www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op zondag 14/04/2019
2018-2019, Oost-Vlaanderen-1: ELENE-GROTENBERGE A
Wedstrijden
1Zo-02/09/1815:00Voorde-Appelterre -Elene-Grotenberge A1 -0 0011 
2Zo-09/09/1815:00Elene-Grotenberge A -Sp.Waasmunster A4 -03 37 
3Zo-16/09/1815:00Lochristi A -Elene-Grotenberge A2 -0 039 
4Zo-23/09/1815:00Elene-Grotenberge A -Eendr.Zele A2 -21 49 
5Zo-30/09/1815:00Bambrugge -Elene-Grotenberge A0 -2 378 
6Zo-07/10/1815:00Elene-Grotenberge A -Aalter1 -11 88 
7Zo-14/10/1815:00Exc.Mariakerke -Elene-Grotenberge A4 -0 089 
8Zo-21/10/1815:00Elene-Grotenberge A -Ninove2 -21 910 
9Zo-28/10/1815:00Adegem -Elene-Grotenberge A0 -3 3128 
10Zo-04/11/1814:30Elene-Grotenberge A -Ardennen2 -03 157 
11Zo-11/11/1814:30HO Kalken A -Elene-Grotenberge A3 -1 0159 
12Zo-18/11/1816:00Elene-Grotenberge A -Jong Zulte3 -13 188 
13Zo-25/11/1814:30Drongen -Elene-Grotenberge A2 -2 1198 
14Za-01/12/1820:00Sottegem A -Elene-Grotenberge A3 -5 3226 
15Zo-09/12/1814:30Elene-Grotenberge A -Dendermonde4 -13 255 
16Zo-16/12/1814:30Elene-Grotenberge A -Voorde-Appelterre2 -21 265 
17Zo-06/01/1915:00Sp.Waasmunster A -Elene-Grotenberge A1 -3 3295 
18Za-12/01/1918:30Elene-Grotenberge A -Lochristi A2 -30 295 
19Zo-20/01/1915:00Eendr.Zele A -Elene-Grotenberge A2 -1 0298 
20Zo-27/01/1915:00Elene-Grotenberge A -Bambrugge3 -23 326 
21Za-02/02/1919:30Aalter -Elene-Grotenberge A3 -2 0327 
22Zo-10/02/1915:00Elene-Grotenberge A -Exc.Mariakerke0 -01 338 
23Za-16/02/1919:30Ninove -Elene-Grotenberge A3 -1 0338 
24Zo-24/02/1915:00Elene-Grotenberge A -Adegem6 -23 367 
25Zo-10/03/1915:00Ardennen -Elene-Grotenberge A2 -2 1377 
26Zo-17/03/1915:00Elene-Grotenberge A -HO Kalken A3 -40 377 
27Zo-24/03/1915:00Jong Zulte -Elene-Grotenberge A1 -3 3407 
28Zo-31/03/1915:00Elene-Grotenberge A -Drongen2 -13 437 
29Za-06/04/1919:30Elene-Grotenberge A -Sottegem A4 -13 466 
30Zo-14/04/1915:00Dendermonde -Elene-Grotenberge A  -  .   
Rangschikking(30/30)
1Ninove* 63 18+4572286
 2Bambrugge*x53 16+2051208
 3Aalter*x53 15+1961368
 4Eendr.Zele A*x51 14+1547256
 5Lochristi A*x48 13+1557276
6Elene-Grotenberge A*x46 13+1665255
 7Exc.Mariakerke*x44 12+967225
 8Voorde-Appelterre*x42 11+1252214
 9Jong Zultex41 11-256274
 10Ardennen*x37 10-1242214
 11HO Kalken A*x36 9+253264
 12Adegem*x31 7-1749162
13Dendermonde*x30 9-1843204
 14Drongen*x30 7-747173
 15Sottegem A*x21 5-3441182
 16Sp.Waasmunster Ax13 3-6323131
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met vijf extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gemaakte goals in de uitwedstrijden en gewonnen uitwedstrijden.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.

