www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 24/03/2019

vbal4
  • belgianfootbal.be
  • Snel uitslagen

    op vbal4 vind je de uitslagen
    soms een dag te laat,
    op de site van de kbvb
    zijn ze wel snel beschikbaar.
    EEN AANRADER.!

    Oost-Vlaanderen : 1ste Provinciale

    speeldag 1

    periode 1

    zaterdag 01/09/2018

    19:30

    Aalter

    -Adegem1-0
    20:00Sottegem A-

    Dendermonde

    1-2

    zondag 02/09/2018

    15:00Exc.Mariakerke-Ninove2-2
    .

    Voorde-Appelterre

    -Elene-Grotenberge A1-0
    .

    Sp.Waasmunster A

    -Drongen1-0
    .

    Lochristi A

    -Jong Zulte5-1
    .

    Eendr.Zele A

    -HO Kalken A2-0
    .

    Bambrugge

    -Ardennen4-0

    speeldag 2

    periode 1

    zaterdag 08/09/2018

    19:30

    Ninove

    -Sottegem A6-0
    20:00

    Drongen

    -Lochristi A3-1

    zondag 09/09/2018

    15:00Dendermonde-

    Voorde-Appelterre

    0-3
    .Adegem-

    Exc.Mariakerke

    1-5
    .Ardennen-

    Aalter

    0-5
    .HO Kalken A-

    Bambrugge

    1-2
    .Jong Zulte-

    Eendr.Zele A

    0-1
    .

    Elene-Grotenberge A

    -Sp.Waasmunster A4-0

    speeldag 3

    periode 1

    zaterdag 15/09/2018

    18:00

    Bambrugge

    -Jong Zulte4-1
    19:30

    Ninove

    -Adegem2-0
    20:00Sottegem A-Voorde-Appelterre2-2

    zondag 16/09/2018

    15:00Aalter-

    HO Kalken A

    0-1
    .

    Exc.Mariakerke

    -Ardennen3-2
    .

    Sp.Waasmunster A

    -Dendermonde3-2
    .

    Lochristi A

    -Elene-Grotenberge A2-0
    .

    Eendr.Zele A

    -Drongen1-0

    speeldag 4

    periode 1

    zaterdag 22/09/2018

    19:00

    Adegem

    -Sottegem A4-3
    .Jong Zulte-

    Aalter

    2-3

    zondag 23/09/2018

    15:00Dendermonde-

    Lochristi A

    3-4
    .

    Voorde-Appelterre

    -Sp.Waasmunster A6-0
    .Ardennen-Ninove2-2
    .HO Kalken A-

    Exc.Mariakerke

    1-2
    .Drongen-

    Bambrugge

    1-3
    .Elene-Grotenberge A-Eendr.Zele A2-2

    speeldag 5

    periode 1

    zaterdag 29/09/2018

    19:30

    Ninove

    -HO Kalken A4-0
    .Aalter-

    Drongen

    2-4
    20:00

    Sottegem A

    -Sp.Waasmunster A2-1

    zondag 30/09/2018

    15:00Exc.Mariakerke-Jong Zulte4-4
    .

    Lochristi A

    -Voorde-Appelterre3-0
    .Eendr.Zele A-

    Dendermonde

    2-3
    .Bambrugge-

    Elene-Grotenberge A

    0-2
    16:00

    Adegem

    -Ardennen4-3

    speeldag 6

    periode 1

    zaterdag 06/10/2018

    20:00Jong Zulte-Ninove2-2

    zondag 07/10/2018

    15:00Dendermonde-

    Bambrugge

    0-3
    .Voorde-Appelterre-

    Eendr.Zele A

    1-2
    .Sp.Waasmunster A-

    Lochristi A

    1-2
    .

    Ardennen

    -Sottegem A3-1
    .Drongen-Exc.Mariakerke2-2
    .Elene-Grotenberge A-Aalter1-1
    16:00HO Kalken A-Adegem1-1

    speeldag 7

    periode 1

    zaterdag 13/10/2018

    18:00Adegem-

    Jong Zulte

    2-3
    19:30Ninove-Drongen1-1
    .Aalter-Dendermonde1-1
    20:00Sottegem A-

    Lochristi A

    2-4
    .Eendr.Zele A-Sp.Waasmunster A1-1

    zondag 14/10/2018

    15:00

    Exc.Mariakerke

    -Elene-Grotenberge A4-0
    .

