www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op donderdag 25/04/20242023-2024, Brabant-vv-4E: BAAL B
Wedstrijden1 | Za-02/09/23 | 18:00 | Lubbeek B - | Baal B | 5 - | 0 | F1 | | 0 | 0 | 14 | |
2 | Zo-10/09/23 | 13:00 | Baal B - | Klimop Begijnendijk | 0 - | 3 | | 0 | | 0 | 15 | |
3 | Za-16/09/23 | 19:30 | Sparta Schaffen - | Baal B | 3 - | 0 | | | 0 | 0 | 16 | - |
4 | Zo-24/09/23 | 12:45 | Baal B - | Deurne | 3 - | 6 | | 0 | | 0 | 16 | - |
5 | Za-30/09/23 | 19:30 | Tielt-Winge B - | Baal B | 5 - | 4 | | | 0 | 0 | 16 | - |
6 | Zo-08/10/23 | 12:45 | Baal B - | Sp.Molenbeek | 1 - | 16 | | 0 | | 0 | 16 | - |
7 | Za-14/10/23 | 18:00 | Keiberg B - | Baal B | 5 - | 0 | | | 0 | 0 | 16 | - |
8 | Zo-22/10/23 | 12:45 | Baal B - | RWL Sport B | 2 - | 4 | | 0 | | 0 | 16 | - |
9 | Za-28/10/23 | 20:00 | Plenke Werchter - | Baal B | 5 - | 1 | | | 0 | 0 | 16 | - |
10 | Zo-05/11/23 | 12:30 | Baal B - | Werchter | 0 - | 4 | | 0 | | 0 | 16 | - |
11 | Zo-12/11/23 | 14:30 | KVC Haacht A - | Baal B | 8 - | 0 | | | 0 | 0 | 16 | - |
12 | Zo-19/11/23 | 12:30 | Baal B - | Linden B | 5 - | 7 | | 0 | | 0 | 16 | - |
13 | Zo-26/11/23 | 14:30 | Rap.Wezemaal B - | Baal B | 6 - | 1 | | | 0 | 0 | 16 | - |
14 | Za-02/12/23 | 19:30 | Langdorp - | Baal B | 9 - | 1 | | | 0 | 0 | 16 | - |
15 | Zo-10/12/23 | 12:30 | Baal B - | Aarschot B | 3 - | 5 | | 0 | | 0 | 16 | - |
16 | Za-16/12/23 | 14:30 | Baal B - | Keiberg B | 3 - | 4 | | 0 | | 0 | 16 | - |
17 | Za-13/01/24 | 19:30 | Sp.Molenbeek - | Baal B | 5 - | 0 | F1 | | 0 | 0 | 16 | - |
19 | Zo-28/01/24 | 12:30 | Baal B - | Sparta Schaffen | 1 - | 4 | | 0 | | 0 | 16 | - |
20 | Zo-04/02/24 | 15:00 | Deurne - | Baal B | 5 - | 1 | | | 0 | 0 | 16 | - |
18 | Zo-11/02/24 | 12:30 | Baal B - | Tielt-Winge B | 0 - | 0 | | 1 | | 1 | 16 | - |
21 | Zo-18/02/24 | 12:45 | Baal B - | Lubbeek B | 0 - | 5 | | 0 | | 1 | 16 | - |
22 | Zo-25/02/24 | 15:00 | Werchter - | Baal B | 3 - | 0 | | | 0 | 1 | 16 | - |
23 | Zo-03/03/24 | 12:45 | Baal B - | Plenke Werchter | 0 - | 9 | | 0 | | 1 | 16 | - |
24 | Zo-10/03/24 | 15:00 | Aarschot B - | Baal B | 0 - | 2 | | | 3 | 4 | 16 | - |
25 | Zo-17/03/24 | 12:45 | Baal B - | Langdorp | 0 - | 8 | | 0 | | 4 | 16 | - |
26 | Za-23/03/24 | 20:00 | RWL Sport B - | Baal B | 14 - | 2 | | | 0 | 4 | 16 | - |
27 | Zo-07/04/24 | 12:45 | Baal B - | Rap.Wezemaal B | 2 - | 2 | | 1 | | 5 | 16 | - |
28 | Zo-14/04/24 | 18:00 | Linden B - | Baal B | 6 - | 1 | | | 0 | 5 | 16 | - |
29 | Zo-21/04/24 | 12:45 | Baal B - | KVC Haacht A | 0 - | 4 | | 0 | | 5 | 16 | - |
30 | Zo-28/04/24 | 13:30 | Klimop Begijnendijk - | Baal B | - | | | | . | | | |
Rangschikking(29/30) | 1 | Plenke Werchter | | 74 | | 24 | +98 | 127 | | 10 | +44 | 61 |
| 2 | Langdorp | x | 69 | | 21 | +71 | 115 | | 12 | +37 | 59 |
| 3 | KVC Haacht A | x | 64 | | 20 | +68 | 101 | | 8 | +16 | 43 |
| 4 | Werchter | x | 58 | | 19 | +51 | 96 | | 9 | +30 | 51 |
