www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op donderdag 25/04/2024
Brabant-acff : 3de Provinciale C
zondag 21/04/2024 |
15:00 | Auderghem B | - | La Hulpe B | 5
| - | 0
| F1 |
. | JS.Ittroise B | - | Incourt B | 10
| - | 2
| |
. | Saint-Josse B | - | RC White Woluwe B | 2
| - | 2 | |
. | Ottignies-LNN | - | Stockel B | 2 | - | 1 | |
. | Union Rixensart B | - | Stéphanois B | 2
| - | 2 | |
. | FC Walhain B | - | Stade Everois B | 3
| - | 5
| |
. | Boitsfort B | - | Polonia Limelette | 6
| - | 1
| |
. | Saint-Michel B | - | RCS.Nivellois A | 4
| - | 2
| |
zondag 28/04/2024 |
15:00 | La Hulpe B | 4 | - |
7 | Saint-Michel B | | - | |
. | RCS.Nivellois A | 12 | - |
9 | Boitsfort B | | - | |
. | Polonia Limelette | 6 |
- | 0 | FC Walhain B | | - | |
. | Stade Everois B | 12 | - | 12 | Union Rixensart B | | - | |
. | Stockel B | 0 | - | 9 | Saint-Josse B | | - | |
. | RC White Woluwe B | 9 | - | 0 | JS.Ittroise B | | - | |
. | Incourt B | 0 |
- | 10 | Auderghem B | | - | |
18:00 | Stéphanois B | 9 | - | 7 | Ottignies-LNN | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
Brabant-acff : 3de Provinciale C --> RC White Woluwe B
periode 1
10/10 |
| RCS.Nivellois A | 28 |
2. | Boitsfort B | 24 |
3. | Stade Everois B | 24 |
4. | Saint-Michel B | 24 |
5. | Auderghem B | 23 |
6. | Ottignies-LNN | 18 |
7. | Stéphanois B | 17 |
8. | Stockel B | 16 |
9. | Union Rixensart B | 14 |
10. | Polonia Limelette | 12 |
11. | FC Walhain B | 10 |
12. | RC White Woluwe B | 9 |
13. | Saint-Josse B | 8 |
14. | La Hulpe B | 7 |
15. | Incourt B | 0 |
16. | JS.Ittroise B | 0 |
periode 2
10/10 |
| Auderghem B | 28 |
2. | RCS.Nivellois A | 27 |
3. | Boitsfort B | 22 |
4. | RC White Woluwe B | 22 |
5. | Saint-Josse B | 21 |
6. | Union Rixensart B | 20 |
7. | Saint-Michel B | 17 |
8. | Stade Everois B | 16 |
9. | Stéphanois B | 15 |
10. | Polonia Limelette | 12 |
11. | Stockel B | 9 |
12. | Ottignies-LNN | 8 |
13. | La Hulpe B | 7 |
14. | JS.Ittroise B | 6 |
15. | FC Walhain B | 3 |
16. | Incourt B | 1 |
periode 3
9/10 |
1. | Auderghem B | 25 | |
2. | Stade Everois B | 25 | |
3. | Union Rixensart B | 20 | x |
4. | Boitsfort B | 19 | x |
5. | RCS.Nivellois A | 18 | x |
6. | Saint-Michel B | 17 | x |
7. | Ottignies-LNN | 16 | x |
8. | Stéphanois B | 16 | x |
9. | FC Walhain B | 12 | x |
10. | RC White Woluwe B | 11 | x |
11. | Saint-Josse B | 10 | x |
12. | Polonia Limelette | 9 | x |
13. | Stockel B | 4 | x |
14. | La Hulpe B | 4 | x |
15. | JS.Ittroise B | 3 | x |
16. | Incourt B | 0 | x |
RC White Woluwe B
