www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 23/09/2018

vbal4
  • belgianfootbal.be
  • Snel uitslagen

    op vbal4 vind je de uitslagen
    soms een dag te laat,
    op de site van de kbvb
    zijn ze wel snel beschikbaar.
    EEN AANRADER.!

    Oost-Vlaanderen : 1ste Provinciale

    zaterdag 22/09/2018

    19:00

    Adegem

    -Sottegem A4 -3
    .Jong Zulte-

    Aalter

    2 -3

    zondag 23/09/2018

    15:00Dendermonde-

    Lochristi A

    3 -4
    .

    Voorde-Appelterre

    -Sp.Waasmunster A6 -0
    .Ardennen-Ninove2 -2
    .HO Kalken A-

    Exc.Mariakerke

    1-2
    .Drongen-

    Bambrugge

    1 -3
    .Elene-Grotenberge A-Eendr.Zele A2 -2

    zaterdag 29/09/2018

    19:30Ninove6- 3HO Kalken A-
    .Aalter3- 0Drongen-
    20:00Sottegem A1 -0Sp.Waasmunster A-

    zondag 30/09/2018

    15:00Exc.Mariakerke4-0Jong Zulte-
    .Lochristi A6-4Voorde-Appelterre-
    .Eendr.Zele A6-3Dendermonde-
    .Bambrugge6 -0Elene-Grotenberge A-
    16:00Adegem3-0Ardennen-
    punten uit de laatste 2 thuiswedstrijden
    punten uit de laatste 2 uitwedstrijden

    4/30

    1.Bambrugge12
    2.Voorde-Appelterre10
    3.Exc.Mariakerke10
    4.Eendr.Zele A10
    5.Aalter9
    6.Lochristi A9
    7.Ninove8
    8.Sp.Waasmunster A6
    9.Elene-Grotenberge A4
    10.Drongen3
    11.HO Kalken A3
    12.Dendermonde3
    13.Adegem3
    14.Sottegem A1
    15.Ardennen1
    16.Jong Zulte0

    periode 1

    4/10

    1.Bambrugge12
    2.Voorde-Appelterre10
    3.Exc.Mariakerke10
    4.Eendr.Zele A10
    5.Aalter9
    6.Lochristi A9
    7.Ninove8
    8.Sp.Waasmunster A6
    9.Elene-Grotenberge A4
    10.Drongen3
    11.HO Kalken A3
    12.Dendermonde3
    13.Adegem3
    14.Sottegem A1
    15.Ardennen1
    16.Jong Zulte0

    periode 2

    0/10

    1.Ninove0
    HO Kalken A0
    Lochristi A0
    Aalter0
    Drongen0
    Elene-Grotenberge A0
    Ardennen0
    Dendermonde0
    Eendr.Zele A0
    Sottegem A0
    Voorde-Appelterre0
    Adegem0
    Bambrugge0
    Sp.Waasmunster A0
    Jong Zulte0
    Exc.Mariakerke0

    periode 3

    0/10

    1.Ninove0
    HO Kalken A0
    Lochristi A0
    Aalter0
    Drongen0
    Elene-Grotenberge A0
    Ardennen0
    Dendermonde0
    Eendr.Zele A0
    Sottegem A0
    Voorde-Appelterre0
    Adegem0
    Bambrugge0
    Sp.Waasmunster A0
    Jong Zulte0
    Exc.Mariakerke0

    reeksafhankelijke details

    de minste verliespunten

    alle wedstrijden (4/30)

    • Bambrugge

      0
    • Eendr.Zele A

      2
    • Voorde-Appelterre

      2
    • Exc.Mariakerke

      2
    • Lochristi A

      3
    • Aalter

      3
    • Ninove

      4
    • Sp.Waasmunster A

      6
    • Elene-Grotenberge A

      8
    • HO Kalken A

      9
    • Drongen

      9
    • Dendermonde

      9
    • Adegem

      9
    • Ardennen

      11
    • Sottegem A

      11
    • Jong Zulte

      12

    thuis (2/15)

    • Ninove

      0
    • Lochristi A

      0
    • Eendr.Zele A

      0
    • Voorde-Appelterre

      0
    • Bambrugge

      0
    • Sp.Waasmunster A

      0
    • Elene-Grotenberge A

      2
    • Exc.Mariakerke

      2
    • Aalter

      3
    • Drongen

      3
    • Adegem

      3
    • Ardennen

      5
    • Sottegem A

      5
    • HO Kalken A

      6
    • Dendermonde

      6
    • Jong Zulte

      6

    uit (2/15)

    • Aalter

      0
    • Bambrugge

      0
    • Exc.Mariakerke

      0
    • Eendr.Zele A

      2
    • Voorde-Appelterre

      2
    • HO Kalken A

      3
    • Lochristi A

      3
    • Dendermonde

      3
    • Ninove

      4
    • Drongen

      6
    • Elene-Grotenberge A

      6
    • Ardennen

      6
    • Sottegem A

      6
    • Adegem

      6
    • Sp.Waasmunster A

      6
    • Jong Zulte

      6

    de productiefste ploegen

    alle wedstrijden (4/30)