    Ardennen

    -HO Kalken A1-0
    16:00Bambrugge-Voorde-Appelterre1-1

    speeldag 8

    periode 1

    zaterdag 20/10/2018

    19:30Sp.Waasmunster A-

    Bambrugge

    0-1

    zondag 21/10/2018

    15:00

    Dendermonde

    -Exc.Mariakerke4-2
    .

    Voorde-Appelterre

    -Aalter2-0
    .Lochristi A-

    Eendr.Zele A

    1-3
    .

    HO Kalken A

    -Sottegem A6-1
    .

    Jong Zulte

    -Ardennen3-1
    .Drongen-Adegem1-1
    .Elene-Grotenberge A-Ninove2-2

    speeldag 9

    periode 1

    zaterdag 27/10/2018

    19:30

    Ninove

    -Dendermonde4-1
    .

    Aalter

    -Sp.Waasmunster A5-1

    zondag 28/10/2018

    15:00Exc.Mariakerke-

    Voorde-Appelterre

    1-3
    .Adegem-

    Elene-Grotenberge A

    0-3
    .Ardennen-Drongen0-0
    .HO Kalken A-

    Jong Zulte

    2-3
    .

    Bambrugge

    -Lochristi A2-1
    .

    Sottegem A

    -Eendr.Zele A2-0

    speeldag 10

    periode 1

    zaterdag 03/11/2018

    19:00

    Jong Zulte

    -Sottegem A2-0
    19:30Sp.Waasmunster A-

    Exc.Mariakerke

    0-1
    20:00

    Eendr.Zele A

    -Bambrugge2-1

    zondag 04/11/2018

    14:30

    Dendermonde

    -Adegem3-0
    .Voorde-Appelterre-

    Ninove

    0-2
    .

    Lochristi A

    -Aalter2-0
    .Drongen-

    HO Kalken A

    0-2
    .

    Elene-Grotenberge A

    -Ardennen2-0

    speeldag 11

    periode 2

    zaterdag 10/11/2018

    19:30

    Ninove

    -Sp.Waasmunster A3-0
    20:00

    Aalter

    -Eendr.Zele A3-2
    .Sottegem A-

    Bambrugge

    0-1

    zondag 11/11/2018

    14:30Exc.Mariakerke-

    Lochristi A

    1-2
    .

    Ardennen

    -Dendermonde4-2
    .

    HO Kalken A

    -Elene-Grotenberge A3-1
    .

    Jong Zulte

    -Drongen3-1
    15:00

    Adegem

    -Voorde-Appelterre4-0

    speeldag 12

    periode 2

    zaterdag 17/11/2018

    20:00

    Eendr.Zele A

    -Exc.Mariakerke3-1

    zondag 18/11/2018

    14:30

    Dendermonde

    -HO Kalken A2-0
    .

    Voorde-Appelterre

    -Ardennen5-0
    .Lochristi A-Ninove1-1
    .Bambrugge-

    Aalter

    1-2
    .Drongen-

    Sottegem A

    1-4
    15:00Sp.Waasmunster A-

    Adegem

    1-3
    16:00

    Elene-Grotenberge A

    -Jong Zulte3-1

    speeldag 13

    periode 2

    zaterdag 24/11/2018

    19:30

    Ninove

    -Eendr.Zele A4-1
    20:00Sottegem A-Aalter2-2
    .

    Jong Zulte

    -Dendermonde1-0

    zondag 25/11/2018

    14:30Exc.Mariakerke-

    Bambrugge

    0-3
    .

    Ardennen

    -Sp.Waasmunster A3-0
    .HO Kalken A-Voorde-Appelterre1-1
    .Drongen-Elene-Grotenberge A2-2
    15:00Adegem-Lochristi A0-0

    speeldag 14

    periode 2

    zaterdag 01/12/2018

    20:00Eendr.Zele A-Adegem1-1
    .Sottegem A-

    Elene-Grotenberge A

    3-5
    .Aalter-

    Exc.Mariakerke

    0-2

    zondag 02/12/2018

    14:30Dendermonde-

    Drongen

    1-2
    .Voorde-Appelterre-Jong Zulte2-2
    .

    Lochristi A

    -Ardennen3-1
    .

