www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op zaterdag 04/05/20242023-2024, Oost-Vlaanderen-3E: EKSAARDE
Wedstrijden1 | Zo-03/09/23 | 15:00 | Eksaarde - | Wachtebeke | 1 - | 2 | 0 | | 0 | 11 | |
2 | Za-09/09/23 | 19:30 | Baasrode - | Eksaarde | 1 - | 5 | | 3 | 3 | 7 | |
3 | Za-16/09/23 | 20:00 | FC Sint-Niklaas - | Eksaarde | 1 - | 3 | | 3 | 6 | 4 | |
4 | Zo-24/09/23 | 15:00 | Eksaarde - | Klinge | 2 - | 1 | 3 | | 9 | 3 | |
5 | Zo-01/10/23 | 15:00 | Blauw Wit Temse - | Eksaarde | 4 - | 3 | | 0 | 9 | 8 | |
6 | Zo-08/10/23 | 15:00 | Eksaarde - | Rupelmonde | 5 - | 0 | 3 | | 12 | 6 | |
7 | Vr-13/10/23 | 20:00 | Melsele B - | Eksaarde | 3 - | 3 | | 1 | 13 | 7 | |
8 | Zo-22/10/23 | 15:00 | Eksaarde - | Dendermonde | 2 - | 0 | 3 | | 16 | 3 | |
9 | Zo-29/10/23 | 14:30 | Doorslaar B - | Eksaarde | 2 - | 4 | | 3 | 19 | 3 | |
10 | Zo-05/11/23 | 14:30 | Eksaarde - | Robur | 2 - | 2 | 1 | | 20 | 3 | |
11 | Za-11/11/23 | 19:30 | Hamme-Zogge - | Eksaarde | 2 - | 1 | | 0 | 20 | 5 | |
12 | Zo-19/11/23 | 14:30 | Eksaarde - | Bazel | 4 - | 0 | 3 | | 23 | 4 | |
13 | Zo-26/11/23 | 14:30 | Eksaarde - | Bosdam Beveren | 4 - | 1 | 3 | | 26 | 4 | |
14 | Zo-03/12/23 | 15:00 | Hoogeinde - | Eksaarde | 2 - | 1 | | 0 | 26 | 4 | |
15 | Zo-10/12/23 | 14:30 | Eksaarde - | Haasdonk B | 4 - | 2 | 3 | | 29 | 4 | |
16 | Zo-17/12/23 | 14:30 | Klinge - | Eksaarde | 3 - | 1 | | 0 | 29 | 7 | |
17 | Zo-14/01/24 | 14:30 | Eksaarde - | FC Sint-Niklaas | 0 - | 1 | 0 | | 29 | 7 | |
19 | Zo-28/01/24 | 14:30 | Bazel - | Eksaarde | 0 - | 3 | | 3 | 32 | 7 | |
20 | Zo-04/02/24 | 15:00 | Eksaarde - | Hamme-Zogge | 1 - | 1 | 1 | | 33 | 7 | |
18 | Za-10/02/24 | 19:30 | Rupelmonde - | Eksaarde | 1 - | 4 | | 3 | 36 | 7 | |
21 | Zo-18/02/24 | 15:00 | Eksaarde - | Melsele B | 1 - | 2 | 0 | | 36 | 7 | |
22 | Zo-25/02/24 | 15:00 | Robur - | Eksaarde | 3 - | 1 | | 0 | 36 | 8 | |
23 | Zo-03/03/24 | 15:00 | Eksaarde - | Baasrode | 6 - | 0 | 3 | | 39 | 8 | |
24 | Zo-10/03/24 | 15:00 | Wachtebeke - | Eksaarde | 0 - | 3 | | 3 | 42 | 7 | |
25 | Zo-17/03/24 | 15:00 | Eksaarde - | Doorslaar B | 1 - | 2 | 0 | | 42 | 8 | |
26 | Za-23/03/24 | 20:00 | Haasdonk B - | Eksaarde | 0 - | 2 | | 3 | 45 | 8 | |
27 | Za-06/04/24 | 20:00 | Bosdam Beveren - | Eksaarde | 1 - | 4 | | 3 | 48 | 7 | |
28 | Zo-14/04/24 | 15:00 | Eksaarde - | Hoogeinde | 4 - | 1 | 3 | | 51 | 7 | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Dendermonde - | Eksaarde | 1 - | 6 | | 3 | 54 | 5 | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Eksaarde - | Blauw Wit Temse | 3 - | 1 | 3 | | 57 | 5 | |
Rangschikking(30/30) | 1 | Klinge | | 65 | | 21 | +53 | 84 | | 8 | +19 | 40 |
| 2 | Robur | x | 64 | | 20 | +51 | 83 | | 9 | +22 | 38 |
| 3 | Blauw Wit Temse | x | 61 | | 19 | +26 | 74 | | 7 | +5 | 30 |
| 4 | Hamme-Zogge | x | 59 | | 18 | +34 | 71 | | 7 | +13 | 36 |
⇒ | 5 | Eksaarde | x | 57 | | 18 | +44 | 84 | | 9 | +20 | 44 |
| 6 | Bazel | x | 56 | | 18 | +29 | 80 | | 8 | +10 | 41 |
| 7 | Melsele B | x | 52 | | 15 | +31 | 69 | | 5 | +7 | 27 |
| 8 | Haasdonk B | x | 51 | | 15 | +18 | 62 | | 7 | +4 | 30 |
| 9 | Hoogeinde | x | 45 | | 14 | +9 | 63 | | 6 | -5 | 21 |
| 10 | Dendermonde | x | 37 | | 12 | -29 | 42 | | 5 | -15 | 19 |
| 11 | Wachtebeke | x | 36 | | 10 | -11 | 42 | | 3 | -17 | 17 |
| 12 | Bosdam Beveren | x | 33 | | 8 | +7 | 62 | | 1 | -8 | 29 |
| 13 | FC Sint-Niklaas | x | 26 | | 7 | -41 | 36 | | 2 | -32 | 11 |
| 14 | Rupelmonde | x | 16 | | 4 | -61 | 41 | | 1 | -31 | 14 |
| 15 | Doorslaar B | x | 15 | | 4 | -77 | 35 | | 2 | -44 | 19 |
| 16 | Baasrode | x | 14 | | 4 | -83 | 30 | | 2 | -42 | 16 |
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.