www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op donderdag 25/04/2024
Brabant-vv : 4de Provinciale E
zondag 21/04/2024 |
12:45 | Baal B | - | KVC Haacht A | 0
| - | 4 | |
15:00 | Sparta Schaffen | - | Aarschot B | 5
| - | 0
| F1 |
. | Deurne | - | Lubbeek B | 0
| - | 5
| F1 |
. | Tielt-Winge B | - | Linden B | 7
| - | 3
| |
. | Werchter | - | Klimop Begijnendijk | 1 | - | 0 | |
. | Plenke Werchter | - | RWL Sport B | 2 | - | 0 | |
. | Sp.Molenbeek | - | Rap.Wezemaal B | 4
| - | 2
| |
. | Keiberg B | - | Langdorp | 0 | - | 3 | |
zaterdag 27/04/2024 |
19:00 | Linden B | 4 | - |
6 | Keiberg B | | - | |
19:30 | Lubbeek B | 4 | - |
6 | Sparta Schaffen | | - | |
zondag 28/04/2024 |
13:30 | Klimop Begijnendijk | 6 |
- | 3 | Baal B | | - | |
15:00 | Langdorp | 10 | - | 0 | Tielt-Winge B | | - | |
. | Aarschot B | 0 | - | 10 | Sp.Molenbeek | | - | |
. | Rap.Wezemaal B | 6 | - | 12 | Plenke Werchter | | - | |
. | KVC Haacht A | 10 |
- | 6 | Werchter | | - | |
. | RWL Sport B | 9 | - | 6 | Deurne | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
Brabant-vv : 4de Provinciale E --> Linden B
periode 1
10/10 |
| Plenke Werchter | 28 |
2. | KVC Haacht A | 24 |
3. | RWL Sport B | 21 |
4. | Werchter | 21 |
5. | Klimop Begijnendijk | 21 |
6. | Sp.Molenbeek | 20 |
7. | Langdorp | 19 |
8. | Sparta Schaffen | 15 |
9. | Keiberg B | 12 |
10. | Tielt-Winge B | 12 |
11. | Rap.Wezemaal B | 10 |
12. | Deurne | 10 |
13. | Lubbeek B | 10 |
14. | Linden B | 6 |
15. | Aarschot B | 3 |
16. | Baal B | 0 |
periode 2
10/10 |
| Langdorp | 25 |
2. | Werchter | 22 |
3. | Plenke Werchter | 22 |
4. | Klimop Begijnendijk | 20 |
5. | Sp.Molenbeek | 19 |
6. | KVC Haacht A | 18 |
7. | Sparta Schaffen | 17 |
8. | RWL Sport B | 15 |
9. | Keiberg B | 13 |
10. | Lubbeek B | 13 |
11. | Rap.Wezemaal B | 12 |
12. | Deurne | 10 |
13. | Aarschot B | 9 |
14. | Tielt-Winge B | 8 |
15. | Linden B | 6 |
16. | Baal B | 1 |
periode 3
9/10 |
1. | Langdorp | 25 | |
2. | Plenke Werchter | 24 | |
3. | KVC Haacht A | 22 | |
4. | Sparta Schaffen | 21 | x |
5. | RWL Sport B | 19 | x |
6. | Sp.Molenbeek | 19 | x |
7. | Werchter | 15 | x |
8. | Lubbeek B | 13 | x |
9. | Keiberg B | 12 | x |
10. | Klimop Begijnendijk | 10 | x |
11. | Rap.Wezemaal B | 8 | x |
12. | Deurne | 7 | x |
13. | Tielt-Winge B | 7 | x |
14. | Linden B | 4 | x |
15. | Baal B | 4 | x |
16. | Aarschot B | 0 | x |
Linden B
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | Rap.Wezemaal B | - | Linden B | 4 - | 0 | | 0 | 0 | | 13 | |
2. | Zo-10/09/23 | 18:00 | Linden B | - | Lubbeek B | 3 - | 2 | | 3 | 3 | | 9 | |
3. | Za-16/09/23 | 20:00 | RWL Sport B | - | Linden B | 7 - | 0 | | 0 | 3 | | 13 | |
4. | Zo-24/09/23 | 18:00 | Linden B | - | Tielt-Winge B | 3 - | 2 | | 3 | 6 | | 11 | |
5. | Za-30/09/23 | 18:00 | Keiberg B | - | Linden B | 3 - | 0 | | 0 | 6 | | 14 | |
6. | Zo-08/10/23 | 18:00 | Linden B | - | Plenke Werchter | 1 - | 4 | | 0 | 6 | | 14 | |
7. | Za-14/10/23 | 19:30 | Sp.Molenbeek | - | Linden B | 7 - | 0 | | 0 | 6 | | 14 | |
8. | Zo-22/10/23 | 18:00 | Linden B | - | KVC Haacht A | 1 - | 3 | | 0 | 6 | | 14 | |
