www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 24/03/2017

vbal4

Brabant : acff - 3de Provinciale B

zaterdag 18/03/2017

19:30Chastre B-

Incourt A

0 -4

zondag 19/03/2017

15:00Union Rixensart A-Orp-Noduwez0-0
.Chaumont-Gistoux-Perwez A1-1
.Auderghem A-Lasne Ohain B1-1
.

Saint-Michel A

-Polonia Boitsfort3-0
.RRC.Etterbeek B-Melin1-1
.Bierges-

Villers la Ville B

1 -3

zondag 26/03/2017

15:00Lasne Ohain B6- 5Chaumont-Gistoux-
.Perwez A3- 7Union Rixensart A-
.Incourt A5 -4Auderghem A-
.Orp-Noduwez7-8Villers la Ville B-
.Bierges0-7RRC.Etterbeek B-
.Melin6-3Rc Jet Wavre B-
.Polonia Boitsfort6 -3Chastre B-
.Saint-Michel A7-1Mont St.Guibert A-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

25/30

1.Orp-Noduwez*4986
2.Union Rixensart A*46106
3.Saint-Michel A**42107
4.Melin4125
5.Polonia Boitsfort3935
6.Chastre B*3746
7.Incourt A*3496
8.Villers la Ville B**3287
9.Chaumont-Gistoux*3036
10.Lasne Ohain B?2945
11.RRC.Etterbeek B?2885
12.Mont St.Guibert A(4*)?2749
13.Auderghem A**?2517
14.Perwez A**?2447
15.Rc Jet Wavre B***?2268
16.Bierges**-1847
punten uit de laatste 4 wedstrijden

nog te spelen wedstrijden

reeksafhankelijke details

de minste verliespunten

alle wedstrijden (25/30)

  • Orp-Noduwez*

    23
  • Union Rixensart A*

    26
  • Saint-Michel A**

    27
  • Melin

    34
  • Chastre B*

    35
  • Polonia Boitsfort

    36
  • Mont St.Guibert A(4*)

    36
  • Villers la Ville B**

    37
  • Incourt A*

    38
  • Chaumont-Gistoux*

    42
  • Rc Jet Wavre B***

    44
  • Auderghem A**

    44
  • Perwez A**

    45
  • Lasne Ohain B

    46
  • RRC.Etterbeek B

    47
  • Bierges**

    51

thuis (13/15)

  • Union Rixensart A

    10
  • Saint-Michel A*

    10
  • Orp-Noduwez**

    10
  • Melin*

    13
  • Lasne Ohain B*

    14
  • Chastre B**

    14
  • Polonia Boitsfort*

    16
  • Villers la Ville B**

    16
  • Chaumont-Gistoux*

    17
  • Rc Jet Wavre B*

    18
  • Mont St.Guibert A**

    18
  • Perwez A**

    18
  • Auderghem A

    21
  • Incourt A*

    21
  • Bierges**

    24
  • RRC.Etterbeek B

    28

uit (13/15)

  • Orp-Noduwez

    13
  • Union Rixensart A**

    16
  • Incourt A*

    17
  • Saint-Michel A**

    17
  • Mont St.Guibert A***

    18
  • RRC.Etterbeek B*

    19
  • Polonia Boitsfort

    20
  • Chastre B

    21
  • Melin

    21
  • Villers la Ville B*

    21
  • Auderghem A***

    23
  • Chaumont-Gistoux*

    25
  • Rc Jet Wavre B***

    26
  • Perwez A*

    27
  • Bierges*

    27
  • Lasne Ohain B

    32

de productiefste ploegen

alle wedstrijden (25/30)

  • Saint-Michel A**

    59
  • Orp-Noduwez*

    58
  • Chastre B*

    50
  • Incourt A*

    49
  • Union Rixensart A*

    46
  • Mont St.Guibert A(4*)

    45
  • RRC.Etterbeek B

    42
  • Perwez A**

    41
  • Lasne Ohain B

    41
  • Villers la Ville B**

    40
  • Melin

    40
  • Rc Jet Wavre B***

    39
  • Bierges**

    38
  • Polonia Boitsfort

    37
  • Auderghem A**

    36
  • Chaumont-Gistoux*

    30

thuis (13/15)

  • Saint-Michel A*

    39
  • Union Rixensart A

    33
  • Chastre B**

    26
  • Orp-Noduwez**

    25
  • Rc Jet Wavre B*

    25
  • Melin*

    25
  • Mont St.Guibert A**

    24
  • Chaumont-Gistoux*

    23
  • Auderghem A

    23
  • Lasne Ohain B*

    23
  • Polonia Boitsfort*

    21
  • Perwez A**

    20
  • Incourt A*

    20
  • Villers la Ville B**

    19
  • Bierges**

    17
  • RRC.Etterbeek B

    17

uit (13/15)

