www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op zondag 14/04/2019
2018-2019, Oost-Vlaanderen-2C: KV.SINT-GILLIS
Wedstrijden
1Za-01/09/1820:00E.Buggenhout -KV.Sint-Gillis1 -1 116 
2Zo-09/09/1815:00KV.Sint-Gillis -WB.St.Niklaas3 -03 42 
3Za-15/09/1819:30Vrasene -KV.Sint-Gillis4 -0 048 
4Zo-23/09/1815:00KV.Sint-Gillis -Kruibeke2 -21 510 
5Za-29/09/1819:30Berlare -KV.Sint-Gillis2 -1 0511 
6Zo-07/10/1815:00KV.Sint-Gillis -Heikant-Zele2 -21 612 
7Zo-14/10/1815:00Robur A -KV.Sint-Gillis2 -0 0614 
8Zo-21/10/1815:00KV.Sint-Gillis -Kieldrecht1 -11 715 
9Zo-28/10/1815:00Doorslaar -KV.Sint-Gillis2 -1 0715 
10Zo-04/11/1814:30KV.Sint-Gillis -Grembergen1 -11 814 
11Zo-11/11/1814:30KV.Sint-Gillis -Bazel3 -31 914 
12Zo-18/11/1814:30VSV.Gent -KV.Sint-Gillis2 -2 11014 
13Zo-25/11/1814:30KV.Sint-Gillis -Sinaai A1 -11 1115 
14Zo-02/12/1814:30Schoonaarde -KV.Sint-Gillis4 -2 01115 
15Zo-09/12/1814:30KV.Sint-Gillis -Haasdonk A2 -13 1413 
16Zo-16/12/1814:30KV.Sint-Gillis -E.Buggenhout3 -13 1713 
17Zo-06/01/1914:30WB.St.Niklaas -KV.Sint-Gillis0 -0 11813 
18Zo-13/01/1914:30KV.Sint-Gillis -Vrasene2 -30 1813 
19Zo-20/01/1915:00Kruibeke -KV.Sint-Gillis3 -0 01813 
20Zo-27/01/1915:00KV.Sint-Gillis -Berlare0 -20 1813 
21Zo-03/02/1915:00Heikant-Zele -KV.Sint-Gillis2 -2 11913 
22Zo-10/02/1915:00KV.Sint-Gillis -Robur A 1 -40 1914 
23Za-16/02/1919:30Kieldrecht -KV.Sint-Gillis4 -2 01915 
24Zo-24/02/1915:00KV.Sint-Gillis -Doorslaar1 -03 2215 
26Zo-17/03/1915:00Bazel -KV.Sint-Gillis1 -2 32513 
27Zo-24/03/1915:00KV.Sint-Gillis -VSV.Gent1 -03 2812 
28Zo-31/03/1915:00Sinaai A -KV.Sint-Gillis0 -0 12913 
25Do-04/04/1919:30Grembergen -KV.Sint-Gillis2 -0 02914 
29Zo-07/04/1915:00KV.Sint-Gillis -Schoonaarde0 -30 2914 
30Zo-14/04/1915:00Haasdonk A -KV.Sint-Gillis  -  .   
Rangschikking(29/30)
1Kruibeke 67 20+35684112
 2Vrasenex57 18+2565267
3Haasdonk Ax52 15+848236
 4Berlarex51 15+2262204
 5Robur A x48 14+450258
 6Schoonaardex47 15+1152237
 7Grembergenx44 12+241214
 8Sinaai Ax36 9+637225
 9Doorslaarx35 10-545182
 10Kieldrechtx35 9-442163
 11E.Buggenhoutx33 9-1634205
 12Heikant-Zelex30 8-844163
 13Bazelx29 7-1634183
14KV.Sint-Gillisx29 6-1736131
 15WB.St.Niklaasx25 6-2330120
 16VSV.Gentx25 6-2429123
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met vijf extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gemaakte goals in de uitwedstrijden en gewonnen uitwedstrijden.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.

