www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 05/05/2019

vbal4

Limburg : 1ste Provinciale

speeldag 1

periode 1

zaterdag 01/09/2018

19:30Vlijtingen-Torpedo Hasselt1-1
.

Achel

-Park Houthalen1-0
20:00

FC Alken A

-Koersel3-0
.Mechelen a/d Maas A-GS Bree-Beek1-1

zondag 02/09/2018

14:30Herk-de-Stad-

Zonhoven VV

1-2
15:00

Melo Zonhoven

-KVK Beringen4-0
.Hoepertingen-

Zepperen Brustem

2-3
.Daring Huvo Jeuk-

Herkol

1-4

speeldag 2

periode 1

zaterdag 08/09/2018

19:30

Zonhoven VV

-Hoepertingen2-0
.

GS Bree-Beek

-Achel4-0
.

Park Houthalen

-Daring Huvo Jeuk4-0
20:00KVK Beringen-

Herk-de-Stad

0-2

zondag 09/09/2018

15:00

Koersel

-Melo Zonhoven3-2
.Herkol-

FC Alken A

3-4
.

Torpedo Hasselt

-Mechelen a/d Maas A4-0
.

Zepperen Brustem

-Vlijtingen4-2

speeldag 3

periode 1

zaterdag 15/09/2018

19:30Achel-Torpedo Hasselt2-2
20:00FC Alken A-

Park Houthalen

1-5
.

KVK Beringen

-Koersel1-0
.

Vlijtingen

-Zonhoven VV4-1

zondag 16/09/2018

15:00

Melo Zonhoven

-Herkol3-1
.Mechelen a/d Maas A-

Zepperen Brustem

1-3
.Daring Huvo Jeuk-

GS Bree-Beek

2-4

zondag 13/01/2019

14:30

Herk-de-Stad

-Hoepertingen3-1

speeldag 4

periode 1

zaterdag 22/09/2018

19:30

Zonhoven VV

-Mechelen a/d Maas A4-3
.

GS Bree-Beek

-FC Alken A2-1

zondag 23/09/2018

15:00Park Houthalen-

Melo Zonhoven

1-3
.Hoepertingen-Vlijtingen1-1
.Koersel-

Herk-de-Stad

1-2
.Herkol-KVK Beringen2-2
.

Torpedo Hasselt

-Daring Huvo Jeuk1-0
.

Zepperen Brustem

-Achel2-0

speeldag 5

periode 1

vrijdag 28/09/2018

20:30

KVK Beringen

-Park Houthalen3-1

zaterdag 29/09/2018

19:30

Koersel

-Herkol5-1
.Achel-

Zonhoven VV

2-3
.

Daring Huvo Jeuk

-Zepperen Brustem2-1
20:00FC Alken A-

Torpedo Hasselt

1-2

zondag 30/09/2018

14:30

Herk-de-Stad

-Vlijtingen2-1
15:00

Melo Zonhoven

-GS Bree-Beek4-0
.

Mechelen a/d Maas A

-Hoepertingen4-2

speeldag 6

periode 1

zaterdag 06/10/2018

19:30

Vlijtingen

-Mechelen a/d Maas A2-1
.

Park Houthalen

-Koersel2-0
.

Zonhoven VV

-Daring Huvo Jeuk3-0
20:00GS Bree-Beek-KVK Beringen0-0

zondag 07/10/2018

15:00Hoepertingen-

Achel

1-2
.Herkol-

Herk-de-Stad

2-4
.

Torpedo Hasselt

-Melo Zonhoven2-0
.

Zepperen Brustem

-FC Alken A3-0

speeldag 7

periode 1

zaterdag 13/10/2018

19:30Achel-Vlijtingen2-2
20:00FC Alken A-

Zonhoven VV

0-1
.

KVK Beringen

-Torpedo Hasselt2-0

zondag 14/10/2018

14:30

Herk-de-Stad

-Mechelen a/d Maas A4-3
15:00

Melo Zonhoven

-Zepperen Brustem1-0
.Koersel-GS Bree-Beek3-3
.

