www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 20/01/2019

vbal4
  • belgianfootbal.be
  • Snel uitslagen

    op vbal4 vind je de uitslagen
    soms een dag te laat,
    op de site van de kbvb
    zijn ze wel snel beschikbaar.
    EEN AANRADER.!

    West-Vlaanderen : 4de Provinciale B

    zondag 20/01/2019

    14:30Hertsberge-

    Beernem B

    0-1
    .Aartrijke-

    Doomkerke

    1 -3
    .

    HO Oedelem

    -Sint-Joris2-1
    15:00

    Zandvoorde

    -Ruiselede2-1
    .Steenbrugge B-Wenduine1-1
    .E.Brugge-Dosko Beveren B3 -3
    .

    Zerkegem

    -Damme B5 -0 F1

    zaterdag 26/01/2019

    19:00Dosko Beveren B0- 2Zerkegem-

    zondag 27/01/2019

    14:30Ruiselede4-12Beernem B-
    .Sint-Joris9 -10Aartrijke-
    .Doomkerke6-4Pittem-
    .HO Oedelem9-7Hertsberge-
    15:00Damme B0-2Steenbrugge B-
    .Wenduine7 -3Zandvoorde-
    punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
    punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

    18/28

    1.Hertsberge364
    2.Zandvoorde3572.
    3.HO Oedelem*3310
    4.Doomkerke338
    5.Beernem B318.3
    6.Sint-Joris*296
    7.Aartrijke*299.-4(0)
    8.Pittem*287-3.(0)
    9.E.Brugge2710.-2(0)
    10.Zerkegem257-1.(0)
    11.Ruiselede2214.
    12.Wenduine225
    13.Dosko Beveren B121
    14.Steenbrugge B82.1
    15.Damme B00
    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    eerstvolgende tegenstander

    West-Vlaanderen : 4de Provinciale B --> Damme B

    periode 1

    14/14

    Hertsberge32
    2.Zandvoorde28
    3.HO Oedelem26
    4.Sint-Joris26
    5.Doomkerke25
    6.Aartrijke23
    7.Beernem B23
    8.Ruiselede21
    9.Pittem21
    10.Zerkegem18
    11.Wenduine17
    12.E.Brugge17
    13.Dosko Beveren B11
    14.Steenbrugge B6
    15.Damme B0

    periode 2

    4/14

    1.E.Brugge10
    2.Doomkerke8
    3.Beernem B8
    4.Pittem*7
    5.Zandvoorde7
    Zerkegem7
    7.HO Oedelem*7
    8.Aartrijke*6
    9.Wenduine5
    10.Hertsberge4
    11.Sint-Joris*3
    12.Steenbrugge B2
    13.Dosko Beveren B1
    Ruiselede1
    15.Damme B0

    Damme B

    1.Zo-02/09/1815:00Aartrijke-

    Damme B

    9 -00015-
    2.Za-08/09/1818:00

    Damme B

    -Pittem1 -60015-
    3.Zo-16/09/1815:00E.Brugge-

    Damme B

    5 -0F10015-
    4.Zo-23/09/1815:00

    Damme B

    -Zerkegem1 -60015-
    5.Zo-30/09/1815:00Steenbrugge B-

    Damme B

    4 -30015-
    6.Za-06/10/1818:00

    Damme B

    -Zandvoorde1 -70015-
    7.Zo-14/10/1815:00Beernem B-

    Damme B

    12 -10015-
    8.Za-20/10/1818:00

    Damme B

    -Ruiselede0 -5F10015-
    9.Zo-28/10/1815:00Wenduine-

    Damme B

    9 -00015-
    10.Za-03/11/1817:00

    Damme B

    -Hertsberge0 -80015-
    11.Vr-09/11/1820:00

    Damme B

    -Dosko Beveren B2 -60015-
    13.Zo-25/11/1815:00

    Damme B

    -Doomkerke0 -5F10015-
    14.Zo-02/12/1814:30Sint-Joris-

    Damme B

    5 -0F10015-
    15.Vr-07/12/1820:00

    Damme B

    -HO Oedelem1 -120015-
    16.Zo-16/12/1814:30

    Damme B

    -Aartrijke0 -90015-
    17.Zo-06/01/1914:30Pittem-

    Damme B

    5 -0F10015-
    18.Za-12/01/1918:00

    Damme B

    -E.Brugge1 -90015-
    19.Zo-20/01/1915:00Zerkegem-

    Damme B

    5 -0F10015-
    20.Zo-27/01/1915:00

    Damme B

    -Steenbrugge B -.
    21.Za-02/02/1919:30Zandvoorde-

    Damme B

    -.
    22.Zo-10/02/1915:00

    Damme B

    -Beernem B -.
    23.Zo-17/02/1915:00Ruiselede-

    Damme B

    -.
    24.Zo-24/02/1900:00

    Damme B

    -Wenduine -.
    25.Zo-03/03/1900:00Hertsberge-

    Damme B

    -.
    26.Zo-17/03/1900:00Dosko Beveren B-

    Damme B

    -.
    28.Zo-31/03/1900:00Doomkerke-

    Damme B

    -.
    29.Zo-07/04/1900:00

    Damme B

    -Sint-Joris -.
    30.Zo-14/04/1900:00HO Oedelem-

    Damme B

    -.

