www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op vrijdag 29/03/20242023-2024, Brabant-vv-4F: HEIDE LINTER
Wedstrijden1 | Za-02/09/23 | 19:30 | Boutersem Utd B - | Heide Linter | 4 - | 1 | | | 0 | 0 | 15 | |
2 | Zo-10/09/23 | 15:00 | Heide Linter - | Meldert | 2 - | 0 | | 3 | | 3 | 12 | |
3 | Zo-17/09/23 | 15:00 | Bunsbeek - | Heide Linter | 9 - | 0 | | | 0 | 3 | 13 | |
4 | Zo-24/09/23 | 15:00 | Heide Linter - | Drieslinter B | 2 - | 6 | | 0 | | 3 | 13 | |
5 | Za-30/09/23 | 17:00 | Vissenaken B - | Heide Linter | 5 - | 0 | F1 | | 0 | 3 | 14 | |
6 | Zo-08/10/23 | 16:00 | Heide Linter - | Rummen | 0 - | 0 | | 1 | | 4 | 13 | |
7 | Zo-15/10/23 | 15:00 | Butsel B - | Heide Linter | 1 - | 1 | | | 1 | 5 | 12 | |
8 | Zo-22/10/23 | 15:00 | Heide Linter - | Halle VV | 2 - | 1 | | 3 | | 8 | 12 | |
9 | Zo-29/10/23 | 14:30 | Budingen - | Heide Linter | 2 - | 1 | | | 0 | 8 | 14 | |
10 | Zo-05/11/23 | 14:30 | Heide Linter - | Neerwinden | 1 - | 5 | | 0 | | 8 | 14 | |
11 | Zo-12/11/23 | 14:30 | Zoutleeuw B - | Heide Linter | 4 - | 6 | | | 3 | 11 | 12 | |
12 | Zo-19/11/23 | 14:30 | Heide Linter - | Houtem-Oplinter B | 5 - | 1 | | 3 | | 14 | 10 | |
13 | Zo-26/11/23 | 14:30 | Goetsenhoven - | Heide Linter | 2 - | 4 | | | 3 | 17 | 10 | |
14 | Zo-03/12/23 | 14:30 | Atlas Linter - | Heide Linter | 3 - | 2 | | | 0 | 17 | 10 | |
15 | Zo-10/12/23 | 14:30 | Heide Linter - | Waanrode | 3 - | 2 | | 3 | | 20 | 10 | |
16 | Zo-17/12/23 | 14:30 | Heide Linter - | Butsel B | 3 - | 0 | | 3 | | 23 | 7 | |
17 | Zo-14/01/24 | 14:30 | Rummen - | Heide Linter | 3 - | 4 | | | 3 | 26 | 7 | |
19 | Zo-28/01/24 | 14:30 | Heide Linter - | Bunsbeek | 4 - | 3 | | 3 | | 29 | 6 | |
20 | Zo-04/02/24 | 15:00 | Drieslinter B - | Heide Linter | 2 - | 5 | | | 3 | 32 | 6 | |
18 | Zo-11/02/24 | 14:30 | Heide Linter - | Vissenaken B | 2 - | 0 | | 3 | | 35 | 6 | |
21 | Zo-18/02/24 | 15:00 | Heide Linter - | Boutersem Utd B | 0 - | 6 | | 0 | | 35 | 6 | |
22 | Zo-25/02/24 | 15:00 | Neerwinden - | Heide Linter | 1 - | 2 | | | 3 | 38 | 6 | |
23 | Zo-03/03/24 | 15:00 | Heide Linter - | Budingen | 0 - | 5 | | 0 | | 38 | 6 | |
24 | Zo-10/03/24 | 15:00 | Waanrode - | Heide Linter | 2 - | 2 | | | 1 | 39 | 7 | |
25 | Zo-17/03/24 | 15:00 | Heide Linter - | Atlas Linter | 3 - | 3 | | 1 | | 40 | 8 | |
26 | Zo-24/03/24 | 15:00 | Halle VV - | Heide Linter | - | | ST | | . | | 8 | |
27 | Zo-07/04/24 | 15:00 | Heide Linter - | Goetsenhoven | - | | | . | | | | |
28 | Zo-14/04/24 | 15:00 | Houtem-Oplinter B - | Heide Linter | - | | | | . | | | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Heide Linter - | Zoutleeuw B | - | | | . | | | | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Meldert - | Heide Linter | - | | | | . | | | |
Rangschikking(26/30) | 1 | Atlas Linter | | 74 | | 24 | +57 | 81 | | 12 | +31 | 43 |
| 2 | Budingen | | 63 | | 20 | +56 | 86 | | 8 | +25 | 44 |