Herkol

-Park Houthalen4-2
.Daring Huvo Jeuk-

Hoepertingen

1-2

speeldag 8

periode 1

zaterdag 20/10/2018

19:30GS Bree-Beek-

Herkol

0-2
.Park Houthalen-

Herk-de-Stad

0-1
20:00Zonhoven VV-Melo Zonhoven1-1

zondag 21/10/2018

15:00Hoepertingen-

FC Alken A

0-1
.Vlijtingen-

Daring Huvo Jeuk

0-1
.Mechelen a/d Maas A-

Achel

2-3
.

Torpedo Hasselt

-Koersel2-1
.

Zepperen Brustem

-KVK Beringen5-3

speeldag 9

periode 1

vrijdag 26/10/2018

20:30

KVK Beringen

-Zonhoven VV2-0

zaterdag 27/10/2018

19:30

Park Houthalen

-GS Bree-Beek2-0
20:00FC Alken A-Vlijtingen3-3

zondag 28/10/2018

14:30

Herk-de-Stad

-Achel4-1
15:00Melo Zonhoven-Hoepertingen2-2
.

Koersel

-Zepperen Brustem5-4
.Herkol-Torpedo Hasselt1-1
.Daring Huvo Jeuk-

Mechelen a/d Maas A

2-3

speeldag 10

periode 1

zondag 04/11/2018

14:30Zonhoven VV-

Koersel

1-3
.Hoepertingen-

KVK Beringen

1-2
.Vlijtingen-

Melo Zonhoven

0-1
.Mechelen a/d Maas A-

FC Alken A

1-5
.

Achel

-Daring Huvo Jeuk3-0
.GS Bree-Beek-Herk-de-Stad2-2
.Torpedo Hasselt-

Park Houthalen

0-1
.Zepperen Brustem-

Herkol

0-2

speeldag 11

periode 2

zaterdag 10/11/2018

19:30GS Bree-Beek-Torpedo Hasselt1-1
.

Park Houthalen

-Zepperen Brustem3-2
20:00

FC Alken A

-Achel4-1
.KVK Beringen-Vlijtingen1-1

zondag 11/11/2018

14:30Melo Zonhoven-Mechelen a/d Maas A1-1
.Koersel-

Hoepertingen

1-3
.Herkol-Zonhoven VV3-3
.Herk-de-Stad-

Daring Huvo Jeuk

1-3

speeldag 12

periode 2

zaterdag 17/11/2018

19:30Vlijtingen-

Koersel

0-5
.Zonhoven VV-

Park Houthalen

0-5
20:00Mechelen a/d Maas A-KVK Beringen3-3

zondag 18/11/2018

14:30Hoepertingen-Herkol2-2
.Achel-

Melo Zonhoven

2-5
.Daring Huvo Jeuk-FC Alken A2-2
.

Torpedo Hasselt

-Herk-de-Stad2-1
.

Zepperen Brustem

-GS Bree-Beek3-0

speeldag 13

periode 2

zaterdag 24/11/2018

19:30

Park Houthalen

-Hoepertingen2-1
20:00

KVK Beringen

-Achel1-0

zondag 25/11/2018

14:30

Melo Zonhoven

-Daring Huvo Jeuk7-2
.

Koersel

-Mechelen a/d Maas A3-1
.

Herkol

-Vlijtingen4-1
.GS Bree-Beek-

Zonhoven VV

0-2
.

Torpedo Hasselt

-Zepperen Brustem2-1
.

Herk-de-Stad

-FC Alken A3-0

speeldag 14

periode 2

zaterdag 01/12/2018

19:30Achel-

Koersel

0-1
20:00Zonhoven VV-

Torpedo Hasselt

1-2
.

Mechelen a/d Maas A

-Herkol2-0
.

FC Alken A

-Melo Zonhoven3-0

zondag 02/12/2018

14:30Hoepertingen-

GS Bree-Beek

0-2
.Vlijtingen-Park Houthalen1-1
.Daring Huvo Jeuk-

KVK Beringen

1-4
.Herk-de-Stad-Zepperen Brustem1-1

speeldag 15

periode 2

zaterdag 08/12/2018

19:30GS Bree-Beek-

Vlijtingen

2-4
.

