www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op donderdag 18/04/2024
Oost-Vlaanderen : 4de Provinciale B
zaterdag 13/04/2024 |
18:30 | Zingem B | - | Sparta Petegem B | 1
| - | 7
|
19:00 | Gijzel-Oosterzele B | - | Sparta St.Niklaas | 4
| - | 0 |
19:30 | Zwijnaarde B | - | Nokere-Kruishout.B | 1 | - | 2 |
. | De Pinte B | - | Olsene | 1
| - | 3 |
zondag 14/04/2024 |
15:00 | Bottelare B | - | Merelbeke | 3 | - | 0 |
. | Ooidonck Leerne | - | Windeke | 0 | - | 3 |
. | Machelen a Leie B | - | Nazareth-Eke B | 3
| - | 2
|
. | Huise-Ouwegem | - | St-Denijs Sp.B | 2 | - | 0 |
zondag 21/04/2024 |
15:00 | Nokere-Kruishout.B | 10 | - |
9 | Huise-Ouwegem | | - | |
. | Bottelare B | 6 | - |
0 | Zwijnaarde B | | - | |
. | Olsene | 10 |
- | 4 | Machelen a Leie B | | - | |
. | Sparta Petegem B | 12 | - | 5 | Gijzel-Oosterzele B | | - | |
. | Nazareth-Eke B | 12 | - | 9 | De Pinte B | | - | |
. | St-Denijs Sp.B | 3 | - | 6 | Windeke | | - | |
. | Sparta St.Niklaas | 1 |
- | 9 | Ooidonck Leerne | | - | |
. | Merelbeke | 0 | - | 0 | Zingem B | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
Oost-Vlaanderen : 4de Provinciale B --> St-Denijs Sp.B
periode 1
10/10 |
| Sparta Petegem B | 24 |
2. | Nokere-Kruishout.B | 21 |
3. | Huise-Ouwegem | 21 |
4. | Olsene | 18 |
5. | Ooidonck Leerne | 17 |
6. | Gijzel-Oosterzele B | 16 |
7. | Windeke | 16 |
8. | Nazareth-Eke B | 16 |
9. | Machelen a Leie B | 14 |
10. | St-Denijs Sp.B | 12 |
11. | Zingem B | 11 |
12. | De Pinte B | 10 |
13. | Zwijnaarde B | 8 |
14. | Merelbeke | 4 |
15. | Bottelare B | 4 |
16. | Sparta St.Niklaas | 4 |
periode 2
10/10 |
| Huise-Ouwegem | 27 |
2. | Windeke | 26 |
3. | Sparta Petegem B | 24 |
4. | Nokere-Kruishout.B | 23 |
5. | Ooidonck Leerne | 20 |
6. | Machelen a Leie B | 19 |
7. | Olsene | 18 |
8. | Nazareth-Eke B | 17 |
9. | St-Denijs Sp.B | 15 |
10. | De Pinte B | 12 |
11. | Bottelare B | 8 |
12. | Gijzel-Oosterzele B | 7 |
13. | Zingem B | 5 |
14. | Zwijnaarde B | 4 |
15. | Merelbeke | 3 |
16. | Sparta St.Niklaas | 2 |
periode 3
8/10 |
1. | Nokere-Kruishout.B | 22 | |
2. | Huise-Ouwegem | 21 | |
3. | Sparta Petegem B | 19 | |
4. | Olsene | 19 | |
5. | Windeke | 18 | |
6. | Nazareth-Eke B | 15 | x |
7. | De Pinte B | 12 | x |
8. | Gijzel-Oosterzele B | 11 | x |
9. | Bottelare B | 10 | x |
10. | St-Denijs Sp.B | 10 | x |
11. | Ooidonck Leerne | 9 | x |
12. | Machelen a Leie B | 9 | x |
13. | Sparta St.Niklaas | 4 | x |
