www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op donderdag 28/03/20242023-2024, Limburg-3A: NIEUWERKERKEN
Wedstrijden1 | Zo-03/09/23 | 15:00 | Herk Sport - | Nieuwerkerken | 3 - | 3 | | 1 | 1 | 7 | |
2 | Zo-10/09/23 | 15:00 | Nieuwerkerken - | Vechmaal | 1 - | 2 | 0 | | 1 | 10 | |
3 | Za-16/09/23 | 19:30 | Halveweg Zonhoven - | Nieuwerkerken | 3 - | 1 | | 0 | 1 | 14 | |
4 | Zo-24/09/23 | 15:00 | Nieuwerkerken - | Jeugd Borgloon | 3 - | 2 | 3 | | 4 | 11 | |
5 | Zo-01/10/23 | 15:00 | Unico Tongeren A - | Nieuwerkerken | 5 - | 2 | | 0 | 4 | 12 | |
6 | Zo-08/10/23 | 15:00 | Nieuwerkerken - | Zonhoven United B | 2 - | 0 | 3 | | 7 | 11 | |
7 | Zo-15/10/23 | 15:00 | Gravelo - | Nieuwerkerken | 2 - | 0 | | 0 | 7 | 11 | |
8 | Zo-22/10/23 | 15:00 | Nieuwerkerken - | Velm A | 0 - | 0 | 1 | | 8 | 13 | |
9 | Zo-29/10/23 | 14:30 | Linkhout - | Nieuwerkerken | 3 - | 3 | | 1 | 9 | 12 | |
10 | Zo-05/11/23 | 14:30 | Nieuwerkerken - | Godsheide | 2 - | 0 | 3 | | 12 | 11 | |
11 | Za-11/11/23 | 20:00 | Stevoort - | Nieuwerkerken | 2 - | 1 | | 0 | 12 | 12 | |
12 | Zo-19/11/23 | 14:30 | Nieuwerkerken - | Lummen | 3 - | 2 | 3 | | 15 | 9 | |
13 | Zo-26/11/23 | 14:30 | Heers - | Nieuwerkerken | 2 - | 1 | | 0 | 15 | 12 | |
14 | Zo-03/12/23 | 14:30 | Nieuwerkerken - | Habo SK Borgloon | 2 - | 1 | 3 | | 18 | 10 | |
15 | Zo-10/12/23 | 14:30 | Bolderberg - | Nieuwerkerken | 1 - | 2 | | 3 | 21 | 8 | |
16 | Zo-17/12/23 | 14:30 | Nieuwerkerken - | Unico Tongeren A | 0 - | 2 | 0 | | 21 | 9 | |
17 | Za-13/01/24 | 19:30 | Zonhoven United B - | Nieuwerkerken | 1 - | 1 | | 1 | 22 | 9 | |
19 | Za-27/01/24 | 19:30 | Velm A - | Nieuwerkerken | 4 - | 1 | | 0 | 22 | 10 | |
20 | Zo-04/02/24 | 15:00 | Nieuwerkerken - | Heers | 1 - | 2 | 0 | | 22 | 11 | |
18 | Zo-11/02/24 | 14:30 | Nieuwerkerken - | Linkhout | 2 - | 2 | 1 | | 23 | 11 | |
21 | Zo-18/02/24 | 15:00 | Habo SK Borgloon - | Nieuwerkerken | 3 - | 1 | | 0 | 23 | 11 | |
22 | Zo-25/02/24 | 15:00 | Nieuwerkerken - | Herk Sport | 0 - | 1 | 0 | | 23 | 11 | |
23 | Zo-03/03/24 | 15:00 | Vechmaal - | Nieuwerkerken | 1 - | 6 | | 3 | 26 | 11 | |
24 | Zo-10/03/24 | 15:00 | Nieuwerkerken - | Bolderberg | 3 - | 1 | 3 | | 29 | 10 | |
25 | Zo-17/03/24 | 15:00 | Lummen - | Nieuwerkerken | 4 - | 2 | | 0 | 29 | 10 | |
26 | Zo-24/03/24 | 15:00 | Nieuwerkerken - | Halveweg Zonhoven | 2 - | 3 | 0 | | 29 | 10 | |
27 | Zo-07/04/24 | 15:00 | Godsheide - | Nieuwerkerken | - | | | . | | | |
28 | Zo-14/04/24 | 15:00 | Nieuwerkerken - | Gravelo | - | | . | | | | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Jeugd Borgloon - | Nieuwerkerken | - | | | . | | | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Nieuwerkerken - | Stevoort | - | | . | | | | |
Rangschikking(26/30) | 1 | Velm A | | 64 | | 20 | +46 | 76 | | 10 | +23 | 37 |
| 2 | Gravelo | | 56 | | 17 | +26 | 59 | | 9 | +15 | 29 |
