www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 24/03/2019

vbal4
  • belgianfootbal.be
  • Snel uitslagen

    op vbal4 vind je de uitslagen
    soms een dag te laat,
    op de site van de kbvb
    zijn ze wel snel beschikbaar.
    EEN AANRADER.!

    Oost-Vlaanderen : 1ste Provinciale

    zaterdag 23/03/2019

    19:30

    Ninove

    -Lochristi A4 -2
    20:00Aalter-Bambrugge0-0
    .Sottegem A-

    Drongen

    0-2

    zondag 24/03/2019

    15:00

    HO Kalken A

    -Dendermonde1-0
    .

    Adegem

    -Sp.Waasmunster A4 -2
    .Exc.Mariakerke-

    Eendr.Zele A

    2 -6
    .Jong Zulte-

    Elene-Grotenberge A

    1 -3
    16:00Ardennen-

    Voorde-Appelterre

    1-2

    zondag 31/03/2019

    15:00Eendr.Zele A8- 12Ninove-
    .Lochristi A5- 4Adegem-
    .Sp.Waasmunster A1 -10Ardennen-
    .Dendermonde1-4Jong Zulte-
    .Elene-Grotenberge A7-4Drongen-
    .Aalter8-4Sottegem A-
    16:30Voorde-Appelterre5 -6HO Kalken A-
    17:00Bambrugge9-5Exc.Mariakerke-
    punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
    punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

    27/30

    1.Ninove59123
    2.Bambrugge50831.
    3.Eendr.Zele A4973.-1(0)
    4.Aalter4753.2
    5.Lochristi A4523-2.(3)
    6.Exc.Mariakerke4473
    7.Elene-Grotenberge A4073
    8.Voorde-Appelterre3843-4.(1)
    9.Jong Zulte3653
    10.HO Kalken A?36103
    11.Ardennen?3173
    12.Adegem?3093
    13.Dendermonde?2903
    14.Drongen-2733
    15.Sottegem A-21233.
    16.Sp.Waasmunster A1003.-3(3)
    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    eerstvolgende tegenstander

    nog te spelen wedstrijden

    onderling nog te spelen wedstrijden van ploegen in degradatiegevaar

    info waar de bezoeker weinig aan heeft,
    maar voor het ontwerp van de vbal4 site is dit wel belangrijk
    -

    28Voorde-Appelterre - HO Kalken A0
    29Jong Zulte - Voorde-Appelterre0

    Oost-Vlaanderen : 1ste Provinciale --> Exc.Mariakerke

    periode 1

    10/10

    Bambrugge22
    2.Lochristi A21
    3.Eendr.Zele A20
    4.Ninove20
    5.Exc.Mariakerke18
    6.Voorde-Appelterre17
    7.Elene-Grotenberge A15
    8.Aalter14
    9.Jong Zulte14
    10.Dendermonde13
    11.HO Kalken A10
    12.Drongen10
    13.Adegem8
    14.Ardennen8
    15.Sottegem A7
    16.Sp.Waasmunster A7

    periode 2

    10/10

    Aalter21
    2.Ninove18
    3.Elene-Grotenberge A17
    4.Eendr.Zele A17
    5.Bambrugge17
    6.Lochristi A17
    7.Jong Zulte14
    8.Voorde-Appelterre14
    9.HO Kalken A13
    10.Drongen13
    11.Dendermonde12
    12.Exc.Mariakerke12
    13.Sottegem A11
    14.Adegem11
    15.Ardennen9
    16.Sp.Waasmunster A1

    periode 3

    7/10

    1.Ninove21
    2.Exc.Mariakerke14
    3.Ardennen14
    4.HO Kalken A13
    5.Eendr.Zele A12x
    6.Aalter12x
    7.Bambrugge11x
    8.Adegem11x
    9.Elene-Grotenberge A8x
    10.Jong Zulte8x
    11.Voorde-Appelterre7x
    12.Lochristi A7x
    13.Dendermonde4x
    14.Drongen4x
    15.Sottegem A3x
    16.Sp.Waasmunster A2x

