
  • Wavre Sports

    7
gewonnen met één
goal verschil
  • RSD.Jette

    7
  • Stade Brainois

    6
  • Ganshoren

    5
  • Tournai

    5
  • Walhain

    5
  • Entité Manageoise

    5
  • Ostiches-Ath

    4
  • Gosselies

    4
  • RCS.Braine

    3
  • Symphorinois

    3
  • St.Ghislain

    3
  • Albert Quevy-Mons

    2
  • Léopold FC

    2
  • Celles Buzet

    2
  • Wavre Sports

    2
  • Kosova

    0
verloren met één
goal verschil
  • Ganshoren

    1
  • RSD.Jette

    2
  • Walhain

    2
  • RCS.Braine

    2
  • Symphorinois

    2
  • Gosselies

    3
  • Albert Quevy-Mons

    3
  • Kosova

    3
  • Ostiches-Ath

    4
  • St.Ghislain

    4
  • Celles Buzet

    4
  • Stade Brainois

    5
  • Tournai

    5
  • Entité Manageoise

    5
  • Wavre Sports

    5
  • Léopold FC

    8

de nul vastgehouden

  • Albert Quevy-Mons

    8
  • Tournai

    8
  • RSD.Jette

    7
  • Ganshoren

    6
  • Symphorinois

    6
  • Walhain

    5
  • RCS.Braine

    4
  • Stade Brainois

    4
  • Gosselies

    3
  • Ostiches-Ath

    3
  • Celles Buzet

    3
  • Entité Manageoise

    3
  • Wavre Sports

    3
  • Léopold FC

    3
  • Kosova

    2
  • St.Ghislain

    2

men niet kon scoren

  • Ganshoren

    1
  • Albert Quevy-Mons

    2
  • RSD.Jette

    2
  • Walhain

    2
  • Tournai

    3
  • Ostiches-Ath

    3
  • RCS.Braine

    4
  • Kosova

    4
  • St.Ghislain

    4
  • Gosselies

    5
  • Entité Manageoise

    5
  • Symphorinois

    6
  • Stade Brainois

    6
  • Celles Buzet

    6
  • Léopold FC

    7
  • Wavre Sports

    10

langst aaneengesloten reeks ...

overwinningen

  • Albert Quevy-Mons

    +6
  • RSD.Jette

    5
  • Ganshoren

    5
  • Tournai

    5
  • Walhain

    4
  • RCS.Braine

    4
  • Gosselies

    +3
  • Celles Buzet

    2
  • Ostiches-Ath

    2
  • Symphorinois

    2
  • Entité Manageoise

    2
  • Stade Brainois

    2
  • Kosova

    1
  • St.Ghislain

    1
  • Léopold FC

    1
  • Wavre Sports

    1

zonder nederlaag

  • Albert Quevy-Mons

    +9
  • Walhain

    9
  • RSD.Jette

    6
  • Ganshoren

    6
  • Tournai

    5
  • RCS.Braine

    4
  • Celles Buzet

    4
  • Gosselies

    +3
  • Ostiches-Ath

    3
  • Symphorinois

    3
  • Kosova

    3
  • St.Ghislain

    3
  • Entité Manageoise

    2
  • Stade Brainois

    2
  • Léopold FC

    2
  • Wavre Sports

    2
het plusteken verwijst naar een nog lopende reeks

verzameld uit alle reeksen