www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op zondag 14/04/2019
2018-2019, Oost-Vlaanderen-2C: DOORSLAAR
Wedstrijden
1Zo-02/09/1815:00WB.St.Niklaas -Doorslaar3 -2 0012 
2Zo-09/09/1815:00Doorslaar -Vrasene1 -20 016-
3Zo-16/09/1815:00Kruibeke -Doorslaar1 -0 0016-
4Zo-23/09/1815:00Doorslaar -Berlare2 -50 016-
5Zo-30/09/1815:00Heikant-Zele -Doorslaar1 -5 3314 
6Zo-07/10/1815:00Doorslaar -Robur A 1 -20 316-
7Za-13/10/1819:30Kieldrecht -Doorslaar1 -2 3612 
8Zo-21/10/1815:00Doorslaar -Grembergen3 -13 910 
9Zo-28/10/1815:00Doorslaar -KV.Sint-Gillis2 -13 127 
10Zo-04/11/1814:30Bazel -Doorslaar0 -0 1137 
11Zo-11/11/1814:30Doorslaar -VSV.Gent2 -21 149 
12Za-17/11/1819:30Sinaai A -Doorslaar1 -1 1159 
13Zo-25/11/1814:30Doorslaar -Schoonaarde1 -03 187 
14Za-01/12/1819:30Haasdonk A -Doorslaar3 -1 0189 
15Zo-09/12/1814:30Doorslaar -E.Buggenhout1 -30 1810 
16Zo-16/12/1814:30Doorslaar -WB.St.Niklaas1 -03 219 
17Za-05/01/1919:30Vrasene -Doorslaar3 -2 02111 
18Zo-13/01/1914:30Doorslaar -Kruibeke3 -50 2111 
19Za-19/01/1919:30Berlare -Doorslaar2 -0 02111 
20Zo-27/01/1915:00Doorslaar -Heikant-Zele2 -13 2411 
21Zo-03/02/1915:00Robur A -Doorslaar2 -0 02411 
22Zo-10/02/1915:00Doorslaar -Kieldrecht4 -03 2710 
23Zo-17/02/1915:00Grembergen -Doorslaar2 -0 02710 
24Zo-24/02/1915:00KV.Sint-Gillis -Doorslaar1 -0 02710 
25Zo-10/03/1915:00Doorslaar -Bazel2 -13 309 
26Zo-17/03/1915:00VSV.Gent -Doorslaar4 -3 03010 
27Zo-24/03/1915:00Doorslaar -Sinaai A1 -03 339 
28Zo-31/03/1915:00Schoonaarde -Doorslaar2 -2 1348 
29Zo-07/04/1915:00Doorslaar -Haasdonk A1 -11 359 
30Zo-14/04/1915:00E.Buggenhout -Doorslaar  -  .   
Rangschikking(29/30)
1Kruibeke 67 20+35684112
 2Vrasenex57 18+2565267
 3Haasdonk Ax52 15+848236
 4Berlarex51 15+2262204
 5Robur A x48 14+450258
 6Schoonaardex47 15+1152237
 7Grembergenx44 12+241214
 8Sinaai Ax36 9+637225
9Doorslaarx35 10-545182
 10Kieldrechtx35 9-442163
11E.Buggenhoutx33 9-1634205
 12Heikant-Zelex30 8-844163
 13Bazelx29 7-1634183
 14KV.Sint-Gillisx29 6-1736131
 15WB.St.Niklaasx25 6-2330120
 16VSV.Gentx25 6-2429123
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met vijf extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gemaakte goals in de uitwedstrijden en gewonnen uitwedstrijden.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.