14. | Zingem B | 3 | x |
15. | Merelbeke | 2 | x |
16. | Zwijnaarde B | 0 | x |
St-Denijs Sp.B
1. | Za-02/09/23 | 19:30 | St-Denijs Sp.B | - | Nazareth-Eke B | 1 - | 1 | | 1 | 1 | | 11 | |
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | Sparta St.Niklaas | - | St-Denijs Sp.B | 0 - | 5 | | 3 | 4 | | 6 | |
3. | Za-16/09/23 | 19:30 | St-Denijs Sp.B | - | Ooidonck Leerne | 2 - | 5 | | 0 | 4 | | 7 | |
4. | Za-23/09/23 | 18:00 | Sparta Petegem B | - | St-Denijs Sp.B | 3 - | 1 | | 0 | 4 | | 10 | |
5. | Za-30/09/23 | 19:30 | St-Denijs Sp.B | - | Zwijnaarde B | 2 - | 2 | | 1 | 5 | | 12 | |
6. | Za-07/10/23 | 19:30 | Windeke | - | St-Denijs Sp.B | 6 - | 3 | | 0 | 5 | | 12 | |
7. | Za-14/10/23 | 19:30 | St-Denijs Sp.B | - | Huise-Ouwegem | 2 - | 2 | | 1 | 6 | | 12 | |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Machelen a Leie B | - | St-Denijs Sp.B | 4 - | 2 | | 0 | 6 | | 12 | |
9. | Za-28/10/23 | 19:30 | St-Denijs Sp.B | - | Nokere-Kruishout.B | 2 - | 1 | | 3 | 9 | | 11 | |
10. | Za-04/11/23 | 19:30 | St-Denijs Sp.B | - | Merelbeke | 5 - | 1 | | 3 | 12 | | 10 | |
11. | Za-11/11/23 | 19:00 | Olsene | - | St-Denijs Sp.B | 1 - | 0 | | 0 | 12 | | 11 | |
12. | Za-18/11/23 | 19:30 | St-Denijs Sp.B | - | De Pinte B | 3 - | 0 | | 3 | 15 | | 10 | |
13. | Zo-26/11/23 | 14:30 | Bottelare B | - | St-Denijs Sp.B | 3 - | 1 | | 0 | 15 | | 10 | |
14. | Za-02/12/23 | 19:30 | St-Denijs Sp.B | - | Zingem B | 7 - | 1 | | 3 | 18 | | 9 | |
15. | Za-09/12/23 | 19:00 | Gijzel-Oosterzele B | - | St-Denijs Sp.B | 1 - | 3 | | 3 | 21 | | 8 | |
16. | Za-16/12/23 | 19:30 | St-Denijs Sp.B | - | Sparta St.Niklaas | 3 - | 2 | | 3 | 24 | | 8 | |
17. | Zo-14/01/24 | 14:30 | Ooidonck Leerne | - | St-Denijs Sp.B | 3 - | 1 | | 0 | 24 | | 8 | |
19. | Zo-28/01/24 | 14:30 | Merelbeke | - | St-Denijs Sp.B | 0 - | 2 | | 3 | 27 | | 8 | |
20. | Za-03/02/24 | 19:30 | St-Denijs Sp.B | - | Sparta Petegem B | 1 - | 2 | | 0 | 27 | | 9 | |
18. | Za-10/02/24 | 19:30 | St-Denijs Sp.B | - | Olsene | 0 - | 5 | | 0 | 27 | | 9 | |
21. | Za-17/02/24 | 19:30 | Zwijnaarde B | - | St-Denijs Sp.B | 2 - | 3 | | 3 | 30 | | 9 | |
22. | Za-24/02/24 | 19:30 | St-Denijs Sp.B | - | Gijzel-Oosterzele B | 2 - | 2 | | 1 | 31 | | 9 | |
23. | Za-02/03/24 | 19:30 | Zingem B | - | St-Denijs Sp.B | 1 - | 2 | | 3 | 34 | | 9 | |
24. | Za-09/03/24 | 18:00 | Nokere-Kruishout.B | - | St-Denijs Sp.B | 2 - | 2 | | 1 | 35 | | 9 | |
