www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op zondag 14/04/2019
2018-2019, Oost-Vlaanderen-1: ARDENNEN
Wedstrijden
1Zo-02/09/1815:00Bambrugge -Ardennen4 -0 0016-
2Zo-09/09/1815:00Ardennen -Aalter0 -50 016-
3Zo-16/09/1815:00Exc.Mariakerke -Ardennen3 -2 0016-
4Zo-23/09/1815:00Ardennen -Ninove2 -21 115 
5Zo-30/09/1816:00Adegem -Ardennen4 -3 0116-
6Zo-07/10/1815:00Ardennen -Sottegem A3 -13 414 
7Zo-14/10/1815:00Ardennen -HO Kalken A1 -03 712 
8Zo-21/10/1815:00Jong Zulte -Ardennen3 -1 0714 
9Zo-28/10/1815:00Ardennen -Drongen0 -01 813 
10Zo-04/11/1814:30Elene-Grotenberge A -Ardennen2 -0 0814 
11Zo-11/11/1814:30Ardennen -Dendermonde4 -23 1113 
12Zo-18/11/1814:30Voorde-Appelterre -Ardennen5 -0 01113 
13Zo-25/11/1814:30Ardennen -Sp.Waasmunster A3 -03 1413 
14Zo-02/12/1814:30Lochristi A -Ardennen3 -1 01413 
15Zo-09/12/1814:30Ardennen -Eendr.Zele A0 -20 1414 
16Zo-16/12/1814:30Ardennen -Bambrugge0 -20 1414 
17Za-05/01/1919:30Aalter -Ardennen1 -1 11514 
18Zo-13/01/1914:30Ardennen -Exc.Mariakerke0 -01 1614 
19Za-19/01/1919:30Ninove -Ardennen3 -0 01614 
20Zo-27/01/1915:00Ardennen -Adegem1 -11 1715 
21Za-02/02/1920:00Sottegem A -Ardennen1 -3 32013 
22Zo-10/02/1915:00HO Kalken A -Ardennen2 -2 12113 
23Zo-17/02/1916:00Ardennen -Jong Zulte2 -13 2412 
24Zo-24/02/1915:00Drongen -Ardennen2 -3 32711 
25Zo-10/03/1915:00Ardennen -Elene-Grotenberge A2 -21 2812 
26Zo-17/03/1915:00Dendermonde -Ardennen0 -3 33111 
27Zo-24/03/1916:00Ardennen -Voorde-Appelterre1 -20 3111 
28Zo-31/03/1915:00Sp.Waasmunster A -Ardennen0 -2 33411 
29Za-06/04/1918:00Ardennen -Lochristi A2 -13 3710 
30Zo-14/04/1915:00Eendr.Zele A -Ardennen  -  .   
Rangschikking(30/30)
1Ninove* 63 18+4572286
 2Bambrugge*x53 16+2051208
 3Aalter*x53 15+1961368
4Eendr.Zele A*x51 14+1547256
 5Lochristi A*x48 13+1557276
 6Elene-Grotenberge A*x46 13+1665255
 7Exc.Mariakerke*x44 12+967225
 8Voorde-Appelterre*x42 11+1252214
 9Jong Zultex41 11-256274
10Ardennen*x37 10-1242214
 11HO Kalken A*x36 9+253264
 12Adegem*x31 7-1749162
 13Dendermonde*x30 9-1843204
 14Drongen*x30 7-747173
 15Sottegem A*x21 5-3441182
 16Sp.Waasmunster Ax13 3-6323131
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met vijf extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gemaakte goals in de uitwedstrijden en gewonnen uitwedstrijden.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.