    Bambrugge

    -Ninove2-1
    15:00Sp.Waasmunster A-

    HO Kalken A

    0-4

    speeldag 15

    periode 2

    zaterdag 08/12/2018

    14:30HO Kalken A-Lochristi A2-2
    19:30Ninove-

    Aalter

    2-4

    zondag 09/12/2018

    14:30

    Exc.Mariakerke

    -Sottegem A3-1
    .Ardennen-

    Eendr.Zele A

    0-2
    .Jong Zulte-Sp.Waasmunster A2-2
    .

    Drongen

    -Voorde-Appelterre2-1
    .

    Elene-Grotenberge A

    -Dendermonde4-1
    15:00Adegem-

    Bambrugge

    1-2

    speeldag 16

    periode 2

    zaterdag 15/12/2018

    18:00Jong Zulte-

    Lochristi A

    0-1
    19:30Ninove-Exc.Mariakerke0-0

    zondag 16/12/2018

    14:30Elene-Grotenberge A-Voorde-Appelterre2-2
    .

    Drongen

    -Sp.Waasmunster A5-0
    .

    HO Kalken A

    -Eendr.Zele A1-0
    .Ardennen-

    Bambrugge

    0-2
    .

    Dendermonde

    -Sottegem A3-0
    15:00Adegem-Aalter2-2

    speeldag 17

    periode 2

    zaterdag 22/12/2018

    20:00Sottegem A-

    Ninove

    1-3

    zaterdag 05/01/2019

    19:30Aalter-Ardennen1-1

    zondag 06/01/2019

    14:30

    Voorde-Appelterre

    -Dendermonde2-1
    .

    Exc.Mariakerke

    -Adegem5-2
    .Bambrugge-HO Kalken A3-3
    .

    Eendr.Zele A

    -Jong Zulte2-0
    .Lochristi A-Drongen1-1
    15:00Sp.Waasmunster A-

    Elene-Grotenberge A

    1-3

    speeldag 18

    periode 2

    zaterdag 12/01/2019

    18:30Elene-Grotenberge A-

    Lochristi A

    2-3

    zondag 13/01/2019

    14:30Ardennen-Exc.Mariakerke0-0
    .

    Dendermonde

    -Sp.Waasmunster A3-0
    .Drongen-Eendr.Zele A2-2
    .

    Jong Zulte

    -Bambrugge2-0
    .HO Kalken A-

    Aalter

    1-3
    .Voorde-Appelterre-Sottegem A2-2
    15:00Adegem-Ninove2-2

    speeldag 19

    periode 2

    zaterdag 19/01/2019

    19:30

    Aalter

    -Jong Zulte3-2
    .

    Ninove

    -Ardennen3-0
    20:00

    Sottegem A

    -Adegem4-1

    zondag 20/01/2019

    15:00Lochristi A-

    Dendermonde

    2-3
    .Sp.Waasmunster A-

    Voorde-Appelterre

    1-6
    .Exc.Mariakerke-HO Kalken A4-4
    .Bambrugge-Drongen1-1
    .

    Eendr.Zele A

    -Elene-Grotenberge A2-1

    speeldag 20

    periode 2

    zondag 27/01/2019

    15:00

    Jong Zulte

    -Exc.Mariakerke3-2
    .HO Kalken A-

    Ninove

    1-2
    .Ardennen-Adegem1-1
    .Voorde-Appelterre-Lochristi A2-2
    .Dendermonde-

    Eendr.Zele A

    0-3
    .

    Elene-Grotenberge A

    -Bambrugge3-2
    .Drongen-

    Aalter

    1-2
    .Sp.Waasmunster A-

    Sottegem A

    2-3

    speeldag 21

    periode 3

    zaterdag 02/02/2019

    19:30

    Ninove

    -Jong Zulte4-0
    .

    Aalter

    -Elene-Grotenberge A3-2
    20:00Sottegem A-

    Ardennen

    1-3
    .

    Eendr.Zele A

    -Voorde-Appelterre1-0

    zondag 03/02/2019

    15:00Adegem-HO Kalken A3-3
    .Bambrugge-

    Dendermonde

    0-3
    .Lochristi A-Sp.Waasmunster A2-2
    .

