www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op donderdag 18/04/20242023-2024, Brabant-vv-4E: LINDEN B
Wedstrijden1 | Zo-03/09/23 | 15:00 | Rap.Wezemaal B - | Linden B | 4 - | 0 | | 0 | 0 | 13 | |
2 | Zo-10/09/23 | 18:00 | Linden B - | Lubbeek B | 3 - | 2 | 3 | | 3 | 9 | |
3 | Za-16/09/23 | 20:00 | RWL Sport B - | Linden B | 7 - | 0 | | 0 | 3 | 13 | |
4 | Zo-24/09/23 | 18:00 | Linden B - | Tielt-Winge B | 3 - | 2 | 3 | | 6 | 11 | |
5 | Za-30/09/23 | 18:00 | Keiberg B - | Linden B | 3 - | 0 | | 0 | 6 | 14 | |
6 | Zo-08/10/23 | 18:00 | Linden B - | Plenke Werchter | 1 - | 4 | 0 | | 6 | 14 | |
7 | Za-14/10/23 | 19:30 | Sp.Molenbeek - | Linden B | 7 - | 0 | | 0 | 6 | 14 | |
8 | Zo-22/10/23 | 18:00 | Linden B - | KVC Haacht A | 1 - | 3 | 0 | | 6 | 14 | |
9 | Zo-29/10/23 | 14:30 | Werchter - | Linden B | 4 - | 1 | | 0 | 6 | 14 | |
10 | Za-04/11/23 | 19:30 | Langdorp - | Linden B | 9 - | 1 | | 0 | 6 | 14 | |
11 | Zo-12/11/23 | 18:00 | Linden B - | Klimop Begijnendijk | 0 - | 2 | 0 | | 6 | 14 | |
12 | Zo-19/11/23 | 12:30 | Baal B - | Linden B | 5 - | 7 | | 3 | 9 | 14 | |
13 | Zo-26/11/23 | 18:00 | Linden B - | Aarschot B | 2 - | 4 | 0 | | 9 | 14 | |
14 | Zo-03/12/23 | 14:30 | Deurne - | Linden B | 4 - | 0 | | 0 | 9 | 14 | |
15 | Zo-10/12/23 | 18:00 | Linden B - | Sparta Schaffen | 1 - | 3 | 0 | | 9 | 14 | |
16 | Do-14/12/23 | 20:00 | Plenke Werchter - | Linden B | 7 - | 1 | | 0 | 9 | 14 | |
17 | Do-21/12/23 | 20:00 | Linden B - | Langdorp | 2 - | 8 | 0 | | 9 | 14 | |
19 | Zo-28/01/24 | 12:00 | Linden B - | Werchter | 2 - | 10 | 0 | | 9 | 15 | |
20 | Zo-04/02/24 | 15:00 | Aarschot B - | Linden B | 4 - | 5 | | 3 | 12 | 14 | |
18 | Do-08/02/24 | 20:30 | Klimop Begijnendijk - | Linden B | 3 - | 0 | | 0 | 12 | 14 | |
21 | Zo-18/02/24 | 18:00 | Linden B - | RWL Sport B | 1 - | 2 | 0 | | 12 | 14 | |
22 | Za-24/02/24 | 18:00 | Lubbeek B - | Linden B | 3 - | 2 | | 0 | 12 | 14 | |
23 | Zo-03/03/24 | 18:00 | Linden B - | Deurne | 3 - | 5 | 0 | | 12 | 14 | |
24 | Zo-10/03/24 | 18:00 | Linden B - | Rap.Wezemaal B | 1 - | 1 | 1 | | 13 | 14 | |
25 | Zo-17/03/24 | 15:00 | KVC Haacht A - | Linden B | 5 - | 0 | | 0 | 13 | 14 | |
26 | Zo-24/03/24 | 18:00 | Linden B - | Sp.Molenbeek | 3 - | 5 | 0 | | 13 | 14 | |
27 | Zo-07/04/24 | 15:00 | Sparta Schaffen - | Linden B | 4 - | 0 | | 0 | 13 | 14 | |
28 | Zo-14/04/24 | 18:00 | Linden B - | Baal B | 6 - | 1 | 3 | | 16 | 14 | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Tielt-Winge B - | Linden B | - | | | . | | | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Linden B - | Keiberg B | - | | . | | | | |
Rangschikking(28/30) | 1 | Plenke Werchter | | 71 | | 23 | +96 | 125 | | 10 | +44 | 61 |
| 2 | Langdorp | | 66 | | 20 | +68 | 112 | | 11 | +34 | 56 |
| 3 | KVC Haacht A | x | 61 | | 19 | +64 | 97 | | 7 | +12 | 39 |
| 4 | Werchter | x | 55 | | 18 | +50 | 95 | | 9 | +30 | 51 |
| 5 | RWL Sport B | x | 55 | | 17 | +45 | 96 | | 8 | +7 | 32 |
| 6 | Sp.Molenbeek | x | 55 | | 17 | +37 | 95 | | 9 | +19 | 52 |
| 7 | Klimop Begijnendijk | x | 51 | | 15 | +35 | 65 | | 8 | +20 | 32 |
| 8 | Sparta Schaffen | x | 50 | | 16 | +14 | 65 | | 8 | +4 | 34 |
| 9 | Keiberg B | x | 37 | | 12 | -18 | 56 | | 5 | -16 | 26 |
| 10 | Lubbeek B | x | 33 | | 10 | -16 | 60 | | 6 | -2 | 33 |
| 11 | Rap.Wezemaal B | x | 30 | | 9 | +8 | 75 | | 4 | +2 | 41 |
| 12 | Deurne | x | 27 | | 8 | -14 | 62 | | 4 | -9 | 32 |
→ | 13 | Tielt-Winge B | x | 24 | | 7 | -51 | 40 | | 3 | -30 | 18 |
⇒ | 14 | Linden B | x | 16 | | 5 | -75 | 46 | | 2 | -52 | 17 |
| 15 | Aarschot B | x | 12 | | 3 | -120 | 40 | | 3 | -37 | 24 |
| 16 | Baal B | x | 5 | | 1 | -123 | 33 | | 1 | -66 | 13 |
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.