    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    Steenbrugge B

    1.Zo-02/09/1815:00Steenbrugge B-Zandvoorde0 -60014
    2.Zo-09/09/1815:00Beernem B-Steenbrugge B3 -31111
    3.Zo-16/09/1815:00Steenbrugge B-Ruiselede1 -20113
    4.Zo-23/09/1815:00Wenduine-Steenbrugge B7 -20114
    5.Zo-30/09/1815:00Steenbrugge B-

    Damme B

    4 -3

    3

    413
    6.Zo-07/10/1815:00Dosko Beveren B-Steenbrugge B1 -11513
    8.Zo-21/10/1815:00Doomkerke-Steenbrugge B4 -10513
    9.Zo-28/10/1815:00Steenbrugge B-Sint-Joris1 -50513
    10.Zo-04/11/1814:30HO Oedelem-Steenbrugge B3 -00514
    11.Zo-11/11/1815:00Steenbrugge B-Aartrijke0 -70514
    12.Zo-18/11/1814:30Pittem-Steenbrugge B0 -01614
    13.Zo-25/11/1815:00Steenbrugge B-E.Brugge0 -20614
    14.Zo-02/12/1815:00Zerkegem-Steenbrugge B3 -20614
    15.Zo-09/12/1815:00Steenbrugge B-Hertsberge1 -50614
    17.Zo-06/01/1915:00Steenbrugge B-Beernem B0 -20614
    16.Do-10/01/1919:30Zandvoorde-Steenbrugge B4 -00614
    18.Zo-13/01/1914:30Ruiselede-Steenbrugge B3 -31714
    19.Zo-20/01/1915:00Steenbrugge B-Wenduine1 -11814
    20.Zo-27/01/1915:00

    Damme B

    -Steenbrugge B -.
    21.Zo-03/02/1915:00Steenbrugge B-Dosko Beveren B -.
    23.Zo-17/02/1915:00Steenbrugge B-Doomkerke -.
    24.Zo-24/02/1900:00Sint-Joris-Steenbrugge B -.
    25.Zo-03/03/1900:00Steenbrugge B-HO Oedelem -.
    26.Zo-17/03/1900:00Aartrijke-Steenbrugge B -.
    27.Zo-24/03/1900:00Steenbrugge B-Pittem -.
    28.Zo-31/03/1900:00E.Brugge-Steenbrugge B -.
    29.Zo-07/04/1900:00Steenbrugge B-Zerkegem -.
    30.Zo-14/04/1900:00Hertsberge-Steenbrugge B -.

    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    thuiswedstrijden (10/14)

    1Zandvoorde2319:8+11
    2Wenduine*1730:11+19
    3Hertsberge*1719:11+8
    4HO Oedelem**1628:11+17
    5Zerkegem*1617:10+7
    6Sint-Joris**1517:10+7
    7Aartrijke**1421:8+13
    8Pittem**1419:8+11
    9Beernem B*1423:13+10
    10Doomkerke*1416:12+4
    11Ruiselede1013:23-10
    12E.Brugge**915:14+1
    13Dosko Beveren B*59:19-10
    14Steenbrugge B*48:33-25
    15Damme B07:73-66

    alle wedstrijden (18/28)

    1Hertsberge3647:23+24
    2Zandvoorde3536:14+22
    3HO Oedelem*3357:24+33
    4Doomkerke3337:22+15
    5Beernem B3136:20+16
    6Sint-Joris*2936:24+12
    7Aartrijke*2945:18+27
    8Pittem*2835:19+16
    9E.Brugge2744:37+7
    10Zerkegem2529:26+3
    11Ruiselede2230:36-6
    12Wenduine2237:31+6
    13Dosko Beveren B1225:43-18
    14Steenbrugge B820:61-41
    15Damme B011:127-116

    uitwedstrijden (10/14)

    1Hertsberge*1928:12+16
    2Doomkerke*1921:10+11
    3E.Brugge1829:23+6
    4HO Oedelem*1729:13+16
    5Beernem B*1713:7+6
    6Aartrijke*1524:10+14
    7Sint-Joris*1419:14+5
    8Pittem*1416:11+5
    9Ruiselede**1217:13+4
    10Zandvoorde**1217:6+11
    11Zerkegem*912:16-4
    12Dosko Beveren B*716:24-8
    13Wenduine*57:20-13
    14Steenbrugge B*412:28-16
    15Damme B**04:54-50