www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 14/04/2019

vbal4

Oost-Vlaanderen : 1ste Provinciale

zaterdag 13/04/2019

18:00Sp.Waasmunster A-

Jong Zulte

0-2

zondag 14/04/2019

15:00Sottegem A-

Exc.Mariakerke

1 -3
.Aalter-

Ninove

1 -5
.Bambrugge-Adegem2 -2
.

Eendr.Zele A

-Ardennen3 -1
.Lochristi A-

HO Kalken A

2 -3
.Voorde-Appelterre-Drongen3 -3
.

Dendermonde

-Elene-Grotenberge A2-0
Dit voetbalseizoen is afgelopen. Het werd uitgespreid
over een totaal van 226 opeenvolgende dagen.
De openingswedstrijden waren op zaterdag 01/09/2018,
de laatste wedstrijden op zondag 14/04/2019.

vbal4 heeft op het einde van elke dag (jawel, 226 keer)
de rangschikking berekend.
Rechts zie je voor elke ploeg afzonderlijk het aantal dagen dat
het eerste en laatste stond.

30/30

Ninove66730
2.Bambrugge541250
3.Eendr.Zele A5410
4.Aalter5360
5.Lochristi A48200
6.Exc.Mariakerke4700
7.Elene-Grotenberge A4600
8.Voorde-Appelterre4300
9.Jong Zulte41013
10.HO Kalken A3900
11.Ardennen37027
12.Dendermonde3310
13.Adegem3201
14.Drongen3100
15.Sottegem A21016
16.Sp.Waasmunster A130169

het aantal dagen op de eerste plaats

en het aantal dagen op de laatste plaats

periode 1

10/10

Bambrugge22
2.Lochristi A21
3.Eendr.Zele A20
4.Ninove20
5.Exc.Mariakerke18
6.Voorde-Appelterre17
7.Elene-Grotenberge A15
8.Aalter14
9.Jong Zulte14
10.Dendermonde13
11.HO Kalken A10
12.Drongen10
13.Adegem8
14.Ardennen8
15.Sottegem A7
16.Sp.Waasmunster A7

periode 2

10/10

Aalter21
2.Ninove18
3.Elene-Grotenberge A17
4.Eendr.Zele A17
5.Bambrugge17
6.Lochristi A17
7.Jong Zulte14
8.Voorde-Appelterre14
9.HO Kalken A13
10.Drongen13
11.Dendermonde12
12.Exc.Mariakerke12
13.Sottegem A11
14.Adegem11
15.Ardennen9
16.Sp.Waasmunster A1

periode 3

10/10

Ninove28
2.Ardennen20
3.Aalter18
4.Exc.Mariakerke17
5.Eendr.Zele A17
6.HO Kalken A16
7.Bambrugge15
8.Elene-Grotenberge A14
9.Jong Zulte13
10.Adegem13
11.Voorde-Appelterre12
12.Lochristi A10
13.Drongen8
14.Dendermonde8
15.Sp.Waasmunster A5
16.Sottegem A3

reeksafhankelijke details

de minste verliespunten

alle wedstrijden (30/30)

  • Ninove

    24
  • Bambrugge

    36
  • Eendr.Zele A

    36
  • Aalter

    37
  • Lochristi A

    42
  • Exc.Mariakerke

    43
  • Elene-Grotenberge A

    44
  • Voorde-Appelterre

    47
  • Jong Zulte

    49
  • HO Kalken A

    51
  • Ardennen

    53
  • Dendermonde

    57
  • Adegem

    58
  • Drongen

    59
  • Sottegem A

    69
  • Sp.Waasmunster A

    77

thuis (15/15)

  • Ninove

    7
  • Eendr.Zele A

    13
  • Elene-Grotenberge A

    16
  • Bambrugge

    17
  • Voorde-Appelterre

    19
  • Lochristi A

    20
  • Aalter

    20
  • Jong Zulte

    20
  • Exc.Mariakerke

    21
  • Ardennen

    22
  • Adegem

    24
  • Dendermonde

    25
  • HO Kalken A

    26
  • Drongen

    29
  • Sottegem A

    32
  • Sp.Waasmunster A

    38

uit (15/15)

  • Aalter

    17
  • Ninove

    17
  • Bambrugge

    19
  • Lochristi A

    22
  • Exc.Mariakerke

    22
  • Eendr.Zele A

    23
  • HO Kalken A

    25
  • Elene-Grotenberge A

    28
  • Voorde-Appelterre

    28
  • Jong Zulte

    29
  • Drongen

    30
  • Ardennen

    31
  • Dendermonde

    32
  • Adegem

    34
  • Sottegem A

    37
  • Sp.Waasmunster A

    39

de productiefste ploegen

alle wedstrijden (30/30)