| 3 | Bunsbeek | x | 51 | | 17 | +41 | 76 | | 9 | +20 | 37 |
| 4 | Drieslinter B | x | 51 | | 16 | +11 | 53 | | 7 | +2 | 28 |
| 5 | Meldert | x | 48 | | 15 | +29 | 65 | | 7 | +14 | 31 |
| 6 | Boutersem Utd B | x | 47 | | 14 | +29 | 72 | | 5 | +4 | 26 |
→ | 7 | Goetsenhoven | x | 40 | | 12 | +17 | 75 | | 5 | +6 | 39 |
⇒ | 8 | Heide Linter* | x | 40 | | 12 | -15 | 55 | | 5 | -10 | 28 |
| 9 | Vissenaken B | x | 32 | | 9 | +1 | 47 | | 5 | +8 | 26 |
| 10 | Rummen | x | 32 | | 9 | -18 | 44 | | 3 | -22 | 17 |
| 11 | Neerwinden | x | 27 | | 8 | -8 | 50 | | 2 | -12 | 22 |
| 12 | Waanrode | x | 26 | | 8 | -26 | 53 | | 3 | -17 | 21 |
| 13 | Halle VV* | x | 20 | | 6 | -21 | 39 | | 3 | -15 | 19 |
| 14 | Butsel B | x | 18 | | 4 | -33 | 36 | | 2 | -19 | 17 |
| 15 | Zoutleeuw B | x | 15 | | 4 | -38 | 40 | | 2 | -20 | 15 |
| 16 | Houtem-Oplinter B | x | 12 | | 4 | -82 | 21 | | 1 | -42 | 10 |
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.
De wedstrijden van GOETSENHOVEN1 | Zo-03/09/23 | 15:00 | Goetsenhoven - | Houtem-Oplinter B | 3 - | 0 | 3 | | 3 | 2 | |
2 | Zo-10/09/23 | 15:00 | Waanrode - | Goetsenhoven | 4 - | 3 | | 0 | 3 | 5 | |
3 | Zo-17/09/23 | 15:00 | Drieslinter B - | Goetsenhoven | 3 - | 2 | | 0 | 3 | 9 | |
4 | Zo-24/09/23 | 15:00 | Goetsenhoven - | Meldert | 3 - | 3 | 1 | | 4 | 10 | |
5 | Zo-01/10/23 | 15:00 | Budingen - | Goetsenhoven | 4 - | 2 | | 0 | 4 | 11 | |
6 | Zo-08/10/23 | 15:00 | Goetsenhoven - | Bunsbeek | 1 - | 3 | 0 | | 4 | 11 | |
7 | Zo-15/10/23 | 15:00 | Neerwinden - | Goetsenhoven | 2 - | 2 | | 1 | 5 | 11 | |
8 | Zo-22/10/23 | 15:00 | Goetsenhoven - | Rummen | 6 - | 1 | 3 | | 8 | 10 | |
9 | Zo-29/10/23 | 14:30 | Butsel B - | Goetsenhoven | 1 - | 3 | | 3 | 11 | 9 | |
10 | Zo-05/11/23 | 14:30 | Goetsenhoven - | Halle VV | 6 - | 2 | 3 | | 14 | 8 | |
11 | Za-11/11/23 | 17:00 | Vissenaken B - | Goetsenhoven | 1 - | 4 | | 3 | 17 | 7 | |
12 | Zo-19/11/23 | 14:30 | Goetsenhoven - | Zoutleeuw B | 1 - | 0 | 3 | | 20 | 7 | |
13 | Zo-26/11/23 | 14:30 | Goetsenhoven - | Heide Linter | 2 - | 4 | 0 | | 20 | 7 | |
14 | Zo-03/12/23 | 14:30 | Boutersem Utd B - | Goetsenhoven | 3 - | 3 | | 1 | 21 | 7 | |
15 | Zo-10/12/23 | 14:30 | Goetsenhoven - | Atlas Linter | 1 - | 2 | 0 | | 21 | 8 | |
16 | Zo-17/12/23 | 14:30 | Meldert - | Goetsenhoven | 4 - | 4 | | 1 | 22 | 9 | |
17 | Zo-14/01/24 | 14:30 | Goetsenhoven - | Drieslinter B | 1 - | 2 | 0 | | 22 | 9 | |
19 | Za-27/01/24 | 19:30 | Zoutleeuw B - | Goetsenhoven | 1 - | 5 | | 3 | 25 | 8 | |
20 | Zo-04/02/24 | 15:00 | Goetsenhoven - | Vissenaken B | 0 - | 3 | 0 | | 25 | 9 | |
18 | Zo-11/02/24 | 14:30 | Bunsbeek - | Goetsenhoven | 4 - | 1 | | 0 | 25 | 9 | |
21 | Zo-18/02/24 | 15:00 | Goetsenhoven - | Neerwinden | 3 - | 1 | 3 | | 28 | 8 | |
22 | Zo-25/02/24 | 15:00 | Halle VV - | Goetsenhoven | 1 - | 4 | | 3 | 31 | 8 | |