De wedstrijden van HAASDONK A
1Za-01/09/1819:30Haasdonk A -Bazel1 -11 19 
2Za-08/09/1818:30VSV.Gent -Haasdonk A0 -2 343 
3Za-15/09/1819:30Haasdonk A -Sinaai A1 -03 73 
4Zo-23/09/1815:00Schoonaarde -Haasdonk A5 -1 077 
5Zo-30/09/1815:00Grembergen -Haasdonk A3 -0 079 
6Za-06/10/1819:30Haasdonk A -E.Buggenhout3 -03 105 
7Zo-14/10/1815:00WB.St.Niklaas -Haasdonk A1 -2 3134 
8Za-20/10/1819:30Haasdonk A -Vrasene3 -13 164 
9Zo-28/10/1815:00Kruibeke -Haasdonk A2 -3 3193 
10Zo-04/11/1815:00Haasdonk A -Berlare2 -13 221 
11Zo-11/11/1814:30Heikant-Zele -Haasdonk A2 -4 3251 
12Za-17/11/1819:30Haasdonk A -Robur A 3 -03 281 
13Za-24/11/1819:30Kieldrecht -Haasdonk A2 -2 1291 
14Za-01/12/1819:30Haasdonk A -Doorslaar3 -13 321 
15Zo-09/12/1814:30KV.Sint-Gillis -Haasdonk A2 -1 0321 
16Zo-16/12/1814:30Bazel -Haasdonk A2 -2 1332 
17Za-05/01/1919:30Haasdonk A -VSV.Gent2 -21 342 
18Za-12/01/1919:30Sinaai A -Haasdonk A0 -1 3372 
19Za-19/01/1919:30Haasdonk A -Schoonaarde2 -13 402 
20Zo-27/01/1915:00Haasdonk A -Grembergen0 -01 412 
21Zo-03/02/1915:00E.Buggenhout -Haasdonk A1 -3 3442 
22Za-09/02/1919:30Haasdonk A -WB.St.Niklaas1 -11 452 
23Za-16/02/1919:30Vrasene -Haasdonk A3 -0 0452 
24Za-23/02/1919:30Haasdonk A -Kruibeke0 -10 453 
25Za-09/03/1919:30Berlare -Haasdonk A4 -1 0454 
26Za-16/03/1919:30Haasdonk A -Heikant-Zele2 -13 483 
27Zo-24/03/1915:00Robur A -Haasdonk A1 -0 0484 
28Za-30/03/1919:30Haasdonk A -Kieldrecht2 -13 513 
29Zo-07/04/1915:00Doorslaar -Haasdonk A1 -1 1523 
30Zo-14/04/1915:00Haasdonk A -KV.Sint-Gillis  - .    
Periode1(10/10)
1Haasdonk A 22
 2Berlarex21
 3Kruibekex21
 4Vrasenex19
 5Robur A x18
 6E.Buggenhoutx16
 7Doorslaarx13
 8Schoonaardex13
 9Kieldrechtx13
 10Grembergenx12
 11Heikant-Zelex12
 12Sinaai Ax9
 13WB.St.Niklaasx8
14KV.Sint-Gillisx8
 15VSV.Gentx7
 16Bazelx7
Periode2(10/10)
1Kruibeke 24
 2Vrasenex19
3Haasdonk Ax19
 4Grembergenx17
 5Sinaai Ax17
 6Schoonaardex15
 7Berlarex15
 8Kieldrechtx15
 9Robur A x13
 10E.Buggenhoutx13
 11Doorslaarx11
12KV.Sint-Gillisx10
 13WB.St.Niklaasx9
 14Bazelx8
 15VSV.Gentx8
 16Heikant-Zelex7
Periode3(9/10)
1Kruibeke 22
 2Vrasene 19
 3Schoonaarde 19
 4Robur A x17
 5Berlarex15
 6Grembergenx15
 7Bazelx14
 8Heikant-Zelex11
 9Doorslaarx11
10Haasdonk Ax11
11KV.Sint-Gillisx11
 12Sinaai Ax10
 13VSV.Gentx10
 14WB.St.Niklaasx8
 15Kieldrechtx7
 16E.Buggenhoutx4
Beste aanval
Kruibeke68
 Vrasene65
 Berlare62
 Schoonaarde52
 Robur A 50
Haasdonk A48
 Doorslaar45
 Heikant-Zele44
 Kieldrecht42
 Grembergen41
 Sinaai A37
KV.Sint-Gillis36
 Bazel34
 E.Buggenhout34
 WB.St.Niklaas30
 VSV.Gent29
Beste verdediging
Sinaai A31
 Kruibeke33
 Grembergen39
 Berlare40
 Vrasene40
Haasdonk A40
 Schoonaarde41
 Robur A 46
 Kieldrecht46
 Doorslaar50
 Bazel50
 E.Buggenhout50
 Heikant-Zele52
KV.Sint-Gillis53
 VSV.Gent53
 WB.St.Niklaas53
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.