    • Bambrugge

      13
    • Ninove

      12
    • Lochristi A

      12
    • Voorde-Appelterre

      12
    • Exc.Mariakerke

      12
    • Aalter

      9
    • Dendermonde

      7
    • Elene-Grotenberge A

      6
    • Eendr.Zele A

      6
    • Sottegem A

      6
    • Adegem

      5
    • Drongen

      4
    • Ardennen

      4
    • Sp.Waasmunster A

      4
    • Jong Zulte

      4
    • HO Kalken A

      3

    thuis (2/15)

    • Ninove

      8
    • Bambrugge

      8
    • Lochristi A

      7
    • Voorde-Appelterre

      7
    • Elene-Grotenberge A

      6
    • Adegem

      5
    • Exc.Mariakerke

      5
    • Drongen

      4
    • Sp.Waasmunster A

      4
    • Dendermonde

      3
    • Eendr.Zele A

      3
    • Sottegem A

      3
    • HO Kalken A

      2
    • Ardennen

      2
    • Jong Zulte

      2
    • Aalter

      1

    uit (2/15)

    • Aalter

      8
    • Exc.Mariakerke

      7
    • Lochristi A

      5
    • Voorde-Appelterre

      5
    • Bambrugge

      5
    • Ninove

      4
    • Dendermonde

      4
    • Eendr.Zele A

      3
    • Sottegem A

      3
    • Ardennen

      2
    • Jong Zulte

      2
    • HO Kalken A

      1
    • Drongen

      0
    • Elene-Grotenberge A

      0
    • Adegem

      0
    • Sp.Waasmunster A

      0

    de minste tegengoals

    alle wedstrijden (4/30)

    • Eendr.Zele A

      2
    • Voorde-Appelterre

      2
    • Aalter

      3
    • Bambrugge

      3
    • Ninove

      4
    • Elene-Grotenberge A

      5
    • HO Kalken A

      6
    • Drongen

      6
    • Exc.Mariakerke

      6
    • Lochristi A

      7
    • Dendermonde

      11
    • Adegem

      11
    • Sp.Waasmunster A

      12
    • Jong Zulte

      13
    • Ardennen

      14
    • Sottegem A

      14

    thuis (2/15)

    • Ninove

      0
    • Eendr.Zele A

      0
    • Voorde-Appelterre

      0
    • Lochristi A

      1
    • Aalter

      1
    • Bambrugge

      1
    • Elene-Grotenberge A

      2
    • Sp.Waasmunster A

      2
    • HO Kalken A

      4
    • Drongen

      4
    • Sottegem A

      4
    • Jong Zulte

      4
    • Exc.Mariakerke

      4
    • Ardennen

      7
    • Dendermonde

      7
    • Adegem

      8

    uit (2/15)

    • HO Kalken A

      2
    • Aalter

      2
    • Drongen

      2
    • Eendr.Zele A

      2
    • Voorde-Appelterre

      2
    • Bambrugge

      2
    • Exc.Mariakerke

      2
    • Elene-Grotenberge A

      3
    • Adegem

      3
    • Ninove

      4
    • Dendermonde

      4
    • Lochristi A

      6
    • Ardennen

      7
    • Jong Zulte

      9
    • Sottegem A

      10
    • Sp.Waasmunster A

      10

    het aantal keer ...

    gewonnen

    • Bambrugge

      4
    • Lochristi A

      3
    • Aalter

      3
    • Eendr.Zele A

      3
    • Voorde-Appelterre

      3
    • Exc.Mariakerke

      3
    • Ninove

      2
    • Sp.Waasmunster A

      2
    • HO Kalken A

      1
    • Drongen

      1
    • Elene-Grotenberge A

      1
    • Dendermonde

      1
    • Adegem

      1
    • Ardennen

      0
    • Sottegem A

      0
    • Jong Zulte

      0

    gelijk

    • Ninove

      2
    • Elene-Grotenberge A

      1
    • Ardennen

      1
    • Eendr.Zele A

      1
    • Sottegem A

      1
    • Voorde-Appelterre

      1
    • Exc.Mariakerke

      1
    • HO Kalken A

      0
    • Lochristi A

      0
    • Aalter

      0
    • Drongen

      0
    • Dendermonde

      0
    • Adegem

      0
    • Bambrugge

      0
    • Sp.Waasmunster A

      0
    • Jong Zulte

      0

    verloren

    • Ninove

      0
    • Eendr.Zele A

      0
    • Voorde-Appelterre

      0
    • Bambrugge

      0
    • Exc.Mariakerke

      0
    • Lochristi A

      1
    • Aalter

      1
    • Elene-Grotenberge A

      2
    • Sp.Waasmunster A

      2
    • HO Kalken A

      3
    • Drongen

      3
    • Ardennen

      3
    • Dendermonde

      3
    • Sottegem A

      3
    • Adegem

      3
    • Jong Zulte

      4
    gewonnen met meer dan één
    goal verschil
    • Bambrugge

      3
    • Ninove

      2
    • Lochristi A

      2
    • Voorde-Appelterre

      2
    • Drongen

      1
    • Elene-Grotenberge A

      1
    • Aalter

      1
    • Eendr.Zele A

      1
    • Exc.Mariakerke

      1
    • Ardennen

      0
    • Adegem

      0
    • Sp.Waasmunster A

      0
    • HO Kalken A

      0
    • Dendermonde

      0
    • Sottegem A

      0
    • Jong Zulte

      0
    verloren met meer dan één
    goal verschil
    • Bambrugge

      0
    • Ninove

      0
    • Voorde-Appelterre

      0
    • Aalter

      0
    • Eendr.Zele A

      0
    • Exc.Mariakerke

      0
    • Lochristi A

      1
    • Drongen

      1
    • Elene-Grotenberge A

      1
    • HO Kalken A

      1
    • Dendermonde

      1
    • Sottegem A

      1
    • Ardennen

      2
    • Adegem

      2
    • Sp.Waasmunster A

      2
    • Jong Zulte

      2
    gewonnen met één
    goal verschil
    • Aalter

      2
    • Eendr.Zele A

      2
    • Exc.Mariakerke

      2
    • Sp.Waasmunster A

      2
    • Bambrugge

      1
    • Voorde-Appelterre

      1
    • Lochristi A

      1
    • HO Kalken A

      1
    • Dendermonde

      1
    • Adegem

      1
    • Ninove

      0
    • Drongen

      0
    • Elene-Grotenberge A

      0
    • Sottegem A

      0
    • Ardennen

      0
    • Jong Zulte

      0
    verloren met één
    goal verschil
    • Eendr.Zele A

      0
    • Exc.Mariakerke

      0
    • Sp.Waasmunster A

      0
    • Bambrugge

      0
    • Voorde-Appelterre

      0
    • Lochristi A

      0
    • Ninove

      0
    • Aalter

      1
    • Adegem

      1
    • Elene-Grotenberge A

      1
    • Ardennen

      1
    • HO Kalken A

      2
    • Dendermonde

      2
    • Drongen

      2
    • Sottegem A

      2
    • Jong Zulte

      2

    de nul vastgehouden

    • Eendr.Zele A

      3
    • Voorde-Appelterre

      3
    • Ninove

      2
    • Aalter

      2
    • Sp.Waasmunster A

      1
    • Bambrugge

      1
    • Lochristi A

      1
    • Elene-Grotenberge A

      1
    • HO Kalken A

      1
    • Exc.Mariakerke

      0
    • Adegem

      0
    • Ardennen

      0
    • Dendermonde

      0
    • Drongen

      0
    • Sottegem A

      0
    • Jong Zulte

      0

    men niet kon scoren

    • Eendr.Zele A

      0
    • Voorde-Appelterre

      0
    • Ninove

      0
    • Bambrugge

      0
    • Lochristi A

      0
    • Exc.Mariakerke

      0
    • Aalter

      1
    • HO Kalken A

      1
    • Dendermonde

      1
    • Sottegem A

      1
    • Jong Zulte

      1
    • Sp.Waasmunster A

      2
    • Elene-Grotenberge A

      2
    • Adegem

      2
    • Ardennen

      2
    • Drongen

      2

    langst aaneengesloten reeks ...

    overwinningen

    • Bambrugge

      +4
    • Eendr.Zele A

      3
    • Exc.Mariakerke

      +3
    • Ninove

      2
    • Voorde-Appelterre

      2
    • Lochristi A

      +2
    • Aalter

      2
    • HO Kalken A

      1
    • Drongen

      1
    • Elene-Grotenberge A

      1
    • Dendermonde

      1
    • Adegem

      +1
    • Sp.Waasmunster A

      1
    • Ardennen

      0
    • Sottegem A

      0
    • Jong Zulte

      0

    zonder nederlaag

    • Bambrugge

      +4
    • Eendr.Zele A

      +4
    • Exc.Mariakerke

      +4
    • Ninove

      +4
    • Voorde-Appelterre

      +4
    • Lochristi A

      +2
    • Aalter

      2
    • HO Kalken A

      1
    • Drongen

      1
    • Elene-Grotenberge A

      +1
    • Dendermonde

      1
    • Adegem

      +1
    • Sp.Waasmunster A

      1
    • Ardennen

      +1
    • Sottegem A

      1
    • Jong Zulte

      0
    het plusteken verwijst naar een nog lopende reeks

    verzameld uit alle reeksen