  • Ninove

    77
  • Exc.Mariakerke

    70
  • Elene-Grotenberge A

    65
  • Aalter

    62
  • Lochristi A

    59
  • HO Kalken A

    56
  • Jong Zulte

    56
  • Voorde-Appelterre

    55
  • Bambrugge

    53
  • Adegem

    51
  • Drongen

    50
  • Eendr.Zele A

    50
  • Dendermonde

    45
  • Ardennen

    43
  • Sottegem A

    42
  • Sp.Waasmunster A

    23

thuis (15/15)

  • Exc.Mariakerke

    45
  • Ninove

    44
  • Elene-Grotenberge A

    40
  • Voorde-Appelterre

    34
  • Adegem

    33
  • Bambrugge

    33
  • Lochristi A

    32
  • Drongen

    30
  • Jong Zulte

    29
  • HO Kalken A

    27
  • Aalter

    26
  • Dendermonde

    25
  • Eendr.Zele A

    25
  • Sottegem A

    24
  • Ardennen

    21
  • Sp.Waasmunster A

    10

uit (15/15)

  • Aalter

    36
  • Ninove

    33
  • HO Kalken A

    29
  • Lochristi A

    27
  • Jong Zulte

    27
  • Elene-Grotenberge A

    25
  • Eendr.Zele A

    25
  • Exc.Mariakerke

    25
  • Ardennen

    22
  • Voorde-Appelterre

    21
  • Drongen

    20
  • Dendermonde

    20
  • Bambrugge

    20
  • Sottegem A

    18
  • Adegem

    18
  • Sp.Waasmunster A

    13

de minste tegengoals

alle wedstrijden (30/30)

  • Ninove

    28
  • Eendr.Zele A

    33
  • Bambrugge

    33
  • Voorde-Appelterre

    43
  • Lochristi A

    45
  • Aalter

    47
  • Elene-Grotenberge A

    51
  • HO Kalken A

    53
  • Drongen

    57
  • Ardennen

    57
  • Jong Zulte

    58
  • Exc.Mariakerke

    59
  • Dendermonde

    61
  • Adegem

    68
  • Sottegem A

    78
  • Sp.Waasmunster A

    86

thuis (15/15)

  • Ninove

    10
  • Eendr.Zele A

    12
  • Bambrugge

    18
  • Lochristi A

    19
  • Jong Zulte

    19
  • Voorde-Appelterre

    20
  • Ardennen

    21
  • Elene-Grotenberge A

    22
  • HO Kalken A

    23
  • Aalter

    23
  • Dendermonde

    26
  • Drongen

    29
  • Adegem

    31
  • Sottegem A

    32
  • Sp.Waasmunster A

    34
  • Exc.Mariakerke

    40

uit (15/15)

  • Bambrugge

    15
  • Ninove

    18
  • Exc.Mariakerke

    19
  • Eendr.Zele A

    21
  • Voorde-Appelterre

    23
  • Aalter

    24
  • Lochristi A

    26
  • Drongen

    28
  • Elene-Grotenberge A

    29
  • HO Kalken A

    30
  • Dendermonde

    35
  • Ardennen

    36
  • Adegem

    37
  • Jong Zulte

    39
  • Sottegem A

    46
  • Sp.Waasmunster A

    52

het aantal keer ...

