www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 09/06/2017

vbal4

Liège

1ste Provinciale

30/30

  • .

    Stockay

    66
  • 2.

    URSL Visé

    63
  • 3.

    Dison

    61
  • 4.

    Banneux

    47
  • 5.

    Wanze Bas-Oha

    45
  • 6.

    Fizoise

    42
  • 7.

    Beaufays

    42
  • 8.

    Amay

    41
  • 9.

    Milanello Milmort

    39
  • 10.

    Xhoffraix

    36
  • 11.

    Raeren-Eynatten

    34
  • 12.

    Melen

    34
  • 13.

    Aubel

    33
  • 14.

    Weywertz

    31
  • 15.

    Minerois

    27
  • 16.

    Hombourg

    23

2de Provinciale A

30/30

  • .

    Ougrée

    67
  • 2.

    Es.Geer

    66
  • 3.

    Braives

    63
  • 4.

    Momalle

    56
  • 5.

    Entité Engis

    55
  • 6.

    Hannut

    55
  • 7.

    Jehay

    48
  • 8.

    Templiers Nandrin

    41
  • 9.

    Waremme B

    39
  • .

    Oreye

    39
  • 11.

    Xhoris

    36
  • 12.

    Seraing Athl

    32
  • .

    Couthuin

    32
  • 14.

    Strée

    27
  • 15.

    Ferrières

    21
  • 16.

    Clavinoise

    5

2de Provinciale B

30/30

  • .

    UCE Liège

    74
  • 2.

    Blegnytoise

    59
  • 3.

    Rechain

    56
  • 4.

    Warsage

    54
  • 5.

    Saive

    52
  • 6.

    Beaufays B

    50
  • 7.

    FC Trooz

    49
  • 8.

    Andrimont

    48
  • 9.

    Stade Disonais B

    36
  • 10.

    Us.Liège

    33
  • 11.

    Richelle B

    32
  • 12.

    Hermée

    30
  • 13.

    Cornesse

    29
  • 14.

    Vivegnis

    29
  • 15.

    Jupille

    24
  • 16.

    Js.Chênée

    17

2de Provinciale C

30/30

  • .

    Amblève

    68
  • 2.

    Francorchamps

    60
  • 3.

    Malmundaria

    59
  • 4.

    Fc.Eupen

    58
  • 5.

    Franchimontois

    51
  • 6.

    K.Recht

    50
  • 7.

    Sart

    41
  • 8.

    RFC.Welkenraedt

    40
  • 9.

    Stavelot

    39
  • .

    Elsautoise

    39
  • 11.

    Waimes

    36
  • 12.

    Herve

    32
  • 13.

    St.Vith

    32
  • 14.

    Trois Ponts

    31
  • 15.

    Honsfeld

    31
  • 16.

    Raeren-Eynatten B

    7

3de Provinciale A

30/30

  • .

    Faimes

    76
  • 2.

    Huccorgne

    76
  • 3.

    Verlaine B

    58
  • 4.

    Wallonia Thisnes

    57
  • 5.

    Wanze Bas-Oha B

    52
  • 6.

    Limont

    50
  • 7.

    Huy B

    42
  • 8.

    Warnant B

    39
  • 9.

    Crisnée

    37
  • 10.

    Ouffet Warzée

    36
  • .

    Fumal

    36
  • 12.

    Haneffe

    36
  • 13.

    Anthisnes

    27
  • .

    R.Fraiture Sp

    27
  • 15.

    Vyle Tharoul

    14
  • 16.

    Braives B

    12

3de Provinciale B

30/30

  • .

    Pontisse

    80
  • 2.

    Fc Liège B

    73
  • 3.

    R.Dc.Cointe B

    59
  • 4.

    URSL Visé B

    57
  • 5.

    Mcs.Liège

    53
  • 6.

    Oupeye

    51
  • 7.

    Union Flémalle

    47
  • 8.

    Croatia Wandre

    42
  • 9.

    Roclenge-Wonck

    38
  • 10.

    Bressoux

    34
  • 11.

    Esneux

    32
  • 12.

    Fouron

    31
  • 13.

    Hognoul

    29
  • 14.

    Fc.Herstal B

    28
  • 15.

    Harzé

    24
  • 16.

    Remouchamps

    15

3de Provinciale C

30/30

  • .

    Fléron

    71
  • 2.

    Etoile Verviétoise

    70
  • 3.

    Etoile Dalhem

    67
  • 4.

    Battice

    57
  • 5.

    Olne

    57
  • 6.

    Entente Pepine

    48
  • 7.

    Charneux

    46
  • 8.

    Aubel B

    36
  • 9.

    Elsautoise B

    36
  • 10.

    Baelen

    32
  • 11.

    UCE Liège B

    30
  • 12.

    Houtain

    27
  • .

    Minerois B

    27
  • 14.

    Blegnytoise B

    27
  • 15.

    Hombourg B

    25
  • 16.

    Herve B

    22

3de Provinciale D

30/30

  • .

    La Calamine B

    74
  • 2.

    Rocherath

    57
  • 3.

    Emmels

    56
  • 4.