9. | Zo-29/10/23 | 14:30 | Werchter | - | Linden B | 4 - | 1 | | 0 | 6 | | 14 | |
10. | Za-04/11/23 | 19:30 | Langdorp | - | Linden B | 9 - | 1 | | 0 | 6 | | 14 | |
11. | Zo-12/11/23 | 18:00 | Linden B | - | Klimop Begijnendijk | 0 - | 2 | | 0 | 6 | | 14 | |
12. | Zo-19/11/23 | 12:30 | Baal B | - | Linden B | 5 - | 7 | | 3 | 9 | | 14 | |
13. | Zo-26/11/23 | 18:00 | Linden B | - | Aarschot B | 2 - | 4 | | 0 | 9 | | 14 | |
14. | Zo-03/12/23 | 14:30 | Deurne | - | Linden B | 4 - | 0 | | 0 | 9 | | 14 | |
15. | Zo-10/12/23 | 18:00 | Linden B | - | Sparta Schaffen | 1 - | 3 | | 0 | 9 | | 14 | |
16. | Do-14/12/23 | 20:00 | Plenke Werchter | - | Linden B | 7 - | 1 | | 0 | 9 | | 14 | |
17. | Do-21/12/23 | 20:00 | Linden B | - | Langdorp | 2 - | 8 | | 0 | 9 | | 14 | |
19. | Zo-28/01/24 | 12:00 | Linden B | - | Werchter | 2 - | 10 | | 0 | 9 | | 15 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Aarschot B | - | Linden B | 4 - | 5 | | 3 | 12 | | 14 | |
18. | Do-08/02/24 | 20:30 | Klimop Begijnendijk | - | Linden B | 3 - | 0 | | 0 | 12 | | 14 | |
21. | Zo-18/02/24 | 18:00 | Linden B | - | RWL Sport B | 1 - | 2 | | 0 | 12 | | 14 | |
22. | Za-24/02/24 | 18:00 | Lubbeek B | - | Linden B | 3 - | 2 | | 0 | 12 | | 14 | |
23. | Zo-03/03/24 | 18:00 | Linden B | - | Deurne | 3 - | 5 | | 0 | 12 | | 14 | |
24. | Zo-10/03/24 | 18:00 | Linden B | - | Rap.Wezemaal B | 1 - | 1 | | 1 | 13 | | 14 | |
25. | Zo-17/03/24 | 15:00 | KVC Haacht A | - | Linden B | 5 - | 0 | | 0 | 13 | | 14 | |
26. | Zo-24/03/24 | 18:00 | Linden B | - | Sp.Molenbeek | 3 - | 5 | | 0 | 13 | | 14 | |
27. | Zo-07/04/24 | 15:00 | Sparta Schaffen | - | Linden B | 4 - | 0 | | 0 | 13 | | 14 | |
28. | Zo-14/04/24 | 18:00 | Linden B | - | Baal B | 6 - | 1 | | 3 | 16 | | 14 | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Tielt-Winge B | - | Linden B | 7 - | 3 | | 0 | 16 | | 14 | |
30. | Za-27/04/24 | 19:00 | Linden B | - | Keiberg B | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Keiberg B
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | KVC Haacht A | - | Keiberg B | 6 - | 0 | | 0 | 0 | | 15 | |
2. | Za-09/09/23 | 19:30 | Keiberg B | - | RWL Sport B | 2 - | 0 | | 3 | 3 | | 11 | |
3. | Za-16/09/23 | 19:30 | Tielt-Winge B | - | Keiberg B | 2 - | 1 | | 0 | 3 | | 12 | |
4. | Za-23/09/23 | 19:30 | Keiberg B | - | Werchter | 0 - | 5 | | 0 | 3 | | 13 | |
5. | Za-30/09/23 | 18:00 | Keiberg B | - | Linden B | 3 - | 0 | | 3 | 6 | | 12 | |
6. | Za-07/10/23 | 19:45 | Klimop Begijnendijk | - | Keiberg B | 3 - | 1 | | 0 | 6 | | 12 | |
7. | Za-14/10/23 | 18:00 | Keiberg B | - | Baal B | 5 - | 0 | | 3 | 9 | | 10 | |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Aarschot B | - | Keiberg B | 3 - | 4 | | 3 | 12 | | 8 | |
9. | Za-28/10/23 | 18:00 | Keiberg B | - | Rap.Wezemaal B | 2 - | 6 | | 0 | 12 | | 8 | |
10. | Za-04/11/23 | 19:30 | Sparta Schaffen | - | Keiberg B | 4 - | 1 | | 0 | 12 | | 9 | |
11. | Za-11/11/23 | 18:00 | Keiberg B | - | Lubbeek B | 0 - | 4 | | 0 | 12 | | 11 | |
12. | Za-18/11/23 | 19:30 | Langdorp | - | Keiberg B | 0 - | 1 | | 3 | 15 | | 9 | |