gewonnen

  • Ninove

    19
  • Bambrugge

    16
  • Aalter

    15
  • Eendr.Zele A

    15
  • Lochristi A

    13
  • Elene-Grotenberge A

    13
  • Exc.Mariakerke

    13
  • Voorde-Appelterre

    11
  • Jong Zulte

    11
  • HO Kalken A

    10
  • Ardennen

    10
  • Dendermonde

    10
  • Drongen

    7
  • Adegem

    7
  • Sottegem A

    5
  • Sp.Waasmunster A

    3

gelijk

  • Adegem

    11
  • Drongen

    10
  • Voorde-Appelterre

    10
  • Ninove

    9
  • HO Kalken A

    9
  • Lochristi A

    9
  • Eendr.Zele A

    9
  • Aalter

    8
  • Jong Zulte

    8
  • Exc.Mariakerke

    8
  • Elene-Grotenberge A

    7
  • Ardennen

    7
  • Sottegem A

    6
  • Bambrugge

    6
  • Sp.Waasmunster A

    4
  • Dendermonde

    3

verloren

  • Ninove

    2
  • Eendr.Zele A

    6
  • Aalter

    7
  • Lochristi A

    8
  • Bambrugge

    8
  • Voorde-Appelterre

    9
  • Exc.Mariakerke

    9
  • Elene-Grotenberge A

    10
  • HO Kalken A

    11
  • Jong Zulte

    11
  • Adegem

    12
  • Drongen

    13
  • Ardennen

    13
  • Dendermonde

    17
  • Sottegem A

    19
  • Sp.Waasmunster A

    23
gewonnen met meer dan één
goal verschil
  • Ninove

    17
  • Elene-Grotenberge A

    11
  • Bambrugge

    9
  • Eendr.Zele A

    9
  • Exc.Mariakerke

    9
  • Dendermonde

    7
  • Voorde-Appelterre

    7
  • Aalter

    7
  • Lochristi A

    7
  • Ardennen

    6
  • Jong Zulte

    6
  • HO Kalken A

    5
  • Drongen

    5
  • Adegem

    4
  • Sottegem A

    3
  • Sp.Waasmunster A

    1
verloren met meer dan één
goal verschil
  • Ninove

    1
  • Eendr.Zele A

    3
  • Voorde-Appelterre

    4
  • Lochristi A

    4
  • Elene-Grotenberge A

    5
  • Bambrugge

    5
  • HO Kalken A

    5
  • Exc.Mariakerke

    6
  • Aalter

    6
  • Jong Zulte

    6
  • Drongen

    7
  • Adegem

    8
  • Dendermonde

    10
  • Ardennen

    10
  • Sottegem A

    15
  • Sp.Waasmunster A

    18
gewonnen met één
goal verschil
  • Aalter

    8
  • Bambrugge

    7
  • Eendr.Zele A

    6
  • Lochristi A

    6
  • HO Kalken A

    5
  • Jong Zulte

    5
  • Voorde-Appelterre

    4
  • Exc.Mariakerke

    4
  • Ardennen

    4
  • Adegem

    3
  • Dendermonde

    3
  • Ninove

    2
  • Elene-Grotenberge A

    2
  • Drongen

    2
  • Sottegem A

    2
  • Sp.Waasmunster A

    2
verloren met één
goal verschil
  • Aalter

    1
  • Ninove

    1
  • Bambrugge

    3
  • Eendr.Zele A

    3
  • Exc.Mariakerke

    3
  • Ardennen

    3
  • Lochristi A

    4
  • Adegem

    4
  • Sottegem A

    4
  • Jong Zulte

    5
  • Voorde-Appelterre

    5
  • Elene-Grotenberge A

    5
  • Sp.Waasmunster A

    5
  • HO Kalken A

    6
  • Drongen

    6
  • Dendermonde

    7

de nul vastgehouden

  • Ninove

    12
  • Bambrugge

    11
  • Eendr.Zele A

    9
  • Exc.Mariakerke

    8
  • Voorde-Appelterre

    7
  • Ardennen

    6
  • Lochristi A

    6
  • Jong Zulte

    6
  • Dendermonde

    6
  • Aalter

    5
  • Elene-Grotenberge A

    5
  • HO Kalken A

    5
  • Drongen

    4
  • Sp.Waasmunster A

    3
  • Adegem

    2
  • Sottegem A

    2

men niet kon scoren

  • Ninove

    1
  • Lochristi A

    3
  • Exc.Mariakerke

    4
  • Eendr.Zele A

    5
  • Jong Zulte

    5
  • Aalter

    5
  • Elene-Grotenberge A

    5
  • HO Kalken A

    5
  • Drongen

    5
  • Adegem

    6
  • Bambrugge

    7
  • Voorde-Appelterre

    7
  • Sottegem A

    7
  • Dendermonde

    8
  • Ardennen

    9
  • Sp.Waasmunster A

    15

langst aaneengesloten reeks ...

overwinningen

  • Ninove

    9
  • Lochristi A

    5
  • Jong Zulte

    5
  • Aalter

    4
  • Bambrugge

    4
  • Eendr.Zele A

    3
  • HO Kalken A

    3
  • Drongen

    3
  • Exc.Mariakerke

    3
  • Elene-Grotenberge A

    3
  • Adegem

    3
  • Ardennen

    2
  • Voorde-Appelterre

    2
  • Sottegem A

    2
  • Dendermonde

    2
  • Sp.Waasmunster A

    1

zonder nederlaag

  • Ninove

    15
  • Aalter

    11
  • Lochristi A

    9
  • Eendr.Zele A

    8
  • Jong Zulte

    7
  • HO Kalken A

    7
  • Drongen

    7
  • Exc.Mariakerke

    7
  • Ardennen

    7
  • Bambrugge

    6
  • Elene-Grotenberge A

    6
  • Voorde-Appelterre

    5
  • Adegem

    4
  • Sottegem A

    3
  • Dendermonde

    2
  • Sp.Waasmunster A

    2

verzameld uit alle reeksen