www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 29/03/2024
Brabant-acff : 3de Provinciale B
zaterdag 23/03/2024 |
20:00 | AFCCM.Braine | - | Genappe B | 3
| - | 2
|
. | Ganshoren B | - | Brussels City B | 10
| - | 0
|
zondag 24/03/2024 |
15:00 | Ol.Anderlecht A | - | RRC Waterloo B | 5
| - | 0
|
. | Léopold FC B | - | RRC.Etterbeek B | 1
| - | 5
|
. | Suryoyés B | - | Waterloo Lion's | 0
| - | 5
|
. | RCS.Nivellois B | - | Villers la Ville B | 0 | - | 2 |
. | Saintoise B | - | JS.Ittroise A | 0 | - | 2 |
zaterdag 06/04/2024 |
19:30 | Villers la Ville B | 4 | - |
3 | AFCCM.Braine | | - | |
zondag 07/04/2024 |
15:00 | Genappe B | 9 | - | 0 | Suryoyés B | | - | |
. | Waterloo Lion's | 9 |
- | 10 | Ganshoren B | | - | |
. | RRC.Etterbeek B | 10 | - | 4 | Saintoise B | | - | |
. | JS.Ittroise A | 10 | - | 6 | Ol.Anderlecht A | | - | |
. | RRC Waterloo B | 6 | - | 3 | RCS.Nivellois B | | - | |
18:00 | Brussels City B | 3 |
- | 3 | Ophain B | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
Brabant-acff : 3de Provinciale B --> Saintoise B
periode 1
10/10 |
| RRC Waterloo B | 28 |
2. | JS.Ittroise A | 25 |
3. | RRC.Etterbeek B | 24 |
4. | Ol.Anderlecht A | 24 |
5. | Léopold FC B | 22 |
6. | Waterloo Lion's | 19 |
7. | Ganshoren B | 19 |
8. | Genappe B | 17 |
9. | Saintoise B | 12 |
10. | Ophain B | 8 |
11. | AFCCM.Braine | 7 |
12. | Villers la Ville B | 6 |
13. | RCS.Nivellois B | 3 |
14. | Brussels City B | 3 |
15. | Suryoyés B | 1 |
periode 2
-/- |
| Ganshoren B | 10/10 | 27 |
2. | Waterloo Lion's | 9/9 | 23 |
3. | JS.Ittroise A | 9/9 | 23 |
4. | RRC.Etterbeek B | 9/9 | 21 |
5. | Ol.Anderlecht A | 9/9 | 20 |
6. | Genappe B | 9/9 | 19 |
7. | RRC Waterloo B | 9/9 | 17 |
8. | Léopold FC B | 9/9 | 14 |
9. | Saintoise B | 9/9 | 14 |
10. | AFCCM.Braine | 10/10 | 12 |
11. | Villers la Ville B | 10/10 | 12 |
12. | Ophain B | 9/9 | 7 |
13. | RCS.Nivellois B | 10/10 | 7 |
14. | Suryoyés B | 10/10 | 6 |
15. | Brussels City B | 9/9 | 0 |
periode 3
-/- |
1. | JS.Ittroise A | 6/9 | 18 | |
2. | Ol.Anderlecht A | 6/9 | 17 | |
3. | RRC.Etterbeek B | 6/10 | 16 | |
4. | Waterloo Lion's | 5/10 | 15 | |
5. | Ganshoren B | 5/9 | 12 | |
6. | Genappe B | 6/10 | 10 | |
7. | RRC Waterloo B | 6/10 | 9 | |
8. | Villers la Ville B | 5/9 | 8 | |
9. | AFCCM.Braine | 4/9 | 7 | |
10. | Léopold FC B | 6/9 | 7 | x |
11. | RCS.Nivellois B | 5/9 | 3 | x |
12. | Ophain B | 5/9 | 3 | x |
13. | Brussels City B | 6/10 | 3 | x |
14. | Suryoyés B | 5/9 | 0 | x |
15. | Saintoise B | 6/9 | 0 | x |
RRC.Etterbeek B
2. | Zo-10/09/23 | 18:00 | Brussels City B | - | RRC.Etterbeek B | 1 - | 9 | | | 3 | 3 | | 6 | |
4. | Za-23/09/23 | 19:30 | Genappe B | - | RRC.Etterbeek B | 0 - | 1 | | | 3 | 6 | | 6 | |
5. | Zo-01/10/23 | 15:00 | RRC.Etterbeek B | - | Villers la Ville B | 5 - | 0 | | | 3 | 9 | | 3 | |
6. | Zo-08/10/23 | 15:00 | RCS.Nivellois B | - | RRC.Etterbeek B | 1 - | 5 | | | 3 | 12 | | 3 | |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | RRC.Etterbeek B | - | AFCCM.Braine | 5 - | 0 | | | 3 | 15 | | 3 | |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Suryoyés B | - | RRC.Etterbeek B | 1 - | 4 | | | 3 | 18 | | 3 | |