De wedstrijden van TIELT-WINGE B1 | Za-02/09/23 | 19:30 | Tielt-Winge B - | Werchter | 1 - | 4 | | 0 | | 0 | 11 | |
2 | Za-09/09/23 | 20:00 | Plenke Werchter - | Tielt-Winge B | 9 - | 0 | | | 0 | 0 | 16 | - |
3 | Za-16/09/23 | 19:30 | Tielt-Winge B - | Keiberg B | 2 - | 1 | | 3 | | 3 | 14 | |
4 | Zo-24/09/23 | 18:00 | Linden B - | Tielt-Winge B | 3 - | 2 | | | 0 | 3 | 14 | |
5 | Za-30/09/23 | 19:30 | Tielt-Winge B - | Baal B | 5 - | 4 | | 3 | | 6 | 13 | |
6 | Zo-08/10/23 | 15:00 | KVC Haacht A - | Tielt-Winge B | 3 - | 0 | | | 0 | 6 | 13 | |
7 | Za-14/10/23 | 19:30 | Tielt-Winge B - | Lubbeek B | 2 - | 1 | | 3 | | 9 | 11 | |
8 | Do-26/10/23 | 20:15 | Sparta Schaffen - | Tielt-Winge B | 0 - | 3 | | | 3 | 12 | 9 | |
9 | Za-28/10/23 | 19:30 | Tielt-Winge B - | Klimop Begijnendijk | 0 - | 4 | | 0 | | 12 | 9 | |
10 | Zo-05/11/23 | 14:30 | Deurne - | Tielt-Winge B | 7 - | 2 | | | 0 | 12 | 10 | |
11 | Za-11/11/23 | 19:30 | Tielt-Winge B - | Rap.Wezemaal B | 0 - | 7 | | 0 | | 12 | 12 | |
12 | Zo-19/11/23 | 14:30 | Aarschot B - | Tielt-Winge B | 1 - | 3 | | | 3 | 15 | 10 | |
13 | Za-25/11/23 | 19:30 | Tielt-Winge B - | Langdorp | 2 - | 6 | | 0 | | 15 | 11 | |
14 | Za-02/12/23 | 20:00 | RWL Sport B - | Tielt-Winge B | 5 - | 0 | F1 | | 0 | 15 | 11 | |
15 | Za-09/12/23 | 19:30 | Tielt-Winge B - | Sp.Molenbeek | 3 - | 4 | | 0 | | 15 | 12 | |
16 | Za-16/12/23 | 18:00 | Lubbeek B - | Tielt-Winge B | 4 - | 1 | | | 0 | 15 | 12 | |
17 | Za-13/01/24 | 19:30 | Tielt-Winge B - | Sparta Schaffen | 0 - | 3 | | 0 | | 15 | 13 | |
19 | Za-27/01/24 | 19:30 | Tielt-Winge B - | Deurne | 1 - | 1 | | 1 | | 16 | 13 | |
20 | Zo-04/02/24 | 15:00 | Rap.Wezemaal B - | Tielt-Winge B | 0 - | 5 | F1 | | 3 | 19 | 13 | |
18 | Zo-11/02/24 | 12:30 | Baal B - | Tielt-Winge B | 0 - | 0 | | | 1 | 20 | 13 | |
21 | Za-17/02/24 | 19:30 | Tielt-Winge B - | Plenke Werchter | 0 - | 2 | | 0 | | 20 | 13 | |
22 | Za-24/02/24 | 19:30 | Sp.Molenbeek - | Tielt-Winge B | 1 - | 0 | | | 0 | 20 | 13 | |
23 | Za-02/03/24 | 19:30 | Tielt-Winge B - | RWL Sport B | 1 - | 1 | | 1 | | 21 | 13 | |
24 | Zo-10/03/24 | 15:00 | Werchter - | Tielt-Winge B | 6 - | 0 | | | 0 | 21 | 13 | |
25 | Za-16/03/24 | 19:30 | Tielt-Winge B - | Aarschot B | 5 - | 0 | | 3 | | 24 | 13 | |
26 | Za-23/03/24 | 19:45 | Klimop Begijnendijk - | Tielt-Winge B | 3 - | 0 | | | 0 | 24 | 13 | |
27 | Za-06/04/24 | 19:30 | Tielt-Winge B - | KVC Haacht A | 0 - | 5 | F1 | 0 | | 24 | 13 | |