    Exc.Mariakerke

    -Drongen7-2

    speeldag 22

    periode 3

    zaterdag 09/02/2019

    19:30Sp.Waasmunster A-Eendr.Zele A0-0

    zondag 10/02/2019

    15:00Elene-Grotenberge A-Exc.Mariakerke0-0
    .Drongen-

    Ninove

    0-2
    .

    Jong Zulte

    -Adegem5-0
    .HO Kalken A-Ardennen2-2
    .

    Voorde-Appelterre

    -Bambrugge2-0
    .Dendermonde-Aalter2-2
    .

    Lochristi A

    -Sottegem A6-1

    speeldag 23

    periode 3

    zaterdag 16/02/2019

    19:30

    Aalter

    -Voorde-Appelterre3-0
    .

    Ninove

    -Elene-Grotenberge A3-1
    20:00Sottegem A-HO Kalken A1-1

    zondag 17/02/2019

    15:00

    Exc.Mariakerke

    -Dendermonde1-0
    .

    Bambrugge

    -Sp.Waasmunster A7-0
    .Eendr.Zele A-Lochristi A1-1
    .Adegem-Drongen1-1
    16:00

    Ardennen

    -Jong Zulte2-1

    speeldag 24

    periode 3

    zaterdag 23/02/2019

    18:00Sp.Waasmunster A-

    Aalter

    0-2

    zondag 24/02/2019

    15:00Voorde-Appelterre-Exc.Mariakerke2-2
    .Dendermonde-

    Ninove

    1-3
    .

    Elene-Grotenberge A

    -Adegem6-2
    .Drongen-

    Ardennen

    2-3
    .Jong Zulte-HO Kalken A3-3
    .Lochristi A-Bambrugge0-0
    .Eendr.Zele A-Sottegem A0-0

    speeldag 25

    periode 3

    zaterdag 09/03/2019

    19:30

    Ninove

    -Voorde-Appelterre1-0
    20:00Aalter-Lochristi A1-1
    .Sottegem A-Jong Zulte2-2

    zondag 10/03/2019

    15:00

    Adegem

    -Dendermonde4-1
    .

    Exc.Mariakerke

    -Sp.Waasmunster A5-2
    .

    Bambrugge

    -Eendr.Zele A2-0
    .

    HO Kalken A

    -Drongen4-1
    .Ardennen-Elene-Grotenberge A2-2

    speeldag 26

    periode 3

    zaterdag 16/03/2019

    20:00Drongen-

    Jong Zulte

    3-4

    zondag 17/03/2019

    15:00Lochristi A-

    Exc.Mariakerke

    0-2
    .Sp.Waasmunster A-

    Ninove

    0-3
    .Voorde-Appelterre-

    Adegem

    2-3
    .Dendermonde-

    Ardennen

    0-3
    .Elene-Grotenberge A-

    HO Kalken A

    3-4
    .

    Eendr.Zele A

    -Aalter3-1
    .

    Bambrugge

    -Sottegem A2-0

    speeldag 27

    periode 3

    zaterdag 23/03/2019

    19:30

    Ninove

    -Lochristi A4-2
    20:00Aalter-Bambrugge0-0
    .Sottegem A-

    Drongen

    0-2

    zondag 24/03/2019

    15:00

    HO Kalken A

    -Dendermonde1-0
    .

    Adegem

    -Sp.Waasmunster A4-2
    .Exc.Mariakerke-

    Eendr.Zele A

    2-6
    .Jong Zulte-

    Elene-Grotenberge A

    1-3
    16:00Ardennen-

    Voorde-Appelterre

    1-2

    speeldag 28

    periode 3

    zondag 31/03/2019

    15:00Eendr.Zele A-Ninove-
    .Lochristi A-Adegem-
    .Sp.Waasmunster A-Ardennen-
    .Dendermonde-Jong Zulte-
    .Elene-Grotenberge A-Drongen-
    .Aalter-Sottegem A-
    16:30Voorde-Appelterre-HO Kalken A-
    17:00Bambrugge-Exc.Mariakerke-

    speeldag 29

    periode 3

    zaterdag 06/04/2019

    18:00Ardennen-Lochristi A-
    .HO Kalken A-Sp.Waasmunster A-
    19:00Adegem-Eendr.Zele A-
    19:30Ninove-Bambrugge-
    .Elene-Grotenberge A-Sottegem A-
    19:45Exc.Mariakerke-Aalter-
    20:00Drongen-Dendermonde-
    .Jong Zulte-Voorde-Appelterre-

    speeldag 30

    periode 3

    zondag 14/04/2019

    15:00Sottegem A-Exc.Mariakerke-
    .Aalter-Ninove-
    .Bambrugge-Adegem-
    .Eendr.Zele A-Ardennen-
    .Lochristi A-HO Kalken A-
    .Sp.Waasmunster A-Jong Zulte-
    .Voorde-Appelterre-Drongen-
    .Dendermonde-Elene-Grotenberge A-