| 5 | Sp.Molenbeek | x | 58 | | 18 | +39 | 99 | | 9 | +19 | 52 |
| 6 | RWL Sport B | x | 55 | | 17 | +43 | 96 | | 8 | +5 | 32 |
| 7 | Sparta Schaffen | x | 53 | | 17 | +19 | 70 | | 8 | +4 | 34 |
→ | 8 | Klimop Begijnendijk | x | 51 | | 15 | +34 | 65 | | 8 | +19 | 32 |
| 9 | Keiberg B | x | 37 | | 12 | -21 | 56 | | 5 | -16 | 26 |
| 10 | Lubbeek B | x | 36 | | 11 | -11 | 65 | | 7 | +3 | 38 |
| 11 | Rap.Wezemaal B | x | 30 | | 9 | +6 | 77 | | 4 | 0 | 43 |
| 12 | Deurne | x | 27 | | 8 | -19 | 62 | | 4 | -9 | 32 |
| 13 | Tielt-Winge B | x | 27 | | 8 | -47 | 47 | | 3 | -30 | 18 |
| 14 | Linden B | x | 16 | | 5 | -79 | 49 | | 2 | -56 | 20 |
| 15 | Aarschot B | x | 12 | | 3 | -125 | 40 | | 3 | -42 | 24 |
⇒ | 16 | Baal B | x | 5 | | 1 | -127 | 33 | | 1 | -66 | 13 |
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.
De wedstrijden van KLIMOP BEGIJNENDIJK 1 | Zo-03/09/23 | 14:30 | Klimop Begijnendijk - | Sparta Schaffen | 3 - | 1 | 3 | | 3 | 7 | |
2 | Zo-10/09/23 | 13:00 | Baal B - | Klimop Begijnendijk | 0 - | 3 | | 3 | 6 | 4 | |
3 | Za-16/09/23 | 19:45 | Klimop Begijnendijk - | Langdorp | 1 - | 1 | 1 | | 7 | 2 | |
4 | Zo-24/09/23 | 15:00 | Rap.Wezemaal B - | Klimop Begijnendijk | 2 - | 2 | | 1 | 8 | 3 | |
5 | Za-30/09/23 | 20:00 | RWL Sport B - | Klimop Begijnendijk | 0 - | 3 | | 3 | 11 | 2 | |
6 | Za-07/10/23 | 19:45 | Klimop Begijnendijk - | Keiberg B | 3 - | 1 | 3 | | 14 | 2 | |
7 | Za-14/10/23 | 20:00 | Plenke Werchter - | Klimop Begijnendijk | 2 - | 0 | | 0 | 14 | 4 | |
8 | Za-21/10/23 | 19:45 | Klimop Begijnendijk - | Deurne | 2 - | 0 | 3 | | 17 | 4 | |
9 | Za-28/10/23 | 19:30 | Tielt-Winge B - | Klimop Begijnendijk | 0 - | 4 | | 3 | 20 | 3 | |
10 | Za-04/11/23 | 19:45 | Klimop Begijnendijk - | Sp.Molenbeek | 3 - | 3 | 1 | | 21 | 5 | |
11 | Zo-12/11/23 | 18:00 | Linden B - | Klimop Begijnendijk | 0 - | 2 | | 3 | 24 | 4 | |
12 | Za-18/11/23 | 19:45 | Klimop Begijnendijk - | Werchter | 1 - | 1 | 1 | | 25 | 5 | |
13 | Zo-26/11/23 | 14:30 | KVC Haacht A - | Klimop Begijnendijk | 2 - | 1 | | 0 | 25 | 7 | |
14 | Zo-03/12/23 | 14:30 | Aarschot B - | Klimop Begijnendijk | 0 - | 7 | | 3 | 28 | 7 | |
15 | Za-09/12/23 | 19:45 | Klimop Begijnendijk - | Lubbeek B | 0 - | 2 | 0 | | 28 | 7 | |
16 | Za-16/12/23 | 19:45 | Klimop Begijnendijk - | Rap.Wezemaal B | 2 - | 1 | 3 | | 31 | 7 | |
17 | Za-13/01/24 | 18:00 | Keiberg B - | Klimop Begijnendijk | 0 - | 3 | | 3 | 34 | 7 | |
19 | Za-27/01/24 | 19:45 | Klimop Begijnendijk - | RWL Sport B | 2 - | 2 | 1 | | 35 | 7 | |
20 | Za-03/02/24 | 19:30 | Sp.Molenbeek - | Klimop Begijnendijk | 1 - | 2 | | 3 | 38 | 6 | |
18 | Do-08/02/24 | 20:30 | Klimop Begijnendijk - | Linden B | 3 - | 0 | 3 | | 41 | 3 | |
21 | Za-17/02/24 | 18:00 | Klimop Begijnendijk - | Aarschot B | 7 - | 0 | 3 | | 44 | 5 | |
22 | Za-24/02/24 | 19:30 | Sparta Schaffen - | Klimop Begijnendijk | 1 - | 0 | | 0 | 44 | 6 | |
23 | Za-02/03/24 | 19:30 | Langdorp - | Klimop Begijnendijk | 2 - | 0 | | 0 | 44 | 6 | |