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | RC White Woluwe B | - | Auderghem B | 1 - | 4 | | 0 | 0 | | 10 | - |
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | Incourt B | - | RC White Woluwe B | 0 - | 5 | | 3 | 3 | | 8 | |
3. | Za-16/09/23 | 18:30 | La Hulpe B | - | RC White Woluwe B | 2 - | 1 | | 0 | 3 | | 10 | |
4. | Zo-24/09/23 | 15:00 | RC White Woluwe B | - | Stockel B | 1 - | 2 | | 0 | 3 | | 11 | |
5. | Zo-01/10/23 | 18:00 | Stéphanois B | - | RC White Woluwe B | 0 - | 2 | | 3 | 6 | | 10 | |
6. | Zo-08/10/23 | 15:00 | RC White Woluwe B | - | Stade Everois B | 3 - | 4 | | 0 | 6 | | 12 | |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | Polonia Limelette | - | RC White Woluwe B | 1 - | 6 | | 3 | 9 | | 10 | |
9. | Zo-29/10/23 | 15:00 | Saint-Michel B | - | RC White Woluwe B | 3 - | 1 | | 0 | 9 | | 11 | |
10. | Zo-05/11/23 | 15:00 | RC White Woluwe B | - | Boitsfort B | 1 - | 4 | | 0 | 9 | | 12 | |
11. | Zo-12/11/23 | 14:30 | FC Walhain B | - | RC White Woluwe B | 1 - | 6 | | 3 | 12 | | 11 | |
12. | Zo-19/11/23 | 15:00 | RC White Woluwe B | - | Union Rixensart B | 2 - | 1 | | 3 | 15 | | 11 | |
8. | Wo-22/11/23 | 20:00 | RC White Woluwe B | - | RCS.Nivellois A | 1 - | 3 | | 0 | 15 | | 11 | |
13. | Zo-26/11/23 | 15:00 | Ottignies-LNN | - | RC White Woluwe B | 2 - | 2 | | 1 | 16 | | 11 | |
14. | Zo-03/12/23 | 14:30 | RC White Woluwe B | - | Saint-Josse B | 1 - | 2 | | 0 | 16 | | 12 | |
15. | Zo-10/12/23 | 14:30 | JS.Ittroise B | - | RC White Woluwe B | 1 - | 2 | | 3 | 19 | | 12 | |
16. | Di-19/12/23 | 20:00 | Auderghem B | - | RC White Woluwe B | 4 - | 3 | | 0 | 19 | | 12 | |
17. | Zo-14/01/24 | 15:00 | RC White Woluwe B | - | Incourt B | 10 - | 0 | | 3 | 22 | | 10 | |
19. | Za-27/01/24 | 19:30 | Stockel B | - | RC White Woluwe B | 1 - | 2 | | 3 | 25 | | 9 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | RC White Woluwe B | - | Stéphanois B | 5 - | 1 | | 3 | 28 | | 8 | |
21. | Zo-11/02/24 | 15:00 | Stade Everois B | - | RC White Woluwe B | 5 - | 0 | | 0 | 28 | | 8 | |
22. | Zo-18/02/24 | 15:00 | RC White Woluwe B | - | Polonia Limelette | 6 - | 0 | | 3 | 31 | | 8 | |
18. | Zo-25/02/24 | 15:00 | RC White Woluwe B | - | La Hulpe B | 3 - | 1 | | 3 | 34 | | 8 | |
23. | Za-02/03/24 | 20:30 | RCS.Nivellois A | - | RC White Woluwe B | 5 - | 1 | | 0 | 34 | | 8 | |
24. | Zo-10/03/24 | 15:00 | RC White Woluwe B | - | Saint-Michel B | 2 - | 1 | | 3 | 37 | | 8 | |
25. | Zo-17/03/24 | 15:00 | Boitsfort B | - | RC White Woluwe B | 3 - | 0 | | 0 | 37 | | 8 | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | RC White Woluwe B | - | FC Walhain B | 2 - | 1 | | 3 | 40 | | 8 | |
