www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op zondag 28/04/20242023-2024, Oost-Vlaanderen-2B: HOUTEM A
Wedstrijden1 | Za-02/09/23 | 19:30 | Nokere-Kruishout.A - | Houtem A | 2 - | 0 | | 0 | 0 | 14 | |
2 | Zo-10/09/23 | 15:00 | Houtem A - | Gavere-Asper | 4 - | 1 | 3 | | 3 | 6 | |
3 | Za-16/09/23 | 18:00 | Kluisbergen Sp A - | Houtem A | 4 - | 1 | | 0 | 3 | 10 | |
4 | Za-23/09/23 | 19:30 | Houtem A - | Volkegem A | 1 - | 0 | 3 | | 6 | 8 | |
5 | Zo-01/10/23 | 15:00 | Houtem A - | Meerbeke | 3 - | 1 | 3 | | 9 | 6 | |
6 | Zo-08/10/23 | 15:00 | Melsen - | Houtem A | 0 - | 3 | | 3 | 12 | 4 | |
7 | Zo-15/10/23 | 15:00 | Houtem A - | Baardegem | 1 - | 2 | 0 | | 12 | 5 | |
8 | Za-21/10/23 | 20:00 | Meldert A - | Houtem A | 5 - | 0 | | 0 | 12 | 7 | |
9 | Zo-29/10/23 | 14:30 | Houtem A - | Nazareth-Eke A | 0 - | 1 | 0 | | 12 | 9 | |
10 | Zo-05/11/23 | 15:00 | Schelde A - | Houtem A | 2 - | 0 | | 0 | 12 | 12 | |
11 | Do-09/11/23 | 20:00 | Houtem A - | Edeboys A | 2 - | 2 | 1 | | 13 | 12 | |
12 | Za-18/11/23 | 19:30 | Olsa Brakel B - | Houtem A | 0 - | 0 | | 1 | 14 | 13 | |
13 | Zo-26/11/23 | 14:30 | Houtem A - | Geraardsbergen A | 1 - | 1 | 1 | | 15 | 12 | |
14 | Za-02/12/23 | 19:30 | Latem A - | Houtem A | 1 - | 2 | | 3 | 18 | 12 | |
15 | Zo-10/12/23 | 14:30 | Houtem A - | Eine A | 0 - | 2 | 0 | | 18 | 12 | |
16 | Zo-17/12/23 | 15:00 | Baardegem - | Houtem A | 2 - | 1 | | 0 | 18 | 13 | |
17 | Zo-14/01/24 | 14:30 | Houtem A - | Melsen | 2 - | 0 | 3 | | 21 | 11 | |
19 | Zo-28/01/24 | 14:30 | Houtem A - | Meldert A | 0 - | 2 | 0 | | 21 | 12 | |
20 | Zo-04/02/24 | 15:00 | Volkegem A - | Houtem A | 1 - | 3 | | 3 | 24 | 10 | |
18 | Do-08/02/24 | 20:00 | Edeboys A - | Houtem A | 2 - | 1 | | 0 | 24 | 10 | |
21 | Zo-18/02/24 | 15:00 | Houtem A - | Latem A | 1 - | 3 | 0 | | 24 | 12 | |
22 | Zo-25/02/24 | 15:00 | Eine A - | Houtem A | 5 - | 0 | | 0 | 24 | 12 | |
23 | Za-02/03/24 | 19:30 | Houtem A - | Schelde A | 0 - | 0 | 1 | | 25 | 12 | |
24 | Zo-10/03/24 | 15:00 | Gavere-Asper - | Houtem A | 0 - | 2 | | 3 | 28 | 12 | |
25 | Za-16/03/24 | 19:30 | Nazareth-Eke A - | Houtem A | 6 - | 1 | | 0 | 28 | 12 | |
26 | Zo-24/03/24 | 15:00 | Houtem A - | Nokere-Kruishout.A | 0 - | 4 | 0 | | 28 | 14 | |
27 | Zo-07/04/24 | 15:00 | Geraardsbergen A - | Houtem A | 3 - | 1 | | 0 | 28 | 14 | |
28 | Za-13/04/24 | 19:30 | Houtem A - | Kluisbergen Sp A | 1 - | 1 | 1 | | 29 | 15 | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Houtem A - | Olsa Brakel B | 5 - | 0 | 3 | | 32 | 12 | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Meerbeke - | Houtem A | - | | | . | | | |
Rangschikking(30/30) | 1 | Latem A | | 70 | | 21 | +49 | 76 | | 10 | +25 | 42 |
| 2 | Meldert A | x | 63 | | 19 | +27 | 69 | | 6 | +5 | 28 |
| 3 | Nokere-Kruishout.A* | x | 51 | | 13 | +18 | 48 | | 5 | +6 | 24 |
