www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op zondag 14/04/2019
2018-2019, Oost-Vlaanderen-1: DRONGEN
Wedstrijden
1Zo-02/09/1815:00Sp.Waasmunster A -Drongen1 -0 0011 
2Za-08/09/1820:00Drongen -Lochristi A3 -13 39 
3Zo-16/09/1815:00Eendr.Zele A -Drongen1 -0 0310 
4Zo-23/09/1815:00Drongen -Bambrugge1 -30 310 
5Za-29/09/1819:30Aalter -Drongen2 -4 369 
6Zo-07/10/1815:00Drongen -Exc.Mariakerke2 -21 79 
7Za-13/10/1819:30Ninove -Drongen1 -1 188 
8Zo-21/10/1815:00Drongen -Adegem1 -11 99 
9Zo-28/10/1815:00Ardennen -Drongen0 -0 11011 
10Zo-04/11/1814:30Drongen -HO Kalken A0 -20 1012 
11Zo-11/11/1814:30Jong Zulte -Drongen3 -1 01014 
12Zo-18/11/1814:30Drongen -Sottegem A1 -40 1015 
13Zo-25/11/1814:30Drongen -Elene-Grotenberge A2 -21 1115 
14Zo-02/12/1814:30Dendermonde -Drongen1 -2 31414 
15Zo-09/12/1814:30Drongen -Voorde-Appelterre2 -13 1711 
16Zo-16/12/1814:30Drongen -Sp.Waasmunster A5 -03 2011 
17Zo-06/01/1914:30Lochristi A -Drongen1 -1 12111 
18Zo-13/01/1914:30Drongen -Eendr.Zele A2 -21 2212 
19Zo-20/01/1915:00Bambrugge -Drongen1 -1 12312 
20Zo-27/01/1915:00Drongen -Aalter1 -20 2312 
21Zo-03/02/1915:00Exc.Mariakerke -Drongen7 -2 02312 
22Zo-10/02/1915:00Drongen -Ninove0 -20 2312 
23Zo-17/02/1915:00Adegem -Drongen1 -1 12413 
24Zo-24/02/1915:00Drongen -Ardennen2 -30 2413 
25Zo-10/03/1915:00HO Kalken A -Drongen4 -1 02413 
26Za-16/03/1920:00Drongen -Jong Zulte3 -40 2414 
27Za-23/03/1920:00Sottegem A -Drongen0 -2 32714 
28Zo-31/03/1915:00Elene-Grotenberge A -Drongen2 -1 02714 
29Za-06/04/1920:00Drongen -Dendermonde5 -03 3014 
30Zo-14/04/1915:00Voorde-Appelterre -Drongen  -  .   
Rangschikking(30/30)
1Ninove* 63 18+4572286
 2Bambrugge*x53 16+2051208
 3Aalter*x53 15+1961368
 4Eendr.Zele A*x51 14+1547256
 5Lochristi A*x48 13+1557276
 6Elene-Grotenberge A*x46 13+1665255
 7Exc.Mariakerke*x44 12+967225
8Voorde-Appelterre*x42 11+1252214
 9Jong Zultex41 11-256274
 10Ardennen*x37 10-1242214
 11HO Kalken A*x36 9+253264
 12Adegem*x31 7-1749162
 13Dendermonde*x30 9-1843204
14Drongen*x30 7-747173
 15Sottegem A*x21 5-3441182
 16Sp.Waasmunster Ax13 3-6323131
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met vijf extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gemaakte goals in de uitwedstrijden en gewonnen uitwedstrijden.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.