Park Houthalen

-Mechelen a/d Maas A3-2
20:00KVK Beringen-FC Alken A2-2

zondag 09/12/2018

14:30

Melo Zonhoven

-Herk-de-Stad3-1
.

Koersel

-Daring Huvo Jeuk4-0
.Herkol-

Achel

0-6
.Torpedo Hasselt-Hoepertingen3-3
.

Zepperen Brustem

-Zonhoven VV1-0

speeldag 16

periode 2

zaterdag 15/12/2018

19:30

Koersel

-FC Alken A4-2
.

GS Bree-Beek

-Mechelen a/d Maas A5-1
.

Park Houthalen

-Achel3-0
.Zonhoven VV-

Herk-de-Stad

0-2
20:00

KVK Beringen

-Melo Zonhoven2-1

zondag 16/12/2018

14:30Zepperen Brustem-Hoepertingen1-1
.

Torpedo Hasselt

-Vlijtingen2-1
.Herkol-Daring Huvo Jeuk1-1

speeldag 17

periode 2

zaterdag 05/01/2019

19:30Vlijtingen-

Zepperen Brustem

0-2
.Achel-

GS Bree-Beek

1-6
20:00

Mechelen a/d Maas A

-Torpedo Hasselt3-1
.

FC Alken A

-Herkol5-2

zondag 06/01/2019

14:30

Hoepertingen

-Zonhoven VV4-0
.Herk-de-Stad-

KVK Beringen

1-2
.Melo Zonhoven-

Koersel

1-2
.Daring Huvo Jeuk-

Park Houthalen

0-1

speeldag 18

periode 2

zaterdag 15/09/2018

18:00Hoepertingen-

Herk-de-Stad

0-4

zaterdag 12/01/2019

19:30

Koersel

-KVK Beringen1-0
.GS Bree-Beek-

Daring Huvo Jeuk

0-5F1
.Park Houthalen-

FC Alken A

0-1
.Zonhoven VV-

Vlijtingen

0-1

zondag 13/01/2019

14:30Herkol-

Melo Zonhoven

0-2
.

Zepperen Brustem

-Mechelen a/d Maas A3-2
.Torpedo Hasselt-

Achel

2-4

speeldag 19

periode 2

zaterdag 19/01/2019

19:30Achel-Zepperen Brustem2-2
20:00

KVK Beringen

-Herkol4-0
.

FC Alken A

-GS Bree-Beek2-1

zondag 20/01/2019

14:30Mechelen a/d Maas A-Zonhoven VV2-2
.Vlijtingen-Hoepertingen2-2
.Herk-de-Stad-Koersel1-1
.Melo Zonhoven-

Park Houthalen

1-2
.Daring Huvo Jeuk-Torpedo Hasselt1-1

speeldag 20

periode 2

zaterdag 26/01/2019

19:30Vlijtingen-

Herk-de-Stad

0-1
20:00

Zonhoven VV

-Achel3-0

zondag 27/01/2019

14:30

GS Bree-Beek

-Melo Zonhoven4-3
.

Park Houthalen

-KVK Beringen3-0
.Herkol-

Koersel

0-1
.Hoepertingen-Mechelen a/d Maas A3-3
.Zepperen Brustem-Daring Huvo Jeuk1-1
.Torpedo Hasselt-FC Alken A2-2

speeldag 21

periode 3

zaterdag 02/02/2019

19:30

Achel

-Hoepertingen4-2
20:00

KVK Beringen

-GS Bree-Beek3-2
.FC Alken A-

Zepperen Brustem

1-3

zondag 03/02/2019

14:30

Herk-de-Stad

-Herkol2-1
15:00

Daring Huvo Jeuk

-Zonhoven VV2-0
.Mechelen a/d Maas A-

Vlijtingen

2-3
.

Koersel

-Park Houthalen4-1
.Melo Zonhoven-

Torpedo Hasselt

0-2

speeldag 22

periode 3

zaterdag 09/02/2019

19:30Vlijtingen-

Achel

2-3
.