De wedstrijden van E.BUGGENHOUT
1Za-01/09/1820:00E.Buggenhout -KV.Sint-Gillis1 -11 19 
2Zo-09/09/1815:00Bazel -E.Buggenhout2 -2 1210 
3Zo-16/09/1815:00E.Buggenhout -VSV.Gent2 -03 55 
4Za-22/09/1819:30Sinaai A -E.Buggenhout5 -0 0511 
5Zo-30/09/1815:00E.Buggenhout -Schoonaarde2 -03 85 
6Za-06/10/1819:30Haasdonk A -E.Buggenhout3 -0 088 
7Zo-14/10/1815:00Grembergen -E.Buggenhout1 -1 199 
8Zo-21/10/1815:00E.Buggenhout -WB.St.Niklaas1 -03 126 
9Za-27/10/1819:30Vrasene -E.Buggenhout1 -3 3156 
10Zo-04/11/1814:30E.Buggenhout -Kruibeke0 -01 166 
11Za-10/11/1819:30Berlare -E.Buggenhout5 -1 0167 
12Zo-18/11/1814:30E.Buggenhout -Heikant-Zele1 -30 168 
13Zo-25/11/1814:30Robur A -E.Buggenhout1 -2 3196 
14Zo-02/12/1814:30E.Buggenhout -Kieldrecht0 -30 198 
15Zo-09/12/1814:30Doorslaar -E.Buggenhout1 -3 3226 
16Zo-16/12/1814:30KV.Sint-Gillis -E.Buggenhout3 -1 0228 
17Zo-06/01/1914:30E.Buggenhout -Bazel0 -20 229 
18Zo-13/01/1914:30VSV.Gent -E.Buggenhout0 -3 3258 
19Zo-20/01/1915:00E.Buggenhout -Sinaai A1 -11 269 
20Zo-27/01/1915:00Schoonaarde -E.Buggenhout1 -2 3297 
21Zo-03/02/1915:00E.Buggenhout -Haasdonk A1 -30 298 
22Zo-10/02/1915:00E.Buggenhout -Grembergen1 -20 298 
23Zo-17/02/1915:00WB.St.Niklaas -E.Buggenhout2 -1 0299 
24Zo-24/02/1915:00E.Buggenhout -Vrasene1 -20 299 
25Zo-10/03/1915:00Kruibeke -E.Buggenhout3 -1 02910 
26Zo-17/03/1915:00E.Buggenhout -Berlare2 -13 329 
27Zo-24/03/1915:00Heikant-Zele -E.Buggenhout2 -0 03210 
28Zo-31/03/1915:00E.Buggenhout -Robur A 1 -20 3210 
29Zo-07/04/1915:00Kieldrecht -E.Buggenhout0 -0 13311 
30Zo-14/04/1915:00E.Buggenhout -Doorslaar  - .    
Periode1(10/10)
1Haasdonk A 22
 2Berlarex21
 3Kruibekex21
 4Vrasenex19
 5Robur A x18
6E.Buggenhoutx16
7Doorslaarx13
 8Schoonaardex13
 9Kieldrechtx13
 10Grembergenx12
 11Heikant-Zelex12
 12Sinaai Ax9
 13WB.St.Niklaasx8
 14KV.Sint-Gillisx8
 15VSV.Gentx7
 16Bazelx7
Periode2(10/10)
1Kruibeke 24
 2Vrasenex19
 3Haasdonk Ax19
 4Grembergenx17
 5Sinaai Ax17
 6Schoonaardex15
 7Berlarex15
 8Kieldrechtx15
 9Robur A x13
10E.Buggenhoutx13
11Doorslaarx11
 12KV.Sint-Gillisx10
 13WB.St.Niklaasx9
 14Bazelx8
 15VSV.Gentx8
 16Heikant-Zelex7
Periode3(9/10)
1Kruibeke 22
 2Vrasene 19
 3Schoonaarde 19
 4Robur A x17
 5Berlarex15
 6Grembergenx15
 7Bazelx14
 8Heikant-Zelex11
9Doorslaarx11
 10Haasdonk Ax11
 11KV.Sint-Gillisx11
 12Sinaai Ax10
 13VSV.Gentx10
 14WB.St.Niklaasx8
 15Kieldrechtx7
16E.Buggenhoutx4
Beste aanval
Kruibeke68
 Vrasene65
 Berlare62
 Schoonaarde52
 Robur A 50
 Haasdonk A48
Doorslaar45
 Heikant-Zele44
 Kieldrecht42
 Grembergen41
 Sinaai A37
 KV.Sint-Gillis36
 Bazel34
E.Buggenhout34
 WB.St.Niklaas30
 VSV.Gent29
Beste verdediging
Sinaai A31
 Kruibeke33
 Grembergen39
 Berlare40
 Vrasene40
 Haasdonk A40
 Schoonaarde41
 Robur A 46
 Kieldrecht46
Doorslaar50
 Bazel50
E.Buggenhout50
 Heikant-Zele52
 KV.Sint-Gillis53
 VSV.Gent53
 WB.St.Niklaas53
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.