www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 21/05/2017

vbal4

Brabant : acff - 3de Provinciale B

zondag 07/05/2017

15:00Mont St.Guibert A-

Auderghem A

0-2
.Chastre B-Chaumont-Gistoux1-1
.

Saint-Michel A

-Union Rixensart A2-1
.

Polonia Boitsfort

-Villers la Ville B4 -3
.

Incourt A

-RRC.Etterbeek B5 -1
.Lasne Ohain B-

Rc Jet Wavre B

2 -5
.

Perwez A

-Melin3 -1
.

Orp-Noduwez

-Bierges4 -0
Dit voetbalseizoen is afgelopen. Het werd uitgespreid
over een totaal van 254 opeenvolgende dagen.
De openingswedstrijden waren op zaterdag 27/08/2016,
de laatste wedstrijden op zondag 07/05/2017.

vbal4 heeft op het einde van elke dag (jawel, 254 keer)
de rangschikking berekend.
Rechts zie je voor elke ploeg afzonderlijk het aantal dagen dat
het eerste en laatste stond.

30/30

Orp-Noduwez631681
2.Saint-Michel A60341
3.Union Rixensart A585723
4.Polonia Boitsfort49023
5.Melin481120
6.Chastre B4480
7.Incourt A41010
8.Perwez A38021
9.Villers la Ville B3717
10.Auderghem A3501
11.Rc Jet Wavre B34031
12.Chaumont-Gistoux3403
13.Lasne Ohain B33047
Mont St.Guibert A33112
15.RRC.Etterbeek B3271
16.Bierges280187

het aantal dagen op de eerste plaats

en het aantal dagen op de laatste plaats

reeksafhankelijke details

de minste verliespunten

alle wedstrijden (30/30)

  • Orp-Noduwez

    27
  • Saint-Michel A

    30
  • Union Rixensart A

    32
  • Polonia Boitsfort

    41
  • Melin

    42
  • Chastre B

    46
  • Incourt A

    49
  • Perwez A

    52
  • Villers la Ville B

    53
  • Auderghem A

    55
  • Rc Jet Wavre B

    56
  • Chaumont-Gistoux

    56
  • Mont St.Guibert A

    57
  • Lasne Ohain B

    57
  • RRC.Etterbeek B

    58
  • Bierges

    62

thuis (15/15)

  • Saint-Michel A

    10
  • Union Rixensart A

    10
  • Orp-Noduwez

    12
  • Polonia Boitsfort

    16
  • Melin

    18
  • Chastre B

    19
  • Lasne Ohain B

    19
  • Rc Jet Wavre B

    22
  • Chaumont-Gistoux

    23
  • Perwez A

    23
  • Auderghem A

    23
  • Villers la Ville B

    24
  • Incourt A

    24
  • Mont St.Guibert A

    27
  • Bierges

    30
  • RRC.Etterbeek B

    31

uit (15/15)

  • Orp-Noduwez

    15
  • Saint-Michel A

    20
  • Union Rixensart A

    22
  • Melin

    24
  • Incourt A

    25
  • Polonia Boitsfort

    25
  • Chastre B

    27
  • RRC.Etterbeek B

    27
  • Villers la Ville B

    29
  • Perwez A

    29
  • Mont St.Guibert A

    30
  • Auderghem A

    32
  • Bierges

    32
  • Chaumont-Gistoux

    33
  • Rc Jet Wavre B

    34
  • Lasne Ohain B

    38

de productiefste ploegen

alle wedstrijden (30/30)

  • Saint-Michel A

    82
  • Orp-Noduwez

    70
  • Incourt A

    62
  • Union Rixensart A

    61
  • Perwez A

    61
  • Chastre B

    61
  • Mont St.Guibert A

    58
  • Rc Jet Wavre B

    55
  • Villers la Ville B

    51
  • Melin

    51
  • Auderghem A

    50
  • Lasne Ohain B

    50
  • Polonia Boitsfort

    50
  • RRC.Etterbeek B

    49
  • Bierges

    48
  • Chaumont-Gistoux

    36

thuis (15/15)

  • Saint-Michel A

    48
  • Union Rixensart A

    37
  • Chastre B

    36
  • Orp-Noduwez

    32
  • Melin

    32
  • Perwez A

    32
  • Mont St.Guibert A

    31
  • Rc Jet Wavre B

    31
  • Lasne Ohain B

    31
  • Polonia Boitsfort

    31
  • Auderghem A

    28
  • Incourt A

    28
  • Chaumont-Gistoux

    27
  • Villers la Ville B

    25
  • Bierges

    24
  • RRC.Etterbeek B

    20

uit (15/15)