GS Bree-Beek

-Koersel1-0
.Zonhoven VV-

FC Alken A

0-3
.

Park Houthalen

-Herkol4-3
20:00

Mechelen a/d Maas A

-Herk-de-Stad2-0

zondag 10/02/2019

15:00

Zepperen Brustem

-Melo Zonhoven3-1
.Torpedo Hasselt-

KVK Beringen

0-2
.

Hoepertingen

-Daring Huvo Jeuk2-1

speeldag 23

periode 3

zaterdag 16/02/2019

19:30Achel-Mechelen a/d Maas A2-2
20:00

KVK Beringen

-Zepperen Brustem3-1
.

FC Alken A

-Hoepertingen3-2

zondag 17/02/2019

14:30

Herk-de-Stad

-Park Houthalen2-0
15:00

Melo Zonhoven

-Zonhoven VV2-1
.Daring Huvo Jeuk-Vlijtingen1-1
.

Herkol

-GS Bree-Beek4-1
.Koersel-Torpedo Hasselt0-0

speeldag 24

periode 3

zaterdag 23/02/2019

19:30Vlijtingen-

FC Alken A

0-1
.Zonhoven VV-

KVK Beringen

0-2
.Achel-

Herk-de-Stad

0-3
20:00

GS Bree-Beek

-Park Houthalen2-1
.

Mechelen a/d Maas A

-Daring Huvo Jeuk2-1

zondag 24/02/2019

15:00Hoepertingen-

Melo Zonhoven

1-7
.

Zepperen Brustem

-Koersel2-1
.Torpedo Hasselt-

Herkol

1-5

speeldag 25

periode 3

zaterdag 09/03/2019

19:30Park Houthalen-

Torpedo Hasselt

1-2
20:00

FC Alken A

-Mechelen a/d Maas A3-0
.

KVK Beringen

-Hoepertingen3-1

zondag 10/03/2019

14:30Herk-de-Stad-GS Bree-Beek1-1
15:00

Koersel

-Zonhoven VV3-2
.

Melo Zonhoven

-Vlijtingen2-0
.

Daring Huvo Jeuk

-Achel3-2

woensdag 03/04/2019

18:30Herkol-

Zepperen Brustem

0-2

speeldag 26

periode 3

zaterdag 16/03/2019

19:30

Achel

-FC Alken A5-4
.Zonhoven VV-

Herkol

0-2

zondag 17/03/2019

15:00Mechelen a/d Maas A-Melo Zonhoven2-2
.Vlijtingen-

KVK Beringen

0-2
.Hoepertingen-

Koersel

1-3
.

Zepperen Brustem

-Park Houthalen2-1
.

Torpedo Hasselt

-GS Bree-Beek4-1
.Daring Huvo Jeuk-

Herk-de-Stad

0-4

speeldag 27

periode 3

zaterdag 23/03/2019

19:30GS Bree-Beek-Zepperen Brustem2-2
20:00Park Houthalen-

Zonhoven VV

0-3
.

FC Alken A

-Daring Huvo Jeuk1-0
.

KVK Beringen

-Mechelen a/d Maas A4-0

zondag 24/03/2019

14:30

Herk-de-Stad

-Torpedo Hasselt3-0
15:00

Herkol

-Hoepertingen3-2
.Koersel-Vlijtingen1-1
.

Melo Zonhoven

-Achel4-1

speeldag 28

periode 3

zaterdag 30/03/2019

19:30Vlijtingen-

Herkol

1-4
.Achel-

KVK Beringen

2-7
20:00Zonhoven VV-

GS Bree-Beek

0-3
.Mechelen a/d Maas A-

Koersel

1-4
.

FC Alken A

-Herk-de-Stad3-2

zondag 31/03/2019

15:00Daring Huvo Jeuk-

Melo Zonhoven

0-3
.Hoepertingen-

Park Houthalen

0-2
.Zepperen Brustem-

Torpedo Hasselt

0-1

speeldag 29

periode 3

zondag 07/04/2019

15:00

Torpedo Hasselt

-Zonhoven VV2-0
.