| 3 | Herk Sport | x | 52 | | 14 | +34 | 63 | | 7 | +16 | 29 |
| 4 | Heers | x | 50 | | 15 | +22 | 59 | | 7 | +8 | 30 |
| 5 | Unico Tongeren A | x | 49 | | 15 | +26 | 59 | | 8 | +15 | 31 |
| 6 | Linkhout | x | 47 | | 14 | +30 | 81 | | 8 | +19 | 49 |
| 7 | Lummen | x | 43 | | 12 | +9 | 62 | | 6 | +2 | 31 |
| 8 | Habo SK Borgloon | x | 41 | | 13 | +15 | 57 | | 7 | +5 | 28 |
| 9 | Bolderberg | x | 29 | | 8 | -2 | 51 | | 4 | 0 | 28 |
⇒ | 10 | Nieuwerkerken | x | 29 | | 8 | -7 | 45 | | 2 | -10 | 24 |
| 11 | Stevoort | x | 28 | | 8 | -15 | 47 | | 4 | -1 | 23 |
| 12 | Zonhoven United B | x | 27 | | 7 | -25 | 44 | | 4 | -16 | 16 |
| 13 | Vechmaal | x | 26 | | 8 | -32 | 49 | | 5 | -8 | 27 |
→ | 14 | Godsheide | x | 24 | | 6 | -24 | 34 | | 3 | -11 | 16 |
| 15 | Halveweg Zonhoven | x | 11 | | 2 | -52 | 25 | | 1 | -29 | 12 |
| 16 | Jeugd Borgloon | x | 10 | | 3 | -51 | 27 | | 0 | -28 | 9 |
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.
De wedstrijden van GODSHEIDE1 | Zo-03/09/23 | 15:00 | Gravelo - | Godsheide | 5 - | 0 | | 0 | 0 | 16 | - |
2 | Zo-10/09/23 | 15:00 | Godsheide - | Lummen | 0 - | 2 | 0 | | 0 | 14 | |
3 | Zo-17/09/23 | 15:00 | Godsheide - | Linkhout | 3 - | 7 | 0 | | 0 | 16 | - |
4 | Za-23/09/23 | 20:00 | Stevoort - | Godsheide | 2 - | 2 | | 1 | 1 | 15 | |
5 | Zo-01/10/23 | 15:00 | Godsheide - | Vechmaal | 2 - | 3 | 0 | | 1 | 16 | - |
6 | Zo-08/10/23 | 15:00 | Heers - | Godsheide | 4 - | 1 | | 0 | 1 | 16 | - |
7 | Zo-15/10/23 | 15:00 | Godsheide - | Habo SK Borgloon | 0 - | 2 | 0 | | 1 | 16 | - |
8 | Zo-22/10/23 | 15:00 | Herk Sport - | Godsheide | 1 - | 1 | | 1 | 2 | 16 | - |
9 | Zo-29/10/23 | 14:30 | Godsheide - | Bolderberg | 2 - | 1 | 3 | | 5 | 16 | - |
10 | Zo-05/11/23 | 14:30 | Nieuwerkerken - | Godsheide | 2 - | 0 | | 0 | 5 | 16 | - |
11 | Zo-12/11/23 | 14:30 | Godsheide - | Jeugd Borgloon | 2 - | 0 | 3 | | 8 | 14 | |
12 | Za-18/11/23 | 19:30 | Halveweg Zonhoven - | Godsheide | 1 - | 2 | | 3 | 11 | 14 | |
13 | Za-25/11/23 | 19:30 | Zonhoven United B - | Godsheide | 2 - | 2 | | 1 | 12 | 14 | |
14 | Zo-03/12/23 | 14:30 | Godsheide - | Unico Tongeren A | 1 - | 2 | 0 | | 12 | 14 | |
15 | Za-09/12/23 | 19:30 | Velm A - | Godsheide | 2 - | 0 | | 0 | 12 | 14 | |
16 | Zo-17/12/23 | 14:30 | Godsheide - | Heers | 0 - | 4 | 0 | | 12 | 14 | |
17 | Zo-14/01/24 | 14:30 | Linkhout - | Godsheide | 3 - | 0 | | 0 | 12 | 14 | |
19 | Zo-28/01/24 | 14:30 | Godsheide - | Halveweg Zonhoven | 1 - | 1 | 1 | | 13 | 14 | |
20 | Zo-04/02/24 | 15:00 | Jeugd Borgloon - | Godsheide | 1 - | 5 | | 3 | 16 | 14 | |
18 | Za-10/02/24 | 15:00 | Godsheide - | Stevoort | 4 - | 1 | 3 | | 19 | 14 | |
21 | Zo-18/02/24 | 15:00 | Lummen - | Godsheide | 3 - | 1 | | 0 | 19 | 14 | |
22 | Zo-25/02/24 | 15:00 | Godsheide - | Velm A | 2 - | 4 | 0 | | 19 | 14 | |