  • Orp-Noduwez

    33
  • Incourt A*

    29
  • RRC.Etterbeek B*

    25
  • Chastre B

    24
  • Villers la Ville B*

    21
  • Mont St.Guibert A***

    21
  • Perwez A*

    21
  • Bierges*

    21
  • Saint-Michel A**

    20
  • Lasne Ohain B

    18
  • Polonia Boitsfort

    16
  • Melin

    15
  • Rc Jet Wavre B***

    14
  • Auderghem A***

    13
  • Union Rixensart A**

    13
  • Chaumont-Gistoux*

    7

de minste tegengoals

alle wedstrijden (25/30)

  • Union Rixensart A*

    30
  • Orp-Noduwez*

    31
  • Saint-Michel A**

    35
  • Polonia Boitsfort

    35
  • Incourt A*

    36
  • Chaumont-Gistoux*

    40
  • Auderghem A**

    40
  • Melin

    40
  • Villers la Ville B**

    43
  • Chastre B*

    46
  • Rc Jet Wavre B***

    49
  • RRC.Etterbeek B

    49
  • Mont St.Guibert A(4*)

    50
  • Perwez A**

    52
  • Lasne Ohain B

    54
  • Bierges**

    61

thuis (13/15)

  • Orp-Noduwez**

    13
  • Polonia Boitsfort*

    13
  • Saint-Michel A*

    15
  • Union Rixensart A

    15
  • Lasne Ohain B*

    15
  • Melin*

    17
  • Incourt A*

    18
  • Villers la Ville B**

    20
  • Auderghem A

    21
  • Perwez A**

    21
  • Rc Jet Wavre B*

    22
  • Chastre B**

    22
  • RRC.Etterbeek B

    23
  • Chaumont-Gistoux*

    24
  • Mont St.Guibert A**

    26
  • Bierges**

    26

uit (13/15)

  • Union Rixensart A**

    15
  • Chaumont-Gistoux*

    16
  • Orp-Noduwez

    18
  • Incourt A*

    18
  • Auderghem A***

    19
  • Saint-Michel A**

    20
  • Polonia Boitsfort

    22
  • Villers la Ville B*

    23
  • Melin

    23
  • Mont St.Guibert A***

    24
  • Chastre B

    24
  • RRC.Etterbeek B*

    26
  • Rc Jet Wavre B***

    27
  • Perwez A*

    31
  • Bierges*

    35
  • Lasne Ohain B

    39

het aantal keer ...