23 | Zo-03/03/24 | 15:00 | Goetsenhoven - | Waanrode | 6 - | 2 | 3 | | 34 | 8 | |
24 | Zo-10/03/24 | 15:00 | Houtem-Oplinter B - | Goetsenhoven | 1 - | 4 | | 3 | 37 | 8 | |
25 | Zo-17/03/24 | 15:00 | Goetsenhoven - | Butsel B | 3 - | 2 | 3 | | 40 | 7 | |
26 | Zo-24/03/24 | 15:00 | Atlas Linter - | Goetsenhoven | 4 - | 2 | | 0 | 40 | 7 | |
27 | Zo-07/04/24 | 15:00 | Heide Linter - | Goetsenhoven | - | | | . | | | |
28 | Zo-14/04/24 | 15:00 | Goetsenhoven - | Boutersem Utd B | - | | . | | | | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Rummen - | Goetsenhoven | - | | | . | | | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Goetsenhoven - | Budingen | - | | . | | | | |
Periode1(10/10) | 1 | Atlas Linter | | 30 | | 2 | Budingen | x | 22 | | 3 | Bunsbeek | x | 21 | | 4 | Boutersem Utd B | x | 20 | | 5 | Drieslinter B | x | 20 | | 6 | Vissenaken B | x | 18 | | 7 | Neerwinden | x | 17 | → | 8 | Goetsenhoven | x | 14 | | 9 | Halle VV | x | 13 | | 10 | Meldert | x | 11 | | 11 | Rummen | x | 11 | | 12 | Waanrode | x | 9 | | 13 | Butsel B | x | 8 | ⇒ | 14 | Heide Linter | x | 8 | | 15 | Zoutleeuw B | x | 4 | | 16 | Houtem-Oplinter B | x | 3 | | Periode2(10/10) | 1 | Budingen | | 28 | | 2 | Atlas Linter | x | 28 | ⇒ | 3 | Heide Linter | x | 27 | | 4 | Meldert | x | 25 | | 5 | Drieslinter B | x | 25 | | 6 | Bunsbeek | x | 21 | | 7 | Waanrode | x | 13 | | 8 | Boutersem Utd B | x | 12 | → | 9 | Goetsenhoven | x | 11 | | 10 | Vissenaken B | x | 8 | | 11 | Halle VV | x | 7 | | 12 | Neerwinden | x | 6 | | 13 | Rummen | x | 6 | | 14 | Butsel B | x | 6 | | 15 | Zoutleeuw B | x | 4 | | 16 | Houtem-Oplinter B | x | 3 | | Periode3(6/10) | 1 | Atlas Linter | | 16 | | 2 | Boutersem Utd B | | 15 | → | 3 | Goetsenhoven | | 15 | | 4 | Rummen | | 15 | | 5 | Budingen | | 13 | | 6 | Meldert | | 12 | | 7 | Bunsbeek | | 9 | | 8 | Zoutleeuw B | | 7 | | 9 | Vissenaken B | | 6 | | 10 | Drieslinter B | | 6 | | 11 | Houtem-Oplinter B | | 6 | ⇒ | 12 | Heide Linter* | | 5 | | 13 | Butsel B | | 4 | | 14 | Neerwinden | | 4 | | 15 | Waanrode | | 4 | | 16 | Halle VV* | x | 0 | |
Beste aanval | Budingen | 86 | | Atlas Linter | 81 | | Bunsbeek | 76 | → | Goetsenhoven | 75 | | Boutersem Utd B | 72 | | Meldert | 65 | ⇒ | Heide Linter | 55 | | Waanrode | 53 | | Drieslinter B | 53 | | Neerwinden | 50 | | Vissenaken B | 47 | | Rummen | 44 | | Zoutleeuw B | 40 | | Halle VV | 39 | | Butsel B | 36 | | Houtem-Oplinter B | 21 | | Beste verdediging | Atlas Linter | 24 | | Budingen | 30 | | Bunsbeek | 35 | | Meldert | 36 | | Drieslinter B | 42 | | Boutersem Utd B | 43 | | Vissenaken B | 46 | | Neerwinden | 58 | → | Goetsenhoven | 58 | | Halle VV | 60 | | Rummen | 62 | | Butsel B | 69 | ⇒ | Heide Linter | 70 | | Zoutleeuw B | 78 | | Waanrode | 79 | | Houtem-Oplinter B | 103 | |
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.