9. | Zo-29/10/23 | 15:00 | RRC.Etterbeek B | - | Ganshoren B | 0 - | 3 | | | 0 | 18 | | 4 | |
3. | Wo-01/11/23 | 18:00 | RRC.Etterbeek B | - | Waterloo Lion's | 0 - | 1 | | | 0 | 18 | | 5 | |
10. | Zo-05/11/23 | 15:00 | Ophain B | - | RRC.Etterbeek B | 1 - | 3 | | | 3 | 21 | | 5 | |
11. | Zo-12/11/23 | 15:00 | RRC.Etterbeek B | - | Léopold FC B | 3 - | 0 | | | 3 | 24 | | 4 | |
12. | Zo-19/11/23 | 15:00 | Saintoise B | - | RRC.Etterbeek B | 2 - | 5 | | | 3 | 27 | | 3 | |
13. | Zo-26/11/23 | 15:00 | RRC.Etterbeek B | - | Ol.Anderlecht A | 0 - | 5 | F1 | | 0 | 27 | | 4 | |
14. | Zo-03/12/23 | 14:30 | JS.Ittroise A | - | RRC.Etterbeek B | 2 - | 1 | | | 0 | 27 | | 5 | |
15. | Zo-10/12/23 | 15:00 | RRC.Etterbeek B | - | RRC Waterloo B | 3 - | 0 | | | 3 | 30 | | 4 | |
17. | Zo-14/01/24 | 15:00 | RRC.Etterbeek B | - | Brussels City B | 16 - | 0 | | | 3 | 33 | | 6 | |
19. | Zo-28/01/24 | 15:00 | RRC.Etterbeek B | - | Genappe B | 2 - | 2 | | | 1 | 34 | | 5 | |
20. | Za-03/02/24 | 19:30 | Villers la Ville B | - | RRC.Etterbeek B | 0 - | 6 | | | 3 | 37 | | 5 | |
21. | Zo-11/02/24 | 15:00 | RRC.Etterbeek B | - | RCS.Nivellois B | 6 - | 0 | | | 3 | 40 | | 4 | |
22. | Za-17/02/24 | 19:30 | AFCCM.Braine | - | RRC.Etterbeek B | 3 - | 8 | | | 3 | 43 | | 3 | |
18. | Za-24/02/24 | 19:00 | Waterloo Lion's | - | RRC.Etterbeek B | 0 - | 1 | | | 3 | 46 | | 3 | |
23. | Zo-03/03/24 | 15:00 | RRC.Etterbeek B | - | Suryoyés B | 5 - | 0 | | | 3 | 49 | | 3 | |
24. | Za-09/03/24 | 20:00 | Ganshoren B | - | RRC.Etterbeek B | 2 - | 2 | | | 1 | 50 | | 4 | |
25. | Zo-17/03/24 | 15:00 | RRC.Etterbeek B | - | Ophain B | 5 - | 0 | | | 3 | 53 | | 3 | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | Léopold FC B | - | RRC.Etterbeek B | 1 - | 5 | | | 3 | 56 | | 3 | |
27. | Zo-07/04/24 | 15:00 | RRC.Etterbeek B | - | Saintoise B | - | | | | . | | | | |
28. | Za-13/04/24 | 20:00 | Ol.Anderlecht A | - | RRC.Etterbeek B | - | | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | RRC.Etterbeek B | - | JS.Ittroise A | - | | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | RRC Waterloo B | - | RRC.Etterbeek B | - | | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Saintoise B
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | Saintoise B | - | Genappe B | 3 - | 9 | | 0 | 0 | | 8 | |
2. | Za-09/09/23 | 19:30 | Villers la Ville B | - | Saintoise B | 3 - | 6 | | 3 | 3 | | 6 | |
3. | Zo-17/09/23 | 15:00 | Saintoise B | - | RCS.Nivellois B | 6 - | 0 | | 3 | 6 | | 3 | |
4. | Za-23/09/23 | 19:30 | AFCCM.Braine | - | Saintoise B | 4 - | 0 | | 0 | 6 | | 6 | |
5. | Zo-01/10/23 | 15:00 | Saintoise B | - | Suryoyés B | 5 - | 0 | | 3 | 9 | | 3 | |
6. | Za-07/10/23 | 20:00 | Ganshoren B | - | Saintoise B | 4 - | 2 | | 0 | 9 | | 7 | |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | Saintoise B | - | Ophain B | 3 - | 2 | | 3 | 12 | | 5 | |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Léopold FC B | - | Saintoise B | 3 - | 0 | | 0 | 12 | | 7 | |
9. | Zo-29/10/23 | 15:00 | RRC Waterloo B | - | Saintoise B | 2 - | 1 | | 0 | 12 | | 7 | |
10. | Zo-05/11/23 | 15:00 | Saintoise B | - | Ol.Anderlecht A | 2 - | 8 | | 0 | 12 | | 9 | |