    Trois-Frontières

    55
  • 5.

    Walhorn

    53
  • 6.

    Lontzen

    53
  • 7.

    Heusy

    53
  • 8.

    Bullange

    52
  • 9.

    Butgenbach

    47
  • 10.

    Oudler

    33
  • 11.

    Faymonville

    31
  • 12.

    Elsenborn

    27
  • 13.

    Goé

    26
  • 14.

    Hautes Fagnes

    25
  • 15.

    Xhoffraix B

    21
  • 16.

    Malmundaria B

    11

4de Provinciale A

30/30

  • .

    Racour

    73
  • 2.

    Marchin

    68
  • 3.

    Patro Othée

    66
  • 4.

    Ans Montegnée

    62
  • 5.

    Lensois

    58
  • .

    Fc.Horion

    58
  • 7.

    Oleye

    54
  • 8.

    Wasseiges

    52
  • 9.

    Fc.Villers

    35
  • 10.

    Burdinne

    34
  • 11.

    Modave

    33
  • 12.

    Juprelle

    29
  • 13.

    Vaux Borset

    28
  • 14.

    Rosoux

    22
  • 15.

    Un.Hesbignonne

    8
  • 16.

    Merdorp

    4

4de Provinciale B

28/28

  • .

    US.Grâce Hollogne

    82
  • 2.

    As.Hermalle

    72
  • 3.

    Thier à Liège

    58
  • 4.

    Haccourt

    57
  • 5.

    Slins-Fragnée

    52
  • 6.

    Montagnarde

    47
  • 7.

    Wandruzienne

    44
  • 8.

    Cheratte

    42
  • 9.

    Ellas Liège

    41
  • 10.

    JSN Ans

    31
  • 11.

    C.S.Juprelle

    21
  • 12.

    RRC Vottem

    16
  • 13.

    Glons

    15
  • 14.

    Pierreuse

    15
  • 15.

    Fc.Grivegnée

    12

4de Provinciale C

24/24

  • .

    Tilff

    68
  • 2.

    Queue du Bois

    56
  • 3.

    Oneutois

    45
  • 4.

    Elan Dalhem

    44
  • 5.

    Soumagne

    43
  • 6.

    Rc.Vaux

    42
  • 7.

    Sart Tilman

    35
  • .

    Mont

    35
  • 9.

    Magnée

    34
  • 10.

    Fraiture Fc

    29
  • 11.

    Fc.Barchon

    10
  • 12.

    Gd.Poulseur

    9
  • 13.

    Olympique Romsée

    4
  • 14.

    U.S.Neuville

    AMC
  • .

    Ocquier

    AMC
  • .

    My

    AMC

4de Provinciale D

30/30

  • .

    Cercle Sp.Verviers

    82
  • 2.

    Union Limbourg

    65
  • 3.

    Soiron

    63
  • 4.

    Rechain B

    60
  • 5.

    Stembertoise

    58
  • 6.

    Bolland

    56
  • 7.

    Cornesse B*

    52
  • 8.

    Etoile Verviétoise B*

    48
  • 9.

    Jalhay

    45
  • 10.

    RFC.Welkenraedt B

    43
  • 11.

    Olne B

    30
  • 12.

    Trois-Frontières B

    27
  • .

    Lambermont

    27
  • 14.

    Charneux B

    16
  • 15.

    Andrimont B

    10
  • 16.

    Baelen B

    5

4de Provinciale E

28/28

  • .

    Es.Geer B

    65
  • 2.

    Fizoise B

    58
  • 3.

    Slins-Fragnée B

    57
  • 4.

    Haneffe B

    56
  • 5.

    Rc.Ent.Amay B

    54
  • 6.

    Jehay B

    50
  • 7.

    Hannut B

    48
  • 8.

    Oreye B

    41
  • 9.

    Momalle B

    35
  • 10.

    Faimes B

    30
  • 11.

    Limont B

    29
  • 12.

    Stockay B

    26
  • 13.

    Couthuin B

    25
  • 14.

    Entité Engis B

    24
  • 15.

    Fc.Horion B

    1

4de Provinciale F

24/24

  • .

    Ougrée B

    56
  • 2.

    Templ.Nandrin B

    54
  • 3.

    FC Trooz B

    50
  • 4.

    Fc.Tilleur B

    46
  • 5.

    Union Flémalle B

    46
  • 6.

    Pierreuse B

    44
  • 7.

    Clavinoise B

    31
  • 8.

    Js.Chênée B

    27
  • 9.

    Anthisnes B

    26
  • 10.

    Xhoris B

    25
  • 11.

    Sart Tilman B

    23
  • .

    Us.Liège B

    23
  • 13.

    Vyle Tharoul B

    2
  • 14.

    Gd.Poulseur B

    AMC
  • .

    R.Fraiture Sp B

    AMC
  • .

    RRC Vottem B

    AMC

4de Provinciale G

30/30

  • .

    Saive B

    73
  • 2.

    Melin B

    69
  • 3.

    Wandruzienne B

    68
  • 4.

    Fléron B

    64
  • 5.

    Croatia Wandre B

    50
  • 6.