23 | Zo-03/03/24 | 15:00 | Bolderberg - | Godsheide | 1 - | 1 | | 1 | 20 | 14 | |
24 | Zo-10/03/24 | 15:00 | Godsheide - | Herk Sport | 1 - | 1 | 1 | | 21 | 13 | |
25 | Zo-17/03/24 | 15:00 | Unico Tongeren A - | Godsheide | 0 - | 1 | | 3 | 24 | 13 | |
26 | Zo-24/03/24 | 15:00 | Godsheide - | Gravelo | 0 - | 3 | 0 | | 24 | 14 | |
27 | Zo-07/04/24 | 15:00 | Godsheide - | Nieuwerkerken | - | | . | | | | |
28 | Zo-14/04/24 | 15:00 | Habo SK Borgloon - | Godsheide | - | | | . | | | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Godsheide - | Zonhoven United B | - | | . | | | | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Vechmaal - | Godsheide | - | | | . | | | |
Periode1(10/10) | 1 | Herk Sport | | 22 | | 2 | Velm A | x | 21 | | 3 | Gravelo | x | 21 | | 4 | Habo SK Borgloon | x | 20 | | 5 | Unico Tongeren A | x | 17 | | 6 | Heers | x | 16 | | 7 | Vechmaal | x | 16 | | 8 | Linkhout | x | 15 | | 9 | Zonhoven United B | x | 14 | | 10 | Bolderberg | x | 13 | ⇒ | 11 | Nieuwerkerken | x | 12 | | 12 | Lummen | x | 11 | | 13 | Stevoort | x | 8 | | 14 | Jeugd Borgloon | x | 6 | | 15 | Halveweg Zonhoven | x | 6 | → | 16 | Godsheide | x | 5 | | Periode2(10/10) | 1 | Velm A | | 25 | | 2 | Heers | x | 23 | | 3 | Gravelo | x | 20 | | 4 | Linkhout | x | 19 | | 5 | Unico Tongeren A | x | 19 | | 6 | Herk Sport | x | 17 | | 7 | Lummen | x | 16 | | 8 | Habo SK Borgloon | x | 15 | → | 9 | Godsheide | x | 14 | | 10 | Stevoort | x | 13 | | 11 | Bolderberg | x | 12 | ⇒ | 12 | Nieuwerkerken | x | 11 | | 13 | Vechmaal | x | 7 | | 14 | Zonhoven United B | x | 7 | | 15 | Jeugd Borgloon | x | 4 | | 16 | Halveweg Zonhoven | x | 2 | | Periode3(6/10) | 1 | Velm A | | 18 | | 2 | Lummen | | 16 | | 3 | Gravelo | | 15 | | 4 | Unico Tongeren A | | 13 | | 5 | Linkhout | | 13 | | 6 | Herk Sport | | 13 | | 7 | Heers | | 11 | | 8 | Stevoort | | 7 | ⇒ | 9 | Nieuwerkerken | | 6 | | 10 | Habo SK Borgloon | | 6 | | 11 | Zonhoven United B | | 6 | → | 12 | Godsheide | x | 5 | | 13 | Bolderberg | x | 4 | | 14 | Vechmaal | x | 3 | | 15 | Halveweg Zonhoven | x | 3 | | 16 | Jeugd Borgloon | x | 0 | |
Beste aanval | Linkhout | 81 | | Velm A | 76 | | Herk Sport | 63 | | Lummen | 62 | | Unico Tongeren A | 59 | | Gravelo | 59 | | Heers | 59 | | Habo SK Borgloon | 57 | | Bolderberg | 51 | | Vechmaal | 49 | | Stevoort | 47 | ⇒ | Nieuwerkerken | 45 | | Zonhoven United B | 44 | → | Godsheide | 34 | | Jeugd Borgloon | 27 | | Halveweg Zonhoven | 25 | | Beste verdediging | Herk Sport | 29 | | Velm A | 30 | | Unico Tongeren A | 33 | | Gravelo | 33 | | Heers | 37 | | Habo SK Borgloon | 42 | | Linkhout | 51 | ⇒ | Nieuwerkerken | 52 | | Bolderberg | 53 | | Lummen | 53 | → | Godsheide | 58 | | Stevoort | 62 | | Zonhoven United B | 69 | | Halveweg Zonhoven | 77 | | Jeugd Borgloon | 78 | | Vechmaal | 81 | |
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.