www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op zondag 28/04/20242023-2024, West-Vlaanderen-4C: JONG ANZEGEM
Wedstrijden1 | Zo-03/09/23 | 15:00 | Marke B - | Jong Anzegem | 1 - | 2 | | 3 | 3 | 4 | |
2 | Za-09/09/23 | 19:30 | Jong Anzegem - | Pittem B | 3 - | 0 | 3 | | 6 | 2 | |
3 | Zo-17/09/23 | 15:00 | Aalbeke B - | Jong Anzegem | 3 - | 3 | | 1 | 7 | 2 | |
4 | Za-23/09/23 | 19:30 | Jong Anzegem - | Ingelmunster B | 2 - | 1 | 3 | | 10 | 2 | |
5 | Za-30/09/23 | 19:00 | Bellegem - | Jong Anzegem | 0 - | 1 | | 3 | 13 | 2 | |
6 | Zo-08/10/23 | 15:00 | Jong Anzegem - | Jong Vijve | 4 - | 3 | 3 | | 16 | 1 | |
7 | Za-14/10/23 | 19:00 | Deerlijk - | Jong Anzegem | 1 - | 8 | | 3 | 19 | 1 | |
8 | Za-21/10/23 | 19:30 | Jong Anzegem - | Heestert B | 4 - | 1 | 3 | | 22 | 1 | |
9 | Zo-29/10/23 | 14:30 | Kuurne B - | Jong Anzegem | 1 - | 2 | | 3 | 25 | 1 | |
10 | Za-04/11/23 | 19:30 | Jong Anzegem - | Ruiselede | 4 - | 3 | 3 | | 28 | 1 | |
11 | Za-11/11/23 | 19:00 | Bissegem B - | Jong Anzegem | 3 - | 1 | | 0 | 28 | 1 | |
13 | Za-25/11/23 | 18:30 | Jong Helkijn - | Jong Anzegem | 3 - | 3 | | 1 | 29 | 1 | |
14 | Za-02/12/23 | 19:30 | Jong Anzegem - | Dentergem | 3 - | 5 | 0 | | 29 | 2 | |
15 | Za-09/12/23 | 19:00 | Moorsele B - | Jong Anzegem | 6 - | 1 | | 0 | 29 | 4 | |
16 | Zo-17/12/23 | 15:00 | Jong Anzegem - | Bellegem | 1 - | 3 | 0 | | 29 | 5 | |
12 | Za-23/12/23 | 19:30 | Jong Anzegem - | Desselgem | 1 - | 1 | 1 | | 30 | 5 | |
17 | Za-13/01/24 | 19:00 | Jong Vijve - | Jong Anzegem | 4 - | 3 | | 0 | 30 | 6 | |
19 | Za-27/01/24 | 19:00 | Heestert B - | Jong Anzegem | 0 - | 1 | | 3 | 33 | 6 | |
20 | Za-03/02/24 | 19:30 | Jong Anzegem - | Jong Helkijn | 1 - | 2 | 0 | | 33 | 6 | |
18 | Za-10/02/24 | 19:30 | Jong Anzegem - | Kuurne B | 3 - | 0 | 3 | | 36 | 6 | |
21 | Zo-18/02/24 | 15:00 | Dentergem - | Jong Anzegem | 8 - | 2 | | 0 | 36 | 6 | |
22 | Za-24/02/24 | 19:30 | Jong Anzegem - | Marke B | 4 - | 2 | 3 | | 39 | 6 | |
23 | Za-02/03/24 | 19:00 | Pittem B - | Jong Anzegem | 2 - | 6 | | 3 | 42 | 6 | |
24 | Za-09/03/24 | 19:30 | Jong Anzegem - | Moorsele B | 0 - | 3 | 0 | | 42 | 6 | |
25 | Za-16/03/24 | 18:30 | Desselgem - | Jong Anzegem | 5 - | 3 | | 0 | 42 | 6 | |
26 | Za-23/03/24 | 19:00 | Jong Anzegem - | Aalbeke B | 5 - | 3 | 3 | | 45 | 6 | |
27 | Za-06/04/24 | 18:00 | Ruiselede - | Jong Anzegem | 3 - | 2 | | 0 | 45 | 6 | |
28 | Za-13/04/24 | 19:30 | Jong Anzegem - | Deerlijk | 2 - | 1 | 3 | | 48 | 6 | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Ingelmunster B - | Jong Anzegem | 4 - | 5 | | 3 | 51 | 6 | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Jong Anzegem - | Bissegem B | - | | . | | | | |
Rangschikking(29/30) | 1 | Jong Helkijn | | 66 | | 21 | +56 | 103 | | 11 | +26 | 52 |
| 2 | Moorsele B | | 66 | | 21 | +53 | 88 | | 11 | +18 | 36 |
| 3 | Bellegem | | 66 | | 20 | +43 | 68 | | 12 | +25 | 32 |
→ | 4 | Bissegem B | x | 58 | | 19 | +38 | 97 | | 9 | +22 | 52 |
| 5 | Dentergem | x | 54 | | 17 | +30 | 83 | | 8 | +6 | 42 |
⇒ | 6 | Jong Anzegem | x | 51 | | 16 | +8 | 80 | | 7 | -1 | 43 |
| 7 | Ruiselede | x | 45 | | 12 | 0 | 53 | | 3 | -6 | 26 |
| 8 | Desselgem | x | 37 | | 11 | -11 | 60 | | 4 | -13 | 20 |
| 9 | Marke B | x | 34 | | 11 | -16 | 56 | | 5 | -15 | 29 |
| 10 | Ingelmunster B | x | 32 | | 9 | -12 | 51 | | 2 | -12 | 22 |
| 11 | Kuurne B | x | 30 | | 6 | -15 | 47 | | 3 | -6 | 24 |
| 12 | Aalbeke B | x | 26 | | 7 | -36 | 51 | | 1 | -33 | 17 |
| 13 | Pittem B | x | 25 | | 7 | -27 | 55 | | 1 | -28 | 21 |
| 14 | Heestert B | x | 24 | | 6 | -39 | 49 | | 1 | -24 | 20 |
| 15 | Jong Vijve | x | 23 | | 6 | -28 | 56 | | 0 | -29 | 19 |
| 16 | Deerlijk | x | 22 | | 6 | -44 | 43 | | 0 | -32 | 14 |
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.
De wedstrijden van BISSEGEM B1 | Za-02/09/23 | 19:00 | Jong Vijve - | Bissegem B | 3 - | 4 | | | 3 | 3 | 2 | |
2 | Za-09/09/23 | 19:00 | Bissegem B - | Deerlijk | 4 - | 2 | | 3 | | 6 | 3 | |
3 | Za-16/09/23 | 19:00 | Bellegem - | Bissegem B | 4 - | 3 | | | 0 | 6 | 4 | |
4 | Za-23/09/23 | 19:00 | Bissegem B - | Ruiselede | 1 - | 1 | | 1 | | 7 | 5 | |
5 | Za-30/09/23 | 19:00 | Bissegem B - | Kuurne B | 1 - | 4 | | 0 | | 7 | 8 | |
6 | Za-07/10/23 | 19:00 | Moorsele B - | Bissegem B | 0 - | 3 | | | 3 | 10 | 5 | |
7 | Za-14/10/23 | 19:00 | Bissegem B - | Jong Helkijn | 4 - | 2 | | 3 | | 13 | 4 | |
8 | Za-21/10/23 | 19:00 | Pittem B - | Bissegem B | 4 - | 5 | | | 3 | 16 | 4 | |
9 | Za-28/10/23 | 19:00 | Bissegem B - | Marke B | 6 - | 3 | | 3 | | 19 | 4 | |
10 | Zo-05/11/23 | 14:30 | Dentergem - | Bissegem B | 6 - | 1 | | | 0 | 19 | 5 | |
11 | Za-11/11/23 | 19:00 | Bissegem B - | Jong Anzegem | 3 - | 1 | | 3 | | 22 | 4 | |
13 | Za-25/11/23 | 19:00 | Bissegem B - | Aalbeke B | 3 - | 1 | | 3 | | 25 | 4 | |
14 | Za-02/12/23 | 19:00 | Bissegem B - | Heestert B | 2 - | 1 | | 3 | | 28 | 3 | |
15 | Za-09/12/23 | 18:30 | Desselgem - | Bissegem B | 3 - | 9 | | | 3 | 31 | 1 | |
16 | Za-16/12/23 | 19:00 | Deerlijk - | Bissegem B | 3 - | 1 | | | 0 | 31 | 4 | |
12 | Za-06/01/24 | 19:30 | Ingelmunster B - | Bissegem B | 0 - | 5 | F1 | | 3 | 34 | 3 | |
17 | Za-13/01/24 | 19:00 | Bissegem B - | Moorsele B | 1 - | 3 | | 0 | | 34 | 4 | |
19 | Zo-28/01/24 | 15:00 | Marke B - | Bissegem B | 1 - | 2 | | | 3 | 37 | 4 | |
20 | Za-03/02/24 | 19:00 | Bissegem B - | Dentergem | 4 - | 2 | | 3 | | 40 | 3 | |
18 | Zo-11/02/24 | 14:30 | Ruiselede - | Bissegem B | 2 - | 0 | | | 0 | 40 | 4 | |
21 | Za-17/02/24 | 19:00 | Heestert B - | Bissegem B | 1 - | 9 | | | 3 | 43 | 4 | |
22 | Za-24/02/24 | 19:00 | Bissegem B - | Desselgem | 1 - | 2 | | 0 | | 43 | 4 | |
23 | Za-02/03/24 | 19:00 | Bissegem B - | Bellegem | 0 - | 2 | | 0 | | 43 | 4 | |
24 | Zo-10/03/24 | 15:00 | Aalbeke B - | Bissegem B | 0 - | 4 | | | 3 | 46 | 4 | |
25 | Za-16/03/24 | 19:00 | Bissegem B - | Ingelmunster B | 3 - | 2 | | 3 | | 49 | 4 | |
26 | Za-23/03/24 | 18:30 | Jong Helkijn - | Bissegem B | 3 - | 1 | | | 0 | 49 | 5 | |
27 | Za-06/04/24 | 19:00 | Bissegem B - | Jong Vijve | 7 - | 1 | | 3 | | 52 | 4 | |
28 | Zo-14/04/24 | 15:00 | Kuurne B - | Bissegem B | 0 - | 5 | | | 3 | 55 | 4 | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Bissegem B - | Pittem B | 5 - | 2 | | 3 | | 58 | 4 | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Jong Anzegem - | Bissegem B | - | | | | . | | | |
Periode1(10/10)⇒ | 1 | Jong Anzegem | | 28 | | 2 | Jong Helkijn | x | 22 | | 3 | Dentergem | x | 21 | | 4 | Moorsele B | x | 19 | → | 5 | Bissegem B | x | 19 | | 6 | Marke B | x | 15 | | 7 | Bellegem | x | 15 | | 8 | Ingelmunster B | x | 14 | | 9 | Aalbeke B | x | 14 | | 10 | Pittem B | x | 12 | | 11 | Desselgem | x | 11 | | 12 | Ruiselede | x | 9 | | . | Kuurne B | x | 9 | | 14 | Heestert B | x | 7 | | 15 | Deerlijk | x | 6 | | 16 | Jong Vijve | x | 6 | | Periode2(10/10) | 1 | Moorsele B | | 27 | | 2 | Bellegem | x | 26 | | 3 | Jong Helkijn | x | 23 | → | 4 | Bissegem B | x | 21 | | 5 | Dentergem | x | 18 | | 6 | Ruiselede | x | 18 | | 7 | Desselgem | x | 17 | | 8 | Jong Vijve | x | 11 | | 9 | Marke B | x | 10 | | 10 | Kuurne B | x | 9 | | 11 | Deerlijk | x | 9 | ⇒ | 12 | Jong Anzegem | x | 8 | | 13 | Aalbeke B | x | 8 | | 14 | Ingelmunster B | x | 8 | | 15 | Pittem B | x | 7 | | 16 | Heestert B | x | 6 | | Periode3(9/10) | 1 | Bellegem | | 25 | | 2 | Jong Helkijn | x | 21 | | 3 | Moorsele B | x | 20 | → | 4 | Bissegem B | x | 18 | | 5 | Ruiselede | x | 18 | ⇒ | 6 | Jong Anzegem | x | 15 | | 7 | Dentergem | x | 15 | | 8 | Kuurne B | x | 12 | | 9 | Heestert B | x | 11 | | 10 | Ingelmunster B | x | 10 | | 11 | Desselgem | x | 9 | | . | Marke B | x | 9 | | 13 | Deerlijk | x | 7 | | 14 | Jong Vijve | x | 6 | | 15 | Pittem B | x | 6 | | 16 | Aalbeke B | x | 4 | |
Beste aanval | Jong Helkijn | 103 | → | Bissegem B | 97 | | Moorsele B | 88 | | Dentergem | 83 | ⇒ | Jong Anzegem | 80 | | Bellegem | 68 | | Desselgem | 60 | | Jong Vijve | 56 | | Marke B | 56 | | Pittem B | 55 | | Ruiselede | 53 | | Ingelmunster B | 51 | | Aalbeke B | 51 | | Heestert B | 49 | | Kuurne B | 47 | | Deerlijk | 43 | | Beste verdediging | Bellegem | 25 | | Moorsele B | 35 | | Jong Helkijn | 47 | | Dentergem | 53 | | Ruiselede | 53 | → | Bissegem B | 59 | | Kuurne B | 62 | | Ingelmunster B | 63 | | Desselgem | 71 | | Marke B | 72 | ⇒ | Jong Anzegem | 72 | | Pittem B | 82 | | Jong Vijve | 84 | | Deerlijk | 87 | | Aalbeke B | 87 | | Heestert B | 88 | |
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.