    Etoile Dalhem B

    49
  • 7.

    Warsage B

    46
  • 8.

    Fc.Grivegnée B

    45
  • 9.

    Jupille B

    42
  • 10.

    Oupeye B

    39
  • 11.

    Bolland B

    38
  • 12.

    Battice B

    35
  • 13.

    Vivegnis B

    31
  • 14.

    Houtain B

    22
  • 15.

    Queue du Bois B

    14
  • 16.

    Bressoux B

    1

4de Provinciale H

28/28

  • .

    Union Limbourg

    69
  • 2.

    Weywertz B

    65
  • .

    Stavelot B

    65
  • 4.

    Francorchamps B

    63
  • 5.

    Spa

    60
  • 6.

    Fc.Eupen B

    37
  • .

    Sart B

    37
  • .

    Waimes B

    37
  • 9.

    Heusy B

    34
  • 10.

    Franchimontois B

    29
  • 11.

    Amblève B

    27
  • 12.

    Entente Pepine B

    23
  • 13.

    Bellevaux

    22
  • .

    Lambermont B

    22
  • 15.

    Goé B

    14
  • 16.

    Jalhay B

    AMC
DE KAMPIOENEN
1Stockay
2AOugrée
2BUCE Liège
2CAmblève
3A+Faimes
3BPontisse
3CFléron
3DLa Calamine B
4ARacour
4BUS.Grâce Hollogne
4CTilff
4DCercle Sp.Verviers
4EEs.Geer B
4FOugrée B
4GSaive B
4HUnion Limbourg
Faimes werd kampioen
na het spelen van een testwedstrijd
---
productiefst
4DCercle Sp.Verviers149
4BUS.Grâce Hollogne144
3BFc Liège B123
3AFaimes118
4AMarchin117
4GSaive B117
4GFléron B114
3AHuccorgne107
4GWandruzienne B107
4HSpa106
4DCornesse B105
minste tegendoelpunten
3AHuccorgne21
4BUS.Grâce Hollogne21
2BBlegnytoise22
3BPontisse22
4CTilff23
2BUCE Liège24
1URSL Visé25
4FFC Trooz B25
4DCercle Sp.Verviers26
4HFrancorchamps B26
3DLa Calamine B27
4FTempl.Nandrin B27
geen enkele wedstrijd verloren
4BUS.Grâce Hollogne
4CTilff
langste reeks overwinningen
4DCercle Sp.Verviers20
4BUS.Grâce Hollogne17
4CTilff15
3AHuccorgne14
langste reeks zonder nederlaag
4BUS.Grâce Hollogne28
4CTilff24
4BAs.Hermalle23
4DCercle Sp.Verviers21
4HUnion Limbourg21
4GSaive B20
3AFaimes19
4EEs.Geer B19
minste verliespunten
4BUS.Grâce Hollogne2
4CTilff4
4DCercle Sp.Verviers8
3BPontisse10
4BAs.Hermalle12
3AHuccorgne14
3AFaimes14
4HUnion Limbourg15
2BUCE Liège16
3DLa Calamine B16
4CQueue du Bois16
4FOugrée B16
minste verliespunten thuis
4BUS.Grâce Hollogne0
4CTilff0
4FOugrée B0
4HWeywertz B0
4FTempl.Nandrin B2
3DLa Calamine B3
4HUnion Limbourg3
4BAs.Hermalle4
3BPontisse5
3CFléron5
4CQueue du Bois5
4FFC Trooz B5
4HStavelot B5
minste verliespunten uit
3AFaimes2
4BUS.Grâce Hollogne2
4DCercle Sp.Verviers2
4CTilff4
3AHuccorgne5
3BPontisse5
2BUCE Liège8
4BAs.Hermalle8
4DRechain B8
4EEs.Geer B9
4ERc.Ent.Amay B9
4GSaive B9
hoogste scores
4DBaelen B -Soiron0-20
4DAndrimont B -Cercle Sp.Verviers4-15
4COneutois -Olympique Romsée18-0
4CTilff -Olympique Romsée16-1
4ALensois -Un.Hesbignonne16-0
4BEllas Liège -Fc.Grivegnée9-6
4DRFC.Welkenraedt B -Andrimont B14-1
4EOreye B -Couthuin B15-0
4EFc.Horion B -Fizoise B0-14
4ESlins-Fragnée B -Fc.Horion B12-2
4GSaive B -Queue du Bois B13-1
4GJupille B -Wandruzienne B4-10
4GEtoile Dalhem B -Bressoux B10-4
het aantal ...
... totaal te spelen wedstrijden :3582
... wedstrijden met uitslag :3581
... thuiszeges :1665(46,5%)
... uitzeges :1357(37,9%)
... draws :559(15,6%)
het aantal wedstrijden ...
... zonder goals :95(2,7%)
... met één goal :274(7,7%)
... met twee goals :480(13,4%)
... met drie goals :629(17,6%)
... met vier goals :593(16,6%)
... met vijf goals :571(15,9%)
... met zes goals :333(9,3%)
... met zeven goals :250(7,0%)
... met meer dan zeven goals :356(9,9%)