27. | Zo-07/04/24 | 17:30 | Union Rixensart B | - | RC White Woluwe B | 2 - | 2 | | 1 | 41 | | 8 | |
28. | Zo-14/04/24 | 15:00 | RC White Woluwe B | - | Ottignies-LNN | 3 - | 4 | | 0 | 41 | | 8 | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Saint-Josse B | - | RC White Woluwe B | 2 - | 2 | | 1 | 42 | | 8 | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | RC White Woluwe B | - | JS.Ittroise B | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
JS.Ittroise B
1. | Za-02/09/23 | 19:30 | Stockel B | - | JS.Ittroise B | 3 - | 1 | | | 0 | 0 | | 10 | - |
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | JS.Ittroise B | - | Stéphanois B | 2 - | 7 | | | 0 | 0 | | 13 | - |
3. | Za-16/09/23 | 18:00 | Stade Everois B | - | JS.Ittroise B | 7 - | 0 | | | 0 | 0 | | 14 | - |
4. | Zo-24/09/23 | 15:00 | JS.Ittroise B | - | Polonia Limelette | 0 - | 9 | | | 0 | 0 | | 15 | - |
5. | Za-30/09/23 | 20:30 | RCS.Nivellois A | - | JS.Ittroise B | 13 - | 0 | | | 0 | 0 | | 15 | - |
6. | Zo-08/10/23 | 15:00 | JS.Ittroise B | - | Saint-Michel B | 1 - | 5 | | | 0 | 0 | | 15 | - |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | Boitsfort B | - | JS.Ittroise B | 21 - | 3 | | | 0 | 0 | | 15 | - |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | JS.Ittroise B | - | FC Walhain B | 3 - | 4 | | | 0 | 0 | | 15 | - |
9. | Zo-29/10/23 | 17:30 | Union Rixensart B | - | JS.Ittroise B | 11 - | 0 | | | 0 | 0 | | 15 | - |
10. | Zo-05/11/23 | 15:00 | JS.Ittroise B | - | Ottignies-LNN | 1 - | 5 | | | 0 | 0 | | 15 | - |
11. | Za-11/11/23 | 18:00 | Saint-Josse B | - | JS.Ittroise B | 7 - | 0 | | | 0 | 0 | | 15 | - |
12. | Zo-19/11/23 | 14:30 | JS.Ittroise B | - | La Hulpe B | 2 - | 5 | | | 0 | 0 | | 15 | - |
13. | Zo-26/11/23 | 14:30 | JS.Ittroise B | - | Auderghem B | 0 - | 9 | | | 0 | 0 | | 15 | - |
15. | Zo-10/12/23 | 14:30 | JS.Ittroise B | - | RC White Woluwe B | 1 - | 2 | | | 0 | 0 | | 15 | - |
16. | Zo-17/12/23 | 14:30 | JS.Ittroise B | - | Stockel B | 4 - | 1 | | | 3 | 3 | | 15 | |
14. | Zo-07/01/24 | 15:00 | Incourt B | - | JS.Ittroise B | 1 - | 4 | | | 3 | 6 | | 15 | |
17. | Zo-14/01/24 | 18:00 | Stéphanois B | - | JS.Ittroise B | 2 - | 1 | | | 0 | 6 | | 15 | |
19. | Zo-28/01/24 | 15:00 | Polonia Limelette | - | JS.Ittroise B | 8 - | 4 | | | 0 | 6 | | 15 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | JS.Ittroise B | - | RCS.Nivellois A | 0 - | 11 | | | 0 | 6 | | 15 | |
21. | Zo-11/02/24 | 15:00 | Saint-Michel B | - | JS.Ittroise B | 9 - | 0 | | | 0 | 6 | | 15 | |