  • Orp-Noduwez

    38
  • Saint-Michel A

    34
  • Incourt A

    34
  • Perwez A

    29
  • RRC.Etterbeek B

    29
  • Mont St.Guibert A

    27
  • Villers la Ville B

    26
  • Chastre B

    25
  • Rc Jet Wavre B

    24
  • Union Rixensart A

    24
  • Bierges

    24
  • Auderghem A

    22
  • Melin

    19
  • Lasne Ohain B

    19
  • Polonia Boitsfort

    19
  • Chaumont-Gistoux

    9

de minste tegengoals

alle wedstrijden (30/30)

  • Orp-Noduwez

    35
  • Union Rixensart A

    38
  • Saint-Michel A

    40
  • Polonia Boitsfort

    44
  • Incourt A

    49
  • Auderghem A

    50
  • Melin

    50
  • Chastre B

    57
  • Villers la Ville B

    60
  • RRC.Etterbeek B

    61
  • Rc Jet Wavre B

    62
  • Chaumont-Gistoux

    64
  • Lasne Ohain B

    65
  • Perwez A

    67
  • Bierges

    75
  • Mont St.Guibert A

    78

thuis (15/15)

  • Orp-Noduwez

    13
  • Union Rixensart A

    15
  • Saint-Michel A

    16
  • Polonia Boitsfort

    17
  • Melin

    22
  • Lasne Ohain B

    22
  • Incourt A

    23
  • Auderghem A

    25
  • Rc Jet Wavre B

    25
  • RRC.Etterbeek B

    26
  • Chastre B

    29
  • Villers la Ville B

    30
  • Perwez A

    31
  • Bierges

    34
  • Mont St.Guibert A

    35
  • Chaumont-Gistoux

    39

uit (15/15)

  • Orp-Noduwez

    22
  • Union Rixensart A

    23
  • Saint-Michel A

    24
  • Chaumont-Gistoux

    25
  • Auderghem A

    25
  • Incourt A

    26
  • Polonia Boitsfort

    27
  • Melin

    28
  • Chastre B

    28
  • Villers la Ville B

    30
  • RRC.Etterbeek B

    35
  • Perwez A

    36
  • Rc Jet Wavre B

    37
  • Bierges

    41
  • Mont St.Guibert A

    43
  • Lasne Ohain B

    43

het aantal keer ...