GS Bree-Beek

-Hoepertingen6-3
.

Park Houthalen

-Vlijtingen3-0
.Herkol-Mechelen a/d Maas A2-2
.

Koersel

-Achel3-0
.KVK Beringen-Daring Huvo Jeuk1-1
.

Melo Zonhoven

-FC Alken A3-1
.Zepperen Brustem-

Herk-de-Stad

0-2

speeldag 30

periode 3

zondag 14/04/2019

15:00

Herk-de-Stad

-Melo Zonhoven2-1
.FC Alken A-

KVK Beringen

0-3
.Daring Huvo Jeuk-

Koersel

0-1
.

Achel

-Herkol4-3
.Mechelen a/d Maas A-

Park Houthalen

0-5
.Vlijtingen-

GS Bree-Beek

3-5
.Hoepertingen-

Torpedo Hasselt

1-2
.

Zonhoven VV

-Zepperen Brustem3-2

30/30

KVK Beringen63386
2.Herk-de-Stad611120
3.Koersel5801
4.Torpedo Hasselt5300
5.Park Houthalen52280
6.Melo Zonhoven52180
7.Zepperen Brustem50190
8.FC Alken A4970
9.GS Bree-Beek4310
10.Herkol3600
11.Achel3400
12.Zonhoven VV3330
13.Mechelen a/d Maas A26019
14.Daring Huvo Jeuk24034
15.Vlijtingen2400
16.Hoepertingen190166

het aantal dagen op de eerste plaats

en het aantal dagen op de laatste plaats

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

30/30

1

2

3

4

5

6

KVK Beringen6319+2964328
2.xHerk-de-Stad6119+29623110
3.xKoersel5818+2664238
4.xTorpedo Hasselt5315+747186
5.xPark Houthalen5217+2059287
6.xMelo Zonhoven5216+2870326
7.xZepperen Brustem5015+1459295
8.xFC Alken A4915+762296
9.xGS Bree-Beek4312+161305
10.xHerkol3610-761326
11.xAchel3410-2555235
12.xZonhoven VV3310-1938205
13.xMechelen a/d Maas A266-2852241
14.xDaring Huvo Jeuk246-3034163
15.xVlijtingen245-2338223
16.xHoepertingen194-2946272

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gemaakte goals op verplaatsing

6

het aantal gewonnen uitwedstrijden

periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

10/10

1

2

Herk-de-Stad258
2.Melo Zonhoven206
3.Zonhoven VV196
4.Zepperen Brustem186
5.Torpedo Hasselt185
6.KVK Beringen175
7.Park Houthalen155
8.Herkol144
Achel144
10.Koersel134
FC Alken A134
12.GS Bree-Beek133
13.Vlijtingen102
14.Mechelen a/d Maas A72
15.Daring Huvo Jeuk62
16.Hoepertingen51

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

10/10

1

2

3

Koersel258+15
2.Park Houthalen258+15
3.KVK Beringen185+6
FC Alken A185+6
5.Zepperen Brustem164+5
6.Torpedo Hasselt1640
7.Herk-de-Stad144+4
8.Melo Zonhoven134+5
9.GS Bree-Beek134-1
10.Hoepertingen112-1
11.Mechelen a/d Maas A102-4
12.Daring Huvo Jeuk102-6
13.Vlijtingen92-9
14.Zonhoven VV82-9
15.Achel72-11
16.Herkol61-15

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing,
en KOERSEL werd periodekampioen na een testwedstrijd.

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details

10/10

1

2

KVK Beringen289
2.Herk-de-Stad227
3.Koersel206
4.Melo Zonhoven196
Torpedo Hasselt196
6.FC Alken A186
7.GS Bree-Beek175
8.Herkol165
Zepperen Brustem165
10.Achel134
11.Park Houthalen124
12.Mechelen a/d Maas A92
13.Daring Huvo Jeuk82
14.Zonhoven VV62
15.Vlijtingen51
16.Hoepertingen31

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden