www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 03/12/2019

vbal4

Limburg : 4de Provinciale C

zaterdag 30/11/2019

20:00

Herk-de-Stad B

-Vliermaalroot17 -0

zondag 01/12/2019

14:30

Velm

-EMBO3 -1
.BS Sport-

Landen B

0 -4
.Gingelom-

FC Alken B

0 -6
.Amandina-

Loksbergen

1-2
.

Kortessem

-Jong St.Truiden1-0
.Heusden 06-

Herkenrode

1-2
.Inter Hasselt-

Jeugd Borgloon

0 -7

zaterdag 07/12/2019

19:00Landen B10- 3Gingelom-
20:00FC Alken B9- 6Amandina-
.Loksbergen6 -9Kortessem-

zondag 08/12/2019

14:30Herkenrode6-0Inter Hasselt-
.Jong St.Truiden12-9Heusden 06-
.EMBO6-9BS Sport-
.Vliermaalroot4 -10Velm-
.Jeugd Borgloon10-3Herk-de-Stad B-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

14/30

1.Jeugd Borgloon3791.
2.Kortessem339
3.Jong St.Truiden339
4.Velm32103.
5.Herkenrode3012
6.Heusden 06256
7.FC Alken B256-4.(0)
8.Landen B227.-3(3)
9.Herk-de-Stad B219
10.BS Sport216.4
11.Loksbergen166
12.Amandina140
13.EMBO113-2.(3)
14.Vliermaalroot53.-1(3)
15.Gingelom40
16.Inter Hasselt00.2
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Limburg : 4de Provinciale C --> Herk-de-Stad B

periode 1

10/10

Jeugd Borgloon*25
2.Kortessem24
Jong St.Truiden24
4.Velm22
5.Heusden 0619
FC Alken B19
7.Herkenrode18
8.BS Sport15
Landen B15
10.Amandina14
11.Herk-de-Stad B12
12.Loksbergen10
13.EMBO8
14.Gingelom*4
15.Vliermaalroot2
16.Inter Hasselt0

periode 2

5/10

1.Herkenrode*12
Jeugd Borgloon12
3.Velm*10
4.Kortessem*9
Jong St.Truiden*9
Herk-de-Stad B*9
7.Landen B*7
8.Heusden 06*6
Loksbergen*6
BS Sport*6
FC Alken B*6
12.EMBO*3
Vliermaalroot*3
14.Amandina*0
Gingelom0
Inter Hasselt*0

periode 3

0/10

1.Heusden 060
Loksbergen0
BS Sport0
EMBO0
Amandina0
Kortessem0
Herkenrode0
Jeugd Borgloon0
Velm0
Jong St.Truiden0
Vliermaalroot0
Gingelom0
Inter Hasselt0
Landen B0
FC Alken B0
Herk-de-Stad B0

Jeugd Borgloon

1.Za-31/08/1918:30Velm-Jeugd Borgloon0 -2

3

37
2.Zo-08/09/1915:00Jeugd Borgloon-BS Sport3 -0

3

63
18.Zo-15/09/1915:00Jeugd Borgloon-Gingelom10 -0

3

92
4.Zo-22/09/1915:00Jeugd Borgloon-Amandina2 -0

3

122
5.Zo-29/09/1915:00Kortessem-Jeugd Borgloon1 -2

3

152
6.Zo-06/10/1915:00Jeugd Borgloon-Heusden 063 -0

3

182
7.Zo-13/10/1915:00Herkenrode-Jeugd Borgloon0 -1

3

212
8.Zo-20/10/1915:00Jeugd Borgloon-Jong St.Truiden4 -1

3

241
9.Za-26/10/1920:00Loksbergen-Jeugd Borgloon0 -2

3

271
10.Zo-03/11/1914:30Jeugd Borgloon-FC Alken B1 -11281
11.Za-09/11/1919:00Landen B-Jeugd Borgloon5 -0F10281
12.Zo-17/11/1914:30Jeugd Borgloon-EMBO2 -0

3

311
13.Zo-24/11/1914:30Vliermaalroot-Jeugd Borgloon1 -3

3

341
14.Zo-01/12/1914:30Inter Hasselt-Jeugd Borgloon0 -7

3

371
15.Zo-08/12/1914:30Jeugd Borgloon-

Herk-de-Stad B

-.
16.Zo-15/12/1914:30Jeugd Borgloon-Velm -.
17.Zo-05/01/2014:30BS Sport-Jeugd Borgloon -.
3.Zo-12/01/2014:30Gingelom-Jeugd Borgloon -.
19.Zo-19/01/2014:30Amandina-Jeugd Borgloon -.
20.Zo-26/01/2000:00Jeugd Borgloon-Kortessem -.
21.Zo-02/02/2000:00Heusden 06-Jeugd Borgloon -.
22.Zo-09/02/2000:00Jeugd Borgloon-Herkenrode -.
23.Zo-16/02/2000:00Jong St.Truiden-Jeugd Borgloon -.
24.Zo-01/03/2000:00Jeugd Borgloon-Loksbergen -.
25.Zo-08/03/2000:00FC Alken B-Jeugd Borgloon -.
26.Zo-15/03/2000:00Jeugd Borgloon-Landen B -.
27.Zo-22/03/2000:00EMBO-Jeugd Borgloon -.
28.Zo-29/03/2000:00Jeugd Borgloon-Vliermaalroot -.
29.Zo-05/04/2000:00Jeugd Borgloon-Inter Hasselt -.
30.Zo-19/04/2000:00

