www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 14/01/2019

vbal4
  • belgianfootbal.be
  • Snel uitslagen

    op vbal4 vind je de uitslagen
    soms een dag te laat,
    op de site van de kbvb
    zijn ze wel snel beschikbaar.
    EEN AANRADER.!

    Oost-Vlaanderen : 1ste Provinciale

    zaterdag 12/01/2019

    18:30Elene-Grotenberge A-

    Lochristi A

    2 -3

    zondag 13/01/2019

    14:30Ardennen-Exc.Mariakerke0-0
    .

    Dendermonde

    -Sp.Waasmunster A3-0
    .Drongen-Eendr.Zele A2 -2
    .

    Jong Zulte

    -Bambrugge2-0
    .HO Kalken A-

    Aalter

    1 -3
    .Voorde-Appelterre-Sottegem A2 -2
    15:00Adegem-Ninove2 -2

    zaterdag 19/01/2019

    19:30Aalter7- 4Jong Zulte-
    .Ninove7- 1Ardennen-
    20:00Sottegem A1 -4Adegem-

    zondag 20/01/2019

    15:00Lochristi A8-0Dendermonde-
    .Sp.Waasmunster A0-2Voorde-Appelterre-
    .Exc.Mariakerke6-7HO Kalken A-
    .Bambrugge7 -5Drongen-
    .Eendr.Zele A10-7Elene-Grotenberge A-
    punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
    punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

    18/30

    1.Bambrugge387
    2.Lochristi A378
    3.Ninove325
    4.Eendr.Zele A317
    5.Elene-Grotenberge A2972.
    6.Exc.Mariakerke298
    7.Aalter298
    8.Voorde-Appelterre2754.
    9.Jong Zulte254-1.(0)
    10.Dendermonde226.3
    11.HO Kalken A225.-2(1)
    12.Drongen228.1
    13.Adegem182-4.(3)
    14.Ardennen162-3.(3)
    15.Sottegem A121
    16.Sp.Waasmunster A81
    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    eerstvolgende tegenstander

    Oost-Vlaanderen : 1ste Provinciale --> Bambrugge

    periode 1

    10/10

    Bambrugge22
    2.Lochristi A21
    3.Eendr.Zele A20
    4.Ninove20
    5.Exc.Mariakerke18
    6.Voorde-Appelterre17
    7.Elene-Grotenberge A15
    8.Aalter14
    9.Jong Zulte14
    10.Dendermonde13
    11.HO Kalken A10
    12.Drongen10
    13.Adegem8
    14.Ardennen8
    15.Sottegem A7
    16.Sp.Waasmunster A7

    periode 2

    8/10

    1.Bambrugge16
    2.Lochristi A16
    3.Aalter15
    4.Elene-Grotenberge A14
    5.Ninove12
    6.HO Kalken A12
    7.Drongen12
    8.Eendr.Zele A11
    9.Exc.Mariakerke11
    10.Jong Zulte11
    11.Adegem10x
    12.Voorde-Appelterre10x
    13.Dendermonde9x
    14.Ardennen8x
    15.Sottegem A5x
    16.Sp.Waasmunster A1x

    periode 3

    0/10

    1.Ninove0
    HO Kalken A0
    Lochristi A0
    Aalter0
    Drongen0
    Elene-Grotenberge A0
    Ardennen0
    Dendermonde0
    Eendr.Zele A0
    Sottegem A0
    Voorde-Appelterre0
    Adegem0
    Bambrugge0
    Sp.Waasmunster A0
    Jong Zulte0
    Exc.Mariakerke0