    Bambrugge

    1.Zo-02/09/1815:00Bambrugge-Ardennen4 -0

    3

    32
    2.Zo-09/09/1815:00HO Kalken A-Bambrugge1 -2

    3

    62
    3.Za-15/09/1818:00Bambrugge-Jong Zulte4 -1

    3

    91
    4.Zo-23/09/1815:00Drongen-Bambrugge1 -3

    3

    121
    5.Zo-30/09/1815:00Bambrugge-Elene-Grotenberge A0 -20122
    6.Zo-07/10/1815:00Dendermonde-Bambrugge0 -3

    3

    151
    7.Zo-14/10/1816:00Bambrugge-Voorde-Appelterre1 -11162
    8.Za-20/10/1819:30Sp.Waasmunster A-Bambrugge0 -1

    3

    191
    9.Zo-28/10/1815:00Bambrugge-Lochristi A2 -1

    3

    221
    10.Za-03/11/1820:00Eendr.Zele A-Bambrugge2 -10221
    11.Za-10/11/1820:00Sottegem A-Bambrugge0 -1

    3

    251
    12.Zo-18/11/1814:30Bambrugge-Aalter1 -20251
    13.Zo-25/11/1814:30

    Exc.Mariakerke

    -Bambrugge0 -3

    3

    281
    14.Zo-02/12/1814:30Bambrugge-Ninove2 -1

    3

    311
    15.Zo-09/12/1815:00Adegem-Bambrugge1 -2

    3

    341
    16.Zo-16/12/1814:30Ardennen-Bambrugge0 -2

    3

    371
    17.Zo-06/01/1914:30Bambrugge-HO Kalken A3 -31381
    18.Zo-13/01/1914:30Jong Zulte-Bambrugge2 -00381
    19.Zo-20/01/1915:00Bambrugge-Drongen1 -11391
    20.Zo-27/01/1915:00Elene-Grotenberge A-Bambrugge3 -20391
    21.Zo-03/02/1915:00Bambrugge-Dendermonde0 -30393
    22.Zo-10/02/1915:00Voorde-Appelterre-Bambrugge2 -00394
    23.Zo-17/02/1915:00Bambrugge-Sp.Waasmunster A7 -0

    3

    423
    24.Zo-24/02/1915:00Lochristi A-Bambrugge0 -01434
    25.Zo-10/03/1915:00Bambrugge-Eendr.Zele A2 -0

    3

    462
    26.Zo-17/03/1915:00Bambrugge-Sottegem A2 -0

    3

    492
    27.Za-23/03/1920:00Aalter-Bambrugge0 -01502
    28.Zo-31/03/1917:00Bambrugge-

    Exc.Mariakerke

    -.
    29.Za-06/04/1919:30Ninove-Bambrugge -.
    30.Zo-14/04/1915:00Bambrugge-Adegem -.