De wedstrijden van DENDERMONDE
1Za-01/09/1820:00Sottegem A -Dendermonde1 -2 334 
2Zo-09/09/1815:00Dendermonde -Voorde-Appelterre0 -30 310 
3Zo-16/09/1815:00Sp.Waasmunster A -Dendermonde3 -2 0312 
4Zo-23/09/1815:00Dendermonde -Lochristi A3 -40 312 
5Zo-30/09/1815:00Eendr.Zele A -Dendermonde2 -3 3610 
6Zo-07/10/1815:00Dendermonde -Bambrugge0 -30 611 
7Za-13/10/1819:30Aalter -Dendermonde1 -1 1711 
8Zo-21/10/1815:00Dendermonde -Exc.Mariakerke4 -23 108 
9Za-27/10/1819:30Ninove -Dendermonde4 -1 01010 
10Zo-04/11/1814:30Dendermonde -Adegem3 -03 1310 
11Zo-11/11/1814:30Ardennen -Dendermonde4 -2 01311 
12Zo-18/11/1814:30Dendermonde -HO Kalken A2 -03 1610 
13Za-24/11/1820:00Jong Zulte -Dendermonde1 -0 01610 
14Zo-02/12/1814:30Dendermonde -Drongen1 -20 1611 
15Zo-09/12/1814:30Elene-Grotenberge A -Dendermonde4 -1 01612 
16Zo-16/12/1814:30Dendermonde -Sottegem A3 -03 1912 
17Zo-06/01/1914:30Voorde-Appelterre -Dendermonde2 -1 01912 
18Zo-13/01/1914:30Dendermonde -Sp.Waasmunster A3 -03 2210 
19Zo-20/01/1915:00Lochristi A -Dendermonde2 -3 3259 
20Zo-27/01/1915:00Dendermonde -Eendr.Zele A0 -30 2510 
21Zo-03/02/1915:00Bambrugge -Dendermonde0 -3 3289 
22Zo-10/02/1915:00Dendermonde -Aalter2 -21 2910 
23Zo-17/02/1915:00Exc.Mariakerke -Dendermonde1 -0 02910 
24Zo-24/02/1915:00Dendermonde -Ninove1 -30 2910 
25Zo-10/03/1915:00Adegem -Dendermonde4 -1 02911 
26Zo-17/03/1915:00Dendermonde -Ardennen0 -30 2912 
27Zo-24/03/1915:00HO Kalken A -Dendermonde1 -0 02913 
28Zo-31/03/1915:00Dendermonde -Jong Zulte1 -11 3012 
29Za-06/04/1920:00Drongen -Dendermonde5 -0 03013 
30Zo-14/04/1915:00Dendermonde -Elene-Grotenberge A  - .    
Periode1(10/10)
1Bambrugge 22
 2Lochristi Ax21
 3Eendr.Zele Ax20
 4Ninovex20
 5Exc.Mariakerkex18
 6Voorde-Appelterrex17
7Elene-Grotenberge Ax15
 8Aalterx14
 9Jong Zultex14
10Dendermondex13
 11HO Kalken Ax10
 12Drongenx10
 13Adegemx8
 14Ardennenx8
 15Sottegem Ax7
 16Sp.Waasmunster Ax7
Periode2(10/10)
1Aalter 21
 2Ninovex18
3Elene-Grotenberge Ax17
 4Eendr.Zele Ax17
 5Bambruggex17
 6Lochristi Ax17
 7Jong Zultex14
 8Voorde-Appelterrex14
 9HO Kalken Ax13
 10Drongenx13
11Dendermondex12
 12Exc.Mariakerkex12
 13Sottegem Ax11
 14Adegemx11
 15Ardennenx9
 16Sp.Waasmunster Ax1
Periode3(10/10)
1Ninove* 25
 2Ardennen*x20
 3Aalter*x18
4Elene-Grotenberge A*x14
 5Bambrugge*x14
 6Exc.Mariakerke*x14
 7Eendr.Zele A*x14
 8HO Kalken A*x13
 9Jong Zultex13
 10Adegem*x12
 11Voorde-Appelterre*x11
 12Lochristi A*x10
 13Drongen*x7
14Dendermonde*x5
 15Sp.Waasmunster Ax5
 16Sottegem A*x3
Beste aanval
Ninove72
 Exc.Mariakerke67
Elene-Grotenberge A65
 Aalter61
 Lochristi A57
 Jong Zulte56
 HO Kalken A53
 Voorde-Appelterre52
 Bambrugge51
 Adegem49
 Drongen47
 Eendr.Zele A47
Dendermonde43
 Ardennen42
 Sottegem A41
 Sp.Waasmunster A23
Beste verdediging
Ninove27
 Bambrugge31
 Eendr.Zele A32
 Voorde-Appelterre40
 Lochristi A42
 Aalter42
Elene-Grotenberge A49
 HO Kalken A51
 Drongen54
 Ardennen54
 Jong Zulte58
 Exc.Mariakerke58
Dendermonde61
 Adegem66
 Sottegem A75
 Sp.Waasmunster A86
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.