www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 26/10/2020

vbal4

Pro League : 1B

vrijdag 23/10/2020

20:00Deinze-Westerlo2 -2

zondag 25/10/2020

16:00

Union St.-Gilloise

-u23*(Club Brugge)6 -0
20:00

Seraing

-Lommel1-0

vrijdag 30/10/2020

20:00Lierse Kempenzonen-Lommel-

zaterdag 31/10/2020

20:45Westerlo-Union St.-Gilloise-

zondag 01/11/2020

16:00u23*(Club Brugge)-RWDM-
20:00Deinze-Seraing-

Opgelet: een u23 ploeg kan nooit promoveren en ook nooit degraderen.!
Als ze in de eindrangschikking op de laatste plaats terechtkomen
dan degradeert de ploeg op plaats 7.

8/28

1.Seraing18124.
2.Union St.-Gilloise179
3.Deinze*118.2
4.Lommel81.-3(3)
5.Lierse Kempenzonen*73-2.(3)
6.Westerlo***761.
7.RWDM**63-4.(0).3
8.u23*(Club Brugge)*31.-1(3)
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Pro League : 1B --> Union St.-Gilloise

Westerlo

1.Zo-23/08/2016:00Westerlo-Lierse Kempenzonen0 -0114
2.Zo-30/08/2016:00

Union St.-Gilloise

-Westerlo0 -0125
3.Zo-13/09/2020:00Seraing-Westerlo0 -2

3

53
7.Za-17/10/2020:45Lommel-Westerlo1 -1167
8.Vr-23/10/2020:00Deinze-Westerlo2 -2176
4.Ma-26/10/2020:00Westerlo-Deinze -PP.
9.Za-31/10/2020:45Westerlo-

Union St.-Gilloise

-.
10.Vr-06/11/2020:00RWDM-Westerlo -.
6.Ma-09/11/2020:00Westerlo-RWDM -.
5.Za-14/11/2020:00u23*(Club Brugge)-Westerlo -.
11.Zo-22/11/2020:00Westerlo-Seraing -.
12.Za-28/11/2020:45Lierse Kempenzonen-Westerlo -.
13.Zo-06/12/2016:00Westerlo-Lommel -.
14.Za-14/05/2200:00Westerlo-u23*(Club Brugge) -.
15.Zo-15/05/2200:00

Union St.-Gilloise

-Westerlo -.
16.Ma-16/05/2200:00Westerlo-Seraing -.
17.Di-17/05/2200:00Westerlo-Lierse Kempenzonen -.
18.Wo-18/05/2200:00u23*(Club Brugge)-Westerlo -.
19.Do-19/05/2200:00Westerlo-Lommel -.
20.Vr-20/05/2200:00RWDM-Westerlo -.
21.Za-21/05/2200:00Westerlo-Deinze -.
22.Zo-22/05/2200:00Seraing-Westerlo -.
23.Ma-23/05/2200:00Lommel-Westerlo -.
24.Di-24/05/2200:00Westerlo-

Union St.-Gilloise

-.
25.Wo-25/05/2200:00Lierse Kempenzonen-Westerlo -.
26.Do-26/05/2200:00Westerlo-RWDM -.
27.Vr-27/05/2200:00Deinze-Westerlo -.
28.Za-28/05/2200:00Westerlo-u23*(Club Brugge) -.

Union St.-Gilloise

1.Vr-21/08/2019:00Deinze-

Union St.-Gilloise

0 -2

3

32
2.Zo-30/08/2016:00

Union St.-Gilloise

-Westerlo0 -0143
3.Zo-13/09/2016:00u23*(Club Brugge)-

Union St.-Gilloise

1 -1152
4.Za-19/09/2020:45

Union St.-Gilloise

-Seraing3 -2

3

81
5.Za-26/09/2020:45RWDM-

Union St.-Gilloise

3 -1082
6.Zo-04/10/2016:00

Union St.-Gilloise

-Lommel4 -2

3

112
7.Zo-18/10/2020:00Lierse Kempenzonen-

Union St.-Gilloise

0 -2

3

142
8.Zo-25/10/2016:00

Union St.-Gilloise

-u23*(Club Brugge)6 -0

3

172
9.Za-31/10/2020:45Westerlo-

Union St.-Gilloise

-.
10.Zo-08/11/2016:00

Union St.-Gilloise

-Deinze -.
11.Zo-22/11/2016:00

Union St.-Gilloise

-RWDM -.
12.Zo-29/11/2020:00Seraing-

Union St.-Gilloise

-.
13.Za-05/12/2020:45

Union St.-Gilloise

-Lierse Kempenzonen -.
14.Za-14/05/2200:00Lommel-

Union St.-Gilloise

-.
15.Zo-15/05/2200:00

Union St.-Gilloise

-Westerlo -.
16.Ma-16/05/2200:00Deinze-

Union St.-Gilloise

-.
17.Di-17/05/2200:00RWDM-

Union St.-Gilloise

-.
18.Wo-18/05/2200:00

Union St.-Gilloise

-Lierse Kempenzonen -.
19.Do-19/05/2200:00

Union St.-Gilloise

-u23*(Club Brugge) -.
20.Vr-20/05/2200:00Seraing-

Union St.-Gilloise

-.
21.Za-21/05/2200:00

Union St.-Gilloise

-Lommel -.
22.Zo-22/05/2200:00Lierse Kempenzonen-

Union St.-Gilloise

-.
23.Ma-23/05/2200:00

Union St.-Gilloise

-RWDM -.
24.Di-24/05/2200:00Westerlo-

Union St.-Gilloise

-.
25.Wo-25/05/2200:00

Union St.-Gilloise

-Seraing -.
26.Do-26/05/2200:00Lommel-

Union St.-Gilloise

-.
27.Vr-27/05/2200:00u23*(Club Brugge)-

Union St.-Gilloise

-.
28.Za-28/05/2200:00

Union St.-Gilloise

-Deinze -.

thuiswedstrijden (4/14)

1Union St.-Gilloise10+9
2Seraing9+5
3Deinze70
4RWDM6+2
5Lierse Kempenzonen6-2
6Lommel4-2
7u23*(Club Brugge)*30
8Westerlo***10

alle wedstrijden (8/28)

1Seraing18+10
2Union St.-Gilloise17+11
3Deinze*110
4Lommel8-4
5Lierse Kempenzonen*7-4
6Westerlo***7+2
7RWDM**6-1
8u23*(Club Brugge)*3-14

uitwedstrijden (4/14)

1Seraing9+5
2Union St.-Gilloise7+2
3Westerlo6+2
4Deinze*40
5Lommel4-2
6Lierse Kempenzonen*1-2
7RWDM**0-3
8u23*(Club Brugge)0-14