gewonnen

  • Orp-Noduwez

    15
  • Union Rixensart A

    14
  • Saint-Michel A

    13
  • Chastre B

    12
  • Melin

    11
  • Polonia Boitsfort

    11
  • Incourt A

    10
  • Villers la Ville B

    9
  • Lasne Ohain B

    8
  • Chaumont-Gistoux

    7
  • Mont St.Guibert A

    7
  • RRC.Etterbeek B

    7
  • Rc Jet Wavre B

    6
  • Perwez A

    6
  • Auderghem A

    5
  • Bierges

    4

gelijk

  • Auderghem A

    10
  • Chaumont-Gistoux

    9
  • Melin

    8
  • RRC.Etterbeek B

    7
  • Mont St.Guibert A

    6
  • Perwez A

    6
  • Bierges

    6
  • Polonia Boitsfort

    6
  • Villers la Ville B

    5
  • Lasne Ohain B

    5
  • Orp-Noduwez

    4
  • Rc Jet Wavre B

    4
  • Union Rixensart A

    4
  • Incourt A

    4
  • Saint-Michel A

    3
  • Chastre B

    1

verloren

  • Orp-Noduwez

    5
  • Melin

    6
  • Union Rixensart A

    6
  • Saint-Michel A

    7
  • Chaumont-Gistoux

    8
  • Auderghem A

    8
  • Mont St.Guibert A

    8
  • Polonia Boitsfort

    8
  • Villers la Ville B

    9
  • Incourt A

    10
  • Perwez A

    11
  • Chastre B

    11
  • RRC.Etterbeek B

    11
  • Rc Jet Wavre B

    12
  • Lasne Ohain B

    12
  • Bierges

    13
gewonnen met meer dan één
goal verschil
  • Chastre B

    9
  • Union Rixensart A

    9
  • Saint-Michel A

    9
  • Incourt A

    9
  • Orp-Noduwez

    9
  • Villers la Ville B

    5
  • Melin

    5
  • Chaumont-Gistoux

    4
  • Polonia Boitsfort

    4
  • Auderghem A

    4
  • Rc Jet Wavre B

    4
  • RRC.Etterbeek B

    3
  • Perwez A

    3
  • Lasne Ohain B

    3
  • Mont St.Guibert A

    3
  • Bierges

    2
verloren met meer dan één
goal verschil
  • Orp-Noduwez

    1
  • Saint-Michel A

    3
  • Incourt A

    3
  • Auderghem A

    3
  • Polonia Boitsfort

    4
  • Chastre B

    5
  • Melin

    5
  • Chaumont-Gistoux

    5
  • Union Rixensart A

    6
  • Villers la Ville B

    6
  • Rc Jet Wavre B

    6
  • Perwez A

    6
  • RRC.Etterbeek B

    7
  • Mont St.Guibert A

    7
  • Lasne Ohain B

    8
  • Bierges

    10
gewonnen met één
goal verschil
  • Polonia Boitsfort

    7
  • Orp-Noduwez

    6
  • Melin

    6
  • Union Rixensart A

    5
  • Lasne Ohain B

    5
  • Saint-Michel A

    4
  • Villers la Ville B

    4
  • RRC.Etterbeek B

    4
  • Mont St.Guibert A

    4
  • Chastre B

    3
  • Chaumont-Gistoux

    3
  • Perwez A

    3
  • Rc Jet Wavre B

    2
  • Bierges

    2
  • Incourt A

    1
  • Auderghem A

    1
verloren met één
goal verschil
  • Union Rixensart A

    0
  • Melin

    1
  • Mont St.Guibert A

    1
  • Villers la Ville B

    3
  • Chaumont-Gistoux

    3
  • Bierges

    3
  • Polonia Boitsfort

    4
  • Orp-Noduwez

    4
  • Lasne Ohain B

    4
  • Saint-Michel A

    4
  • RRC.Etterbeek B

    4
  • Perwez A

    5
  • Auderghem A

    5
  • Chastre B

    6
  • Rc Jet Wavre B

    6
  • Incourt A

    7

de nul vastgehouden

  • Melin

    10
  • Orp-Noduwez

    8
  • Union Rixensart A

    7
  • Villers la Ville B

    6
  • Chaumont-Gistoux

    6
  • Polonia Boitsfort

    6
  • Incourt A

    5
  • Saint-Michel A

    4
  • Mont St.Guibert A

    3
  • Perwez A

    3
  • Auderghem A

    3
  • Chastre B

    3
  • Lasne Ohain B

    2
  • RRC.Etterbeek B

    2
  • Rc Jet Wavre B

    1
  • Bierges

    0

men niet kon scoren

  • Orp-Noduwez

    2
  • Bierges

    2
  • Incourt A

    3
  • Saint-Michel A

    3
  • Mont St.Guibert A

    3
  • Rc Jet Wavre B

    3
  • Union Rixensart A

    4
  • Perwez A

    4
  • Lasne Ohain B

    4
  • Melin

    5
  • Villers la Ville B

    5
  • Auderghem A

    5
  • Chastre B

    5
  • RRC.Etterbeek B

    5
  • Polonia Boitsfort

    7
  • Chaumont-Gistoux

    9

langst aaneengesloten reeks ...

overwinningen

  • Union Rixensart A

    6
  • Orp-Noduwez

    5
  • Melin

    4
  • Chastre B

    4
  • Villers la Ville B

    3
  • Chaumont-Gistoux

    3
  • Saint-Michel A

    3
  • Incourt A

    3
  • Perwez A

    3
  • Lasne Ohain B

    3
  • Polonia Boitsfort

    2
  • Mont St.Guibert A

    2
  • Bierges

    2
  • Auderghem A

    1
  • RRC.Etterbeek B

    1
  • Rc Jet Wavre B

    1

zonder nederlaag

  • Melin

    8
  • Polonia Boitsfort

    8
  • Villers la Ville B

    +7
  • Union Rixensart A

    6
  • Chaumont-Gistoux

    6
  • Orp-Noduwez

    5
  • Saint-Michel A

    +5
  • Incourt A

    5
  • Mont St.Guibert A

    5
  • Bierges

    5
  • Auderghem A

    5
  • Chastre B

    4
  • Perwez A

    4
  • RRC.Etterbeek B

    +4
  • Lasne Ohain B

    3
  • Rc Jet Wavre B

    2
het plusteken verwijst naar een nog lopende reeks

verzameld uit alle reeksen