Herk-de-Stad B

-Jeugd Borgloon -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Herk-de-Stad B

1.Zo-01/09/1915:00Inter Hasselt-

Herk-de-Stad B

0 -5F1

3

32
2.Za-07/09/1920:00

Herk-de-Stad B

-Velm0 -1036
3.Zo-15/09/1915:00BS Sport-

Herk-de-Stad B

0 -3

3

66
4.Za-21/09/1920:00

Herk-de-Stad B

-Gingelom7 -0

3

95
5.Zo-29/09/1915:00Amandina-

Herk-de-Stad B

2 -1096
6.Za-05/10/1920:00

Herk-de-Stad B

-Kortessem2 -3098
7.Zo-13/10/1915:00Heusden 06-

Herk-de-Stad B

6 -2099
8.Za-19/10/1920:00

Herk-de-Stad B

-Herkenrode2 -40912
9.Zo-27/10/1915:00Jong St.Truiden-

Herk-de-Stad B

4 -10912
10.Za-02/11/1920:00

Herk-de-Stad B

-Loksbergen2 -1

3

1211
11.Za-09/11/1920:00FC Alken B-

Herk-de-Stad B

6 -101211
12.Zo-17/11/1914:30

Herk-de-Stad B

-Landen B2 -0

3

1510
13.Zo-24/11/1914:30EMBO-

Herk-de-Stad B

2 -4

3

1810
14.Za-30/11/1920:00

Herk-de-Stad B

-Vliermaalroot17 -0

3

219
15.Zo-08/12/1914:30Jeugd Borgloon-

Herk-de-Stad B

-.
16.Za-14/12/1920:00

Herk-de-Stad B

-Inter Hasselt -.
17.Zo-05/01/2014:30Velm-

Herk-de-Stad B

-.
18.Za-11/01/2020:00

Herk-de-Stad B

-BS Sport -.
19.Zo-19/01/2014:30Gingelom-

Herk-de-Stad B

-.
20.Zo-26/01/2000:00

Herk-de-Stad B

-Amandina -.
21.Zo-02/02/2000:00Kortessem-

Herk-de-Stad B

-.
22.Zo-09/02/2000:00

Herk-de-Stad B

-Heusden 06 -.
23.Zo-16/02/2000:00Herkenrode-

Herk-de-Stad B

-.
24.Zo-01/03/2000:00

Herk-de-Stad B

-Jong St.Truiden -.
25.Zo-08/03/2000:00Loksbergen-

Herk-de-Stad B

-.
26.Zo-15/03/2000:00

Herk-de-Stad B

-FC Alken B -.
27.Zo-22/03/2000:00Landen B-

Herk-de-Stad B

-.
28.Zo-29/03/2000:00

Herk-de-Stad B

-EMBO -.
29.Zo-05/04/2000:00Vliermaalroot-

Herk-de-Stad B

-.
30.Zo-19/04/2000:00

Herk-de-Stad B

-Jeugd Borgloon -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (8/15)

1Jong St.Truiden*2135:7+28
2Jeugd Borgloon*1925:2+23
3Heusden 06*1535:9+26
4FC Alken B*1537:19+18
5Kortessem*1519:6+13
6Landen B*1339:10+29
7Velm*1320:13+7
8Herk-de-Stad B*1232:9+23
9Herkenrode*1221:10+11
10BS Sport*923:13+10
11Loksbergen*918:20-2
12EMBO*817:12+5
13Amandina*69:18-9
14Vliermaalroot*56:16-10
15Gingelom**03:26-23
16Inter Hasselt08:85-77

alle wedstrijden (14/30)

1Jeugd Borgloon3742:9+33
2Kortessem3359:13+46
3Jong St.Truiden3353:20+33
4Velm3260:18+42
5Herkenrode3043:20+23
6Heusden 062557:25+32
7FC Alken B2557:36+21
8Landen B2256:29+27
9Herk-de-Stad B2149:29+20
10BS Sport2141:26+15
11Loksbergen1626:39-13
12Amandina1425:42-17
13EMBO1120:27-7
14Vliermaalroot510:74-64
15Gingelom412:75-63
16Inter Hasselt012:140-128

uitwedstrijden (8/15)

1Velm*1940:5+35
2Kortessem*1840:7+33
3Herkenrode*1822:10+12
4Jeugd Borgloon*1817:7+10
5BS Sport*1218:13+5
.Jong St.Truiden*1218:13+5
7Heusden 06*1022:16+6
8FC Alken B*1020:17+3
9Landen B*917:19-2
10Herk-de-Stad B*917:20-3
11Amandina*816:24-8
12Loksbergen*78:19-11
13Gingelom49:49-40
14EMBO*33:15-12
15Inter Hasselt**04:55-51
16Vliermaalroot*04:58-54