    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    Exc.Mariakerke

    1.Zo-02/09/1815:00

    Exc.Mariakerke

    -Ninove2 -2119
    2.Zo-09/09/1815:00Adegem-

    Exc.Mariakerke

    1 -5

    3

    46
    3.Zo-16/09/1815:00

    Exc.Mariakerke

    -Ardennen3 -2

    3

    74
    4.Zo-23/09/1815:00HO Kalken A-

    Exc.Mariakerke

    1 -2

    3

    103
    5.Zo-30/09/1815:00

    Exc.Mariakerke

    -Jong Zulte4 -41114
    6.Zo-07/10/1815:00Drongen-

    Exc.Mariakerke

    2 -21125
    7.Zo-14/10/1815:00

    Exc.Mariakerke

    -Elene-Grotenberge A4 -0

    3

    153
    8.Zo-21/10/1815:00Dendermonde-

    Exc.Mariakerke

    4 -20154
    9.Zo-28/10/1815:00

    Exc.Mariakerke

    -Voorde-Appelterre1 -30156
    10.Za-03/11/1819:30Sp.Waasmunster A-

    Exc.Mariakerke

    0 -1

    3

    185
    11.Zo-11/11/1814:30

    Exc.Mariakerke

    -Lochristi A1 -20185
    12.Za-17/11/1820:00Eendr.Zele A-

    Exc.Mariakerke

    3 -10187
    13.Zo-25/11/1814:30

    Exc.Mariakerke

    -Bambrugge0 -30189
    14.Za-01/12/1820:00Aalter-

    Exc.Mariakerke

    0 -2

    3

    218
    15.Zo-09/12/1814:30

    Exc.Mariakerke

    -Sottegem A3 -1

    3

    247
    16.Za-15/12/1819:30Ninove-

    Exc.Mariakerke

    0 -01257
    17.Zo-06/01/1914:30

    Exc.Mariakerke

    -Adegem5 -2

    3

    286
    18.Zo-13/01/1914:30Ardennen-

    Exc.Mariakerke

    0 -01296
    19.Zo-20/01/1915:00

    Exc.Mariakerke

    -HO Kalken A4 -41307
    20.Zo-27/01/1915:00Jong Zulte-

    Exc.Mariakerke

    3 -20308
    21.Zo-03/02/1915:00

    Exc.Mariakerke

    -Drongen7 -2

    3

    336
    22.Zo-10/02/1915:00Elene-Grotenberge A-

    Exc.Mariakerke

    0 -01347
    23.Zo-17/02/1915:00

    Exc.Mariakerke

    -Dendermonde1 -0

    3

    376
    24.Zo-24/02/1915:00Voorde-Appelterre-

    Exc.Mariakerke

    2 -21386
    25.Zo-10/03/1915:00

    Exc.Mariakerke

    -Sp.Waasmunster A5 -2

    3

    416
    26.Zo-17/03/1915:00Lochristi A-

    Exc.Mariakerke

    0 -2

    3

    446
    27.Zo-24/03/1915:00

    Exc.Mariakerke

    -Eendr.Zele A2 -60446
    28.Zo-31/03/1917:00Bambrugge-

    Exc.Mariakerke

    -.
    29.Za-06/04/1919:45

    Exc.Mariakerke

    -Aalter -.
    30.Zo-14/04/1915:00Sottegem A-

    Exc.Mariakerke

    -.

    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    thuiswedstrijden (14/15)

    1Ninove3541:10+31
    2Eendr.Zele A*2821:10+11
    3Bambrugge*2429:15+14
    4Jong Zulte2429:19+10
    5Exc.Mariakerke2442:33+9
    6Elene-Grotenberge A*2334:20+14
    7Voorde-Appelterre*2229:16+13
    8Lochristi A*2228:15+13
    9Aalter*2223:17+6
    10Adegem2032:30+2
    11Ardennen2019:20-1
    12HO Kalken A1927:21+6
    13Dendermonde*1622:25-3
    14Drongen1325:29-4
    15Sottegem A1323:29-6
    16Sp.Waasmunster A*710:30-20

    alle wedstrijden (27/30)

    1Ninove5968:26+42
    2Bambrugge5049:27+22
    3Eendr.Zele A4945:30+15
    4Aalter4752:38+14
    5Lochristi A4554:39+15
    6Exc.Mariakerke4463:49+14
    7Elene-Grotenberge A4059:47+12
    8Voorde-Appelterre3850:39+11
    9Jong Zulte3653:57-4
    10HO Kalken A3652:47+5
    11Ardennen3138:53-15
    12Adegem3047:63-16
    13Dendermonde2942:55-13
    14Drongen2741:52-11
    15Sottegem A2139:69-30
    16Sp.Waasmunster A1021:82-61

    uitwedstrijden (14/15)

    1Bambrugge2620:12+8
    2Aalter2529:21+8
    3Ninove*2427:16+11
    4Lochristi A2326:24+2
    5Eendr.Zele A2124:20+4
    6Exc.Mariakerke*2021:16+5
    7Elene-Grotenberge A1725:27-2
    8HO Kalken A*1725:26-1
    9Voorde-Appelterre1621:23-2
    10Drongen*1416:23-7
    11Dendermonde1320:30-10
    12Jong Zulte*1224:38-14
    13Ardennen*1119:33-14
    14Adegem*1015:33-18
    15Sottegem A*816:40-24
    16Sp.Waasmunster A311:52-41