28 | Za-13/04/24 | 19:30 | Keiberg B - | Tielt-Winge B | 6 - | 2 | | | 0 | 24 | 13 | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Tielt-Winge B - | Linden B | - | | | . | | | | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Langdorp - | Tielt-Winge B | - | | | | . | | | |
Periode1(10/10) | 1 | Plenke Werchter | | 28 | | 2 | KVC Haacht A | x | 24 | | 3 | RWL Sport B | x | 21 | | 4 | Werchter | x | 21 | | 5 | Klimop Begijnendijk | x | 21 | | 6 | Sp.Molenbeek | x | 20 | | 7 | Langdorp | x | 19 | | 8 | Sparta Schaffen | x | 15 | | 9 | Keiberg B | x | 12 | → | 10 | Tielt-Winge B | x | 12 | | 11 | Rap.Wezemaal B | x | 10 | | 12 | Deurne | x | 10 | | 13 | Lubbeek B | x | 10 | ⇒ | 14 | Linden B | x | 6 | | 15 | Aarschot B | x | 3 | | 16 | Baal B | x | 0 | | Periode2(10/10) | 1 | Langdorp | | 25 | | 2 | Werchter | x | 22 | | 3 | Plenke Werchter | x | 22 | | 4 | Klimop Begijnendijk | x | 20 | | 5 | Sp.Molenbeek | x | 19 | | 6 | KVC Haacht A | x | 18 | | 7 | Sparta Schaffen | x | 17 | | 8 | RWL Sport B | x | 15 | | 9 | Keiberg B | x | 13 | | 10 | Lubbeek B | x | 13 | | 11 | Rap.Wezemaal B | x | 12 | | 12 | Deurne | x | 10 | | 13 | Aarschot B | x | 9 | → | 14 | Tielt-Winge B | x | 8 | ⇒ | 15 | Linden B | x | 6 | | 16 | Baal B | x | 1 | | Periode3(8/10) | 1 | Langdorp | | 22 | | 2 | Plenke Werchter | | 21 | | 3 | KVC Haacht A | | 19 | | 4 | RWL Sport B | | 19 | | 5 | Sparta Schaffen | | 18 | | 6 | Sp.Molenbeek | | 16 | | 7 | Werchter | x | 12 | | 8 | Keiberg B | x | 12 | | 9 | Lubbeek B | x | 10 | | 10 | Klimop Begijnendijk | x | 10 | | 11 | Rap.Wezemaal B | x | 8 | | 12 | Deurne | x | 7 | ⇒ | 13 | Linden B | x | 4 | → | 14 | Tielt-Winge B | x | 4 | | 15 | Baal B | x | 4 | | 16 | Aarschot B | x | 0 | |
Beste aanval | Plenke Werchter | 125 | | Langdorp | 112 | | KVC Haacht A | 97 | | RWL Sport B | 96 | | Sp.Molenbeek | 95 | | Werchter | 95 | | Rap.Wezemaal B | 75 | | Klimop Begijnendijk | 65 | | Sparta Schaffen | 65 | | Deurne | 62 | | Lubbeek B | 60 | | Keiberg B | 56 | ⇒ | Linden B | 46 | → | Tielt-Winge B | 40 | | Aarschot B | 40 | | Baal B | 33 | | Beste verdediging | Plenke Werchter | 29 | | Klimop Begijnendijk | 30 | | KVC Haacht A | 33 | | Langdorp | 44 | | Werchter | 45 | | RWL Sport B | 51 | | Sparta Schaffen | 51 | | Sp.Molenbeek | 58 | | Rap.Wezemaal B | 67 | | Keiberg B | 74 | | Lubbeek B | 76 | | Deurne | 76 | → | Tielt-Winge B | 91 | ⇒ | Linden B | 121 | | Baal B | 156 | | Aarschot B | 160 | |
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.