www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op woensdag 23/09/2020
2020-2021, Brabant vv-3D: VLEZENBEEK
Wedstrijden
1Zo-06/09/2015:00Vlezenbeek -Zuun A  - PP.  1-
2Zo-13/09/2015:00Itna Itterbeek -Vlezenbeek1 -1 117 
3Zo-20/09/2015:00Vlezenbeek -Oetingen0 -10 113 
4Zo-27/09/2015:00Lembeek A -Vlezenbeek  -  .   
5Zo-04/10/2015:00Vlezenbeek -Tollembeek  - .    
6Zo-11/10/2015:00Eizeringen A -Vlezenbeek  -  .   
7Zo-18/10/2015:00Vlezenbeek -Relegem  - .    
8Za-24/10/2020:30Meise B -Vlezenbeek  -  .   
9Vr-06/05/2200:00Vlezenbeek -Kobbegem  - .    
10Za-07/05/2200:00Negenmanneke -Vlezenbeek  -  .   
11Zo-08/05/2200:00Vlezenbeek -Ritterklub A  - .    
12Ma-09/05/2200:00Pepingen-Halle B -Vlezenbeek  -  .   
13Di-10/05/2200:00Vlezenbeek -Beersel Drogenb.A  - .    
14Wo-11/05/2200:00Borchtlombeek A -Vlezenbeek  -  .   
15Do-12/05/2200:00Vlezenbeek -Hekelgem A  - .    
16Vr-13/05/2200:00Zuun A -Vlezenbeek  -  .   
17Za-14/05/2200:00Vlezenbeek -Itna Itterbeek  - .    
18Zo-15/05/2200:00Oetingen -Vlezenbeek  -  .   
19Ma-16/05/2200:00Vlezenbeek -Lembeek A  - .    
20Di-17/05/2200:00Tollembeek -Vlezenbeek  -  .   
21Wo-18/05/2200:00Vlezenbeek -Eizeringen A  - .    
22Do-19/05/2200:00Relegem -Vlezenbeek  -  .   
23Vr-20/05/2200:00Vlezenbeek -Meise B  - .    
24Za-21/05/2200:00Kobbegem -Vlezenbeek  -  .   
25Zo-22/05/2200:00Vlezenbeek -Negenmanneke  - .    
26Ma-23/05/2200:00Ritterklub A -Vlezenbeek  -  .   
27Di-24/05/2200:00Vlezenbeek -Pepingen-Halle B  - .    
28Wo-25/05/2200:00Beersel Drogenb.A -Vlezenbeek  -  .   
29Do-26/05/2200:00Vlezenbeek -Borchtlombeek A  - .    
30Vr-27/05/2200:00Hekelgem A -Vlezenbeek  -  .   
Rangschikking(2/30)
1Relegem6 2+1112 1+45
 2Beersel Drogenb.A6 2+68 1+55
 3Hekelgem A4 1+26 1+24
 4Kobbegem4 1+15 1+15
 5Borchtlombeek A4 1+14 001
 6Oetingen4 1+12 1+11
 7Tollembeek3 104 0-12
 8Ritterklub A3 1-14 1+33
9Zuun A3 1-14 000
 10Eizeringen A3 1-12 1+22
 11Negenmanneke3 1-52 1-52
 12Itna Itterbeek1 0-12 0-11
13Vlezenbeek1 0-11 001
 14Meise B0 0-32 000
 15Pepingen-Halle B0 0-31 0-11
 16Lembeek A0 0-62 0-12
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.

De wedstrijden van ZUUN A
1Zo-06/09/2015:00Vlezenbeek -Zuun A  - PP . 1-
2Zo-13/09/2015:00Zuun A -Hekelgem A2 -4 0 013 
3Zo-20/09/2015:00Zuun A -Itna Itterbeek2 -1 3 39 
4Zo-27/09/2015:00Oetingen -Zuun A  -   .   
5Zo-04/10/2015:00Zuun A -Lembeek A  -  .    
6Zo-11/10/2015:00Tollembeek -Zuun A  -   .   
7Zo-18/10/2015:00Zuun A -Eizeringen A  -  .    
8Zo-25/10/2015:00Relegem -Zuun A  -   .   
9Vr-06/05/2200:00Zuun A -Meise B  -  .    
10Za-07/05/2200:00Kobbegem -Zuun A  -   .   
11Zo-08/05/2200:00Zuun A -Negenmanneke  -  .    
12Ma-09/05/2200:00Ritterklub A -Zuun A  -   .   
13Di-10/05/2200:00Zuun A -Pepingen-Halle B  -  .    
14Wo-11/05/2200:00Beersel Drogenb.A -Zuun A  -   .   
15Do-12/05/2200:00Zuun A -Borchtlombeek A  -  .    
16Vr-13/05/2200:00Zuun A -Vlezenbeek  -  .    
17Za-14/05/2200:00Hekelgem A -Zuun A  -   .   
18Zo-15/05/2200:00Itna Itterbeek -Zuun A  -   .   
19Ma-16/05/2200:00Zuun A -Oetingen  -  .    
20Di-17/05/2200:00Lembeek A -Zuun A  -   .   
21Wo-18/05/2200:00Zuun A -Tollembeek  -  .    
22Do-19/05/2200:00Eizeringen A -Zuun A  -   .   
23Vr-20/05/2200:00Zuun A -Relegem  -  .    
24Za-21/05/2200:00Meise B -Zuun A  -   .   
25Zo-22/05/2200:00Zuun A -Kobbegem  -  .    
26Ma-23/05/2200:00Negenmanneke -Zuun A  -   .   
27Di-24/05/2200:00Zuun A -Ritterklub A  -  .    
28Wo-25/05/2200:00Pepingen-Halle B -Zuun A  -   .   
29Do-26/05/2200:00Zuun A -Beersel Drogenb.A  -  .    
30Vr-27/05/2200:00Borchtlombeek A -Zuun A  -   .   
Beste aanval
Relegem12
 Beersel Drogenb.A8
 Hekelgem A6
 Kobbegem5
 Borchtlombeek A4
 Tollembeek4
 Ritterklub A4
Zuun A4
 Oetingen2
 Negenmanneke2
 Lembeek A2
 Eizeringen A2
 Meise B2
 Itna Itterbeek2
 Pepingen-Halle B1
Vlezenbeek1
Beste verdediging
Relegem1
 Oetingen1
 Beersel Drogenb.A2
Vlezenbeek2
 Borchtlombeek A3
 Eizeringen A3
 Itna Itterbeek3
 Tollembeek4
 Hekelgem A4
 Kobbegem4
 Pepingen-Halle B4
 Ritterklub A5
Zuun A5
 Meise B5
 Negenmanneke7
 Lembeek A8
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.