22. | Zo-18/02/24 | 15:00 | JS.Ittroise B | - | Boitsfort B | 1 - | 5 | | | 0 | 6 | | 15 | |
18. | Zo-25/02/24 | 14:30 | JS.Ittroise B | - | Stade Everois B | 1 - | 4 | | | 0 | 6 | | 15 | |
23. | Zo-03/03/24 | 14:30 | FC Walhain B | - | JS.Ittroise B | 7 - | 1 | | | 0 | 6 | | 15 | |
24. | Zo-10/03/24 | 15:00 | JS.Ittroise B | - | Union Rixensart B | 1 - | 2 | | | 0 | 6 | | 15 | |
25. | Zo-17/03/24 | 15:00 | Ottignies-LNN | - | JS.Ittroise B | 5 - | 3 | | | 0 | 6 | | 15 | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | JS.Ittroise B | - | Saint-Josse B | 2 - | 4 | | | 0 | 6 | | 15 | |
27. | Do-11/04/24 | 19:45 | La Hulpe B | - | JS.Ittroise B | 7 - | 2 | | | 0 | 6 | | 15 | |
28. | Zo-14/04/24 | 15:00 | Auderghem B | - | JS.Ittroise B | 5 - | 0 | F1 | | 0 | 6 | | 15 | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | JS.Ittroise B | - | Incourt B | 10 - | 2 | | | 3 | 9 | | 15 | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | RC White Woluwe B | - | JS.Ittroise B | - | | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (15/15)
1 | Auderghem B | 40 | +60 |
2 | RCS.Nivellois A* | 39 | +48 |
3 | Stade Everois B* | 36 | +49 |
4 | Saint-Michel B | 32 | +40 |
5 | Boitsfort B | 29 | +47 |
6 | Union Rixensart B | 26 | +27 |
7 | Stéphanois B* | 23 | +8 |
8 | RC White Woluwe B* | 21 | +13 |
. | Polonia Limelette* | 21 | -11 |
10 | Ottignies-LNN | 20 | +6 |
. | Saint-Josse B | 20 | -1 |
12 | Stockel B* | 15 | -8 |
13 | FC Walhain B | 13 | -17 |
14 | La Hulpe B* | 10 | -17 |
15 | JS.Ittroise B | 6 | -46 |
16 | Incourt B* | 1 | -93 |
alle wedstrijden (29/30)
1 | Auderghem B | 76 | +98 |
2 | RCS.Nivellois A | 73 | +82 |
3 | Boitsfort B | 65 | +94 |
. | Stade Everois B | 65 | +69 |
5 | Saint-Michel B | 58 | +60 |
6 | Union Rixensart B | 54 | +57 |
7 | Stéphanois B | 48 | +14 |
8 | RC White Woluwe B | 42 | +16 |
. | Ottignies-LNN | 42 | -1 |
10 | Saint-Josse B | 39 | -8 |
11 | Polonia Limelette | 33 | -46 |
12 | Stockel B | 29 | -12 |
13 | FC Walhain B | 25 | -27 |
14 | La Hulpe B | 18 | -57 |
15 | JS.Ittroise B | 9 | -133 |
16 | Incourt B | 1 | -206 |
uitwedstrijden (15/15)
1 | Boitsfort B* | 36 | +47 |
2 | Auderghem B* | 36 | +38 |
3 | RCS.Nivellois A | 34 | +34 |
4 | Stade Everois B | 29 | +20 |
5 | Union Rixensart B* | 28 | +30 |
6 | Saint-Michel B* | 26 | +20 |
7 | Stéphanois B | 25 | +6 |
8 | Ottignies-LNN* | 22 | -7 |
9 | RC White Woluwe B | 21 | +3 |
10 | Saint-Josse B* | 19 | -7 |
11 | Stockel B | 14 | -4 |
12 | FC Walhain B* | 12 | -10 |
. | Polonia Limelette | 12 | -35 |
14 | La Hulpe B | 8 | -40 |
15 | JS.Ittroise B* | 3 | -87 |
16 | Incourt B | 0 | -113 |