De wedstrijden van VOORDE-APPELTERRE
1Zo-02/09/1815:00Voorde-Appelterre -Elene-Grotenberge A1 -03 35 
2Zo-09/09/1815:00Dendermonde -Voorde-Appelterre0 -3 363 
3Za-15/09/1820:00Sottegem A -Voorde-Appelterre2 -2 175 
4Zo-23/09/1815:00Voorde-Appelterre -Sp.Waasmunster A6 -03 102 
5Zo-30/09/1815:00Lochristi A -Voorde-Appelterre3 -0 0105 
6Zo-07/10/1815:00Voorde-Appelterre -Eendr.Zele A1 -20 106 
7Zo-14/10/1816:00Bambrugge -Voorde-Appelterre1 -1 1116 
8Zo-21/10/1815:00Voorde-Appelterre -Aalter2 -03 145 
9Zo-28/10/1815:00Exc.Mariakerke -Voorde-Appelterre1 -3 3173 
10Zo-04/11/1814:30Voorde-Appelterre -Ninove0 -20 176 
11Zo-11/11/1815:00Adegem -Voorde-Appelterre4 -0 0177 
12Zo-18/11/1814:30Voorde-Appelterre -Ardennen5 -03 205 
13Zo-25/11/1814:30HO Kalken A -Voorde-Appelterre1 -1 1215 
14Zo-02/12/1814:30Voorde-Appelterre -Jong Zulte2 -21 225 
15Zo-09/12/1814:30Drongen -Voorde-Appelterre2 -1 0228 
16Zo-16/12/1814:30Elene-Grotenberge A -Voorde-Appelterre2 -2 1238 
17Zo-06/01/1914:30Voorde-Appelterre -Dendermonde2 -13 267 
18Zo-13/01/1914:30Voorde-Appelterre -Sottegem A2 -21 278 
19Zo-20/01/1915:00Sp.Waasmunster A -Voorde-Appelterre1 -6 3306 
20Zo-27/01/1915:00Voorde-Appelterre -Lochristi A2 -21 317 
21Za-02/02/1920:00Eendr.Zele A -Voorde-Appelterre1 -0 0318 
22Zo-10/02/1915:00Voorde-Appelterre -Bambrugge2 -03 346 
23Za-16/02/1919:30Aalter -Voorde-Appelterre3 -0 0347 
24Zo-24/02/1915:00Voorde-Appelterre -Exc.Mariakerke2 -21 358 
25Za-09/03/1919:30Ninove -Voorde-Appelterre1 -0 0358 
26Zo-17/03/1915:00Voorde-Appelterre -Adegem2 -30 359 
27Zo-24/03/1916:00Ardennen -Voorde-Appelterre1 -2 3388 
28Zo-31/03/1916:30Voorde-Appelterre -HO Kalken A2 -13 418 
29Za-06/04/1920:00Jong Zulte -Voorde-Appelterre0 -0 1428 
30Zo-14/04/1915:00Voorde-Appelterre -Drongen  - .    
Periode1(10/10)
1Bambrugge 22
 2Lochristi Ax21
 3Eendr.Zele Ax20
 4Ninovex20
 5Exc.Mariakerkex18
6Voorde-Appelterrex17
 7Elene-Grotenberge Ax15
 8Aalterx14
 9Jong Zultex14
 10Dendermondex13
 11HO Kalken Ax10
12Drongenx10
 13Adegemx8
 14Ardennenx8
 15Sottegem Ax7
 16Sp.Waasmunster Ax7
Periode2(10/10)
1Aalter 21
 2Ninovex18
 3Elene-Grotenberge Ax17
 4Eendr.Zele Ax17
 5Bambruggex17
 6Lochristi Ax17
 7Jong Zultex14
8Voorde-Appelterrex14
 9HO Kalken Ax13
10Drongenx13
 11Dendermondex12
 12Exc.Mariakerkex12
 13Sottegem Ax11
 14Adegemx11
 15Ardennenx9
 16Sp.Waasmunster Ax1
Periode3(10/10)
1Ninove* 25
 2Ardennen*x20
 3Aalter*x18
 4Elene-Grotenberge A*x14
 5Bambrugge*x14
 6Exc.Mariakerke*x14
 7Eendr.Zele A*x14
 8HO Kalken A*x13
 9Jong Zultex13
 10Adegem*x12
11Voorde-Appelterre*x11
 12Lochristi A*x10
13Drongen*x7
 14Dendermonde*x5
 15Sp.Waasmunster Ax5
 16Sottegem A*x3
Beste aanval
Ninove72
 Exc.Mariakerke67
 Elene-Grotenberge A65
 Aalter61
 Lochristi A57
 Jong Zulte56
 HO Kalken A53
Voorde-Appelterre52
 Bambrugge51
 Adegem49
Drongen47
 Eendr.Zele A47
 Dendermonde43
 Ardennen42
 Sottegem A41
 Sp.Waasmunster A23
Beste verdediging
Ninove27
 Bambrugge31
 Eendr.Zele A32
Voorde-Appelterre40
 Lochristi A42
 Aalter42
 Elene-Grotenberge A49
 HO Kalken A51
Drongen54
 Ardennen54
 Jong Zulte58
 Exc.Mariakerke58
 Dendermonde61
 Adegem66
 Sottegem A75
 Sp.Waasmunster A86
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.