11. | Zo-12/11/23 | 14:30 | JS.Ittroise A | - | Saintoise B | 3 - | 1 | | 0 | 12 | | 9 | |
12. | Zo-19/11/23 | 15:00 | Saintoise B | - | RRC.Etterbeek B | 2 - | 5 | | 0 | 12 | | 9 | |
15. | Za-09/12/23 | 19:00 | Waterloo Lion's | - | Saintoise B | 2 - | 1 | | 0 | 12 | | 10 | |
16. | Za-16/12/23 | 19:30 | Genappe B | - | Saintoise B | 5 - | 1 | | 0 | 12 | | 10 | |
14. | Zo-07/01/24 | 15:00 | Saintoise B | - | Brussels City B | 7 - | 1 | | 3 | 15 | | 10 | |
17. | Zo-14/01/24 | 14:00 | Saintoise B | - | Villers la Ville B | 3 - | 2 | | 3 | 18 | | 9 | |
19. | Zo-28/01/24 | 14:30 | Saintoise B | - | AFCCM.Braine | 3 - | 0 | | 3 | 21 | | 9 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Suryoyés B | - | Saintoise B | 1 - | 2 | | 3 | 24 | | 9 | |
21. | Zo-11/02/24 | 15:00 | Saintoise B | - | Ganshoren B | 0 - | 2 | | 0 | 24 | | 9 | |
22. | Zo-18/02/24 | 15:00 | Ophain B | - | Saintoise B | 3 - | 2 | | 0 | 24 | | 9 | |
18. | Zo-25/02/24 | 15:00 | RCS.Nivellois B | - | Saintoise B | 2 - | 2 | | 1 | 25 | | 9 | |
23. | Zo-03/03/24 | 15:00 | Saintoise B | - | Léopold FC B | 1 - | 4 | | 0 | 25 | | 9 | |
24. | Zo-10/03/24 | 15:00 | Saintoise B | - | RRC Waterloo B | 1 - | 4 | | 0 | 25 | | 9 | |
25. | Za-16/03/24 | 20:00 | Ol.Anderlecht A | - | Saintoise B | 9 - | 0 | | 0 | 25 | | 9 | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | Saintoise B | - | JS.Ittroise A | 0 - | 2 | | 0 | 25 | | 9 | |
27. | Zo-07/04/24 | 15:00 | RRC.Etterbeek B | - | Saintoise B | - | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Brussels City B | - | Saintoise B | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Saintoise B | - | Waterloo Lion's | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (13/14)
1 | JS.Ittroise A* | 34 | +40 |
2 | Ol.Anderlecht A* | 30 | +42 |
3 | Ganshoren B* | 29 | +25 |
4 | RRC.Etterbeek B* | 25 | +39 |
5 | RRC Waterloo B* | 24 | +21 |
6 | Waterloo Lion's** | 22 | +21 |
7 | Genappe B* | 20 | +6 |
8 | Léopold FC B* | 19 | +12 |
9 | Saintoise B | 18 | -3 |
10 | Villers la Ville B* | 16 | -12 |
11 | AFCCM.Braine* | 15 | -4 |
12 | Ophain B* | 10 | -15 |
. | RCS.Nivellois B | 10 | -39 |
14 | Suryoyés B* | 3 | -20 |
. | Brussels City B* | 3 | -42 |
alle wedstrijden (25/28)
1 | JS.Ittroise A | 62 | +63 |
2 | Ol.Anderlecht A | 57 | +67 |
3 | RRC.Etterbeek B* | 56 | +75 |
4 | Ganshoren B* | 54 | +51 |
5 | Waterloo Lion's** | 52 | +43 |
6 | RRC Waterloo B* | 49 | +33 |
7 | Léopold FC B | 41 | +15 |
8 | Genappe B* | 41 | +17 |
9 | Saintoise B | 25 | -26 |
. | Villers la Ville B* | 25 | -45 |
11 | AFCCM.Braine** | 24 | -15 |
12 | Ophain B* | 17 | -37 |
13 | RCS.Nivellois B* | 13 | -85 |
14 | Suryoyés B* | 7 | -47 |
15 | Brussels City B* | 6 | -119 |
uitwedstrijden (13/14)
1 | RRC.Etterbeek B* | 31 | +36 |
2 | Waterloo Lion's* | 30 | +22 |
3 | JS.Ittroise A | 28 | +23 |
4 | Ol.Anderlecht A | 27 | +25 |
5 | Ganshoren B* | 25 | +26 |
. | RRC Waterloo B* | 25 | +12 |
7 | Léopold FC B | 22 | +3 |
8 | Genappe B* | 21 | +11 |
9 | AFCCM.Braine** | 9 | -11 |
. | Villers la Ville B* | 9 | -33 |
11 | Ophain B* | 7 | -22 |
. | Saintoise B* | 7 | -23 |
13 | Suryoyés B* | 4 | -27 |
14 | RCS.Nivellois B** | 3 | -46 |
. | Brussels City B* | 3 | -77 |