25. | Za-16/03/24 | 19:30 | St-Denijs Sp.B | - | Machelen a Leie B | 1 - | 1 | | 1 | 36 | | 9 | |
26. | Za-23/03/24 | 19:00 | Nazareth-Eke B | - | St-Denijs Sp.B | 1 - | 0 | | 0 | 36 | | 9 | |
27. | Za-06/04/24 | 19:30 | St-Denijs Sp.B | - | Bottelare B | 2 - | 2 | | 1 | 37 | | 9 | |
28. | Zo-14/04/24 | 15:00 | Huise-Ouwegem | - | St-Denijs Sp.B | 2 - | 0 | | 0 | 37 | | 9 | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | St-Denijs Sp.B | - | Windeke | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | De Pinte B | - | St-Denijs Sp.B | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Windeke
1. | Za-02/09/23 | 19:30 | Windeke | - | Sparta Petegem B | 4 - | 4 | | 1 | 1 | | 7 | |
2. | Za-09/09/23 | 19:30 | Zingem B | - | Windeke | 1 - | 5 | | 3 | 4 | | 7 | |
3. | Za-16/09/23 | 19:30 | Windeke | - | Huise-Ouwegem | 2 - | 2 | | 1 | 5 | | 6 | |
4. | Za-23/09/23 | 19:30 | Zwijnaarde B | - | Windeke | 3 - | 1 | | 0 | 5 | | 8 | |
5. | Za-30/09/23 | 19:30 | Nokere-Kruishout.B | - | Windeke | 3 - | 2 | | 0 | 5 | | 11 | |
6. | Za-07/10/23 | 19:30 | Windeke | - | St-Denijs Sp.B | 6 - | 3 | | 3 | 8 | | 7 | |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | Merelbeke | - | Windeke | 0 - | 9 | | 3 | 11 | | 7 | |
8. | Za-21/10/23 | 19:30 | Windeke | - | Olsene | 2 - | 2 | | 1 | 12 | | 7 | |
9. | Za-28/10/23 | 19:30 | De Pinte B | - | Windeke | 1 - | 1 | | 1 | 13 | | 8 | |
10. | Za-04/11/23 | 19:30 | Windeke | - | Gijzel-Oosterzele B | 2 - | 1 | | 3 | 16 | | 8 | |
11. | Zo-12/11/23 | 14:30 | Bottelare B | - | Windeke | 1 - | 9 | | 3 | 19 | | 6 | |
12. | Za-18/11/23 | 19:30 | Windeke | - | Nazareth-Eke B | 3 - | 3 | | 1 | 20 | | 6 | |
13. | Zo-26/11/23 | 14:30 | Sparta St.Niklaas | - | Windeke | 0 - | 4 | | 3 | 23 | | 5 | |
14. | Za-02/12/23 | 19:30 | Windeke | - | Ooidonck Leerne | 0 - | 0 | | 1 | 24 | | 5 | |
15. | Zo-10/12/23 | 14:30 | Machelen a Leie B | - | Windeke | 0 - | 5 | | 3 | 27 | | 5 | |
16. | Za-16/12/23 | 19:30 | Windeke | - | Merelbeke | 7 - | 1 | | 3 | 30 | | 4 | |
17. | Zo-14/01/24 | 14:30 | Olsene | - | Windeke | 0 - | 1 | | 3 | 33 | | 4 | |
19. | Za-27/01/24 | 19:00 | Nazareth-Eke B | - | Windeke | 1 - | 3 | | 3 | 36 | | 4 | |
20. | Za-03/02/24 | 19:30 | Windeke | - | Zwijnaarde B | 1 - | 0 | | 3 | 39 | | 4 | |
18. | Zo-11/02/24 | 16:00 | Windeke | - | Bottelare B | 3 - | 1 | | 3 | 42 | | 4 | |
21. | Za-17/02/24 | 18:00 | Sparta Petegem B | - | Windeke | 4 - | 1 | | 0 | 42 | | 4 | |