    27/30

    1.Ninove59123
    2.Bambrugge5083
    3.Eendr.Zele A4973
    4.Aalter4753
    5.Lochristi A4523
    6.Exc.Mariakerke4473
    7.Elene-Grotenberge A4073
    8.Voorde-Appelterre3843
    9.Jong Zulte3653
    10.HO Kalken A?36103
    11.Ardennen?3173
    12.Adegem?3093
    13.Dendermonde?2903
    14.Drongen-2733
    15.Sottegem A-2123
    16.Sp.Waasmunster A1003
    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    nog te spelen wedstrijden

    Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

    27/30

    1

    2

    3

    4

    5

    6

    1.Ninove5917+4268276
    2.Bambrugge5015+2249208
    3.xEendr.Zele A4914+1545246
    4.xAalter4713+1452297
    5.xLochristi A4512+1554266
    6.xExc.Mariakerke4412+1463215
    7.xElene-Grotenberge A4011+1259255
    8.xVoorde-Appelterre3810+1150214
    9.xJong Zulte3610-453243
    10.xHO Kalken A369+552254
    11.xArdennen318-1538193
    12.xAdegem307-1647152
    13.xDendermonde299-1342204
    14.xDrongen276-1141163
    15.xSottegem A215-3039162
    16.xSp.Waasmunster A102-6121110

    elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
    en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

    1

    het puntentotaal

    2

    het aantal gewonnen wedstrijden

    3

    het doelpuntensaldo

    4

    het aantal gemaakte goals

    5

    het aantal gemaakte goals op verplaatsing

    6

    het aantal gewonnen uitwedstrijden

    periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

    10/10

    1

    2

    3

    4

    Bambrugge227+1221
    2.Lochristi A217+1025
    3.Eendr.Zele A206+516
    4.Ninove205+1727
    5.Exc.Mariakerke185+726
    6.Voorde-Appelterre175+819
    7.Elene-Grotenberge A154+416
    8.Aalter144+418
    9.Jong Zulte144-321
    10.Dendermonde134-419
    11.HO Kalken A103-214
    12.Drongen102-212
    13.Adegem82-1213
    14.Ardennen82-1212
    15.Sottegem A72-1614
    16.Sp.Waasmunster A72-168

    elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

    1

    het puntentotaal

    2

    het aantal gewonnen wedstrijden

    3

    het doelpuntensaldo

    4

    het aantal gemaakte doelpunten

    periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

    10/10

    1

    2

    3

    4

    Aalter216+622
    2.Ninove185+921
    3.Elene-Grotenberge A175+626
    4.Eendr.Zele A175+518
    5.Bambrugge175+417
    6.Lochristi A174+417
    7.Jong Zulte144016
    8.Voorde-Appelterre143+623
    9.HO Kalken A133+220
    10.Drongen133+118
    11.Dendermonde124-216
    12.Exc.Mariakerke123018
    13.Sottegem A113-320
    14.Adegem112-117
    15.Ardennen92-910
    16.Sp.Waasmunster A10-287

    elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

    periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details

    7/10

    1

    2

    3

    4

    1.Ninove217+1620
    2.Exc.Mariakerke144+719
    3.Ardennen144+616
    4.HO Kalken A133+518
    5.Eendr.Zele Ax123+511
    6.Aalterx123+412
    7.Bambruggex113+611
    8.Adegemx113-317
    9.Elene-Grotenberge Ax82+217
    10.Jong Zultex82-116
    11.Voorde-Appelterrex72-38
    12.Lochristi Ax71+112
    13.Dendermondex41-77
    14.Drongenx41-1011
    15.Sottegem Ax30-115
    16.Sp.Waasmunster Ax20-176

    elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
    en de ploegen met een rode x kunnen deze periode niet meer winnen