    Bambrugge

    1.Zo-02/09/1815:00

    Bambrugge

    -Ardennen4 -0

    3

    32
    2.Zo-09/09/1815:00HO Kalken A-

    Bambrugge

    1 -2

    3

    62
    3.Za-15/09/1818:00

    Bambrugge

    -Jong Zulte4 -1

    3

    91
    4.Zo-23/09/1815:00Drongen-

    Bambrugge

    1 -3

    3

    121
    5.Zo-30/09/1815:00

    Bambrugge

    -Elene-Grotenberge A0 -20122
    6.Zo-07/10/1815:00Dendermonde-

    Bambrugge

    0 -3

    3

    151
    7.Zo-14/10/1816:00

    Bambrugge

    -Voorde-Appelterre1 -11162
    8.Za-20/10/1819:30Sp.Waasmunster A-

    Bambrugge

    0 -1

    3

    191
    9.Zo-28/10/1815:00

    Bambrugge

    -Lochristi A2 -1

    3

    221
    10.Za-03/11/1820:00Eendr.Zele A-

    Bambrugge

    2 -10221
    11.Za-10/11/1820:00Sottegem A-

    Bambrugge

    0 -1

    3

    251
    12.Zo-18/11/1814:30

    Bambrugge

    -Aalter1 -20251
    13.Zo-25/11/1814:30Exc.Mariakerke-

    Bambrugge

    0 -3

    3

    281
    14.Zo-02/12/1814:30

    Bambrugge

    -Ninove2 -1

    3

    311
    15.Zo-09/12/1815:00Adegem-

    Bambrugge

    1 -2

    3

    341
    16.Zo-16/12/1814:30Ardennen-

    Bambrugge

    0 -2

    3

    371
    17.Zo-06/01/1914:30

    Bambrugge

    -HO Kalken A3 -31381
    18.Zo-13/01/1914:30Jong Zulte-

    Bambrugge

    2 -00381
    19.Zo-20/01/1915:00

    Bambrugge

    -Drongen -.
    20.Zo-27/01/1915:00Elene-Grotenberge A-

    Bambrugge

    -.
    21.Zo-03/02/1915:00

    Bambrugge

    -Dendermonde -.
    22.Zo-10/02/1915:00Voorde-Appelterre-

    Bambrugge

    -.
    23.Zo-17/02/1915:00

    Bambrugge

    -Sp.Waasmunster A -.
    24.Zo-24/02/1900:00Lochristi A-

    Bambrugge

    -.
    25.Zo-10/03/1900:00

    Bambrugge

    -Eendr.Zele A -.
    26.Zo-17/03/1900:00

    Bambrugge

    -Sottegem A -.
    27.Zo-24/03/1900:00Aalter-

    Bambrugge

    -.
    28.Zo-31/03/1900:00

    Bambrugge

    -Exc.Mariakerke -.
    29.Zo-07/04/1900:00Ninove-

    Bambrugge

    -.
    30.Zo-14/04/1900:00

    Bambrugge

    -Adegem -.

    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    Drongen

    1.Zo-02/09/1815:00Sp.Waasmunster A-Drongen1 -00011
    2.Za-08/09/1820:00Drongen-Lochristi A3 -1

    3

    39
    3.Zo-16/09/1815:00Eendr.Zele A-Drongen1 -00310
    4.Zo-23/09/1815:00Drongen-

    Bambrugge

    1 -30310
    5.Za-29/09/1819:30Aalter-Drongen2 -4

    3

    69
    6.Zo-07/10/1815:00Drongen-Exc.Mariakerke2 -2179
    7.Za-13/10/1819:30Ninove-Drongen1 -1188
    8.Zo-21/10/1815:00Drongen-Adegem1 -1199
    9.Zo-28/10/1815:00Ardennen-Drongen0 -011011
    10.Zo-04/11/1814:30Drongen-HO Kalken A0 -201012
    11.Zo-11/11/1814:30Jong Zulte-Drongen3 -101014
    12.Zo-18/11/1814:30Drongen-Sottegem A1 -401015
    13.Zo-25/11/1814:30Drongen-Elene-Grotenberge A2 -211115
    14.Zo-02/12/1814:30Dendermonde-Drongen1 -2

    3

    1414
    15.Zo-09/12/1814:30Drongen-Voorde-Appelterre2 -1

    3

    1711
    16.Zo-16/12/1814:30Drongen-Sp.Waasmunster A5 -0

    3

    2011
    17.Zo-06/01/1914:30Lochristi A-Drongen1 -112111
    18.Zo-13/01/1914:30Drongen-Eendr.Zele A2 -212212
    19.Zo-20/01/1915:00

    Bambrugge

    -Drongen -.
    20.Zo-27/01/1915:00Drongen-Aalter -.
    21.Zo-03/02/1915:00Exc.Mariakerke-Drongen -.
    22.Zo-10/02/1915:00Drongen-Ninove -.
    23.Zo-17/02/1915:00Adegem-Drongen -.
    24.Zo-24/02/1900:00Drongen-Ardennen -.
    25.Zo-10/03/1900:00HO Kalken A-Drongen -.
    26.Zo-17/03/1900:00Drongen-Jong Zulte -.
    27.Zo-24/03/1900:00Sottegem A-Drongen -.
    28.Zo-31/03/1900:00Elene-Grotenberge A-Drongen -.
    29.Zo-07/04/1900:00Drongen-Dendermonde -.
    30.Zo-14/04/1900:00Voorde-Appelterre-Drongen -.

    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    thuiswedstrijden (10/15)

    1Ninove*2026:7+19
    2Voorde-Appelterre*1721:9+12
    3Lochristi A**1718:7+11
    4Eendr.Zele A**1714:7+7
    5Jong Zulte1717:11+6
    6Elene-Grotenberge A*1622:12+10
    7Dendermonde*1519:14+5
    8Ardennen1513:14-1
    9Bambrugge**1417:11+6
    10Exc.Mariakerke*1423:19+4
    11Drongen1319:18+1
    12HO Kalken A1219:16+3
    13Adegem1220:23-3
    14Aalter**1113:12+1
    15Sottegem A*815:20-5
    16Sp.Waasmunster A**67:16-9

    alle wedstrijden (18/30)

    1Bambrugge3835:18+17
    2Lochristi A3738:23+15
    3Ninove3243:21+22
    4Eendr.Zele A3129:23+6
    5Elene-Grotenberge A2938:28+10
    6Exc.Mariakerke2938:30+8
    7Aalter2935:27+8
    8Voorde-Appelterre2734:25+9
    9Jong Zulte2532:35-3
    10Dendermonde2232:36-4
    11HO Kalken A2229:28+1
    12Drongen2228:280
    13Adegem1828:38-10
    14Ardennen1621:39-18
    15Sottegem A1227:50-23
    16Sp.Waasmunster A812:50-38

    uitwedstrijden (10/15)

    1Bambrugge2418:7+11
    2Lochristi A2020:16+4
    3Aalter1822:15+7
    4Exc.Mariakerke*1515:11+4
    5Eendr.Zele A1415:16-1
    6Elene-Grotenberge A*1316:160
    7Ninove*1217:14+3
    8HO Kalken A**1010:12-2
    9Voorde-Appelterre*1013:16-3
    10Drongen**99:10-1
    11Jong Zulte**815:24-9
    12Dendermonde*713:22-9
    13Adegem**68:15-7
    14Sottegem A*412:30-18
    15Sp.Waasmunster A25:34-29
    16Ardennen**18:25-17