www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op zondag 26/01/2020
2019-2020, Brabant-3D: DWORP
Wedstrijden
1Wo-28/08/1920:00Zuun A -Dworp2 -1 0014 
2Zo-01/09/1915:00Dworp -Beersel Drogenb.A0 -30 014 
3Do-05/09/1919:30Dworp -Negenmanneke1 -30 016 
4Zo-08/09/1915:00Oetingen -Dworp6 -0 0017-
5Zo-15/09/1915:00Dworp -Wemmel A0 -70 017-
23Zo-22/09/1915:00Dworp -Galmaarden A1 -60 017-
8Za-05/10/1920:00Ritterklub A -Dworp4 -1 0017-
9Za-12/10/1919:30Dworp -Huizingen B0 -10 017-
10Zo-20/10/1915:00Eizeringen -Dworp3 -1 0017-
11Zo-27/10/1915:00Dworp -Borchtlombeek A0 -80 017-
12Zo-03/11/1914:30Relegem -Dworp7 -2 0017-
13Zo-10/11/1915:00Dworp -Hekelgem A2 -30 017-
14Zo-17/11/1914:30Lembeek A -Dworp7 -0 0017-
15Zo-24/11/1915:00Dworp -Pepingen-Halle B1 -40 017-
16Zo-01/12/1914:30Tollembeek -Dworp6 -1 0017-
17Zo-08/12/1915:00Dworp -Wambeek Ternat B2 -13 317-
18Zo-15/12/1915:00Dworp -Zuun A2 -13 616 
19Zo-22/12/1915:00Beersel Drogenb.A -Dworp1 -2 3916 
20Zo-05/01/2014:30Negenmanneke -Dworp3 -1 0916 
21Zo-12/01/2015:00Dworp -Oetingen0 -50 916 
22Zo-19/01/2015:00Wemmel A -Dworp3 -1 0916 
6Zo-26/01/2015:00Galmaarden A -Dworp2 -1 0916 
25Zo-09/02/2015:00Dworp -Ritterklub A  - .    
26Za-15/02/2019:00Huizingen B -Dworp  -  .   
27Zo-01/03/2000:00Dworp -Eizeringen  - .    
28Zo-08/03/2000:00Borchtlombeek A -Dworp  -  .   
29Zo-15/03/2000:00Dworp -Relegem  - .    
30Zo-22/03/2000:00Hekelgem A -Dworp  -  .   
31Zo-29/03/2000:00Dworp -Lembeek A  - .    
32Zo-05/04/2000:00Pepingen-Halle B -Dworp  -  .   
33Zo-26/04/2000:00Dworp -Tollembeek  - .    
34Zo-03/05/2000:00Wambeek Ternat B -Dworp  -  .   
Rangschikking(22/32)
1Galmaarden A 53 17+4765 8+2533
 2Wemmel A 51 17+4982 7+1833
 3Relegem 50 16+3164 6+527
 4Borchtlombeek A 43 14+2961 6+931
 5Beersel Drogenb.A 43 13+2759 6+926
 6Oetingen 36 11+1042 4-220
 7Tollembeek* 35 10+650 4-718
8Ritterklub A* 33 10+950 3-217
 9Hekelgem A** 31 9038 6-325
 10Negenmanneke 29 9-834 6+419
 11Lembeek A* 22 6-733 3-1312
 12Zuun A* 21 6-1130 2-910
 13Huizingen Bx21 6-2529 2-179
 14Eizeringenx21 5-2822 1-268
 15Pepingen-Halle B*x19 4-436 2-223
16Dworpx9 3-6620 1-3311
 17Wambeek Ternat B*x7 2-5923 0-348
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.

De wedstrijden van RITTERKLUB A
1Wo-28/08/1918:30Relegem -Ritterklub A5 -2 0016 
2Za-31/08/1920:00Ritterklub A -Hekelgem A1 -30 015 
3Wo-04/09/1920:00Lembeek A -Ritterklub A2 -3 3312 
4Za-07/09/1920:00Ritterklub A -Pepingen-Halle B2 -21 412 
22Za-14/09/1920:00Ritterklub A -Tollembeek6 -23 79 
6Za-21/09/1920:00Ritterklub A -Wambeek Ternat B3 -23 106 
7Zo-29/09/1915:00Zuun A -Ritterklub A1 -4 3135 
8Za-05/10/1920:00Ritterklub A -Dworp4 -13 165 
9Zo-13/10/1915:00Negenmanneke -Ritterklub A1 -0 0165 
10Za-19/10/1920:00Ritterklub A -Oetingen5 -03 195 
11Zo-27/10/1915:00Wemmel A -Ritterklub A3 -2 0195 
12Do-31/10/1920:30Ritterklub A -Galmaarden A2 -03 224 
14Za-16/11/1920:00Ritterklub A -Beersel Drogenb.A0 -20 227 
15Za-23/11/1920:00Ritterklub A -Huizingen B2 -03 256 
16Zo-01/12/1914:30Eizeringen -Ritterklub A0 -1 3286 
17Za-07/12/1920:00Ritterklub A -Borchtlombeek A2 -50 287 
18Za-14/12/1920:00Ritterklub A -Relegem2 -40 287 
20Za-04/01/2020:00Ritterklub A -Lembeek A4 -13 317 
21Za-11/01/2019:30Pepingen-Halle B -Ritterklub A2 -2 1328 
5Zo-19/01/2015:00Tollembeek -Ritterklub A2 -2 1338 
23Za-25/01/2019:30Wambeek Ternat B -Ritterklub A3 -1 0338 
24Za-01/02/2020:00Ritterklub A -Zuun A  - .    
25Zo-09/02/2015:00Dworp -Ritterklub A  -  .   
26Za-15/02/2020:00Ritterklub A -Negenmanneke  - .    
19Za-22/02/2019:30Hekelgem A -Ritterklub A  -  .   
27Zo-01/03/2000:00Oetingen -Ritterklub A  -  .   
28Zo-08/03/2000:00Ritterklub A -Wemmel A  - .    
29Zo-15/03/2000:00Galmaarden A -Ritterklub A  -  .   
31Zo-29/03/2000:00Beersel Drogenb.A -Ritterklub A  -  .   
32Zo-05/04/2000:00Huizingen B -Ritterklub A  -  .   
33Zo-26/04/2000:00Ritterklub A -Eizeringen  - .    
34Zo-03/05/2000:00Borchtlombeek A -Ritterklub A  -  .   
Beste aanval
Wemmel A82
 Galmaarden A65
 Relegem64
 Borchtlombeek A61
 Beersel Drogenb.A59
 Tollembeek50
Ritterklub A50
 Oetingen42
 Hekelgem A38
 Pepingen-Halle B36
 Negenmanneke34
 Lembeek A33
 Zuun A30
 Huizingen B29
 Wambeek Ternat B23
 Eizeringen22
Dworp20
Beste verdediging
Galmaarden A18
 Beersel Drogenb.A32
 Oetingen32
 Borchtlombeek A32
 Relegem33
 Wemmel A33
 Hekelgem A38
 Lembeek A40
 Pepingen-Halle B40
 Zuun A41
Ritterklub A41
 Negenmanneke42
 Tollembeek44
 Eizeringen50
 Huizingen B54
 Wambeek Ternat B82
Dworp86
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.