gewonnen

  • Saint-Michel A

    19
  • Orp-Noduwez

    19
  • Union Rixensart A

    18
  • Chastre B

    14
  • Polonia Boitsfort

    14
  • Melin

    13
  • Incourt A

    12
  • Villers la Ville B

    10
  • Perwez A

    10
  • Mont St.Guibert A

    9
  • Rc Jet Wavre B

    9
  • Lasne Ohain B

    9
  • Chaumont-Gistoux

    8
  • Auderghem A

    8
  • RRC.Etterbeek B

    8
  • Bierges

    7

gelijk

  • Auderghem A

    11
  • Chaumont-Gistoux

    10
  • Melin

    9
  • Perwez A

    8
  • RRC.Etterbeek B

    8
  • Villers la Ville B

    7
  • Rc Jet Wavre B

    7
  • Bierges

    7
  • Polonia Boitsfort

    7
  • Mont St.Guibert A

    6
  • Orp-Noduwez

    6
  • Lasne Ohain B

    6
  • Incourt A

    5
  • Union Rixensart A

    4
  • Saint-Michel A

    3
  • Chastre B

    2

verloren

  • Orp-Noduwez

    5
  • Saint-Michel A

    8
  • Melin

    8
  • Union Rixensart A

    8
  • Polonia Boitsfort

    9
  • Auderghem A

    11
  • Chaumont-Gistoux

    12
  • Perwez A

    12
  • Villers la Ville B

    13
  • Incourt A

    13
  • Rc Jet Wavre B

    14
  • Chastre B

    14
  • RRC.Etterbeek B

    14
  • Mont St.Guibert A

    15
  • Lasne Ohain B

    15
  • Bierges

    16
gewonnen met meer dan één
goal verschil
  • Saint-Michel A

    13
  • Union Rixensart A

    13
  • Orp-Noduwez

    11
  • Chastre B

    10
  • Incourt A

    10
  • Polonia Boitsfort

    6
  • Auderghem A

    6
  • Rc Jet Wavre B

    6
  • Melin

    6
  • Perwez A

    6
  • Villers la Ville B

    5
  • Mont St.Guibert A

    5
  • Chaumont-Gistoux

    4
  • Lasne Ohain B

    4
  • RRC.Etterbeek B

    3
  • Bierges

    3
verloren met meer dan één
goal verschil
  • Orp-Noduwez

    1
  • Auderghem A

    3
  • Saint-Michel A

    4
  • Incourt A

    5
  • Polonia Boitsfort

    5
  • Melin

    6
  • Union Rixensart A

    7
  • Chastre B

    7
  • Rc Jet Wavre B

    7
  • Perwez A

    7
  • Villers la Ville B

    8
  • RRC.Etterbeek B

    8
  • Chaumont-Gistoux

    9
  • Lasne Ohain B

    10
  • Mont St.Guibert A

    12
  • Bierges

    12
gewonnen met één
goal verschil
  • Orp-Noduwez

    8
  • Polonia Boitsfort

    8
  • Melin

    7
  • Saint-Michel A

    6
  • Union Rixensart A

    5
  • Villers la Ville B

    5
  • RRC.Etterbeek B

    5
  • Lasne Ohain B

    5
  • Chastre B

    4
  • Perwez A

    4
  • Chaumont-Gistoux

    4
  • Mont St.Guibert A

    4
  • Bierges

    4
  • Rc Jet Wavre B

    3
  • Auderghem A

    2
  • Incourt A

    2
verloren met één
goal verschil
  • Union Rixensart A

    1
  • Melin

    2
  • Chaumont-Gistoux

    3
  • Mont St.Guibert A

    3
  • Orp-Noduwez

    4
  • Polonia Boitsfort

    4
  • Saint-Michel A

    4
  • Bierges

    4
  • Villers la Ville B

    5
  • Lasne Ohain B

    5
  • Perwez A

    5
  • RRC.Etterbeek B

    6
  • Chastre B

    7
  • Rc Jet Wavre B

    7
  • Auderghem A

    8
  • Incourt A

    8

de nul vastgehouden

  • Orp-Noduwez

    12
  • Melin

    11
  • Union Rixensart A

    9
  • Saint-Michel A

    8
  • Polonia Boitsfort

    7
  • Chaumont-Gistoux

    6
  • Villers la Ville B

    6
  • Incourt A

    5
  • Auderghem A

    4
  • Mont St.Guibert A

    3
  • Lasne Ohain B

    3
  • Perwez A

    3
  • Chastre B

    3
  • Rc Jet Wavre B

    3
  • RRC.Etterbeek B

    2
  • Bierges

    0

men niet kon scoren

  • Orp-Noduwez

    3
  • Incourt A

    3
  • Bierges

    3
  • Union Rixensart A

    4
  • Saint-Michel A

    4
  • Perwez A

    4
  • Melin

    5
  • Lasne Ohain B

    5
  • Rc Jet Wavre B

    5
  • RRC.Etterbeek B

    5
  • Auderghem A

    6
  • Mont St.Guibert A

    6
  • Chastre B

    6
  • Villers la Ville B

    7
  • Polonia Boitsfort

    8
  • Chaumont-Gistoux

    11

langst aaneengesloten reeks ...

overwinningen

  • Union Rixensart A

    6
  • Orp-Noduwez

    5
  • Saint-Michel A

    5
  • Melin

    4
  • Chastre B

    4
  • Villers la Ville B

    3
  • Chaumont-Gistoux

    3
  • Perwez A

    3
  • Incourt A

    3
  • Lasne Ohain B

    3
  • Polonia Boitsfort

    2
  • Rc Jet Wavre B

    2
  • Auderghem A

    2
  • Mont St.Guibert A

    2
  • Bierges

    2
  • RRC.Etterbeek B

    1

zonder nederlaag

  • Orp-Noduwez

    10
  • Saint-Michel A

    8
  • Melin

    8
  • Polonia Boitsfort

    8
  • Union Rixensart A

    7
  • Villers la Ville B

    7
  • Chaumont-Gistoux

    6
  • Perwez A

    6
  • Rc Jet Wavre B

    6
  • Incourt A

    5
  • Auderghem A

    5
  • Mont St.Guibert A

    5
  • Bierges

    5
  • Chastre B

    4
  • RRC.Etterbeek B

    4
  • Lasne Ohain B

    3

verzameld uit alle reeksen