| 4 | Schelde A* | x | 49 | | 14 | +19 | 65 | | 5 | +1 | 22 |
| 5 | Edeboys A* | x | 48 | | 14 | +10 | 51 | | 6 | 0 | 26 |
| 6 | Nazareth-Eke A* | x | 45 | | 12 | +4 | 47 | | 6 | 0 | 17 |
| 7 | Geraardsbergen A* | x | 40 | | 10 | +12 | 45 | | 3 | -1 | 18 |
| 8 | Olsa Brakel B* | x | 38 | | 10 | +7 | 56 | | 2 | -17 | 17 |
| 9 | Eine A* | x | 35 | | 9 | -9 | 37 | | 3 | -10 | 16 |
| 10 | Melsen* | x | 33 | | 9 | -18 | 43 | | 4 | -9 | 26 |
| 11 | Kluisbergen Sp A* | x | 33 | | 8 | -3 | 51 | | 3 | -5 | 24 |
⇒ | 12 | Houtem A* | x | 32 | | 9 | -17 | 36 | | 4 | -18 | 15 |
| 13 | Volkegem A* | x | 31 | | 9 | -14 | 46 | | 4 | -9 | 21 |
→ | 14 | Meerbeke* | x | 31 | | 8 | -16 | 33 | | 2 | -15 | 12 |
| 15 | Baardegem* | x | 31 | | 8 | -25 | 39 | | 4 | -20 | 19 |
| 16 | Gavere-Asper* | x | 12 | | 3 | -44 | 28 | | 1 | -25 | 12 |
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.
De wedstrijden van MEERBEKE1 | Za-02/09/23 | 19:30 | Nazareth-Eke A - | Meerbeke | 3 - | 1 | | 0 | 0 | 13 | |
2 | Zo-10/09/23 | 15:00 | Meerbeke - | Edeboys A | 0 - | 1 | 0 | | 0 | 14 | |
3 | Zo-17/09/23 | 15:00 | Gavere-Asper - | Meerbeke | 0 - | 2 | | 3 | 3 | 9 | |
4 | Zo-24/09/23 | 15:00 | Meerbeke - | Kluisbergen Sp A | 4 - | 2 | 3 | | 6 | 7 | |
5 | Zo-01/10/23 | 15:00 | Houtem A - | Meerbeke | 3 - | 1 | | 0 | 6 | 9 | |
6 | Zo-08/10/23 | 15:00 | Meerbeke - | Eine A | 2 - | 0 | 3 | | 9 | 7 | |
7 | Za-14/10/23 | 19:30 | Latem A - | Meerbeke | 2 - | 1 | | 0 | 9 | 8 | |
8 | Zo-22/10/23 | 15:00 | Meerbeke - | Nokere-Kruishout.A | 1 - | 0 | 3 | | 12 | 5 | |
9 | Zo-29/10/23 | 14:30 | Volkegem A - | Meerbeke | 1 - | 1 | | 1 | 13 | 7 | |
10 | Za-04/11/23 | 19:30 | Olsa Brakel B - | Meerbeke | 3 - | 1 | | 0 | 13 | 11 | |
11 | Zo-12/11/23 | 14:30 | Meerbeke - | Melsen | 4 - | 3 | 3 | | 16 | 7 | |
12 | Zo-19/11/23 | 15:00 | Baardegem - | Meerbeke | 1 - | 1 | | 1 | 17 | 8 | |
13 | Zo-26/11/23 | 14:30 | Meerbeke - | Meldert A | 0 - | 1 | 0 | | 17 | 11 | |
14 | Zo-03/12/23 | 14:30 | Geraardsbergen A - | Meerbeke | 0 - | 1 | | 3 | 20 | 9 | |
15 | Zo-10/12/23 | 14:30 | Meerbeke - | Schelde A | 0 - | 2 | 0 | | 20 | 10 | |
16 | Zo-17/12/23 | 14:30 | Eine A - | Meerbeke | 0 - | 0 | | 1 | 21 | 10 | |
17 | Zo-14/01/24 | 14:30 | Meerbeke - | Olsa Brakel B | 4 - | 1 | 3 | | 24 | 7 | |
19 | Zo-28/01/24 | 14:30 | Meerbeke - | Volkegem A | 2 - | 3 | 0 | | 24 | 8 | |
20 | Za-03/02/24 | 20:00 | Meldert A - | Meerbeke | 4 - | 0 | | 0 | 24 | 9 | |
18 | Zo-11/02/24 | 14:30 | Melsen - | Meerbeke | 1 - | 1 | | 1 | 25 | 8 | |
21 | Zo-18/02/24 | 14:00 | Meerbeke - | Gavere-Asper | 1 - | 1 | 1 | | 26 | 9 | |
22 | Zo-25/02/24 | 15:00 | Edeboys A - | Meerbeke | 4 - | 0 | | 0 | 26 | 10 | |
23 | Zo-03/03/24 | 15:00 | Meerbeke - | Geraardsbergen A | 0 - | 0 | 1 | | 27 | 11 | |