24 | Za-09/03/24 | 19:00 | Klimop Begijnendijk - | KVC Haacht A | 1 - | 3 | 0 | | 44 | 7 | |
25 | Zo-17/03/24 | 15:00 | Deurne - | Klimop Begijnendijk | 0 - | 3 | | 3 | 47 | 7 | |
26 | Za-23/03/24 | 19:45 | Klimop Begijnendijk - | Tielt-Winge B | 3 - | 0 | 3 | | 50 | 7 | |
27 | Za-06/04/24 | 18:00 | Lubbeek B - | Klimop Begijnendijk | 2 - | 2 | | 1 | 51 | 7 | |
28 | Za-13/04/24 | 19:45 | Klimop Begijnendijk - | Plenke Werchter | 2 - | 3 | 0 | | 51 | 7 | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Werchter - | Klimop Begijnendijk | 1 - | 0 | | 0 | 51 | 8 | |
30 | Zo-28/04/24 | 13:30 | Klimop Begijnendijk - | Baal B | - | | . | | | | |
Periode1(10/10) | 1 | Plenke Werchter | | 28 | | 2 | KVC Haacht A | x | 24 | | 3 | RWL Sport B | x | 21 | | 4 | Werchter | x | 21 | → | 5 | Klimop Begijnendijk | x | 21 | | 6 | Sp.Molenbeek | x | 20 | | 7 | Langdorp | x | 19 | | 8 | Sparta Schaffen | x | 15 | | 9 | Keiberg B | x | 12 | | 10 | Tielt-Winge B | x | 12 | | 11 | Rap.Wezemaal B | x | 10 | | 12 | Deurne | x | 10 | | 13 | Lubbeek B | x | 10 | | 14 | Linden B | x | 6 | | 15 | Aarschot B | x | 3 | ⇒ | 16 | Baal B | x | 0 | | Periode2(10/10) | 1 | Langdorp | | 25 | | 2 | Werchter | x | 22 | | 3 | Plenke Werchter | x | 22 | → | 4 | Klimop Begijnendijk | x | 20 | | 5 | Sp.Molenbeek | x | 19 | | 6 | KVC Haacht A | x | 18 | | 7 | Sparta Schaffen | x | 17 | | 8 | RWL Sport B | x | 15 | | 9 | Keiberg B | x | 13 | | 10 | Lubbeek B | x | 13 | | 11 | Rap.Wezemaal B | x | 12 | | 12 | Deurne | x | 10 | | 13 | Aarschot B | x | 9 | | 14 | Tielt-Winge B | x | 8 | | 15 | Linden B | x | 6 | ⇒ | 16 | Baal B | x | 1 | | Periode3(9/10) | 1 | Langdorp | | 25 | | 2 | Plenke Werchter | | 24 | | 3 | KVC Haacht A | | 22 | | 4 | Sparta Schaffen | x | 21 | | 5 | RWL Sport B | x | 19 | | 6 | Sp.Molenbeek | x | 19 | | 7 | Werchter | x | 15 | | 8 | Lubbeek B | x | 13 | | 9 | Keiberg B | x | 12 | → | 10 | Klimop Begijnendijk | x | 10 | | 11 | Rap.Wezemaal B | x | 8 | | 12 | Deurne | x | 7 | | 13 | Tielt-Winge B | x | 7 | | 14 | Linden B | x | 4 | ⇒ | 15 | Baal B | x | 4 | | 16 | Aarschot B | x | 0 | |
Beste aanval | Plenke Werchter | 127 | | Langdorp | 115 | | KVC Haacht A | 101 | | Sp.Molenbeek | 99 | | Werchter | 96 | | RWL Sport B | 96 | | Rap.Wezemaal B | 77 | | Sparta Schaffen | 70 | → | Klimop Begijnendijk | 65 | | Lubbeek B | 65 | | Deurne | 62 | | Keiberg B | 56 | | Linden B | 49 | | Tielt-Winge B | 47 | | Aarschot B | 40 | ⇒ | Baal B | 33 | | Beste verdediging | Plenke Werchter | 29 | → | Klimop Begijnendijk | 31 | | KVC Haacht A | 33 | | Langdorp | 44 | | Werchter | 45 | | Sparta Schaffen | 51 | | RWL Sport B | 53 | | Sp.Molenbeek | 60 | | Rap.Wezemaal B | 71 | | Lubbeek B | 76 | | Keiberg B | 77 | | Deurne | 81 | | Tielt-Winge B | 94 | | Linden B | 128 | ⇒ | Baal B | 160 | | Aarschot B | 165 | |
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.