22. | Za-24/02/24 | 19:30 | Windeke | - | Zingem B | 5 - | 1 | | 3 | 45 | | 4 | |
23. | Za-02/03/24 | 19:00 | Gijzel-Oosterzele B | - | Windeke | 0 - | 7 | | 3 | 48 | | 4 | |
24. | Za-09/03/24 | 19:30 | Windeke | - | Sparta St.Niklaas | 6 - | 0 | | 3 | 51 | | 4 | |
25. | Zo-17/03/24 | 17:00 | Windeke | - | De Pinte B | 4 - | 0 | | 3 | 54 | | 4 | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | Huise-Ouwegem | - | Windeke | 2 - | 1 | | 0 | 54 | | 4 | |
27. | Za-06/04/24 | 19:30 | Windeke | - | Machelen a Leie B | 2 - | 1 | | 3 | 57 | | 4 | |
28. | Zo-14/04/24 | 15:00 | Ooidonck Leerne | - | Windeke | 0 - | 3 | | 3 | 60 | | 4 | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | St-Denijs Sp.B | - | Windeke | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Windeke | - | Nokere-Kruishout.B | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (14/15)
1 | Huise-Ouwegem | 40 | +34 |
2 | Nokere-Kruishout.B | 35 | +30 |
3 | Sparta Petegem B | 34 | +45 |
4 | Windeke | 32 | +28 |
5 | Nazareth-Eke B | 31 | +22 |
6 | Olsene | 28 | +24 |
7 | Machelen a Leie B | 27 | +7 |
8 | Ooidonck Leerne | 23 | +9 |
9 | St-Denijs Sp.B | 21 | +6 |
10 | Gijzel-Oosterzele B | 18 | +1 |
11 | De Pinte B | 17 | 0 |
12 | Zingem B | 13 | -8 |
13 | Bottelare B | 13 | -17 |
14 | Zwijnaarde B | 7 | -23 |
15 | Merelbeke | 7 | -52 |
16 | Sparta St.Niklaas | 5 | -33 |
alle wedstrijden (28/30)
1 | Huise-Ouwegem | 69 | +52 |
2 | Sparta Petegem B | 67 | +80 |
3 | Nokere-Kruishout.B | 66 | +49 |
4 | Windeke | 60 | +64 |
5 | Olsene | 55 | +50 |
6 | Nazareth-Eke B | 48 | +19 |
7 | Ooidonck Leerne | 46 | +12 |
8 | Machelen a Leie B | 42 | -2 |
9 | St-Denijs Sp.B | 37 | +2 |
10 | Gijzel-Oosterzele B | 34 | -2 |
11 | De Pinte B | 34 | -12 |
12 | Bottelare B | 22 | -39 |
13 | Zingem B | 19 | -34 |
14 | Zwijnaarde B | 12 | -48 |
15 | Sparta St.Niklaas | 10 | -76 |
16 | Merelbeke | 9 | -115 |
uitwedstrijden (14/15)
1 | Sparta Petegem B | 33 | +35 |
2 | Nokere-Kruishout.B | 31 | +19 |
3 | Huise-Ouwegem | 29 | +18 |
4 | Windeke | 28 | +36 |
5 | Olsene | 27 | +26 |
6 | Ooidonck Leerne | 23 | +3 |
7 | De Pinte B | 17 | -12 |
8 | Nazareth-Eke B | 17 | -3 |
9 | St-Denijs Sp.B | 16 | -4 |
10 | Gijzel-Oosterzele B | 16 | -3 |
11 | Machelen a Leie B | 15 | -9 |
12 | Bottelare B | 9 | -22 |
13 | Zingem B | 6 | -26 |
14 | Zwijnaarde B | 5 | -25 |
15 | Sparta St.Niklaas | 5 | -43 |
16 | Merelbeke | 2 | -63 |