24 | Zo-10/03/24 | 15:00 | Meerbeke - | Nazareth-Eke A | 1 - | 0 | 3 | | 30 | 10 | |
25 | Za-16/03/24 | 19:30 | Nokere-Kruishout.A - | Meerbeke | 2 - | 0 | | 0 | 30 | 10 | |
26 | Zo-24/03/24 | 15:00 | Meerbeke - | Latem A | 1 - | 6 | 0 | | 30 | 12 | |
27 | Zo-07/04/24 | 15:00 | Schelde A - | Meerbeke | 2 - | 1 | | 0 | 30 | 12 | |
28 | Zo-14/04/24 | 15:00 | Meerbeke - | Baardegem | 1 - | 2 | 0 | | 30 | 13 | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Kluisbergen Sp A - | Meerbeke | 1 - | 1 | | 1 | 31 | 14 | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Meerbeke - | Houtem A | - | | . | | | | |
Periode1(10/10) | 1 | Latem A | | 28 | | 2 | Schelde A | x | 23 | | 3 | Nokere-Kruishout.A | x | 21 | | 4 | Edeboys A | x | 16 | | 5 | Geraardsbergen A | x | 16 | | 6 | Kluisbergen Sp A | x | 15 | | 7 | Nazareth-Eke A | x | 15 | | 8 | Olsa Brakel B | x | 14 | | 9 | Meldert A | x | 14 | | 10 | Baardegem | x | 14 | → | 11 | Meerbeke | x | 13 | ⇒ | 12 | Houtem A | x | 12 | | 13 | Volkegem A | x | 11 | | 14 | Melsen | x | 10 | | 15 | Eine A | x | 2 | | 16 | Gavere-Asper | x | 2 | | Periode2(10/10) | 1 | Meldert A | | 25 | | 2 | Latem A | x | 23 | | 3 | Geraardsbergen A | x | 17 | | 4 | Edeboys A | x | 17 | | 5 | Nazareth-Eke A | x | 17 | | 6 | Eine A | x | 15 | | 7 | Nokere-Kruishout.A | x | 15 | | 8 | Schelde A | x | 13 | | 9 | Volkegem A | x | 13 | ⇒ | 10 | Houtem A | x | 12 | | 11 | Olsa Brakel B | x | 12 | → | 12 | Meerbeke | x | 12 | | 13 | Melsen | x | 11 | | 14 | Kluisbergen Sp A | x | 8 | | 15 | Baardegem | x | 8 | | 16 | Gavere-Asper | x | 3 | | Periode3(10/10) | 1 | Meldert A | | 24 | | 2 | Latem A | x | 19 | | 3 | Eine A* | x | 18 | | 4 | Nokere-Kruishout.A* | x | 15 | | . | Edeboys A* | x | 15 | | 6 | Nazareth-Eke A* | x | 13 | | 7 | Schelde A* | x | 13 | | 8 | Olsa Brakel B* | x | 12 | | 9 | Melsen* | x | 12 | | 10 | Kluisbergen Sp A* | x | 10 | | 11 | Baardegem* | x | 9 | ⇒ | 12 | Houtem A* | x | 8 | | 13 | Gavere-Asper* | x | 7 | | 14 | Volkegem A* | x | 7 | | 15 | Geraardsbergen A* | x | 7 | → | 16 | Meerbeke* | x | 6 | |
Beste aanval | Latem A | 76 | | Meldert A | 69 | | Schelde A | 65 | | Olsa Brakel B | 56 | | Kluisbergen Sp A | 51 | | Edeboys A | 51 | | Nokere-Kruishout.A | 48 | | Nazareth-Eke A | 47 | | Volkegem A | 46 | | Geraardsbergen A | 45 | | Melsen | 43 | | Baardegem | 39 | | Eine A | 37 | ⇒ | Houtem A | 36 | → | Meerbeke | 33 | | Gavere-Asper | 28 | | Beste verdediging | Latem A | 27 | | Nokere-Kruishout.A | 30 | | Geraardsbergen A | 33 | | Edeboys A | 41 | | Meldert A | 42 | | Nazareth-Eke A | 43 | | Schelde A | 46 | | Eine A | 46 | | Olsa Brakel B | 49 | → | Meerbeke | 49 | ⇒ | Houtem A | 53 | | Kluisbergen Sp A | 54 | | Volkegem A | 60 | | Melsen | 61 | | Baardegem | 64 | | Gavere-Asper | 72 | |
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.