13. | Za-25/11/23 | 18:00 | Keiberg B | - | Deurne | 7 - | 2 | | 3 | 18 | | 9 | |
14. | Za-02/12/23 | 19:30 | Sp.Molenbeek | - | Keiberg B | 2 - | 1 | | 0 | 18 | | 9 | |
15. | Za-09/12/23 | 18:00 | Keiberg B | - | Plenke Werchter | 1 - | 6 | | 0 | 18 | | 10 | |
16. | Za-16/12/23 | 14:30 | Baal B | - | Keiberg B | 3 - | 4 | | 3 | 21 | | 10 | |
17. | Za-13/01/24 | 18:00 | Keiberg B | - | Klimop Begijnendijk | 0 - | 3 | | 0 | 21 | | 11 | |
19. | Za-27/01/24 | 18:00 | Keiberg B | - | Aarschot B | 3 - | 1 | | 3 | 24 | | 9 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Werchter | - | Keiberg B | 6 - | 2 | | 0 | 24 | | 9 | |
18. | Za-10/02/24 | 18:00 | Lubbeek B | - | Keiberg B | 3 - | 3 | | 1 | 25 | | 9 | |
21. | Za-17/02/24 | 18:00 | Keiberg B | - | Sp.Molenbeek | 0 - | 2 | | 0 | 25 | | 10 | |
22. | Za-24/02/24 | 20:00 | Plenke Werchter | - | Keiberg B | 6 - | 1 | | 0 | 25 | | 10 | |
23. | Za-02/03/24 | 18:00 | Keiberg B | - | Sparta Schaffen | 0 - | 1 | | 0 | 25 | | 11 | |
24. | Za-09/03/24 | 20:00 | RWL Sport B | - | Keiberg B | 2 - | 1 | | 0 | 25 | | 11 | |
25. | Zo-17/03/24 | 15:00 | Rap.Wezemaal B | - | Keiberg B | 1 - | 3 | | 3 | 28 | | 10 | |
26. | Za-23/03/24 | 19:30 | Keiberg B | - | KVC Haacht A | 1 - | 0 | | 3 | 31 | | 10 | |
27. | Zo-07/04/24 | 15:00 | Deurne | - | Keiberg B | 1 - | 3 | | 3 | 34 | | 9 | |
28. | Za-13/04/24 | 19:30 | Keiberg B | - | Tielt-Winge B | 6 - | 2 | | 3 | 37 | | 9 | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Keiberg B | - | Langdorp | 0 - | 3 | | 0 | 37 | | 9 | |
30. | Za-27/04/24 | 19:00 | Linden B | - | Keiberg B | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (15/15)
1 | Plenke Werchter | 42 | +54 |
2 | KVC Haacht A* | 38 | +52 |
3 | Langdorp* | 31 | +34 |
4 | Werchter | 30 | +21 |
5 | Sparta Schaffen | 29 | +15 |
6 | RWL Sport B* | 28 | +38 |
7 | Sp.Molenbeek | 28 | +20 |
8 | Klimop Begijnendijk * | 25 | +15 |
9 | Keiberg B | 21 | -5 |
10 | Tielt-Winge B | 17 | -17 |
11 | Rap.Wezemaal B* | 16 | +6 |
12 | Lubbeek B* | 15 | -14 |
13 | Deurne | 13 | -10 |
14 | Linden B* | 10 | -23 |
15 | Baal B | 2 | -61 |
16 | Aarschot B* | 0 | -83 |
alle wedstrijden (29/30)
1 | Plenke Werchter | 74 | +98 |
2 | Langdorp | 69 | +71 |
3 | KVC Haacht A | 64 | +68 |
4 | Werchter | 58 | +51 |
5 | Sp.Molenbeek | 58 | +39 |
6 | RWL Sport B | 55 | +43 |
7 | Sparta Schaffen | 53 | +19 |
8 | Klimop Begijnendijk | 51 | +34 |
9 | Keiberg B | 37 | -21 |
10 | Lubbeek B | 36 | -11 |
11 | Rap.Wezemaal B | 30 | +6 |
12 | Deurne | 27 | -19 |
13 | Tielt-Winge B | 27 | -47 |
14 | Linden B | 16 | -79 |
15 | Aarschot B | 12 | -125 |
16 | Baal B | 5 | -127 |
uitwedstrijden (15/15)
1 | Langdorp | 38 | +37 |
2 | Plenke Werchter* | 32 | +44 |
3 | Sp.Molenbeek* | 30 | +19 |
4 | Werchter* | 28 | +30 |
5 | RWL Sport B | 27 | +5 |
6 | Klimop Begijnendijk | 26 | +19 |
7 | KVC Haacht A | 26 | +16 |
8 | Sparta Schaffen* | 24 | +4 |
9 | Lubbeek B | 21 | +3 |
10 | Keiberg B* | 16 | -16 |
11 | Rap.Wezemaal B | 14 | 0 |
12 | Deurne* | 14 | -9 |
13 | Aarschot B | 12 | -42 |
14 | Tielt-Winge B* | 10 | -30 |
15 | Linden B | 6 | -56 |
16 | Baal B* | 3 | -66 |