De wedstrijden van EENDR.ZELE A
1Zo-02/09/1815:00Eendr.Zele A -HO Kalken A2 -03 33 
2Zo-09/09/1815:00Jong Zulte -Eendr.Zele A0 -1 364 
3Zo-16/09/1815:00Eendr.Zele A -Drongen1 -03 92 
4Zo-23/09/1815:00Elene-Grotenberge A -Eendr.Zele A2 -2 1104 
5Zo-30/09/1815:00Eendr.Zele A -Dendermonde2 -30 106 
6Zo-07/10/1815:00Voorde-Appelterre -Eendr.Zele A1 -2 3133 
7Za-13/10/1820:00Eendr.Zele A -Sp.Waasmunster A1 -11 144 
8Zo-21/10/1815:00Lochristi A -Eendr.Zele A1 -3 3173 
9Zo-28/10/1815:00Sottegem A -Eendr.Zele A2 -0 0174 
10Za-03/11/1820:00Eendr.Zele A -Bambrugge2 -13 203 
11Za-10/11/1820:00Aalter -Eendr.Zele A3 -2 0204 
12Za-17/11/1820:00Eendr.Zele A -Exc.Mariakerke3 -13 234 
13Za-24/11/1819:30Ninove -Eendr.Zele A4 -1 0234 
14Za-01/12/1820:00Eendr.Zele A -Adegem1 -11 244 
15Zo-09/12/1814:30Ardennen -Eendr.Zele A0 -2 3273 
16Zo-16/12/1814:30HO Kalken A -Eendr.Zele A1 -0 0274 
17Zo-06/01/1914:30Eendr.Zele A -Jong Zulte2 -03 304 
18Zo-13/01/1914:30Drongen -Eendr.Zele A2 -2 1314 
19Zo-20/01/1915:00Eendr.Zele A -Elene-Grotenberge A2 -13 344 
20Zo-27/01/1915:00Dendermonde -Eendr.Zele A0 -3 3374 
21Za-02/02/1920:00Eendr.Zele A -Voorde-Appelterre1 -03 402 
22Za-09/02/1919:30Sp.Waasmunster A -Eendr.Zele A0 -0 1413 
23Zo-17/02/1915:00Eendr.Zele A -Lochristi A1 -11 425 
24Zo-24/02/1915:00Eendr.Zele A -Sottegem A0 -01 435 
25Zo-10/03/1915:00Bambrugge -Eendr.Zele A2 -0 0435 
26Zo-17/03/1915:00Eendr.Zele A -Aalter3 -13 464 
27Zo-24/03/1915:00Exc.Mariakerke -Eendr.Zele A2 -6 3493 
28Zo-31/03/1915:00Eendr.Zele A -Ninove1 -11 504 
29Za-06/04/1919:00Adegem -Eendr.Zele A1 -1 1514 
30Zo-14/04/1915:00Eendr.Zele A -Ardennen  - .    
Periode1(10/10)
1Bambrugge 22
 2Lochristi Ax21
3Eendr.Zele Ax20
 4Ninovex20
 5Exc.Mariakerkex18
 6Voorde-Appelterrex17
 7Elene-Grotenberge Ax15
 8Aalterx14
 9Jong Zultex14
 10Dendermondex13
 11HO Kalken Ax10
 12Drongenx10
 13Adegemx8
14Ardennenx8
 15Sottegem Ax7
 16Sp.Waasmunster Ax7
Periode2(10/10)
1Aalter 21
 2Ninovex18
 3Elene-Grotenberge Ax17
4Eendr.Zele Ax17
 5Bambruggex17
 6Lochristi Ax17
 7Jong Zultex14
 8Voorde-Appelterrex14
 9HO Kalken Ax13
 10Drongenx13
 11Dendermondex12
 12Exc.Mariakerkex12
 13Sottegem Ax11
 14Adegemx11
15Ardennenx9
 16Sp.Waasmunster Ax1
Periode3(10/10)
1Ninove* 25
2Ardennen*x20
 3Aalter*x18
 4Elene-Grotenberge A*x14
 5Bambrugge*x14
 6Exc.Mariakerke*x14
7Eendr.Zele A*x14
 8HO Kalken A*x13
 9Jong Zultex13
 10Adegem*x12
 11Voorde-Appelterre*x11
 12Lochristi A*x10
 13Drongen*x7
 14Dendermonde*x5
 15Sp.Waasmunster Ax5
 16Sottegem A*x3
Beste aanval
Ninove72
 Exc.Mariakerke67
 Elene-Grotenberge A65
 Aalter61
 Lochristi A57
 Jong Zulte56
 HO Kalken A53
 Voorde-Appelterre52
 Bambrugge51
 Adegem49
 Drongen47
Eendr.Zele A47
 Dendermonde43
Ardennen42
 Sottegem A41
 Sp.Waasmunster A23
Beste verdediging
Ninove27
 Bambrugge31
Eendr.Zele A32
 Voorde-Appelterre40
 Lochristi A42
 Aalter42
 Elene-Grotenberge A49
 HO Kalken A51
 Drongen54
Ardennen54
 Jong Zulte58
 Exc.Mariakerke58
 Dendermonde61
 Adegem66
 Sottegem A75
 Sp.Waasmunster A86
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.